Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

14 часов назад, nickel сказал:

Ти хочеш прізвище почути?

Нє,акк в WOT. Назву теми прочитай,канєшно я хочу почути призвіще.Варіант бойкоту не проходить,хоча я за нього руками і ногами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Десь в надрах американського reddit (це така їхня борда, тільки в мільйон разів більша) народилася ідея в скарбничку корисного: добавити в бюлетень пункт "ні за одного з вищезазначених". Якщо більшість обирає саме це - всі кандидати знімаються і новий етап проходить вже без них.

Не знаю, чи спрацював би такий метод, але те, що він в нас "вистрелив" би - думаю беззаперечно. Та й не тільки в нас. 

Може то петицію замутить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

Нє,акк в WOT. Назву теми прочитай,канєшно я хочу почути призвіще.Варіант бойкоту не проходить,хоча я за нього руками і ногами.

Ну якщо хочеш почути прізвище, то може почекаємо реєстрацію кандидатів? Чи ти думаєш якщо я вкажу на когось, то людина зобов'язана піти у президенти, бо так нікель захотів?

Ти мені ще умови будеш ставити: "варіант бойкоту не проходить"? Не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі йти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, difoto сказал:

Десь в надрах американського reddit (це така їхня борда, тільки в мільйон разів більша) народилася ідея в скарбничку корисного: добавити в бюлетень пункт "ні за одного з вищезазначених". Якщо більшість обирає саме це - всі кандидати знімаються і новий етап проходить вже без них.

Не знаю, чи спрацював би такий метод, але те, що він в нас "вистрелив" би - думаю беззаперечно. Та й не тільки в нас. 

Може то петицію замутить?

В нас взагалі-то був такий пункт, але ті хто при владі вирішили так не ризикувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, nickel сказано:

В нас взагалі-то був такий пункт, але ті хто при владі вирішили так не ризикувати.

Такий, да не такий, від слова взагалі.

Цитувати

Будь-яких згадувань в законі про юридичні наслідки голосування громадян у графі "Не підтримую жодного кандидата  на пост Президента України" немає.

Це означає, що незалежно від того, скільки виборців проголосує проти обох кандидатів, президентом країни стане той, хто набрав більше, ніж його опонент. Відсоток громадян, які голосують проти обох кандидатів, незалежно, чи це 2% чи 60%, не має жодних юридичних наслідків.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, nickel сказал:

Ну якщо хочеш почути прізвище, то може почекаємо реєстрацію кандидатів? Чи ти думаєш якщо я вкажу на когось, то людина зобов'язана піти у президенти, бо так нікель захотів?

Ти мені ще умови будеш ставити: "варіант бойкоту не проходить"? Не кажи що мені робити і я не скажу куди тобі йти.

  Друже,ти свою агресію засунь в коробочку.Добре? Я спокійно зі всіма дискутую і навіть бикування дуала ігнорую.
 Стосовно бойкоту і чому він не проходить я писав вище,почитай. Стосовно кандидатур,то я дійсно хотів би почути варіанти та аргументи за них.І не важливо,чи йдуть вони у президенти саме на ці вибори.Можливо ти озвучиш достойну людину,яку варто підтримати. Крім того мова не тільки про президентські вибори,я думаю,що парламентські вибори не меньш важливі.Як би в праламенті були більш достойні депутати,то й ситуація в країні булаб значно кращою.Бо приймати по 3 закони в місяць при потребі 300,то не робота.Та й ті 3 закони кожна фракція каструє в інтересах власника.
 Так що я пропоную або нормально дискутувати або  закрити тему.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, difoto сказал:

Такий, да не такий, від слова взагалі.

