Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

3 хвилин тому, Saddy сказано:

потрібно стоковий пульт до приставки T95Z max - ось такий

 

А чому саме стоковий? Може краще взяти універсальний з голосовим пошуком, аеромишкою, підсвіткою, програмуючою ІЧ-кнопкою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 207
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

1 минуту назад, nickel сказал:

В рідному пульті перестало працювати декілька кнопок, то купив на Алі ще такого самого.

та такий) в мене теж перестало декілька кнопок працювати, але з алі надто довго чекати.

особливо напрягає, що в мене кновка вкл/викл не працює.

ти свого старого пульта не викинув?)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, MaestroA сказал:

А чому саме стоковий? Може краще взяти універсальний з голосовим пошуком, аеромишкою, підсвіткою, програмуючою ІЧ-кнопкою?

та тому, що той ТВ вмикається рідко і пульт потрібен лише для вкл/викл, регулювання гучності та вибору каналу і все.

для таких потреб стокового - з головою

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Saddy сказано:

особливо напрягає, що в мене кновка вкл/викл не працює.

А нафіга ти його взагалі вимикаєш ? В мене приставка вімкнена 24/7, жодних проблем. Пульт беру до рук може раз в 2 місяці, в інших випадках  для всіх цілей вистачає мишки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Saddy сказал:

та тому, що той ТВ вмикається рідко і пульт потрібен лише для вкл/викл, регулювання гучності та вибору каналу і все.

для таких потреб стокового - з головою

Я б від голосового пошуку не відмовився, але при покупці стояв вибір між голосовим пошуком і програмованими ІЧ кнопками. Вибрав кнопки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, Saddy сказано:

та тому, що той ТВ вмикається рідко і пульт потрібен лише для вкл/викл, регулювання гучності та вибору каналу і все.

для таких потреб стокового - з головою

Якщо передумаєш, - маю новий нерозпакований G20BTS PLUS і беу G20S PRO. Лежать без діла. Віддам за 250 грн. і 150 грн. відповідно.

Кращих універсальних пультів я не знаю. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Хто користується Лампою, які жакети у вас прописані? Хочеться дивитися кіна на укр. мові, а мій жакет шукає по Толоці, але якось дивно: знаходить не всі роздачі і не ті де найбільше людей роздають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

 Хто користується Лампою, які жакети у вас прописані? Хочеться дивитися кіна на укр. мові, а мій жакет шукає по Толоці, але якось дивно: знаходить не всі роздачі і не ті де найбільше людей роздають.

HDVideoBox чудово працює з толокою. Бачить всі торренти і онлайн українсьою теж є.

Ще дві фішки: інтерфейс українською і можливість приховати русняві фільми.

https://strannikmodz.me/apps/media/135-hdvideobox-222.html

 

Ложка дьогтю тут - це автор мода. Z-рашист головного мозку!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, nickel сказав:

Хто користується Лампою, які жакети у вас прописані? Хочеться дивитися кіна на укр. мові, а мій жакет шукає по Толоці, але якось дивно: знаходить не всі роздачі і не ті де найбільше людей роздають.

Я користуюсь, але останнім часом рідше. Може давай якийсь конкретний фільм назви, запущу в себе на пошук і порівняємо чи так само працює.

@MaestroA  так HDVideoBox здається тільки на якійсь сторонній приблуді/свістку/боксі можна запустити, а лампа встановлюється безпоседеньо на телевізор і з нього ж і шукає роздачі 

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

так HDVideoBox здається тільки на якійсь сторонній приблуді/свістку/боксі можна запустити

HDVideoBox встановлюється на будь-який Android, в тому числі і на телевізори з цією ОС.

Під Android TV оптимізовано.

 

 

а лампа встановлюється безпоседеньо на телевізор і з нього ж і шукає роздачі 

На які ОС телевізорів? І що означає "з нього ж і шукає роздачі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

HDVideoBox чудово працює з толокою.

