Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 час назад, volks сказал:

В тугриках не вмію, а доларах при Азірові хліб був на 50% дорожчий.

При Азарові на будівництві 200-250 грн в день заробляли хлопці(різноробочі) це по курсу доллара скільки : 250\8=31$

Наразі при пОтрошенку  заробляють різноробочі по 300-350 : 350\26.5=13 $ 

Про хліб "папіредніків" і ціни, курси, ненада ляля....

П.С. сам на будівництві тоді працював і наразі маю деяке відношення до будівництв тому в цінах орієнуюсь!

а взагалі то офф топ...

 

 

Якщо по темі то : Героїв Майдану, АТО і тд  я особисто в політиці бачити не хочу! 

Низькій уклін тим хлопцям-патріотам які положили життя за нашу Неньку... які воюють на сході в АТО..

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
18 хвилин тому, HelloBoy сказано:

При Азарові на будівництві 200-250 грн в день заробляли хлопці(різноробочі) це по курсу доллара скільки : 250\8=31$

Наразі при пОтрошенку  заробляють різноробочі по 300-350 : 350\26.5=13 $ 

Стало дешевше будуватись! Покращення!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, fedot сказал:

@nickel , "стьоб" нагадує доколупування за орфографічні помилки...

Та мені твоя згадка про елітні авто нагадує стьоб, коли читаєш звіт держстату:

Цитата

У грудні 2017р. субсидії для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг отримували 6920,7 тис. домогосподарств (46,2% від загальної кількості домогосподарств країни)

Пів країни не можуть самостійно оплатити комуналку. Черга за черствим хлібом, якби без фото, то не повірив би, що в наш час за чимось може бути така черга... А нє, згадав, ще на закордонні паспорти така черга, щоб звалити з цієї країни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо правильно казати не ЦІЄЇ країни, а МОЄЇ країни.

Ти ж не кажеш ЦІ батьки, ЦЯ дружина, ЦІ діти., 

Так говорять про чужих, від яких ти лише щось чекаєш, і не дуже збираєшся для них щосьдати, або даєш і жмешся.

От такі і ждуть, коли ж то  Україна для них щось зробить..

І нема значення, порох там буде, хтось інший,  все одно їм ЦЯ країна винна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Бо правильно казати не ЦІЄЇ країни, а МОЄЇ країни.

Ти ж не кажеш ЦІ батьки, ЦЯ дружина, ЦІ діти., 

Так говорять про чужих, від яких ти лише щось чекаєш, і не дуже збираєшся для них щосьдати, або даєш і жмешся.

От такі і ждуть, коли ж то  Україна для них щось зробить..

І нема значення, порох там буде, хтось інший,  все одно їм ЦЯ країна винна.

maxresdefault.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 27.02.2018 at 17:04, romaxa11 сказано:

Коло компаній які крадуть обмежили до самих близьких; використовують різні схеми і гриф таємно для оборонки і ділення суми тендеру на дотендерний розмір. Але це херня. Головне, це комплексна відсутність судочинства, що дозволяє красти не отримуючи жодної відповідальності за дії. На виході ми отримуємо пацанчика в НКРЕ, який встановлює з пальця взяті тарифи в монополістів, впливаючи на всю цінову систему країни; на виході отримуємо польські ціни на паливо сумнівної якості; на практичці отримуємо бурштинову республіку, приватні локальні олігархічні армії, контрабанду через лнрднр, чи через припортовий в Одесі. Це впливає на внутрішні ціни, які дорожчі ніж в заможнішій Польщі. Отримуємо різкий спад споживчої активності і депресію в сегменті малого бізнесу. Отримаємо хлопчиків, які за гроші з наших податків, пригрівшись в навколопартійних штабах розказують як класно їхати на Буковель слухаючи українську мову. Розказуючи людям, які не мають змоги витрачати по 4000 грн в день на відпочинок. Ніхто нікого особисто не трогає, протсо приходить додаток до договору про постачання газу, де він зріс, приходить чек з цінами на 20% дорожчими ніж в минулий раз. Люди не оцінили українську музику на деяких радіохвилях і безпантово, непатріотично валять залишаючи сім'ї чи й без них в Польшу.

 

точно контрабанда йде через  припортовий в Одесі?

бо Одеський припортовий завод (ОПЗ) було засновано в 1974 році. Основним призначенням заводу є виробництво та реалізація хімічної продукції — аміаку та карбаміду.

чи може через порт.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

Та мені твоя згадка про елітні авто нагадує стьоб, коли читаєш звіт держстату:

Це не елітні авто)) Це "з дорожчих". Ціна елітних значно вища.