Ота цитата, невідомо звідки, має мене переконати? То треба було її на якусь картинку вставити і поставити підпис - Індіра Ганнді, для переконливості. :)

Якби це не мало наслідків, то цей пункт і не прибирали з бюлетеню. Те саме під час підрахунку голосів відбувається. Тепер навіть зіпсовані бюлетені йдуть кандидатам. Скуялі? Не впевнений, що в нас було зовсім так як пропонують на реддіті , але скоріше за все раніше це могло мати якісь наслідки, а тепер - ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, zaHARE сказал:

  Друже,ти свою агресію засунь в коробочку.Добре? Я спокійно зі всіма дискутую і навіть бикування дуала ігнорую.
 Стосовно бойкоту і чому він не проходить я писав вище,почитай. Стосовно кандидатур,то я дійсно хотів би почути варіанти та аргументи за них.І не важливо,чи йдуть вони у президенти саме на ці вибори.Можливо ти озвучиш достойну людину,яку варто підтримати. Крім того мова не тільки про президентські вибори,я думаю,що парламентські вибори не меньш важливі.Як би в праламенті були більш достойні депутати,то й ситуація в країні булаб значно кращою.Бо приймати по 3 закони в місяць при потребі 300,то не робота.Та й ті 3 закони кожна фракція каструє в інтересах власника.
 Так що я пропоную або нормально дискутувати або  закрити тему.

 

Друже, мені подобається твоя підсліпуватість, бо в моєму оці ти скалку помічаєш, а в своєму і колоди не бачиш. Тому пропозиція приймається, але в двосторонньому порядку чи мені знову тебе цитувати, як ти ображаєшся якщо на тебе ярлики вішають, при цьому сам навішуєш їх на інших?

Я навіть можу підхватити твою естафету про мінус-кандидата. Мінус два - П.О. Порошенко. Половину розділу Політика росписано детально чому, почитай. Приймається? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, nickel сказал:

Приймається? 

  Все приймається. Суть БОРДИ в тому,щоб ділитись,обговорювати і знаходити спільне,а не сваритись,гризтись між собою і ненавидіти. У всіх нас є купа недоліків,але також є достоїнства. І власне достоїнство здобувається не в тому,щоб принизити,замінусувати,образити,а в тому,щоб вести діалог,який дасть позитивний результат. Можливо Ромаха образиться,але останнім часом його теми йдуть як вброси,під час обговорення яких ми тільки сваримось,хоча всі як би за одне-за успішну країну і достойне життя українців.Саме тому нас легко перемагали кацапи і поляки.Нічого не міняється. То ж я пропоную поміняти. Дискусія повинна дати якесь спільне позитивне рішення,а не розбрат.Інакше її навіть не треба розпочинати.
  Мені повісили ярлик  "порохобота" тільки тому,що я акцентую на позитивних змінах.Але це не означає,що я не бачу й негативного.Негативне буде завжди. Але якщо про нього кричати вголос і акцент розставляти тільки на негатив,то в нас в голові сформується негативне сприйняття всього,навіть позитивного.Типу як в історії з сторожем парковки:
- Шо за бл9дська зима,ні снігу ні морозу!
На другий день випав сніг:
- Насипало,бл9дь!

Шануймося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І ще хотів додати.Не знаю як ви,але коли мені потрібно прийняти рішення по кільком варіантам,то я по кожному малюю дві колонки + і -. І росписую в колонках відповідно переваги чи недоліки.І обираю варіант в якому переваг більше. Просто.
Так і по любій людині,навіть по любому форумчанину можна росписати 2 колонки.Не буває смертних людей з однією колонкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Barugan сказано:

І що ж то за зміни такі, хотілося б і самому їх побачити........:0011:

думаю особистого характеру, про них не прийнято розголошувати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

думаю особистого характеру, про них не прийнято розголошувати)

еспешелі фор ю,діар френд.
Не зовсім особисте,але я до цього дотичний.
Я за тиждень маю справу з десятками компаній,проводжу декілька тендерів,спілкуюсь з десятками топ-менеджерів і т.д.
1.  Жирні ліві компанії,які сиділи на держзакупках,потихеньку пропадають з участі в тендерах.Вони не можуть дати кращу ціну і не можуть грати по загальним правилам.
2.  Щотижня до нас звертаються державні  підприємства і запрошують прийняти участь у  їхніх тендерах. Раніше вони сиділи на відкатних схемах з кишеньковими компаніями і слали нас лєсом.
3. Тисячі виробників відчули наближення Євросоюзу і підтягують виробництво до рівня євростандартів,відповідно це також стосується покращення якості.Зокрема мова йде про стандарти ХАССП. Тобто любе виробництво яке нехтує цими стандартами-закриють.

