Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, SergLutsk сказал:

Щось не зрозумів, я завжди був впевнений, що стік втикається напряму в юсб вхід телевізора і працює від живлення юсб, нє ? :wacko:

І ще таке питання до власників стіків: якщо він працює від юсб телевізора,то коли вимикається телевізор (не з розетки, а звичайне вимкнення пультом), то живлення на стік теж перестає подаватись і він вимикається повністю ? Тобто наприклад якщо на ньому потрібна постійно запущена в фоні програма, то воно все вимикається чи ні ?

У меня приставка в режиме сна, будит hdd ночью, приходится отключать физически.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

7 хвилин тому, romanc сказано:

У меня приставка в режиме сна, будит hdd ночью, приходится отключать физически.

Я питав саме про стік, приставка в мене є і це зовсім інша історія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

51 минуту назад, SergLutsk сказал:

Щось не зрозумів, я завжди був впевнений, що стік втикається напряму в юсб вхід телевізора і працює від живлення юсб, нє ? :wacko:

Якщо потужність стіка дозволяє (вистачає виходу USB у телеку) тоді так, можна ввімкнути напряму у телевізор. Інакше треба блок живлення.

В мене стік від Xiaomi, включений у USB порт телевізора, прцює без проблем. Раніше я на цей порт вмикав зовнішній HDD, він також працював. 

52 минуты назад, SergLutsk сказал:

І ще таке питання до власників стіків: якщо він працює від юсб телевізора,то коли вимикається телевізор (не з розетки, а звичайне вимкнення пультом), то живлення на стік теж перестає подаватись і він вимикається повністю ? Тобто наприклад якщо на ньому потрібна постійно запущена в фоні програма, то воно все вимикається чи ні ?

Вимикається все, живлення на USB буде відсутнє. А як інакше?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І вже питання від мене: який пульт можете порекомендувати щоб керувати стіком від Xiaomi та телеком Blaupunkt? Просто стік керується по блютуз? а телек по інфрачервоному каналу, чи є такі комбіновані пульти? Бо 2 пульти якось не тойво

Змінено користувачем Electronshik
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Electronshik сказано:

Вимикається все, живлення на USB буде відсутнє

Ок, а по роботі додатків взагалі він має якусь принципову відмінність від звичайних андроїд боксів ? Ну наприклад, чи можна задати автоматичний запуск певних додатків при включенні тв/стіка ? Це я до чого: наприклад працює в мене бокс 24/7 з постійно запущеним dlna сервером, torrserver, торрент-клієнтом і т.д. і я в будь-який момент часу тільки увімкнувши телевізор можу одразу запускати фільм чи в додатку Lampa з торент-трекерів, чи по dlna з приставки навіть не беручи пульт від неї. Точно так само з телефона відправляю торент-файл на закачку на бокс навіть не вмикаючи телевізор. Тобто приставка в мене стоїть як качалка/сервер, і я пульт від неї навіть не беру в руки тижнями. І звідси виникає сумнів, якщо стік при вимкненні телевізора теж вимикається, тоді: 1) по-перше він ніфіга не скачає без включеного тв;

2) по-друге, скоріше за все кожного разу доведеться запускати сервер вручну.

А це вже зайві незручності.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, SergLutsk сказано:

І ще таке питання до власників стіків: якщо він працює від юсб телевізора,то коли вимикається телевізор (не з розетки, а звичайне вимкнення пультом), то живлення на стік теж перестає подаватись і він вимикається повністю ? Тобто наприклад якщо на ньому потрібна постійно запущена в фоні програма, то воно все вимикається чи ні ?

Саме так.

Друге. Важливо! Може не вистачати живлення. Для прикладу, один з коментів з 4pda про Xiaomi Mi TV Stick:

"Воткнул в самый простой LG где-то пятилетней давности без смарта. Сначала запитал от встроенного usb порта, который в телеке только один. Девайс заработал, но никак не хотел цепляться к wi-fi. После того, как запитал через блок, сразу к сети подключился. Видимо питания не хватило даже на wi-fi модуль.".

 

5 годин тому, Electronshik сказано:

І вже питання від мене: який пульт можете порекомендувати щоб керувати стіком від Xiaomi та телеком Blaupunkt? Просто стік керується по блютуз? а телек по інфрачервоному каналу, чи є такі комбіновані пульти? Бо 2 пульти якось не тойво

Один з кращих, якщо не найкращий - G20BTS PLUS.

Користувався попередньою версією (без BT) - G20S PRO. Політ чудовий.