Про "звіт". А чи не здається парадоксальним, що держава оплачує дорогу комуналку половині населення - тобто, якщо логічно, держава піклується і витрачається на бідніше населення, яке не може оплачувати рахунки. 

А якщо в "звіти" не дивитися, то досить немало Лексусів, Порше, Тойот оформлені на фіг зна кого, а реальний власник отримує субсидію, бо бідне-безробітне...І на нього працює з десяток людей, але не оформлених...

Повторюся, підсумовуючи: Порох в багатьох випадках тут ні до чого ,хоч певна частина Борди готова його за яму в асфальті розстріляти, ще частина - за нову гайку на рейках пам'ятник поставити. 

Подивіться/почитайте, що сьогодні в міськраді Луцька було...Теж Порох винуватий?

П.С. Якийсь день тижня, в Єврошоп, що на Волі, черга мінімум втричі більша. Кожен тиждень їду на роботу і це бачу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, fedot сказал:

Про "звіт". А чи не здається парадоксальним, що держава оплачує дорогу комуналку половині населення - тобто, якщо логічно, держава піклується і витрачається на бідніше населення, яке не може оплачувати рахунки. 

Якби держава піклувалася, то давала б не рибу (субсидію), а вудку (створювала б робочі місця, заохочувала б бізнес до цього). А так тримає електорат, як наркоманів на голці, на субсидії. Залежним від подачок держави легше керувати.

2 минуты назад, fedot сказал:

А якщо в "звіти" не дивитися, то досить немало Лексусів, Порше, Тойот оформлені на фіг зна кого, а реальний власник отримує субсидію, бо бідне-безробітне...І на нього працює з десяток людей, але не оформлених...

Знову ж таки про#об держави, а не людей

2 минуты назад, fedot сказал:

Повторюся, підсумовуючи: Порох в багатьох випадках тут ні до чого ,хоч певна частина Борди готова його за яму в асфальті розстріляти, ще частина - за нову гайку на рейках пам'ятник поставити. 

Подивіться/почитайте, що сьогодні в міськраді Луцька було...Теж Порох винуватий?

В якійсь мірі - так. Після майдану всі притихли і боялися, і лише після декількох років правління Петра і Ко зрозуміли, що нічого не змінилося і можна рвати як і раніше.

2 минуты назад, fedot сказал:

П.С. Якийсь день тижня, в Єврошоп, що на Волі, черга мінімум втричі більша. Кожен тиждень їду на роботу і це бачу.

Черги на гуманітарку - таке ж ганебне явище як і черги за черствим хлібом, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@nickel спочатку багатенько написав у відповідь, але потім все постирав - на непотрібну полеміку шкода часу. Я не хочу когось переконувати - кожен має право на свою думку.

Конкретно по темі скажу про себе: Якщо пороху буде альтернатива юля-бойко-гриценко я голосуватиму за пороха. Вакарчук (якого тут згадували) другий, після покійного Кузьми, гігант Української сцени (на мою думку). От там хай і лишається, він не політик - маємо приклад Кличка. Ну десь так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, nickel сказано:

Якби держава піклувалася, то давала б не рибу (субсидію), а вудку (створювала б робочі місця, заохочувала б бізнес до цього). А так тримає електорат, як наркоманів на голці, на субсидії. Залежним від подачок держави легше керувати.

 

держава робочі місця може створювати лише в одному випадку - бюджетників. а це не потрібно.

 

в нас троха принцип субсидіювання неправильний. я правда не розумію, як в тому випадку із вінницьким заводом, куди не хочуть йти, бо там біла зарплата. так при субсудії для безробітного враховується умовний дохід в дві мінімальні зарплати. а це вже 7446 грн. правда, це вже на наступний рік почнуть рахувати. за минулий по 6400 грн. ще не набагато менше офіційної білої

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 minutes ago, rl72 said:

так при субсудії для безробітного враховується умовний дохід в дві мінімальні зарплати. а це вже 7446 грн. правда, це вже на наступний рік почнуть рахувати. за минулий по 6400 грн. ще не набагато менше офіційної білої

 

А що, правила таки змінилися? Бо раніше ж рахували 2 мінімальних прожиткових мінімуми (який складав лише десь половину від мінімальної зарплати).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 27.02.2018 в 11:08, zaHARE сказал:

Але це не означає,що я не бачу й негативного.Негативне буде завжди. Але якщо про нього кричати вголос і акцент розставляти тільки на негатив,то в нас в голові сформується негативне сприйняття всього,навіть позитивного.