4. Проганяючи тендера і обираючи постачальників,я можу без проблем переглянути всю інформацію по компанії,власник,директор,судові реєстри,суміжні компанії і т.д.І розуміти чи є ризик(Опендатабот) і мені не треба тримати на прикормі для цього  "людину з органів".


Стосовно особистого:
1. всю з/п мені нараховують в  "білу",зі всіма відчисленнями в пенсійний та іншими податками,на які утримується армія,поліція,освіта і т.д. Тобто я і є той самий платник податків.( 6 моїм знайоми з 10 теж платять офіційно,4 роки тому було 2 з 10).
2. Я спокійно за 20 хв.здав всі документи на закордонний паспорт,заплативши лише офіційні платежі.І мені не потрібно було судитись,щоб довести,що всі інші платежі незаконні,не потрібно було звертатись до кума,щоб порішав без черги. І коли отримаю паспорт,мені не треба буде труситись на угорському кордоні чи завернуть мене з польським шенгеном чи ні.
3. Мені приємно увімкнути радіо в машині і чути значно більше української якісної музики.
4.  Мені приємно,коли поліція зупиняє і запитує чи потрібна допомога,бо в мене не горить одна фара.
5.  Я врешті можу сам обрати лікаря для своєї родини.
6.  Я отримую кайф від перегляду українських фільмів в сучасних кінотеатрах,я вже не кажу про озвучку і адаптацію іноземних.
7. Я можу з комфортом швиденько катнути на вихідні у Львів чи Франик чудовою трасою.
8. Війна зупинилась за тисячі км.від мене і потроху згасає,я вірю в це.

 

Це так на швидкоруч.Я не писав про речі які прямо мене не стосуються.Для прикладу грандіозні речі,які зробила в Дніпропетровській області команда Резніченко.І ніякі бариги їм не заважають,було б бажання і команда.

Звісно є речі,які мене не радують,але вони будуть завжди.Така натура в сучасної людини,а в українців зокрема.

ЗІ:тільки що наша вчителька в школі сказала,що з 1-го вересня в перших класах не буде парт.Як же повезло цьогорічним першачкам і їх батькам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коло компаній які крадуть обмежили до самих близьких; використовують різні схеми і гриф таємно для оборонки і ділення суми тендеру на дотендерний розмір. Але це херня. Головне, це комплексна відсутність судочинства, що дозволяє красти не отримуючи жодної відповідальності за дії. На виході ми отримуємо пацанчика в НКРЕ, який встановлює з пальця взяті тарифи в монополістів, впливаючи на всю цінову систему країни; на виході отримуємо польські ціни на паливо сумнівної якості; на практичці отримуємо бурштинову республіку, приватні локальні олігархічні армії, контрабанду через лнрднр, чи через припортовий в Одесі. Це впливає на внутрішні ціни, які дорожчі ніж в заможнішій Польщі. Отримуємо різкий спад споживчої активності і депресію в сегменті малого бізнесу. Отримаємо хлопчиків, які за гроші з наших податків, пригрівшись в навколопартійних штабах розказують як класно їхати на Буковель слухаючи українську мову. Розказуючи людям, які не мають змоги витрачати по 4000 грн в день на відпочинок. Ніхто нікого особисто не трогає, протсо приходить додаток до договору про постачання газу, де він зріс, приходить чек з цінами на 20% дорожчими ніж в минулий раз. Люди не оцінили українську музику на деяких радіохвилях і безпантово, непатріотично валять залишаючи сім'ї чи й без них в Польшу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, halcogen сказал:

Я радий за вас. Але хочу поцікавитися, а де і ким ви працюєте і яка у вас з.п?  Бо занадто ви життєрадісний. 