Маю один новий G20BTS PLUS і беу G20S PRO. Брав G20BTS PLUS для себе, але пропала потреба в ньому. Старий також поки не продав.

Якщо треба - можемо домовитися по ціні.

G20S PRO можу дати з манібеком.

Спойлер

 

 

 

 

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

Ок, а по роботі додатків взагалі він має якусь принципову відмінність від звичайних андроїд боксів ? Ну наприклад, чи можна задати автоматичний запуск певних додатків при включенні тв/стіка ? Це я до чого: наприклад працює в мене бокс 24/7 з постійно запущеним dlna сервером, torrserver, торрент-клієнтом і т.д. і я в будь-який момент часу тільки увімкнувши телевізор можу одразу запускати фільм чи в додатку Lampa з торент-трекерів, чи по dlna з приставки навіть не беручи пульт від неї. Точно так само з телефона відправляю торент-файл на закачку на бокс навіть не вмикаючи телевізор. Тобто приставка в мене стоїть як качалка/сервер, і я пульт від неї навіть не беру в руки тижнями. І звідси виникає сумнів, якщо стік при вимкненні телевізора теж вимикається, тоді: 1) по-перше він ніфіга не скачає без включеного тв;

2) по-друге, скоріше за все кожного разу доведеться запускати сервер вручну.

А це вже зайві незручності.

 

А для чого качати? Можна ж просто торент дивитися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, Oli сказал:

 

А для чого качати? Можна ж просто торент дивитися

А навчіть мене в торенти. Бо я на приставці звик до HD Video Box, Lazy Media Deluxe, декілька разів пробував торенти і щось не виходило. Вчора дивився Мюнхен. На порозі війни, а там фрази на німецькій не перекладені і навіть без субтитрів, перебрав усі джерела, скрізь однаково. Може хоч на торентах знайду з перекладом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, SergLutsk сказано:

чи можна задати автоматичний запуск певних додатків при включенні тв/стіка ?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, nickel сказано:

А навчіть мене в торенти. Бо я на приставці звик до HD Video Box...

Так а для чого відвикати?

HD VideoBox + TorrServe + Vimu Media Player чудово крутять торренти онлайн.

Змінено користувачем MaestroA
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, Oli сказано:

 

А для чого качати? Можна ж просто торент дивитися

Якщо фільм важкий, а включаєш в "прайм-тайм" і бажаючих дофіга, то висока ймовірність затиків. Якщо не горить прям вот вже зараз дивитись, а скажімо йдеш ще готувати вечерю, то імхо простіше поставити на закачку і через 20 хв дивитись вже його в себе з бокса ні від кого не залежачи. Але я і так і так дивлюсь, і качаючи і не качаючи, залежно від ситуації.

MaestroA, та не потрібно мені ссилки як це зробити на боксі, в мене це й так зроблено, я питав чи працює це так на стікові ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, MaestroA сказал:

Так а для чого відвикати?

HD VideoBox + TorrServe + Vimu Media Player чудово крутять торренти онлайн.

Поставив Тор Серв Матрікс і плеєр. В відебоксі натискаю на будь-який торент і через секунду-дві пише що Тор Серв не відповідає. Хоча сам додаток запускається, перший раз запитав дозвіл на доступ до файлів, я дозволив.

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, SergLutsk сказано:

я питав чи працює це так на стікові ?

А чому може не працювати на стік-боксі?

 

Це те ж саме, що питати, чи буде працювати якась програма на ноутбуці, яка успішно працює на стаціонарному ПК.

Змінено користувачем MaestroA
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, nickel сказано:

Поставив Тор Серв Матрікс і плеєр. В відебоксі натискаю на будь-який торент і через секунду-дві пише що Тор Серв не відповідає. Хоча сам додаток запускається, перший раз запитав дозвіл на доступ до файлів, я дозволив.

Не знаю. В мене все ок. Зняв на відео.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

Поставив Тор Серв Матрікс і плеєр. В відебоксі натискаю на будь-який торент і через секунду-дві пише що Тор Серв не відповідає. Хоча сам додаток запускається, перший раз запитав дозвіл на доступ до файлів, я дозволив.

Я вже давно не користувався саме відеобоксом, але зазвичай щоб торсерв давай дивитись торенти, і він встановлений на тому ж девайсі де і плеєр/балансер, то в програмі яка хоче користуватись сервером торсерва потрібно вказати його адресу у вигляді 127.0.0.1:8090. Але це при умові що все стоїть на одному девайсі. Якщо на різних, тоді ІР буде типу 192.168.1.10:8090

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, MaestroA сказано:

А чому може не працювати на стік-боксі?

