Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, alexvvv сказано:

@Zheny@ старі корчі не тягнуть gmail в браузері, там вже нічого не допомагає.

В браузері під Вінду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

14 годин тому, Zheny@ сказано:

В браузері під Вінду?

так на вінді, в лінуксі все ще гірше з gmail

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

так на вінді, в лінуксі все ще гірше з gmail

гм..

давно я не  воскрешав трупів :) Ну, було діло, не так давно.

Целерон 2,8Ггц, 2Гб ОЗУ,  вінт ІДЕ-шний 120ка. ХР доволі шустро себе вела.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Знайшов цікавий універсальний пульт під Android TV - G20S Pro. Вирішив поділитися з бордою.)

Спойлер

 

 

Давно придивлявся до таких дітям для зв'язки несмарт ТВ Samsung UE32EH5000 + Xiaomi Mi Box 3.

 

Цей G20S Pro, судячи з оглядів та відгуків, максимально цікавий.

Рекомендую звернути увагу.

 

Купив сьогодні 2 шт. (+1 батькам). Зі знижкою від Aliexpress вийшло 18,50$ (267 грн./шт.).

Спойлер

2010804011__viber_2020-12-10_19-44-03.thumb.jpg.dc835677991712fce2e0b10fd1524995.jpg

 

Брав тут:

https://aliexpress.ru/item/1005001861408850.html

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MaestroA сказано:

Цей G20S Pro, судячи з оглядів та відгуків, максимально цікавий.

Уже два роки таким користуюся, трохи кнопки плоскі, в темноті нащупати важко або помилково не ті клавіші тисну, але загалом пульт зручний. Раніше користувався пультом з клавіатурою, продав, бо не зручний. Купував у нас на Пром.Юа або Бігл.Юа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, bormotuha сказано:

Уже два роки таким користуюся

Не таким.

G20S Pro - новинка!

 

1 година тому, bormotuha сказано:

трохи кнопки плоскі, в темноті нащупати важко або помилково не ті клавіші тисну

В G20S Pro є підсвітка.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

 Набридла якість кабельного тв, або вірніше сказати, її відсутність, тому вирішив звернути увагу на інтернет ТВ. Але є один телек, який не смарт, і навіть не підтримує стандарт цифрового ТВ T2, і на жаль дуже подобається дружині, бо інакше б його б викінув нахєр :)  то думаю чи варто для нього взяти приставку у вигляді стіку. 

Чи вартує воно своїх грошей (десь в районі 1,5кгрн)? Вибір коливається між Mi Stick або X96s. ЧИ вони своїх грошей взагалі не вартують?

Думаю взяти щось типу https://smarttvbox.com.ua/catalog/android_tv_pristavki/x96s_tv_stick/?offerID=2074&gclid=Cj0KCQiAuJb_BRDJARIsAKkycUky0N1T1rwwZYSOQuVkK-wZr-zw6D1D8dhknwpxYekFS4j-SrOcFWAaAsohEALw_wcB

Чи потягне телек цю приставку (мається на увазі живлення від usb, виносний HDD тягнув без проблем)?

Якщо хтось юзав, буду дуже вдячний за відгук, дякую!

 

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій філіпс хоч і має смарт тв, але дуже древній, тому я теж брав тв-бокс. Щоб не було глюків потрібно вибирати з тих, що на процесорі s905x3. Інший параметр для вибору - це програмне забезпечення (оболонка). Тому мій вибір впав на ugos x3, хоча напевно є і дешевші варіанти. І ще варто купити відразу пульт типу g30, він допоможе об'єднати пульт телевізора і тв-бокса і плюс працює як мишка, що немаловажно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Класний клієнт для YouTube. Реально промотує вбудовану блогерами рекламу!

Спойлер

 

 

Скачати:

https://t.me/SmartTubeNextNews

 

FAQ:

https://t.me/SmartTubeNextFAQ

 

P.S. 

On 10.12.2020 at 19:59, MaestroA сказано:

пульт... G20S Pro... купив

Юзаю більше 2 міс. Класна річ. А хто ефірного взагалі не дивиться і юзає лише приставку - просто мастхев!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

HD videobox RIP

Що є з альтернативи?

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 07.04.2021 at 08:13, MaestroA сказано:

Класний клієнт для YouTube

Я користуюся YouTube Vanced

10 хвилин тому, nickel сказано:

HD videobox RIP

Що є з альтернативи?

Seasonhit. HDRezka. Кино HD. Seasonvar. Videoder (за допомогою цієї програми можна скачати з Ютуба)

Змінено користувачем bormotuha
  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

HD videobox RIP

Що є з альтернативи?

https://m.youtube.com/watch?v=N6AhajN3kwM

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, nickel сказал:

HD videobox RIP

Що є з альтернативи?

fs.to лиш капля в морі, там купа інших джерел звідки дивитись можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, AnimaNoir сказал:

fs.to лиш капля в морі, там купа інших джерел звідки дивитись можна.

В хлопців нерви не залізні. Вирішили, що краще самі і з синицею в руці.

93752b22cbab6dba3513c1068e9336403ef78f7d

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Panek сказал:

В мене цей працює

HD VideoBox

Це fix версія? Собі фікс поставив, ще LazyMediaDelux i Filmix. Думаю вистачить. 

Ще Технозон поставив і треба лончера толкового підібрати.

 

 

 

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

треба лончера толкового підібрати.

