Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

5 хвилин назад, SergLutsk сказав:

Там не обов'язково торенти качати, в ній купа і онлайн кінотеатрів

Давай детальніше. Не для телефону, для телевізора цікавлюсь. Я в ній всі фільми качаю через торент. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 години назад, nickel сказав:

А LazyMediaDeluxe геть зажлобився, безкоштовно не дає краще 480.

Тут лежить про'шка. Через впн.

https://prosmart.by/index.php?newsid=19074

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин назад, nickel сказав:

Я ж не писав, що показ не працює

Звичайно важливо, тому що дуже часто фільм обираю прямо перед переглядом, тобто в даному випадку на сайті. На Рєзці навіть назви фільму не видно без збільшення. Порівняй з Фільміксом

  Показати контент

3b5d2fdb-fb7d-439c-a761-64fd03de74b2.thumb.jpg.d8a5b9a31912a5dd2605efcb29169fe0.jpgphoto1705693033.thumb.jpeg.8d9d5d14ad84c963ee79fe6ebe35b575.jpeg

 

1. Hdvideobox зараз показує в списку фільми на ресурсах, з яких вже відео через цю програму не працює. Там, коли вже вибрав фільм відкривається список джерел, то там буває сізонвар (чи якось так - який не працює в цьому додатку) і та ж рєзка. Якщо вибрати перегляд з рєзки то ніби іще працювало. Скріншот не можу додати бо див пункт 2.

2. Обновиш телефон чи обновиш андроїд до 13 - і цей додаток взагалі не буде працювати. 

Я теж часто дивлюсь щось на телефоні. То поки час від часу з толоки качаю те, що колись би хотів подивитись, і закидую на телефон..  хоча мабуть пора вже потрохи переключатися на нетфлікс і т д

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин назад, nickel сказав:

Давай детальніше. Не для телефону, для телевізора цікавлюсь. Я в ній всі фільми качаю через торент. 

Детальніше розписувати трохи довго, бо є цілі інструкції, як встановити різними способами і для різних платформ все тут:

https://t.me/lampa_group/195951

Потім в саму лампу ставиш плагіни, які дають можливість перегляду певного контенту, як то онлайн кінотеатри, IPTV, торренти, ТВ, і навіть полуничку. По плагінах окрема група/тема

https://t.me/lampa_plugins

 

Ось тут інструкції для онлайна

https://t.me/lampa_plugins/200270

Я користуюсь 1-им і 6-им пунктом. Деякі навіть не пробував, не було необхідності. А ставити все на купу не рекомендують, бо можуть одні з другими конфліктувати і не працювати толком.

Вобщем ти спочатку попробуй, а вже як будуть якісь конкретніші питання, тоді може щось і підкажу. Бо так розписати все неможливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 годину тому, vampirich сказав:

1. Hdvideobox зараз показує в списку фільми на ресурсах, з яких вже відео через цю програму не працює. Там, коли вже вибрав фільм відкривається список джерел, то там буває сізонвар (чи якось так - який не працює в цьому додатку) і та ж рєзка. Якщо вибрати перегляд з рєзки то ніби іще працювало. Скріншот не можу додати бо див пункт 2.

2. Обновиш телефон чи обновиш андроїд до 13 - і цей додаток взагалі не буде працювати. 

Я теж часто дивлюсь щось на телефоні. То поки час від часу з толоки качаю те, що колись би хотів подивитись, і закидую на телефон..  хоча мабуть пора вже потрохи переключатися на нетфлікс і т д

 

Та в мене вже давно телефон обновився до 13, можливо тоді й перестав з ярлика запускатися, не вловив коли. Але через довгий тап можу зайти в Історію чи Закладки а там вже перейти куди мені треба. Але найбільша проблема, що перестав показувати, в програвачі висить на етапі буферизації і показ не починається, хоча ще пару днів тому дивився фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить андроїд 13 різний буває :)

В мене на двох телефонах після оновлення все здехло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин назад, vampirich сказав:

Значить андроїд 13 різний буває :)

В мене на двох телефонах після оновлення все здехло

Спробуй так як я зайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...