Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

23 годин тому, nickel сказав:

В мене такого немає. В тебе мабуть плагін стоїть "зберігати парсери"

Якщо чесно, то навіть не впевнений, що розумію про який це ти плагін говориш, принаймні свідомо я такого не ставив. У мене в "Расширения" Лампи вказано, що у мене встановлено в пам'ять всього 4 плагіни: "стильний інтерфейс", "рейтинг Кинопоиск и IMDB", "Онлайн просмотр", "MODS's".

Бачу там в переліку в категорії "Управление" є якийсь плагін "Переключение между парсерами", але він у мене вроді як не встановлений.

А те, що в меню "Парсер" пропонується випадаючий список тих джакетів я сам побачив вперше лише коли пробував шукати ту твою "Перекладачку" на Толоці. Ось так у мене виглядає коли тицяю на "Публичные JACKett":

IMG_20230408_155528.thumb.jpg.8a270af7afdae578ed02301020033eff.jpgIMG_20230408_155339.thumb.jpg.4e2528a703ffc763e06c1d95eb170f49.jpg

 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

В мене взагалі немає пункту "публичные жакеты". Мушу вручну прописувати.

А той мод "переключение между парсерами" в мене не запрацював, мабуть тому що джерело парсерів - російський сайт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але в мене стоїть лише один мод - перевірка оновлень. Думаю, що справа в одному з твоїх модів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, SergLutsk said:

Я в тій темі скинув фото як у мене. Так в тебе там в самому першому рядку "Использовать парсер" стоїть "Да" як у мене на фото?

Ну да. Інакше Лампа нічого ж не знайде, Torlook не працює. А після оновлення його навіть в меню Лампи немає.

3 hours ago, SergLutsk said:

Ну скормити можна напряму з телефона навіть не вмикаючи телевізор, але ж якось далі ти десь маєш запустити сам перегляд фільму ?! Я маю на увазі, що для цього потрібен якийсь плеєр. Таким плеєром може виступати Лампа чи якийсь інший додаток. В чому ти збираєшся дивитись фільм, в якому плеєрі ? Де у тебе торрсервер запущений, на телефоні, планшеті, компі, орендований ?

Не вмикаючи телевізор не вийде, він в мене на андроїді, тому Торсерв стоїть на ньому. Та й як дивитися фільм, не вмикаючи телевізор? Дивлюся через Vimu Media Player

3 hours ago, SergLutsk said:

А скормлюється він у мене так: на телефоні в браузері збережене посилання з адресою: 192.168.1.56:8090, де 192.168.1.56 - IP мого бокса зі встановленим торсервером, підключеного до телевізора в режимі 24/7/365. Тицяю на посилання, отримую ось таку картинку, добавляю скачаний хвилину тому в тому ж браузері торрент-файл і все, фільм доданий в торрсервер. Лише одна умова: це посилання буде працювати лише коли телефон і торсервер знаходяться в одній wi-fi мережі, тобто умовно кажучи з роботи ти так не додасиш фільм.

 

 

Тепер питання лише яким додатком я його відкриватиму на телевізорі. Ось тут і стають в нагоді Лампа, VoKINO і т.д. Ну тобто можна обійтись і без лампи для закидання самого торрента торрсерверу, але ж десь сам фільм всеодно треба запустити. Чи я тебе невірно зрозумів

Спробував. Працює. Але саме ту роздачу Аватара на Толоці, що ти скидав, Віму Плеєр не зміг відкрити. Щось там з кодеками.

ІР боксу ти назначав статичне в роутері? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  

4 hours ago, SergLutsk said:

Ну скормити можна напряму з телефона навіть не вмикаючи телевізор, але ж якось далі ти десь маєш запустити сам перегляд фільму ?! Я маю на увазі, що для цього потрібен якийсь плеєр. Таким плеєром може виступати Лампа чи якийсь інший додаток. В чому ти збираєшся дивитись фільм, в якому плеєрі ? Де у тебе торрсервер запущений, на телефоні, планшеті, компі, орендований ?

