Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Спочатку планував замінити телевізор. Потім з цими приколами в самсунга вирішив спробувати щось інше. Замовив Apple Tv3. Теж буде тестувати. Доречі буде декілька штук, якщо комусь треба буде можу підкинути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

55 минут назад, Amor сказал:

якщо комусь треба буде можу підкинути

Нова? Ціна питання?

Змінено користувачем igorgame
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Вставлю свої 5 копійок.  Маю в наявності Amazon Fire Tv stick. Для перегляду телебачення та фільмів вистачає повністю. Мав справу з китайчиками, не в захваті, дійсно лотерея. Якщо цікавить якісний девайс за адекватні гроші, звертатйтеся в ПП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Amor сказал:

Спочатку планував замінити телевізор. Потім з цими приколами в самсунга вирішив спробувати щось інше. Замовив Apple Tv3. Теж буде тестувати. Доречі буде декілька штук, якщо комусь треба буде можу підкинути

Яка ціна буде відомо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, igorgame сказал:

Нова? Ціна питання?

 

1 час назад, Igor DMX сказал:

Яка ціна буде відомо?


Ні, б/у Але в гарному стані і з пультом. По ціні має бути 50-55$. Ще незнаю скільки за доставку вийде :glare:
Думав брати четверту модель але вона сильно дорожча, і впринципі не бачу сенсу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, Amor сказал:

Спочатку планував замінити телевізор. Потім з цими приколами в самсунга вирішив спробувати щось інше. Замовив Apple Tv3. Теж буде тестувати. Доречі буде декілька штук, якщо комусь треба буде можу підкинути

А як з контентом в яблучних? Знайомий користується айфоном, але для перегляду фільмів взяв андроід телефон, бо, каже, надоїло конвертувати і викручуватись, хоче просто дивитися фільм, а не танцювати з бубном.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mi box S в користуванні до року. Жодних притензій, навіть після оновлення. Підключення через wi-fi через дві бетонні стіни, постійно крутить ютуб, нагрівання мінімальні. Єдиний "+" дитині не вистачає місця для іграшок! тому дві гри максимум встановлено. Зєднання з блутус пристроями надійне і не втрачає звязок. Не зміг тільки налаштувати виключення телевізора пультом від мi box.

П.с. Пульт живучий, кожен день падає на підлогу з висоти 1,0-1,2м, але царапається сильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Amor сказано:

 


Ні, б/у Але в гарному стані і з пультом. По ціні має бути 50-55$. Ще незнаю скільки за доставку вийде :glare:
Думав брати четверту модель але вона сильно дорожча, і впринципі не бачу сенсу

3 покоління в нас від 1000 гр з пультом продають - навіщо аж в америкосів замовляли

https://www.olx.ua/obyavlenie/apple-tv-3-a1469-IDHacAM.html?sd=1#6f7a46774a

https://www.olx.ua/obyavlenie/apple-tv-3-gen-1080p-IDH8aTd.html?sd=1#6f7a46774a

Змінено користувачем westboiuu
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, CEM сказал:

Жодних притензій, навіть після оновлення.

А чому після оновлення мають бути претензії. Ніби ж має бути навпаки, в оновленнях лаги прибирають.

2 часа назад, CEM сказал:

Єдиний "+" дитині не вистачає місця для іграшок! тому дві гри максимум встановлено.

А чому флешку не поставиш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не реклама! Є цікавий український YouTube-канал TECHNOZON з основною тематикою ТВ-боксів і всім, що з цим пов'язано. Не поверхнево по характеристиках, але й не в "дєбрі".

Інформативніше по темі не зустрічав.

 

Що цікавого дізнався я:

1. Мій Xiaomi Mi Box 3 після апдейтів "крутіше" за Xiaomi Mi Box S. Дивно, але факт. І справді, з одразу помітного: зависання після сну пропали, пошук голосом став працювати ідеально.

2. ТВ бокс у формфакторі стіка може бути досить потужним, негарячим(!) з автофреймрейтом і на Android TV 9. Мені актуально для  тонкого ТВ на стіні. Amazon Fire TV Stick 4K теж цікавий, але явно слабший і з Android TV через костилі і 6-ї версії. Ще думаю, який обрати.

3. Є купа класних пультів до ТВ-боксів. В пульті від Xiaomi Mi Box 3 не вистачає кнопки mute і можливості вкл./викл. ТВ. Пульт міняти поки не планую, але якщо до іншого ТВ оберу стік, то буде з чого вибрати.

 

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

52 минуты назад, MaestroA сказал:

Ще думаю, який обрати.