  Я такий самий був,коли у мене була пенсія по інвалідності  30грн  і не було роботи.
Повір,я пересікаюсь з десятками людей,які мають кращу,ніж в мене роботу і вищі посади і значно більші з/п,але  постійно ниють,що жити хрєново.В мене просто інша філософія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, zaHARE сказано:

Не зовсім особисте,але я до цього дотичний.

Цілком підтримую по всіх позиціях

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, halcogen сказал:

Але хочу поцікавитися, а де і ким ви працюєте і яка у вас з.п?

Думаю Нестлє (Торчин).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 минуту назад, romaxa11 сказал:

Коло компаній які крадуть обмежили до самих близьких; використовують різні схеми і гриф таємно для оборонки і ділення суми тендеру на дотендерний розмір. Але це херня. Головне, це комплексна відсутність судочинства, що дозволяє красти не отримуючи жодної відповідальності за дії. На виході ми отримуємо пацанчика в НКРЕ, який встановлює з пальця взяті тарифи в монополістів, впливаючи на всю цінову систему країни; на виході отримуємо польські ціни на паливо сумнівної якості; на практичці отримуємо бурштинову республіку, приватні локальні олігархічні армії, контрабанду через лнрднр, чи через припортовий в Одесі. Це впливає на внутрішні ціни, які дорожчі ніж в заможнішій Польщі. Отримуємо різкий спад споживчої активності і депресію в сегменті малого бізнесу. Отримаємо хлопчиків, які за гроші з наших податків, пригрівшись в навколопартійних штабах розказують як класно їхати на Буковель слухаючи українську мову. Розказуючи людям, які не мають змоги витрачати по 4000 грн в день на відпочинок. Ніхто нікого особисто не трогає, протсо приходить додаток до договору про постачання газу, де він зріс, приходить чек з цінами на 20% дорожчими ніж в минулий раз. Люди не оцінили українську музику на деяких радіохвилях і безпантово, непатріотично валять залишаючи сім'ї чи й без них в Польшу.

  Ромаха тільки з поваги до тебе і до обіцянки вище не вішати ярликів і не ображати. Вся твоя репліка -  суцільна каша.Така каша в головах багатьох. Все ж таки Гебельс був розумний мужик
 Прикро,що наші люди мають дуже багато жовчі,яка лізе в голову. 
Ромаха продовжучи взбивати гімно ти не отримаєш масло. Ти створив цікаву тему з питання,яке дійсно дуже всіх цікавить,але знову перетворюєш її на гівно,як і всі свої попередні теми. Шкода,але спілкуватись з тобою тут стає не цікаво. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, zaHARE сказал:


Я за тиждень маю справу з десятками компаній,проводжу декілька тендерів

А як же те, що тепер в тендерах перемагає ціна і поф на якість. І в результаті маємо зоопарки з різних моделей тролейбусів в тролейбусних парках і російські запчастини на Богданах, бо з європейськими неможливо перебити білорусів. Ось така система тендерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zaHARE сказано:

1.  Жирні ліві компанії,які сиділи на держзакупках,потихеньку пропадають з участі в тендерах.Вони не можуть дати кращу ціну і не можуть грати по загальним правилам.
2.  Щотижня до нас звертаються державні  підприємства і запрошують прийняти участь у  їхніх тендерах. Раніше вони сиділи на відкатних схемах з кишеньковими компаніями і слали нас лєсом.
3. Тисячі виробників відчули наближення Євросоюзу і підтягують виробництво до рівня євростандартів,відповідно це також стосується покращення якості.Зокрема мова йде про стандарти ХАССП. Тобто любе виробництво яке нехтує цими стандартами-закриють.

4. Проганяючи тендера і обираючи постачальників,я можу без проблем переглянути всю інформацію по компанії,власник,директор,судові реєстри,суміжні компанії і т.д.І розуміти чи є ризик(Опендатабот) і мені не треба тримати на прикормі для цього  "людину з органів".