А скормлюється він у мене так: на телефоні в браузері збережене посилання з адресою: 192.168.1.56:8090, де 192.168.1.56 - IP мого бокса зі встановленим торсервером, підключеного до телевізора в режимі 24/7/365. Тицяю на посилання, отримую ось таку картинку, добавляю скачаний хвилину тому в тому ж браузері торрент-файл і все, фільм доданий в торрсервер. Лише одна умова: це посилання буде працювати лише коли телефон і торсервер знаходяться в одній wi-fi мережі, тобто умовно кажучи з роботи ти так не додасиш фільм.

IMG_20230408_161513.thumb.jpg.d43934c4f6118fcb179739b560553569.jpgIMG_20230408_161547.thumb.jpg.f413f070f1dcf201cc23f6d629164978.jpgIMG_20230408_161708.thumb.jpg.23d1087f03bada698a03d5c8fd1bcdb6.jpg

(Відповім в цю тему, щоб не флудити в "Що переглянути? 20ХХ".)

А для чого так все складно, якщо в HDVideoBox можна через простий пошук відкрити будь-який існуючий торрент з toloka без танців з бубном?

P.S. Щодо "естетики", то в TorrServe Matrix інтерфейс не менш "убогий", чим в HDVideoBox.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 minutes ago, MaestroA said:

  

(Відповім в цю тему, щоб не флудити в "Що переглянути? 20ХХ".)

А для чого так все складно, якщо в HDVideoBox можна через простий пошук відкрити будь-який існуючий торрент з toloka без танців з бубном?

P.S. Щодо "естетики", то в TorrServe Matrix інтерфейс не менш "убогий", чим в HDVideoBox.

Згідний з усім, але я так розумію закид щодо естетики - це камінь в мій город, тому мушу відреагувати. :) По перше Торсерв  використовується і в Лампі і у відеобоксі, тому це вимушено, а не добровільно, а по друге він налаштовується один раз і більше я його не бачу. Крім убогого інтерфейсу, він щей має вкрай не дружній і не інтуітивний інтерфейс. У зв'язці Лампа-Торсерв-плеєр чи Відеобокс-Торсерв-плеєр, я промудохався лише з Торсервом, бо він в мене ні на приставці ні на телевізорі нормально не пішов. Я навіть в цій темі раніше запитував як його налаштувати, бо він в мене ніяк не хотів запускатися. Тоді якось самостійно запустив на приставці, а тут не відписав як, а коли настала черга налаштовувати на новому телевізорі, то не міг згадати як налаштував на приставці. І топтався по тим самим граблям ще раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от взагалі не знав що відеобокс воскресили... Вже звик дивитись через LazyMediaDelux. Але українських торентів бракує. Але так як рідко дивлюсь, то й пофіг, з сайту тягнув. Треба буде знов встановити. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказав:

Ну да. Інакше Лампа нічого ж не знайде, Torlook не працює. А після оновлення його навіть в меню Лампи немає.

Не вмикаючи телевізор не вийде, він в мене на андроїді, тому Торсерв стоїть на ньому. Та й як дивитися фільм, не вмикаючи телевізор? Дивлюся через Vimu Media Player

Спробував. Працює. Але саме ту роздачу Аватара на Толоці, що ти скидав, Віму Плеєр не зміг відкрити. Щось там з кодеками.

ІР боксу ти назначав статичне в роутері? 

В тій роздачі відео-кодек Н265 (не все залізо його хаває) і перша аудіо доріжка кодек: E-AC3 теж трішки специфічний, щось із цього може й не зайшло твоїй техніці. Мій гнусмас справився.

Так довелось на роутері вписати постійну ІР боксу, бо через систематичні зміни тих динамічних адрес ця "схема" переставала працювати. Тобто доводилось кожного разу заходити дивитись який там ІР цього разу дістався боксу і перезаписувати його кругом де мені потрібна робота торрсервера. Тепер такою проблемою не маюсь.

