Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, MaestroA сказал:

В TorrServe. Адреса в мене налаштувалася автоматично через кнопку.

  Скрыть контент

PXL_20220125_174819652.thumb.jpg.8affb59cf396eeac5e9c2f6ae5c1d53e.jpg

 

Раніше на каналі TECHNOZON бачив цікаве відео по детальному налаштуванню TorrServe MatriX. Але зараз не знаходжу. Мабуть заставили потерти правозахисники. Ведучий постійно каже, що його вони тиснуть зі всіх сторін.

Так, Тор Серв запрацював, але в мене немає в списку фільму з українським перекладом від Толоки, як в тебе. А хочу. Як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

2 хвилин тому, nickel сказано:

Так, Тор Серв запрацював, але в мене немає в списку фільму з українським перекладом від Толоки, як в тебе. А хочу. Як.

Для того в налаштуваннях відеобокса є окремий пункт для толоки, там потрібно внести дані свого акаунту на толоці, тоді буде відображатись

Змінено користувачем SergLutsk
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Так, Тор Серв запрацював, але в мене немає в списку фільму з українським перекладом від Толоки, як в тебе. А хочу. Як.

Все просто: толока не є відкритим трекером, тому в налаштуваннях HD VideoBox потрібно поставити галочку та авторизуватися.

Спойлер

 

01.thumb.jpg.2ae54b984e4ecfcd2b6e2544cd51f68f.jpg

 

02.thumb.jpg.8805aa0af5e2ed57946a5c94130c5e57.jpg

 

03.thumb.jpg.ef45dbd1fc489e0ab1b6445412b0ec34.jpg

 

04.thumb.jpg.804a266873559882df65335317a65fec.jpg

 

 

P.S. Інфо з 4pda:

Оптимальные настройки Torrserve для андроид приставок:

  • Размер кеша = 200 Мбайт (кол-во Мегабайт зарезервированных в ОЗУ для стрима выбранного медиа контента)
  • Размер буфера предварительной загрузки = 40 Мбайт (кол-во Мегабайт выделяемые для старта медиа контента)
  • Соединений на торрент = 20 (кол-во постоянных соединений с торрент клиентами, т.е. ограничение не больше этого кол-ва)
  • Ограничение скорости загрузки/отдачи = 0 (без ограничений)
  • Зайти броузером на сервер (например, http://192.168.1.10:8090, т.е. на IP адрес где установлен сервер) и изменить кол-во DHT соединений с 500 на 0, т.е. без ограничений, чтобы быстрее шел поиск сидов/пиров.
Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MaestroA сказал:

Все просто: толока не є відкритим трекером, тому в налаштуваннях HD VideoBox потрібно поставити галочку та авторизуватися.spacer.pngspacer.png

  Скрыть контент

 

01.thumb.jpg.2ae54b984e4ecfcd2b6e2544cd51f68f.jpg

 

02.thumb.jpg.8805aa0af5e2ed57946a5c94130c5e57.jpg

 

03.thumb.jpg.ef45dbd1fc489e0ab1b6445412b0ec34.jpg

 

04.thumb.jpg.804a266873559882df65335317a65fec.jpg

 

 

P.S. Інфо з 4pda:

Оптимальные настройки Torrserve для андроид приставок:

  • Размер кеша = 200 Мбайт (кол-во Мегабайт зарезервированных в ОЗУ для стрима выбранного медиа контента)
  • Размер буфера предварительной загрузки = 40 Мбайт (кол-во Мегабайт выделяемые для старта медиа контента)
  • Соединений на торрент = 20 (кол-во постоянных соединений с торрент клиентами, т.е. ограничение не больше этого кол-ва)
  • Ограничение скорости загрузки/отдачи = 0 (без ограничений)
  • Зайти броузером на сервер (например, http://192.168.1.10:8090, т.е. на IP адрес где установлен сервер) и изменить кол-во DHT соединений с 500 на 0, т.е. без ограничений, чтобы быстрее шел поиск сидов/пиров.

Та ніби так настроїв, але толока десь в самому низу списка, ледве найшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Через 2 дні старт продажів Xiaomi TV Stick 4K.

https://aliexpress.ru/item/1005003763531880.html

Першим 100 покупцям обіцяють у подарунок Mi band 6 або Buds 3 Lite.

 

Але без врахування подарунку - дорого. Realme 4K stick, який з'явився 3 місяці тому, має аналогічне залізо, а коштує десь на третину дешевше. Купив таких 2 шт. (з промокодом за одну вийшло $37). Вже десь доїжджають до мене.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, MaestroA сказано:

Купив таких 2 шт. (з промокодом за одну вийшло $37). Вже десь доїжджають до мене.

