yucore

Power users
 • Кількість зміста

  1 350
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

 • Days Won

  4

yucore last won the day on Грудень 11 2016

yucore had the most liked content!

Репутація громади

543 Професор

4 Підписників

Про yucore

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 22.04.1992

Информация

 • Интересы
  engineering

Останні відвідувачі профілю

9 728 перелядів профілю
 1. теж сподобався! З самого початку трохи скептично віднісся до нього, але потім все пішло як по маслу Зараз додивляюся Stranger Things. Непоганий серіал на нічку Особливо забавляє саундтрек Stranger Things онлайн
 2. Саш, про шо мова? Чи ти думаєш в Європі, з їхніми електронними квитками тобі не треба, "зайшовши на задні двері, маю по СЛИЗЬКОМУ тролейбусі ПІД ЧАС РУХУ", йти до квиткового автомату купувати квиток?
 3. Про громаду тут все ясно, а про суд, то так і більше. Моє улюблене відео про наші суди
 4. От вище ж написав, не бачу сенсу. Знаєте анекдот про Божу росу?
 5. Я і кажу, дискутувати на цю тему не бачу сенсу. Все що мені треба - я знаю. В багатьох випадках, все робиться під патронатом голови, що не говоріть. Можна багато говорити про повноваження і різних щурів за спиною, але факти залишаються фактами.
 6. Писати поганого нічого не хочу і не буду. Але просто читаючи деяких юзерів в сусідніх темах, які кричать що все так погано, корупція і тд і тп, а про Романюка пишуть, ніби він був святий. Чи всі забули про бізнеси, тендери і тд і тп?
 7. і то правда, якщо не тільки для офісної роботи, але й для фш - то краще брати більше діагональку
 8. Я знаю все, але я так не думаю так про людей в Україні, які нічого не хочуть робити і не напрягаються. Розкажіть тут людям, котрі не напрягаються. І про Польщу, і про Іспанію знаю, але одна проблема - почитайте як він про всіх тут говорить. І це адекватний персонаж? Я ж бачу людину, котра зажерлась і дивиться на всіх як на другий сорт
 9. Не, то тобі я думаю так пишуть не через те, кого ти підтримуєш, а через те, що ти мудак, це ж очевидно Звірів жадних-заздрісних? Так не заходь, сиди в себе в штатах на форумах, спілкуйся з працьовитими людьми А я і далі буду тобі казати, що ти не правий, тому сам іди куди ти вище написав
 10. О, нарешті ти себе гарно охарактеризував Знаєш, в чомусь я таки з тобою погоджуюся про ідеологію, про законність, про вигоду для власної країни і тд., але коли я читаю все це через призму твоїх білих ідей, мені аже блювати хочеться, це так, до слова.
 11. Мав мейзу з одною кнопкою рініше, зараз маю сяомі. Імхо, мейзу дуже круто скомпонували три кнопки в одну. Наскільки зручно - не передати, треба просто поюзати.
 12. Це просто якесь пекло, 1270 машин. І це офіційна інфа, а значить не точна На тлі такої статистики новий поїзд Київ-Львів-Перемишль виглядає дуже апетитно. Ще й якщо буде прибувати точно по графіку. З.и. ціна зі Львова до Перемишля в 1-у класі - 210 гривень
 13. Як гарно ви вмієте переходити на особистості і перекручувати мої слова, ну точно як політик показати свої візи? І де хоч одна репліка, де я сказав, що ми безвіз не заслужили? Просто всі моляться на безвіз, ніби це кінцева мета, чи ні?