26 хвилин тому, MaestroA сказав:

А для чого так все складно, якщо в HDVideoBox можна через простий пошук відкрити будь-який існуючий торрент з toloka без танців з бубном?

P.S. Щодо "естетики", то в TorrServe Matrix інтерфейс не менш "убогий", чим в HDVideoBox.

Ну власне воно тільки коли розписуєш то виглядає ніби довго і складно, а насправді все займає лічені секунди. І я ж не сам собі ворог щоб придумувати собі складні шляхи і зайві граблі, а прийшов практичним шляхом до такої схеми як до найбільш зручної мені на даний момент. Конкретно мені зручної ! Нікому не нав'язуючи !

Сидів я в свій час і в HDVideoBox і досить довго. І так, на той момент мені так було зручно і все влаштовувало, приходив з роботи, брав блютуз-мишку, запускав на боксі HDVideoBoх і крутив колещатком сторінку нових надходжень до поки щось не знаходив подивитись і так користувався.

Але часи змінюються, спочатку той HDVideoBoх почало постійно ковбасити, то працює, то не працює, то шукай йому якісь поновлення, фікси/патчі. То один тиждень одна картотека працює, інший тиждень інша. Не знаю як там зараз, давно не користувався, але погодься і той HDVideoBoх теж не панацея і не ідеал без нюансів, не говори що з ним ніколи не було ніяких танців з бубном бо не повірю ! 

Але навіть не через це, а просто в якийсь момент часу мені зовсім розподобалось користуватись онлайн - кінотеатрами (в першу чергу з міркувань якості і чесності контенту) і я повністю переключився на торенти... А вихід новинок мені значно зручніше дивитись на телефоні і безпосередньо на певних вибраних мною трекерах, так би мовити з першоджерела. Я не хочу ніяких агрегаторів, що збирають інформацію "з усього інтернета зразу" ! І я це можу робити хоч на роботі, хоч в тролейбусі, хоч на рибалці, мені не потрібен для того ні пульт, ні HDVideoBoх, ні телевізор. Або якщо на роботі не було часу, то прийшов ввечері додому, впав на диван, взяв телефон, пролистав пару сторінок трекера і все що мені треба побачив. Та навіть на телефоні був період часу що я встановив той HDVideoBoх і пробував користуватись, і всеодно не зайшло, не прижився :0089:

Ну це все була прелюдія, так би мовити пояснення "чому не він". А тепер щодо "танців з бубном".

Як я вже згадував вище, бокс стоїть включений 24/7/365, він дешевий, його не шкода, е/е теж особо не натягне, та й ніхєра тому китайцю не робиться. А на ньому стоять запущені TorrServe та торрент-качалка tTorrent (на мою скромну суб'єктивну думку найкраща для андроїда). А на телефоні встановлена така приблуда Transdrone з прописаною ОДИН РАЗ тою самою ІР адресою бокса 192.168.1.56 та в браузері збережена закладка для TorrServe з ОДИН раз прописаною тою самою адресою бокса. Тобто це все вже давно готове і їсти не просить. А тепер переходимо безпосередньо до "танців з бубном".

Значить полистав я на роботі трекер, знайшов цікавлячий мене фільм, тицьнув скачав торент-файл. Приходжу додому, телефон підключився до домашньої Wi-Fi мережі, я тицяю на скачаний торент файлік в телефоні і або:

1) добавляю його в посилання TorrServe в браузері ~ 5 сек, все, можна включати телевізор, запускати Лампу, VoKino і т.д. і починати дивитись фільм;

2)закидаю його в додаток Transdrone, а той його автоматично перекидає в tTorrent на боксі (це ~ 5 cек) і той починає скачувати фільм на бокс, а я поки помив руки, погрів вечерю, той фільм вже давно лежить скачаний в мене на боксі і я його дивлюсь з телевізора просто як з флешки, взагалі не запускаючи жодного додатка на телевізорі, тобто вбудованим плеєром телевізора !