Почитав огляди на тому ресурсі, вже давно підписаний, взяв батькам Н96Max 4k - вещь!!! У 650 грн обійшлась на розпродажі 11.11 IPTV шуршить добре, YouTube. Аж собі на всяк випадок замовив, в самого Смарту вистачає з головою, але нехай буде, всяке буває... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Amor сказал:

Думав брати четверту модель але вона сильно дорожча, і впринципі не бачу сенсу

Дорожча - бо 4К. А всерівно якось для нас Apple TV трохи заморудна. IPTV налаштувати з ходовими плеерами проблематично, майже весь контент вбудованих сервісів платний (якби-то в нас такі зарплати були як в америкосів...), поставити щось стороннє - зась. Ну в принципі Apple як Apple - у свому репертуарі. Але на кожен товар є свій покупець.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 часов назад, nickel сказал:

А як з контентом в яблучних? Знайомий користується айфоном, але для перегляду фільмів взяв андроід телефон, бо, каже, надоїло конвертувати і викручуватись, хоче просто дивитися фільм, а не танцювати з бубном.


не підкажу бо ще не використовував. Планую використовувати суто під ютуб і нетфлікс ну можливо мегого, думаю проблем з цим не буде. Але думаю що приставка має читати популярні формати якщо з флешки

 

1 час назад, igorgame сказал:

Дорожча - бо 4К. А всерівно якось для нас Apple TV трохи заморудна. IPTV налаштувати з ходовими плеерами проблематично, майже весь контент вбудованих сервісів платний (якби-то в нас такі зарплати були як в америкосів...), поставити щось стороннє - зась. Ну в принципі Apple як Apple - у свому репертуарі. Але на кожен товар є свій покупець.  

 

4К це зовсім інша модель, вона взагалі нереальні гроші коштує. Коли говорив про дорожчу мав на увазі просто 4 модель

  • Дякую! 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 годин тому, nickel сказано:

А чому флешку не поставиш?

Щоб дитина в ігри не грала!  їй набридло переставляти ігри)). Для мене це "+"

 

20 годин тому, nickel сказано:

А чому після оновлення мають бути претензії. Ніби ж має бути навпаки, в оновленнях лаги прибирають.

Після оновлення на 9.0 переставав працювати голосовий пошук і chromecast.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
On 17.04.2020 at 12:36, MaestroA сказано:

Купив сьогодні на Ali 2 шт. (собі та батькам).

З врахуванням кеш-беку обійшлися 882 грн./шт.

https://aliexpress.ru/item/4001217103691.html

 

На даний час не знайшов жодного україно- російсько-мовного огляду.

Свіжак!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто користується Xiaomi 4K Mi Box S (саме з S) - як часто перезавантажується самовільно? Користуюсь наразі старішою версією - стабільно раз в 2-3 дні мусить посваритись з додатком megogo, після чого приходиться виймати штекер з розетки (без цього - постійний бут).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

58 минут назад, S30 сказал:

А фільми з онлайн ресурсів дивитись на ній можна? 

Звичайно що можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, nickel сказано:

Звичайно що можна.

Тобто зайти , скажімо, на сайт лостфілм і спокійно переглянути вибране?

Чи лише ті ресурси, що "зашиті" в сяомі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 минут назад, S30 сказал:

Тобто зайти , скажімо, на сайт лостфілм і спокійно переглянути вибране?

Чи лише ті ресурси, що "зашиті" в сяомі?

Дивитися з сайту на андроіді, то трохи збочення, імхо. Є додатки різні, мені вистачає HD VideoBox. Він як агрегатор працює, те що є на ЛостТВ, буде в Відеобоксі.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хтось шось чув про тюнери для інтернет тб? Типу ти ставиш тюнер з прошивкою каналів і раз в місяць платиш ену сумму за користування. Шось типу як кабельне тільки через нет але не від всяких Волі, Мегого і тд. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 минут назад, zverexe сказал:

хтось шось чув про тюнери для інтернет тб? Типу ти ставиш тюнер з прошивкою каналів і раз в місяць платиш ену сумму за користування. Шось типу як кабельне тільки через нет але не від всяких Волі, Мегого і тд. 

Як кабельне, тільки через інтернет, це і є Воля, Мегого і т.д. Залишилося взнати кого ти маєш на увазі. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, nickel сказал:

Як кабельне, тільки через інтернет, це і є Воля, Мегого і т.д. Залишилося взнати кого ти маєш на увазі. :)

ще одне уточнення, користуватися не на території України але мати можливість дивитись укр тв. Знайомі просто питають, в них була тарілка але канали заблокували, їм хтось розказав про такий варіант але я не чув такого

Змінено користувачем zverexe
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, zverexe сказал:

ще одне уточнення, користуватися не на території України але мати можливість дивитись укр тв. Знайомі просто питають, в них була тарілка але канали заблокували, їм хтось розказав про такий варіант але я не чув такого

Мабуть єдиний легальний метод, це https://mediacast.tv/

image.thumb.png.5c81c2363beb0e1dc1b2d5e52bd3591b.png

  • Дякую! 1
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...