Та виявляється я естет і після інтерфейсу Лампи, не можу дивитися на убогий інтерфейс HDVideoBox-у. Хоча раніше він мені дуже подобався, але пройшли роки, інтерфейси інших додатків дуже пішли вперед, у порівнянні з відеобоксом (я в курсі, що автор припинив підтримку проекту, а його воскресили вже послідовники). 

 

Я користуюсь, але останнім часом рідше. Може давай якийсь конкретний фільм назви, запущу в себе на пошук і порівняємо чи так само працює.

@MaestroA  так HDVideoBox здається тільки на якійсь сторонній приблуді/свістку/боксі можна запустити, а лампа встановлюється безпоседеньо на телевізор і з нього ж і шукає роздачі 

Ну наприклад "Перекладачка" 2005 року, мій жакет знаходить лише 2 торенти на Толоці, хоча на самій Толоці є 5 роздач.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мене бісить, що у них відриваєш додаток показує новинки з серіалами, які я ненавиджу і не дивлюсь через низьку якість гри акторів порівняно з топ-фільмами, а коли вибираєш Фільми воно показує Побег из Шоушенка і т.д. Який дебіл цей додаток робив, його влаштовує роками видача одних і тих самих фільмів в тому розділі. 

Змінено користувачем Black
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мене бісить, що у них відриваєш додаток показує новинки з серіалами, які я ненавиджу і не дивлюсь через низьку якість гри акторів порівняно з топ-фільмами, а коли вибираєш Фільми воно показує Побег из Шоушенка і т.д. Який дебіл цей додаток робив, його влаштовує роками видача одних і тих самих фільмів в тому розділі. 

Ну так нічого й не міняється, рейтинг ІМДБ й надалі очолює "Побег из Шоушенка". Хоча я б також зробив по замовчуванню сортування новинки+рейтинг, а не просто рейтинг

image.thumb.png.e3faf1b2ba9055ec7e4479a5d0d82095.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, MaestroA сказав:

На які ОС телевізорів? І що означає "з нього ж і шукає роздачі"?

Наприклад на Tizen Samsung або WebOS LG, а це основна масса ринку телевізорів.

Що значить що з нього ж і шукає ? Тобто як ти пультом самсунга запускаєш додаток ютуб і вбиваєш в ньому на екранній клавіатурі в пошуку що хочеш знайти подивитись,  наприклад "смішні котики". Абсолютно так само ти запускаєш додаток Лампа, вписуєш пультом на екранній клавіатурі що шукаєш і вибираєш з запропонованих варіантів який варіант роздачі хочеш дивитись. Щоправда тут є одна оговорка: якщо хочеш дивитись не лише онлайн кінотеатри, а і торренти також, то ще необхідна адреса сервера, але це трохи довго розписувати. Але це 1 раз вніс і все, більше нічим не паришся. Якщо хочеш спробувати то скину інструкцію по встановленню.

 

10 годин тому, nickel сказав:

Ну наприклад "Перекладачка" 2005 року, мій жакет знаходить лише 2 торенти на Толоці, хоча на самій Толоці є 5 роздач

Ок, ввечері гляну що видасть і відпишусь. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Що значить що з нього ж і шукає ? Тобто як ти пультом самсунга запускаєш додаток ютуб і вбиваєш в ньому на екранній клавіатурі в пошуку що хочеш знайти подивитись,  наприклад "смішні котики". Абсолютно так само ти запускаєш додаток Лампа, вписуєш пультом на екранній клавіатурі що шукаєш і вибираєш з запропонованих варіантів який варіант роздачі хочеш дивитись.

Так всі знайомі мені піратські онлайн кінотеатри працюють: HDVideoBox, Lampa, LazyMedia Deluxe та ін.

Теж "пультом самсунга".)

 

 

Tizen Samsung або WebOS LG

Tizen - непотріб. Кажу як власник 4-х ТВ Samsung на Tizen різних поколінь.