То де перепрошую ти побачив тут танці з бубном ? Найбільше часу насправді займає це знайти щось достойне перегляду !  І все знайдене я можу підготувати до перегляду з одного лише телефона, телевізор навіть не включаючи, не те щоб мишкою чи пультом на боксі щось робити. Мені так зручно ! 

Ліга Чемпіонів грається в будні дні допізна, нема сили додивитись. Тому навіть не пробую. А на наступний день зранку зайшов на спортивний торрент-трекер, качнув файлік з вчорашнім матчем, кинув її в качалку і пішов вмиватись. Доки повернувся з кавою вже матч лежить скачаний мене чекає. Спробуй в своєму HDVideoBoх зроби таке...

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказав:

бо він в мене ніяк не хотів запускатися

Можливо вся закавика у тебе була в тому, що потрібно різну адресу писати, залежно від того де встановлений торрсервер той. Якщо на самому телевізорі - тоді 127.0.0.1:8090, а якщо на сторонньому девайсі типу бокса, тоді як у мене 192.168.1.ХХ:8090. Може в цьому косячив ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 minutes ago, SergLutsk said:

Можливо вся закавика у тебе була в тому, що потрібно різну адресу писати, залежно від того де встановлений торрсервер той. Якщо на самому телевізорі - тоді 127.0.0.1:8090, а якщо на сторонньому девайсі типу бокса, тоді як у мене 192.168.1.ХХ:8090. Може в цьому косячив ?

Ні, Торсерв завжди стояв на тому ж пристрої що й плеєр, тому адреса завжди була та сама 127,0,0,1:8090. В телевізорі прийшлося скачати автономний файл сервера, бо він не обновлявся, як я тепер розумію, через те що в мене провайдер блокує всі кацапські сайти (ну чи майже всі).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 hours ago, nickel said:

закид щодо естетики - це камінь в мій город

Можливо, це читалося як закид, але насправді я згідний, що інтерфейс на років 5-7 застарів. Проте він простий, зручно керується з пульта на Android TV, в ньому нічого не бракує. Та й в додатку HDVideoBox часу проводжу мінімум: зайшов, знайшов, відкрив. Там просто не має часу милуватися чи гидувати.

 

 

3 hours ago, nickel said:

В телевізорі прийшлося скачати автономний файл сервера, бо він не обновлявся, як я тепер розумію, через те що в мене провайдер блокує всі кацапські сайти (ну чи майже всі).

Теж те саме з Київстаром. На тих пристроях, де сервер був встановлений до 24.02.2022, то все залишилося далі працювати. А на нових пристроях в TorrServe вже сервер теж встановлював з файла.

 

2 hours ago, Cniperman said:

Вже звик дивитись через LazyMediaDelux. Але українських торентів бракує.

Це його головним недолік.

 

2 hours ago, SergLutsk said:

Ну власне воно тільки коли розписуєш то виглядає ніби довго і складно, а насправді все займає лічені секунди.

Можливо й так. Але є один нюанс. Важливий. Коли мова про торрент з популярним новим блокбастером - все ок. А от коли хочеш подивитися несвіже і нерозпіарене кіно, то далеко не факт, що вистачить швидкості для потокового 4K чи навіть FHD. Пробуєш один торрент, другий... Буває, що жодного з толочних не вдається грати без заминок. Тоді в HDVideoBox вмикаю онлайн. Так, бітрейт нижчий, але якщо це не якийсь Аватар, де хочеться насолоджуватися графікою, то геть пофіг. І вибір альтернатив швидкий. Ось в чому основна перевага агрегатора.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 hours ago, MaestroA said:
14 hours ago, Cniperman said:

Вже звик дивитись через LazyMediaDelux. Але українських торентів бракує.

Це його головним недолік.