Для приставки мені зручний Square Home, у телефоні Nova

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.08.2021 в 11:05, bormotuha сказал:

Для приставки мені зручний Square Home

Поставив. Після налаштування, таке враження ніби нову приставку купив. Я її  як налаштував майже три роки назад, так вона і працювала без перебоїв, лише ютуб поставив Вансед, бо рідний перестав працювати. Софт за три роки дуже пішов вперед, якби не смерть HDvideobox, то так би й далі користувався. Тепер навіть рідним пультом зручно користуватися, бо раніше іноді вмикав безпровідну мишку. Цим лончером все керується, що в китайському не керувалося і дратувало. Але після ПЕРЕзагрузки вмикається з старим лончером. Воно не проблема раз пів року чи рік запустити нового лончера. Але чи можна старого взагалі якось грохнути чи не стане цеглиною приставка?

Ютуб також вже замінив на якийсь Смарт туб некст. Все круто, дратує лише іконка не Ютубівська.

Ну і ще одне що мене дратує і не можу побороти: звук. Це не пов'язано з конкретною приставкою чи телевізором, на різних телевізорах помічав і на різних приставках. Раніше, коли качав фільми для офлайн перегляду, звук був нормальним, а коли перейшов на піратські онлайн-кінотеатри, то помітив що звуки людської мови тихіші за інші звуки, тому коли говорять роблю голосніше, а коли якась двіжуха типу перестрілки, то приходиться швидко збавляти звук. Це якось лікується? На Ютубі і легальних кінотеатрах типу Мегого такої проблеми немає.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

Тепер навіть рідним пультом зручно користуватися, бо раніше іноді вмикав безпровідну мишку.

аеромишкою зручно користуватись, у мене така-

https://rozetka.com.ua/272954186/p272954186/

 

29 хвилин тому, nickel сказано:

Але після ПЕРЕзагрузки вмикається з старим лончером.

Десь в налаштуваннях приставки вибір лончера за замовченням - головний екран.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 часов назад, bormotuha сказал:

аеромишкою зручно користуватись, у мене така-

https://rozetka.com.ua/272954186/p272954186/

Немає потреби в аеромишці, а от мікрофона в пульті трохи не вистачає. Коли купляв приставку, був вибір або пульт з можливістю керувати телевізором або голосовий пошук. Вибрав перше і не шкодую, хоча якби був пульт і з управлінням телевізором і з мікрофоном, то це було б ідеально.

15 часов назад, bormotuha сказал:

Десь в налаштуваннях приставки вибір лончера за замовченням - головний екран.

Новий лончер вибраний за замовчуванням, але після перезавантаження приставки вмикається з старим лончером. Приставка не глючна, тому перезавантажується вкрай рідко. Більша проблема звук. Як я розумію проблему, то звук у всіх сучасних ріпах йде 5,1, де людські голоси спрямовані на центральний динамік, а в телевізорі 2,0, тому голоси подаються на неіснуючий центральний динамік. Як злити звук з 5,1 в 2,0 без танців з бубном?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

але після перезавантаження приставки вмикається з старим лончером. Приставка не глючна

Швидше всього перепрошити приставку, можливо на вашу модель є новіші, це не правильно, що збиваються налаштування.

 

Про звук нічого не можу сказати, у мене таких проблем нема. Буває іноді на деяких фільмах відставання або випередження звуку, то в плеєрі в  швидких налаштуваннях це коригується.

 У мене стара приставка Beelink Mini MXIII II, купив колись тут на форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Апну тему...

Прочитавши пост 

вирішив не смітити в темі продавця і поділитися наступним тут...

Власникам Mi Box S/3: після всіх оновлень за 4-5 років не полінуйтеся і скиньте налаштування до заводських, - будете здивовані спритності динозавра!

 

Непомітно (принаймі для мене) з'явився цікавий стік на сертифікованому Google TV 11 - Realme 4K Smart TV Stick. Проц навіть дещо потужніший за мібоксовий (пруф). А ціна значно нижча. Купив на Алі за 1к. На OLX - від 1,4к.

 

І вже майже місяць юзаю Fire TV Stick 4K Max. Брав в штатах за цікаві $35. Зараз - $55. Але на OLX можна взяти за 1,2к.

Апаратно майже в півтора рази потужніший за той же мібокс і при цьому холодний. Але програмно треба погратися, щоб налаштувати. За свої гроші - топ!

 

А ще знайшов спосіб заживити стік від розетки розміщеної щільно за ТВ.

Спойлер

PXL_20220101_083802521_2.thumb.jpg.c56e253ef4727fcde1066a2140b06706.jpg 24661045.thumb.jpg.4cc998d43d029fe4ada27b3c7717b1c9.jpg

Блочок від iPhone або копія. Подовжувач на Алі можна взяти тут: https://aliexpress.ru/item/1005001988611457.html

Якщо хтось знає де такі продаються в Луцьку - діліться, буду вдячний. В Епіцентрі не має.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Власникам Mi Box S/3: після всіх оновлень за 4-5 років не полінуйтеся і скиньте налаштування до заводських, - будете здивовані спритності динозавра!

В мене мі бокс с 4 після кількох оновлень і скидання до заводськх став набагато спритнішим. В роботі рік. Тому підтверджую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
On 12.01.2022 at 21:35, MaestroA сказано:

 

А ще знайшов спосіб заживити стік від розетки розміщеної щільно за ТВ

Щось не зрозумів, я завжди був впевнений, що стік втикається напряму в юсб вхід телевізора і працює від живлення юсб, нє ? :wacko:

І ще таке питання до власників стіків: якщо він працює від юсб телевізора,то коли вимикається телевізор (не з розетки, а звичайне вимкнення пультом), то живлення на стік теж перестає подаватись і він вимикається повністю ? Тобто наприклад якщо на ньому потрібна постійно запущена в фоні програма, то воно все вимикається чи ні ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...