Android TV вирішує все! Без нього змісту в ТВ взагалі не бачу. Готовий витратити $30-40 на стік тільки заради SmartTube Next - клієнта YouTube без реклами (в т.ч. інтегрованої), з мультиаккаунтами і горою корисних налаштувань.

P.S. Щодо керування, то BT-пульти в сучасних телевізорах чудово підхоплюють бокси/стіки на Android TV. Інтеграція максимальна.

 

 

Та виявляється я естет і після інтерфейсу Лампи, не можу дивитися на убогий інтерфейс HDVideoBox-у. Хоча раніше він мені дуже подобався, але пройшли роки, інтерфейси інших додатків дуже пішли вперед, у порівнянні з відеобоксом (я в курсі, що автор припинив підтримку проекту, а його воскресили вже послідовники). 

Я теж естет, але тільки не тоді, коли це всупереч функціоналу і зручності.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти так топиш за той андроїд тв ніби я тебе намагався переконати що Tizen це круто, а андроїд "свістки" це лайно. Я лише відповів на задане тобою питання. А так: кожному своє, для кожного зручність, простота, функціональність може вбачатись і організовуватись по іншому. Я не топлю за ОС Tizen, але зображення хороше в телевізорів самсунг, так що купувати їх варто. А далі вже кожен сам собі вирішує як його наповняти контентом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 годин тому, nickel сказав:

наприклад "Перекладачка" 2005 року

Аналогічно знайшло 2 роздачі, дивлячись по толоці - це 2 верхніх найсвіжіших. Можливо проблема що остальні 3 занадто древні ? Може в параметрах тих жакетів задані якісь часові рамки ? Чи і по свіжіших фільмах аналргічна ситуація ?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно выбрав наш джакет, то знайшло всі 5

IMG_20230407_135338.thumb.jpg.d184a6b1c2aff6ed6749ba793db3155a.jpg

Хоч і стоїть червона крапка на ньому, але працює

Змінено користувачем SergLutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Щойно выбрав наш джакет, то знайшло всі 5

IMG_20230407_135338.thumb.jpg.d184a6b1c2aff6ed6749ba793db3155a.jpg

Хоч і стоїть червона крапка на ньому, але працює

А де ти укр. жакети шукаєш? Я брав в телеграм каналі Лампи те що є

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені цікаво, а коли в нас перестануть тягати рускє гівно до себе? 

 

 

Та виявляється я естет і після інтерфейсу Лампи, не можу дивитися на убогий інтерфейс HDVideoBox-у

не твоє естетське око юзати вєлікіє рускіє продукти, як лампа або торрсерв? :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказав:

А де ти укр. жакети шукаєш? Я брав в телеграм каналі Лампи те що є

Раніше також звідти ручками переписував, а зараз просто тицьни на цю стрічку з червоною крапкою на фото і їх там ціла купа вписана вже готових

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мені цікаво, а коли в нас перестануть тягати рускє гівно до себе? 

 

не твоє естетське око юзати вєлікіє рускіє продукти, як лампа або торрсерв? :)

По перше, що і те і друге рузьке, я взнав від тебе

По друге, якщо є українські (закордонні, але не рузькі) аналоги, то ділись лінками

Змінено користувачем nickel
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Раніше також звідти ручками переписував, а зараз просто тицьни на цю стрічку з червоною крапкою на фото і їх там ціла купа вписана вже готових

В мене такого немає. В тебе мабуть плагін стоїть "зберігати парсери"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Ну так нічого й не міняється, рейтинг ІМДБ й надалі очолює "Побег из Шоушенка". Хоча я б також зробив по замовчуванню сортування новинки+рейтинг, а не просто рейтинг

image.thumb.png.e3faf1b2ba9055ec7e4479a5d0d82095.png

Так навіщо брати фільми за весь період туди? Візьміть як новинки без серіалів туди запихніть з сортуванням найрейтинговіші. 

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...