Сьогодні банально замінив URL якогось сервера на toloka.to, і програма почала шукати на толоці)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, Cniperman said:

Сьогодні банально замінив URL якогось сервера на toloka.to, і програма почала шукати на толоці)

Та ну, шняга якась. Виключив всі торренти, крім того в якому записав урл Толоки і тепер нічого не знаходить. Чи треба не урл толоки,ю а якийсь урл сервера Толоки? А толку з ДеЛюкс, якщо він торенти дає скачати не більше 1,4 гб?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, nickel сказав:

В телевізорі прийшлося скачати автономний файл сервера

А що це значить ? Тобто крім самого торрсерв.апк ще якийсь додатковий файл чи що ? :wacko:  Що значить "автономний файл сервера" ?

12 годин тому, MaestroA сказав:

Можливо й так. Але є один нюанс. Важливий. Коли мова про торрент з популярним новим блокбастером - все ок. А от коли хочеш подивитися несвіже і нерозпіарене кіно, то далеко не факт, що вистачить швидкості для потокового 4K чи навіть FHD. Пробуєш один торрент, другий... Буває, що жодного з толочних не вдається грати без заминок. Тоді в HDVideoBox вмикаю онлайн. Так, бітрейт нижчий, але якщо це не якийсь Аватар, де хочеться насолоджуватися графікою, то геть пофіг. І вибір альтернатив швидкий. Ось в чому основна перевага агрегатора.

Не в моєму випадку. По-перше я завжди дивлюсь фільми по факту їх виходу, нічого старого зазвичай не шукаю. По-друге, в більшості випадків я закидаю скачаний торент-файлик все ж не в торрсерв для потокового перегляду зараз, а в качалку для закачування на потім, коли є час. І вже на цих етапах я одразу бачу наскільки активна роздача торрента і що закачка пішла повним ходом, і що нічого іншого мені шукати не знадобиться. І ніяких заминок мене не чекає. І на компроміси з якістю я не йду, навіть 720р вже не пригадаю коли востаннє дивився. Все виключно від FullHD 1080P до 4К. Ну і нарешті по-третє, я часто дивлюсь футболи, які мені жоден агрегатор не запропонує. Чи може знаєш такі ? Ну то я залюбки гляну на нього що він вміє.

Тому, як я вже писав раніше, для мене і моїх потреб мід підхід є ідеальним і зручним, а не танцями з бубном, і таким який максимально відповідає саме моїм потребам, інтересам і пріорітетам на даний час. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 minutes ago, SergLutsk said:

А що це значить ? Тобто крім самого торрсерв.апк ще якийсь додатковий файл чи що ? :wacko:  Що значить "автономний файл сервера" ?

Так. Тут все розписано детально зі скріншотами (перепрошую за руснявий лінк, але іншого не знаю).

 

50 minutes ago, SergLutsk said:

часто дивлюсь футболи, які мені жоден агрегатор не запропонує. Чи може знаєш такі ? Ну то я залюбки гляну на нього що він вміє.

Теж люблю футбол. Перепробув купу ресурсів і методів і зрозумів одне: жодна піратська платформа не дасть стабільного якісного онлайн-потоку. А футбол в записі мене не цікавить.

 

54 minutes ago, SergLutsk said:

Тому, як я вже писав раніше, для мене і моїх потреб мід підхід є ідеальним і зручним, а не танцями з бубном, і таким який максимально відповідає саме моїм потребам, інтересам і пріорітетам на даний час. 

Згідний, в кожного свої потреби, уподобання, звички. Оптимальними можуть бути абсолютно різні рішення. Це нормально.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, MaestroA сказав:

Теж люблю футбол. Перепробув купу ресурсів і методів і зрозумів одне: жодна піратська платформа не дасть стабільного якісного онлайн-потоку. А футбол в записі мене не цікавить.

Так, нажаль якісний онлайн поток футболу на халяву це майже нереальна задача. Ну принаймні в довготривалій перспективі нереальна. Тут знаю лише 2 рішення: або плати, або іпись мало не щодня з пошуками нових граблів. І то ! Офіційно куплений футбол у провайдерів футболу це дуже недешеве задовлення, а куплений у піратів це недорого, але він теж йде з затиками, тому манав я такі "послуги".