Стосовно особистого:
1. всю з/п мені нараховують в  "білу",зі всіма відчисленнями в пенсійний та іншими податками,на які утримується армія,поліція,освіта і т.д. Тобто я і є той самий платник податків.( 6 моїм знайоми з 10 теж платять офіційно,4 роки тому було 2 з 10).
2. Я спокійно за 20 хв.здав всі документи на закордонний паспорт,заплативши лише офіційні платежі.І мені не потрібно було судитись,щоб довести,що всі інші платежі незаконні,не потрібно було звертатись до кума,щоб порішав без черги. І коли отримаю паспорт,мені не треба буде труситись на угорському кордоні чи завернуть мене з польським шенгеном чи ні.
3. Мені приємно увімкнути радіо в машині і чути значно більше української якісної музики.
4.  Мені приємно,коли поліція зупиняє і запитує чи потрібна допомога,бо в мене не горить одна фара.
5.  Я врешті можу сам обрати лікаря для своєї родини.
6.  Я отримую кайф від перегляду українських фільмів в сучасних кінотеатрах,я вже не кажу про озвучку і адаптацію іноземних.
7. Я можу з комфортом швиденько катнути на вихідні у Львів чи Франик чудовою трасою.
8. Війна зупинилась за тисячі км.від мене і потроху згасає,я вірю в це.

1. Обманюють на тендерах регулярно, схеми вже відпрацьовані.

2. Відкати почали знову існувати  за кілька місяців після Революції.

4. Атестація провалена повністю, люстрації не було.

5. Суди залишились старі повністю.

6. Ринку газу та електроенергії немає - монополії всі на своїх місцях.

7. Не покарали жодного корупціонера.

 

Плюси:

1. Більше української мови.

2. Декомунізація (правда часткова, бо є серйозні правові прогалини).

3. Є кілька гарних доріг.

 

Тобто плюси в основному в гуманітарній сфері + кілька доріг. Я не побачив змін в економіці на краще.

 

Основна біда, що досі немає справедливості. Друге - "важкість" ведення бізнесу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 минут назад, sergkots сказал:

... Я не побачив змін в економіці...

 

Подивіться рахунок за комуналку - зміни очевидні і дуже скоро ми їх ще більше відчуємо.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Prot сказано:

 

Подивіться рахунок за комуналку - зміни очевидні і дуже скоро ми їх ще більше відчуємо.

 

Не побачив змін на краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно місяць тому поставив цікавий експеримент (кому цікаво - можете повторити, але не рекомендую в мороз). Був змушений чекати майже годину одного товариша біля ЦУМу. Було це близько 9-ї ранку. Я взявся рахувати автомобілі, які, на мій погляд, коштують більше 25-30 000$. Не повірите, але за майже годину часу, я нарахував таких більше семидесяти.

До чого це я...?  А.... Порох, с^к@, винуватий. Однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

Приблизно місяць тому поставив цікавий експеримент (кому цікаво - можете повторити, але не рекомендую в мороз). Був змушений чекати майже годину одного товариша біля ЦУМу. Було це близько 9-ї ранку. Я взявся рахувати автомобілі, які, на мій погляд, коштують більше 25-30 000$. Не повірите, але за майже годину часу, я нарахував таких більше семидесяти.

До чого це я...?  А.... Порох, с^к@, винуватий. Однозначно.

1 не всі ті авто куплені за час правління Пороха

2 далеко не на всі ті авто гроші зароблені за час правління Пороха, навіть якщо авто куплене під час його правління

3 ну й на останок, хтось таки *піднімаєтся* й за час правління Пороха, не для всіх його система погана

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

1 не всі ті авто куплені за час правління Пороха

2 далеко не на всі ті авто гроші зароблені за час правління Пороха, навіть якщо авто куплене під час його правління

3 ну й на останок, хтось таки *піднімаєтся* й за час правління Пороха, не для всіх його система погана

+ більше половини на бляхах, а це вже зовсім інша ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...