Перейти до змісту

Kiolan

Учасники
 • Кількість зміста

  601
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

249 Продвинутий

Про Kiolan

 • Ранг
  Walkie-talkie
 • День народження Жовтень 11

Останні відвідувачі профілю

3 217 перелядів профілю
 1. Тих же 10т платять на кромберзі . А торговий агент "рошен" в Луцьку отримує 13т, і більше. І субота , неділя вихідний.
 2. То я цей магазин і мав на увазі. Тільки не знав, що називається " брати Маріо"
 3. Не знайшов магазин, чи датчик? Ще є на варшавці на формулі термометри з виносним датчиком і годинником для авто.
 4. https://megabuy.com.ua/g16195667-klimaticheskaya-tehnika це луцький сайт. Знаходиться в Підгайцях. Я там купував, просто приїхав туди . Або запитати в магазині радіодеталей на варшавці.
 5. Kiolan

  Сонячна енергія

  Мабуть це http://www.solarlviv.com.ua/monitor І там показує , що за рік, тобто за січень і 5 днів лютого згенеровано 1155 квт. А за лютий 330. Якщо відняти , буде 900 за січень. І якщо витрата на себе 300, то надлишок 600. А якщо лінія на 30 квт, а реально панелей стоїть , скажемо так, на трохи більше , з розрахунку на нестачу сонця ... ,
 6. Kiolan

  Сонячна енергія

  Куди треба йти я адекватно відповів на той тон, яким до мене звертались. В тебе був нормальний тон і я таким же розмовляю з тобою . На рахунок тривалості окупності цілком згоден.
 7. Kiolan

  Сонячна енергія

  Тільки що уточнив у власника станції. Їі підключили і оформили тільки в середині грудня. І тоді, коли я запитував, то він сам ще не знав всього і так сказав мені. А так дійсно оплата так , як в наведеній вище цитаті. А на рахунок прибутків зимою. то за січень пішло в мережу 600 кВт надлишків. ( 300 це було за половину місяця). І це він живе в тому будинку і використовує енергію для своїх потреб.
 8. Kiolan

  Сонячна енергія

  Не кажи що мені робити, то я не скажу куди тобі піти.
 9. Kiolan

  Сонячна енергія

  Яка різниця яка назва. Коли станція вийде з ладу, чи панелі завалить снігом і місяць не буде надлишків, то доведеться купити електроенергію по 4.5 грн
 10. Kiolan

  Сонячна енергія

  Я перепитував про ціну вночі і він сказав , що ціна в мережу і з мережі однакова. Літом буде більший надлишок енергії і більший прибуток. ( я читав що " Вночі електрика надходить з загальної мережі, при цьому оплата може бути за вигідним нічним тарифом (для цього вам буде необхідний багатотарифний лічильник), , )
 11. Kiolan

  Сонячна енергія

  Що не так? Він продає державі по 4.5 грн і купує в неї по такій же , а не по 1.68. ( ну і це все з його слів)
 12. Kiolan

  Сонячна енергія

  Прочитай ,наприклад , тут http://sun-ua.com/?p=zelenij-tarif , тоді будеш знати причому Стоїть двосторонній лічильник. Коли є сонце і забагато єнергії , то залишки скидуються в мережу по ціні 0.15 , або 4.5 грн ( грубо). Вночі , коли станція не видає енергії а вдома працює холодильник, то і лічильник йому рахує теж по 4.5 грн
 13. Kiolan

  Сонячна енергія

  Перемнож 0.15 на курс євро і буде тобі в гривнях.
 14. Kiolan

  Сонячна енергія

  Кілька місяців назад знайомий поставив панелі потужністю 30 кВт. Щоб підключити до будинку 3 фази потужністю 30 кВт заплатив по 2 т. грн за кіловат, тобто 60т. грн. Електроєнергію продає по 0.15євро, але вночі і купує її по 0.15 євро. За грудень станція видала близько 150 кВт , за січень біля 300. Ціну самої станції не знаю.
 15. В Ліпінах, там де заправляють кондиціонери, вул . Квітнева .0677702758 , Сергій.
×