Ну а мене футбол в записі влаштовує, і в першу чергу навіть не тому що дивлюсь задурно і дуже якісну картинку, а тому що в онлайні частенько просто фізично немає змоги його подивитись.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Порадьте якусь апку для перегляду фільмів онлайн з телефону хоча б у якості 720. Бо HDVideoBox щось став геть паршиво працювати, з ярлика не запускається. Можу запустити по довгому тапу і там вибрати, наприклад, Історію і вже звідти можу переміщатися по меню, але фільми чомусь не показує, крутиться постійна Буферизація і показ не починається, хоча ще пару днів тому щось дивився. Чистив кеш, перевстановлював останню версію з 4pda, не допомагає. А LazyMediaDeluxe геть зажлобився, безкоштовно не дає краще 480.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин назад, nickel сказав:

Порадьте якусь апку для перегляду фільмів онлайн з телефону

Дивишся фільми на телефоні ? :ohmy:  Ну ок, але чи потрібен тут окремий додаток, взяти ту ж резку в будь-якому браузері видасть не гірший онлайн за 

 

44 хвилини назад, nickel сказав:

HDVideoBox

Якість в більшості випадків буде 1080Р, озвучок багато і в т.ч. і українською, плеєр прямо в браузері спокійно розгортається на весь екран, реклама не лізе, що ще треба ? Навіщо придумувати лісапед. А бітрету для розміру екрана телефона вистачить з головою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин назад, SergLutsk сказав:

Ну ок, але чи потрібен тут окремий додаток, взяти ту ж резку в будь-якому браузері видасть не гірший онлайн за 

Ти її пробував відкривати на телефоні? А я щойно спробував. Там немає мобільної версії.

апд. Ну але думка про браузер має право на існування. Спробував Фільмікс в браузері. Якщо зареєстрований, то якість 720, є мобільна версія. Якщо нічого кращого не порадять, то так і буду користуватися.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин назад, nickel сказав:

Ти її пробував відкривати на телефоні? А я щойно спробував. Там немає мобільної версії.

Щойно спробував, без проблем запустив перший попавшийся фільм, все ок працює, на весь екран

Screenshot_2024-01-19-21-26-27-592_com.opera.browser.thumb.jpg.08508f4c384d63ecd33ddd97ab86b773.jpg

Немає мобільної версії сайту ? А це що прям настільки критично важливо ? Це надто заважає знайти потрібне і запустити ? 

Нє ну якщо не шукаєш простих рішень, то погугли є Lampa вже і для андроїд адаптований додаток. 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин назад, SergLutsk сказав:

Щойно спробував, без проблем запустив перший попавшийся фільм, все ок працює, на весь екран

Я ж не писав, що показ не працює

8 хвилин назад, SergLutsk сказав:

Немає мобільної версії сайту ? А це що прям настільки критично важливо ? Це надто заважає знайти потрібне і запустити ? 

Звичайно важливо, тому що дуже часто фільм обираю прямо перед переглядом, тобто в даному випадку на сайті. На Рєзці навіть назви фільму не видно без збільшення. Порівняй з Фільміксом

Спойлер

3b5d2fdb-fb7d-439c-a761-64fd03de74b2.thumb.jpg.d8a5b9a31912a5dd2605efcb29169fe0.jpgphoto1705693033.thumb.jpeg.8d9d5d14ad84c963ee79fe6ebe35b575.jpeg

 

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну спробуй лампу постав, може зайде 

T.ME

Группа (чат) для обсуждения Lampa на Android. Вся нужная информация в первой закреплённой...

Я на телевізорі користуюсь, подобається. На андроїді не знаю, не пробував

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, SergLutsk сказав:

Ну спробуй лампу постав, може зайде 

T.ME

Группа (чат) для обсуждения Lampa на Android. Вся нужная информация в первой закреплённой...

Я на телевізорі користуюсь, подобається. На андроїді не знаю, не пробував

 

Та ну нафіг, ще тільки на телефоні торенти не качав. Краще вже зупинюся на Фільміксі в браузері

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...