Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Допоможіть обрати приставку для інтернет ТВ. Вибираю між Х96 на S905W nf  S905X. В кого є такі поділіться враженнями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Я взяв приставку на пробу.  Правда укртелекомівську не андроїд.  В ній вже є 170 тв каналів, але в порівнянні з супутниковим тв  нічого нового.    Пошук в ютубі не сподобався, щоб набрати слово треба бігати стрілками по єкранній клавіатурі.  Краще купити довгий кабель ндмі від ноутбука до тв  і на єкрані буде все, що є в інтернеті через ноутбук.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

59 хвилин тому, Kiolan сказано:

Я взяв приставку на пробу.  Правда укртелекомівську не андроїд.  В ній вже є 170 тв каналів, але в порівнянні з супутниковим тв  нічого нового.    Пошук в ютубі не сподобався, щоб набрати слово треба бігати стрілками по єкранній клавіатурі.  Краще купити довгий кабель ндмі від ноутбука до тв  і на єкрані буде все, що є в інтернеті через ноутбук.

Такий варіант не зручно - повинен завжди включено ноутбук, а для керування можна використати аеропульт і блютуз клавіатуру, хоча мені лише аеропульта вистачає, клавіатура вискакує віртуальна і декілька слів для пошуку набрати не проблема. У мене аеропульт з клавіатурою, але не зручно на ній набирати, бо треба підсвітку.

 Собі приставку брав тут на форумі з теми, влаштовує повністю, є рут права, Ютуб встановиd без реклами з 4pda

https://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=195226

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто  щоб наблизитись до ноутбука я маю купити приставку, а до неї ще аєромишку і клавіатуру ? То   це ноутбук незручно ? :)

Змінено користувачем Kiolan
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Kiolan сказано:

Тобто  щоб наблизитись до ноутбука я маю купити приставку, а до неї ще аєромишку і клавіатуру ? То   це ноутбук незручно ? :)

Ви трохи неправильно зрозуміли, я мав на увазі перегляд на телевізорі. Собі купив телевізор без смарт-тв, наразі використовую андроїд приставку. Так ось, щоб керувати приставкою і користуюся аеропультом. Якщо ви думаєте перегляд ТВ, але контент з компа чи ноутбука, але цей варіант для мене не зручний, бо має бути постійно включений компьютер чи ноутбук.

 До речі, аеромишку можна підключити до компьютера або ноутбука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я правильно зрозумів. Телевізор купував років 5 назад , самсунг 46.  Брав без смарт тв , бо тоді швидким інтернетом не світило.  Недавно з.явилась можливість змінити 5 мегабіт на 50.  Але з умовою підключення на 3 місяці інтернет телебачення.Тому для проби взяв приставку тв.  І нічого нового в порівнянні з моїм супутниковим тв не побачив.  Тому якщо захочу  подивитись  на телевізорі щось з інтернету , то використаю  ноутбук. Який завжди включений і всім мене влаштовує. А приставка  мене зовсім не зацікавила.   Але це  моя думка, а кожен сам собі вирішить що йому краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, Kiolan сказано:

  Тому якщо захочу  подивитись  на телевізорі щось з інтернету , то використаю  ноутбук. Який завжди включений і всім мене влаштовує. А приставка  мене зовсім не зацікавила.   Але це  моя думка, а кожен сам собі вирішить що йому краще.

Я спочатку теж думав підключити Інтернет ТВ (тариф Київстар - все разом? 100 мбіт), але передумав, бо вистачає всього контенту, і так голова уже болить від надлишку інформації :wub:. Підключено через Андроїд приставку по Wi-Fi (по суті, той же телефон, але екран здоровий (32 дюйма), і дзвінки не робить, хіба що через вайбер).

 Ще одна найголовніша причина, по якій використовую приставку, тому що дружина не вміє користуватись компьютером і ноутбуком, а так з пульта включила і дивиться.

Змінено користувачем bormotuha
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взяв приставку, бо з Т2 сутужно (взагалі, в місті т2 з кімнатною антеною працює?) - досить задоволений, сотні безкоштовних каналів, корисні додатки на плей-маркеті. А ноутбук вільний для роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 хвилин тому, IronSun сказано:

Взяв приставку, бо з Т2 сутужно (взагалі, в місті т2 з кімнатною антеною працює?) - досить задоволений, сотні безкоштовних каналів, корисні додатки на плей-маркеті. А ноутбук вільний для роботи.

 

Що за приставка?

 

Зараз є з підтримкою Т2, і gaps(тобто вміє .apk)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 hours ago, Oli said:

Що за приставка?