Щось ти захопився скупляти ті стіки, думаєш попередній продавати ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Щось ти захопився скупляти ті стіки, думаєш попередній продавати ?

Є трохи.) Але в мене вдома чотири ТВ і всі висять досить щільно на стінах. Два з них купив нещодавно і цікаво погратися. Плюс декілька родичів теж просили їм підібрати приставки. Тому не пропадуть 100%.

Amazon Fire TV Stick 4K Max продати не буду точно з трьох причин: не знаю потужнішого і сучаснішого стіка на сьогодні, медіатеки ніби як видають саму смачну картинку, класний пульт з керуванням ТВ. Йому б голий Android TV - ціни б не було!

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 минуты назад, MaestroA сказал:

 Але в мене вдома чотири ТВ і всі висять досить щільно на стінах.

Це на скількох людей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, nickel сказано:

Це на скількох людей?

4-х (2 дорослих і 2 дітей).

Вітальня, дитяча, спальня, кухня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MaestroA сказал:

4-х (2 дорослих і 2 дітей).

Вітальня, дитяча, спальня, кухня.

Ви між собою взагалі не спілкуєтеся? Я жартую, але в себе категорично відмовився від 2-го телевізора в кухні чи спальні. І так постійно в екранах (телефон, ПК, телевізор), а куплю жінці ще один телевізор, то взагалі будемо по різних кімнатах вечорами сидіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ви між собою взагалі не спілкуєтеся? Я жартую, але в себе категорично відмовився від 2-го телевізора в кухні чи спальні. І так постійно в екранах (телефон, ПК, телевізор), а куплю жінці ще один телевізор, то взагалі будемо по різних кімнатах вечорами сидіти.

Зі спілкуванням в сім'ї все гаразд. Ніби як.) Думаю, мало в кого є така кількість ігор (не віртуальних), як у нас.

Хтось підвисає в інстаграмі/тіктоці, а мене там взагалі не має. Серіал крайній, який я дивився, це у 2019-му Чорнобиль від HBO. В танки чи подібне не граю. Час в екранах у нас під контролем.

Як показує практика, моє споживання спиртного не залежить від кількості алконапоїв вдома. Так і з телевізорами. Хоча, це індивідуально.

 

Змінено користувачем MaestroA
  • Дякую! 1
  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:
Цитувати

Устройство предлагается по цене около 63 долларов...

Устройство работает под управлением операционной системой Android 9.0 Pie...

Himedia Smart Box C1 поддерживает Bluetooth 4.2...

Также приставка получила собственный пользовательский интерфейс.

В топку!

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 26.01.2022 at 08:18, MaestroA сказано:

Realme 4K stick, який з'явився 3 місяці тому, має аналогічне залізо, а коштує десь на третину дешевше. Купив таких 2 шт. (з промокодом за одну вийшло $37). Вже десь доїжджають до мене.

Отримав. Налаштував. Мікролаги проскакують інколи, але не значні, не часто, не дратує. Швидкодія приставки на рівні Xiaomi Mi Box 3/S (що і показують їхні cpu в синтетичних тестах).

Флешки через otg-приблуду читає, в тому чисті відформатовані в exFAT. Сигнал wi-fi тримає чудово.

На разі явно не сподобався лише пульт: іч-сенсор є, але не задіяний. При живленні від usb телевізора ТВ не вмикається з пульта приставки (HDMI CEC увімкнено). Ну і блочок зажали. В коробці місце під нього є, а блочка не має. Хоча, ці нюанси я перед покупкою знав.

На оплачені мною 1к - добротно!

В якості бюджетного варіанту без заморочок - рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ділюся цікавим ультра-бюджетним варіантом міні приставки... $20 в штатах! Процесор Amlogic S905Y2, 2/8ГБ, сертифіковані Android TV та Netflix.

https://www.walmart.com/ip/onn-Android-TV-UHD-Streaming-Device/636597403

Проблема тільки одна - Walmart відмовив у доставці на адресу посередника.

Якщо хтось знає, як вивезти це добро - дайте знати! Буду вдячний.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, MaestroA сказано:

Ділюся цікавим ультра-бюджетним варіантом міні приставки... $20 в штатах! Процесор Amlogic S905Y2, 2/8ГБ, сертифіковані Android TV та Netflix.

https://www.walmart.com/ip/onn-Android-TV-UHD-Streaming-Device/636597403

Проблема тільки одна - Walmart відмовив у доставці на адресу посередника.

Якщо хтось знає, як вивезти це добро - дайте знати! Буду вдячний.

 

А в нас як її потім? Прошивки та ін. плюшки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Oli сказано:

А в нас як її потім? Прошивки та ін. плюшки

Сертифікований Android TV - чистий, з укр. мовою з коробки та всім іншим.