Ну на всяк випадок перепитую, ніколи не мав стіка, всетаки він більш схожий до флешки за принципом дії, ніж до самостійного девайса. Тому виникають сумніви, чи можна його налаштувати аналогічно до бокса, чи вміє він автоматично запускати програми які мають слугувати в якості сервера...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA Цей пульт, який ви описуєте, працює і на інфрачервоний і на блютуз порти одночасно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

@MaestroA Цей пульт, який ви описуєте, працює і на інфрачервоний і на блютуз порти одночасно?

Так. Інфрачервону має одну програмуючу кнопку. Я програмував її на вкл./викл. ТВ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@MaestroA а решта? Наприклад гучність? Чи далі просто вже йде керування боксом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Electronshik сказано:

@MaestroA а решта? Наприклад гучність? Чи далі просто вже йде керування боксом?

Решта - керування боксом.

Пульт максимально цікавий, якщо:

1. ТВ юзати лише через бокс, а HDMI-CEC чомусь не працює (як було у мене раніше з Samsung TV 2012 + Xiaomi Mi Box 3).

2. Бокс з чистим Android, не TV. В ньому аеромишка мастхев.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 минуты назад, MaestroA сказал:

Не знаю. В мене все ок. Зняв на відео.

Все так само роблю. Навіть не знаю що можна зробити не так. :) Але в мене не показує цих трьох кнопок лише напис Torr Serve і відразу спливаючи вікно "не відповідає"

Screenshot_2022-01-25-19-30-23-529_com_mi.globalbrowser.thumb.jpg.a9412e7a84166b2f2df3ef359931dd60.jpg

40 минут назад, SergLutsk сказал:

Я вже давно не користувався саме відеобоксом, але зазвичай щоб торсерв давай дивитись торенти, і він встановлений на тому ж девайсі де і плеєр/балансер, то в програмі яка хоче користуватись сервером торсерва потрібно вказати його адресу у вигляді 127.0.0.1:8090. Але це при умові що все стоїть на одному девайсі. Якщо на різних, тоді ІР буде типу 192.168.1.10:8090

Не знайшов де в плеєрі треба це прописати чи може це в ВідеоБоксі треба прописувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Ну на всяк випадок перепитую, ніколи не мав стіка, всетаки він більш схожий до флешки за принципом дії, ніж до самостійного девайса.

До флешки стік більш схожий лише зовнішньо.))

В стікових процесорах ті ж ядра, що і в боксових. Проц з мого Fire TV Stick 4K Max (MediaTek MT8696) потужніший за боксовий Amlogic S905X3. А S905X, який для прикладу стоїть в Xiaomi Mi Box 3/S, уступає моєму в 1,5 рази.

І, як писав вже десь в іншій темі, часи тугих і гарячих стіків вже минули. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Не знайшов де в плеєрі треба це прописати чи може це в ВідеоБоксі треба прописувати?

В TorrServe. Адреса в мене налаштувалася автоматично через кнопку.

Спойлер

PXL_20220125_174819652.thumb.jpg.8affb59cf396eeac5e9c2f6ae5c1d53e.jpg

 

Раніше на каналі TECHNOZON бачив цікаве відео по детальному налаштуванню TorrServe MatriX. Але зараз не знаходжу. Мабуть заставили потерти правозахисники. Ведучий постійно каже, що його вони тиснуть зі всіх сторін.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, nickel сказано:

Все так само роблю. Навіть не знаю що можна зробити не так. :) Але в мене не показує цих трьох кнопок лише напис Torr Serve і відразу спливаючи вікно "не відповідає"

Screenshot_2022-01-25-19-30-23-529_com_mi.globalbrowser.thumb.jpg.a9412e7a84166b2f2df3ef359931dd60.jpg

Не знайшов де в плеєрі треба це прописати чи може це в ВідеоБоксі треба прописувати?

В плеєрі точно ні, плеєр лише відтворює даний йому потік, ссилку торента бере ндвідеобокс. Дай лінк який в тебе стоїть бокс, поставлю собі та й попробую що йому треба.

 

Змінено користувачем SergLutsk
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, MaestroA сказано:

В TorrServe. Адреса в мене налаштувалася автоматично через кнопку.

Невірно інтерпретуєш, це не автоматично вона прописалась в торрсервері, а він просто показує за якою адресою працює. І в ньому ніяких ІР вказувати не потрібно, потрібно вказувати ІР торрсера тим програмам, які хочуть використати його сервер ! 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...