Зараз є з підтримкою Т2, і gaps(тобто вміє .apk)

Брав на місці на олх (не хотів ризикувати з алі і китайськими прошивками)

 

Alfawise S95 (2 + 16 GB)
ОС: Android 7.1.2 Nougat
Процесор: Amlogic S905W 1.5 GHz, Cortex A53 64-bit (4 ядра)
Графічний чіп: ARM Mali-450 (5 ядер)
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR3
Внутрішня пам'ять: 16 GB (після системи вільно ~11 ГБ)
Підтримка кодеків: AVS, H.264 ,H.265, RealVideo 8/9/10, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6
Підтримка мереж: WiFi 802.11b/g/n, Ethernet (LAN)
Bluetooth: відсутній
Роз'єми та порти: 2 х USB 2.0, 1 x HDMI 2.0 A Type, 1 x AV (тюльпан), 1 x RJ45 (Ethernet), 1 x Micro SD (підтримка карт до 32 GB)
Розміри (Д x Ш x В): 10.5 x 10.5 x 1.5 см

 

З мінусів відзначу:

  • ІЧ пульт просить чіткого направлення саме на приставку (хотів спочатку сховати її за тв, прийшлось придумувати поличку)
  • "підвисає" система (додатки відкриваються, але нічого не грузить. трапляється близько 2-3р/міс, лікується перезавантаженням)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...
On 13.03.2018 at 08:00, IronSun сказано:

Брав на місці на олх (не хотів ризикувати з алі і китайськими прошивками)

 

Alfawise S95 (2 + 16 GB)
ОС: Android 7.1.2 Nougat
Процесор: Amlogic S905W 1.5 GHz, Cortex A53 64-bit (4 ядра)
Графічний чіп: ARM Mali-450 (5 ядер)
Оперативна пам'ять: 2 GB DDR3
Внутрішня пам'ять: 16 GB (після системи вільно ~11 ГБ)
Підтримка кодеків: AVS, H.264 ,H.265, RealVideo 8/9/10, RM/RMVB, Xvid/DivX3/4/5/6
Підтримка мереж: WiFi 802.11b/g/n, Ethernet (LAN)
Bluetooth: відсутній
Роз'єми та порти: 2 х USB 2.0, 1 x HDMI 2.0 A Type, 1 x AV (тюльпан), 1 x RJ45 (Ethernet), 1 x Micro SD (підтримка карт до 32 GB)
Розміри (Д x Ш x В): 10.5 x 10.5 x 1.5 см

 

З мінусів відзначу:

  • ІЧ пульт просить чіткого направлення саме на приставку (хотів спочатку сховати її за тв, прийшлось придумувати поличку)
  • "підвисає" система (додатки відкриваються, але нічого не грузить. трапляється близько 2-3р/міс, лікується перезавантаженням)

У вас приставка до кабелю підключена чи дивитись через wi-fi? Бо канали Торент-тв  через вай-фай постійно зависають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

І так, вирішив купити, але що - не знаю. Спочатку задумав Xiaomi 4K Mi Box 3 2/8GB. Але щось відгуки не надто позитивні, особливо після прошивки. Тож далі вагаюсь. Хто користується, і хто що скаже?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Допоможіть з вибором ТВ бокса. Хотів Мі бокс брати, але, кажуть, там немає AV виходу, а мені треба саме з АВ. Хоча зустрічаються картинки Мі боксів де вказано АВ вихід. Підкажіть бокс з АВ виходом, щось з новіших. Братиму на Алі чи інших китайських магазинах, тому лінки вітаються.

HTB1cMskB5OYBuNjSsD4q6zSkFXag.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

b9505a0d38883788b77a4a3b2348ba1c.jpg

Підкажіть хто в курсі, великі іконки можна міняти чи лише малі в нижньому рядку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, nickel сказано:

b9505a0d38883788b77a4a3b2348ba1c.jpg

Підкажіть хто в курсі, великі іконки можна міняти чи лише малі в нижньому рядку?

Якщо я не помиляюсь то ні, не можна. Тобто так прописано в стоковому лаунчері. Звичайно що якщо зміните прошивку або лаунчер, то відповідно і зміниться набір/вигляд цих іконок

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Усім привіт. Вирішив купити медіаплеєр. Допоможіть обрати хорошу модель, щоб працювала надійно із коробки. Основною задачею є перегляд телебачення, рідше ютуб. Бюджет 2000грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergmaestro сказал:

Усім привіт. Вирішив купити медіаплеєр. Допоможіть обрати хорошу модель, щоб працювала надійно із коробки. Основною задачею є перегляд телебачення, рідше ютуб. Бюджет 2000грн.

Якщо не заморочуватися, то Xiaomi Mi Box S International Edition

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це єдиний варіант? Просто тв буде дивитися старша жінка, їй потрібно вкл. і перемикати канали. Хочу підключити омегатв через ВОМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, sergmaestro сказал:

Це єдиний варіант?

Звичайно, що не єдиний. Є повно китайчиків, але там або лотерея або довге і нудне гугління відгуків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, sergmaestro сказано:

Це єдиний варіант? Просто тв буде дивитися старша жінка, їй потрібно вкл. і перемикати канали. Хочу підключити омегатв через ВОМ.

бери Fire TV stick (Amazon) і не думай

є в нашого бордівчанина шо продає підписку на мегого 

відразу і підключе мегого за 30гр в місяць

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, westboiuu сказал:

бери Fire TV stick (Amazon) і не думай

є в нашого бордівчанина шо продає підписку на мегого 

відразу і підключе мегого за 30гр в місяць

Українська мова меню є? Бо на Алло пише що немає, лише англійська.

Ну 1 гіг оперативки дуже скоро почне не вистачати, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

все є в нього прошиті - не реклама

повірь іхні 1 гіг і 4 китайчика індентичні

 

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...