З ПЗ проблем жодних!

Ще й пульт як у realme, тільки з працюючим іч.

огляд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, MaestroA сказано:

Сертифікований Android TV - чистий, з укр. мовою з коробки та всім іншим.

З ПЗ проблем жодних!

Ще й пульт як у realme, тільки з працюючим іч.

огляд

Поняв, є таке.

 

Бачу ще стіки є 15$

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, Oli сказано:

Бачу ще стіки є 15$

Так, бачив. Але він FHD. Думаю, що не менш тугий за Xiaomi Mi TV Stick (2020).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є потреба в приставці для IPTV, з можливістю встановлення ПО на андроїді з плеймаркета. 
Приставка onn. Android TV UHD Streaming Device цікава, мінімальна вартість, що знайшов 1349 грн.
Яку приставку краще купити не за всі кошти. Або як цю "виписати" з США? Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, foma144 сказано:

Приставка onn. Android TV UHD Streaming Device цікава, мінімальна вартість, що знайшов 1349 грн.

За $50 є цікавіші варіанти. Той же realme, який я описував декілька постів вище.

https://www.olx.ua/d/uk/obyavlenie/realme-4k-tv-stick-amazon-fire-tv-stick-4k-max-novye-nevskrytye-IDNxghn.html

На Алі можна знайти дешевше. Мені вийшло по ~1000 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні на Алі можна взяти комбо за цікаві гроші:

Realme 4K Google TV Stick + OTG-кабель + флешка 64GB 

Спойлер

AliExpress.thumb.jpg.d6deb73b4210e92781f83a2d6b21de7e.jpg

 

По курсу моно на зараз: 43,48 * 28,35 = 1233 грн. (+ кешбек).

 

https://www.aliexpress.com/item/1005003579321279.html

https://www.aliexpress.com/item/1005003123645084.html

https://www.aliexpress.com/item/1005002538848107.html

 

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив через ОЛХ приставку (Stick) - Onn. Android TV UHD Streaming Device за 1100 грн. - https://www.olx.ua/d/obyavlenie/onn-android-tv-uhd-streaming-device-novyy-IDNdJCm.html .  Упаковку ніхто не вскривав, продавець написав, що купляв в США. Додатково купив OTG кабель -  Cablexpert USB - microUSB+USB 0.15 м за 55 грн., де є папа-мама мікро ЮСБ і мама ЮСБ, щоб флешку ти диск підключити - https://rozetka.com.ua/cablexpert_a_otg_afbm_04/p10759242/ . А також пульт - G20BTS Plus Air mouse USB 2.4G & Bluetooth 5.0 (гіроскоп + мікрофон) з доставкою вийшло 487 грн. - https://rozetka.com.ua/316647433/p316647433/

Для моїх задач -  YouTube та IPTV вистачає на всі 100% . Для IPTV встановив програму Televizo. Здивувався, коли пульт від телевізора Panasonic 43FX600 працює повністю, тобто джойстик, назад, ОК і т.д. працює в програмі. З Air mouse прикольно, тільки привикнути треба. Під'єднав своїм кабелем мікроЮСБ живлення від телевізора, хватає, навіть з флешкою. HDMI-кабель є в комплекті. Приєднав до Wi-Fi 5G, що канали 4К, що YouTube працюють без ривків, потужності вистачає. Приставка нагрілась за 3 години перегляду 1080р до 41 градуса. Рекомендую. 
Доповнення. Як підказали, телевізор управляє приставкою через протокол 
HDMI-CEC.

 

Змінено користувачем foma144
  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

потрібно стоковий пульт до приставки T95Z max - ось такий

Спойлер

Пульт ДУ SMART TV BOX X96 / X96 mini / X96 Max MXQ-4K MXQ H96 pro T9 X96 mini T95Z plus, фото 2

на лох.юа щось нічого не знайшов, але надибав ось такий пульт. правда менеджери не відповідають на дзвінки, а я хочу уточнити чи він підійде мені.

або підкажіть, де в Луцьку купити можна по адекватній ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Saddy сказал:

потрібно стоковий пульт до приставки T95Z max - ось такий

  Скрыть контент

Пульт ДУ SMART TV BOX X96 / X96 mini / X96 Max MXQ-4K MXQ H96 pro T9 X96 mini T95Z plus, фото 2

на лох.юа щось нічого не знайшов, але надибав ось такий пульт. правда менеджери не відповідають на дзвінки, а я хочу уточнити чи він підійде мені.

або підкажіть, де в Луцьку купити можна по адекватній ціні.

В мене ж така приставка і такий же пульт. В тебе хіба не такий пульт був при покупці? В рідному пульті перестало працювати декілька кнопок, то купив на Алі ще такого самого. Підійшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...