Так те саме можна і про позитив сказати. Якщо ви будете бачити у всьому позитив, то ви буде сприймати позитивно навіть негатив. Вас влада буде гнобити, а ви будете вигукувати: партія сказала: нада, камсамол атвєтіл: єсть! Упс, десь я це вже чув. А може ну його нах такий позитив? Правда десь посередині. І як я вже писав: чим більше ви топите за пороха, тим більше хочеться вирівняти цей дисбаланс і втопити проти пороха.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, yu2007 сказано:

 

А що, правила таки змінилися? Бо раніше ж рахували 2 мінімальних прожиткових мінімуми (який складав лише десь половину від мінімальної зарплати).

 

соррі, таки прожиткових мінімуми. пічалька

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, rl72 сказал:

держава робочі місця може створювати лише в одному випадку - бюджетників. а це не потрібно.

Тут я з тобою згідний. Але я й не це мав на увазі. Держава може і має стимулювати бізнес до розвитку, до розширення, до інвестицій. А це завжди тягне за собою створення нових робочих місць. Дуже показово це робить Трамп в США. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 хвилин тому, nickel сказано:

чим більше ви топите за пороха, тим більше хочеться вирівняти цей дисбаланс і втопити проти пороха.

А баба Яга проти.

Як дитина.

Всеодно виріщальними будутьголоси тих, хто не розпинається тут,а мовчки тяне воза Україна.

І проголосують вони в першу чергу за стабільність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Nokian сказал:

А баба Яга проти.

Як дитина.

Всеодно виріщальними будутьголоси тих, хто не розпинається тут,а мовчки тяне воза Україна.

І проголосують вони в першу чергу за стабільність.

@Nokian ти належиш до людей, які знають букви, вміють читати слова, навіть речення, але суть прочитаного зрозуміти не можуть. Фіг з тим, що не розумієш, але ти кожен раз ще й коментуєш, те чого не зрозумів. Я не намагаюся тебе образити, просто ти вже вкотре коментуєш мої пости, виходячи з того, як ти їх зрозумів, а не як я це написав. Я навіть не знаю що з цим робити. Вступати в суперечку не бачу змісту, бо ти ніби й не мене коментуєш, не мою думку, а те як ти її зрозумів. Але ж зверху цитати стоїть мій нік - ніби й мушу якось реагувати. 

Карочє, вибачай, но ти знову мімо каси.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

Це не елітні авто)) Це "з дорожчих". Ціна елітних значно вища.

Про "звіт". А чи не здається парадоксальним, що держава оплачує дорогу комуналку половині населення - тобто, якщо логічно, держава піклується і витрачається на бідніше населення, яке не може оплачувати рахунки. 

А якщо в "звіти" не дивитися, то досить немало Лексусів, Порше, Тойот оформлені на фіг зна кого, а реальний власник отримує субсидію, бо бідне-безробітне...І на нього працює з десяток людей, але не оформлених...

Повторюся, підсумовуючи: Порох в багатьох випадках тут ні до чого ,хоч певна частина Борди готова його за яму в асфальті розстріляти, ще частина - за нову гайку на рейках пам'ятник поставити. 

Подивіться/почитайте, що сьогодні в міськраді Луцька було...Теж Порох винуватий?

П.С. Якийсь день тижня, в Єврошоп, що на Волі, черга мінімум втричі більша. Кожен тиждень їду на роботу і це бачу.

Виноватий

от чому ми вже півроку чи більше без голови НБУ? А гривня так і котиться в прірву

а чому досі в Луцьку не назначені вибори мера?

бо комусь це вигідно 

откати-закати )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 хвилин тому, nickel сказано:

але суть прочитаного зрозуміти не можуть. Фіг з тим, що не розумієш, але ти кожен раз ще й коментуєш, те чого не зрозумів. Я не намагаюся тебе образити, просто ти вже вкотре коментуєш мої пости, виходячи з того, як ти їх зрозумів, а не як я це написав

То напиши ТАК,щоб твої пости можна було зрозуміти ОДНОЗНАЧНО.

Судячи з того, як ти сперечаєшся з досить багатьма юзерами- тебе ,,не розумію ,,не тільки я.

 

 

Правильно визначайте слова, і ви звільните світ від половини непорозумінь» (Декарт).

 

Спойлер

2. Закон протиріччя (суперечності) – жодне судження не може бути одночасно істинним і неістинним. Інакше виникає суперечність.

Не можна одночасно стверджувати і заперечувати одне й те саме. Цей закон також діє в межах одного мовного вираження (вислову) і в один і той же час.

Наступний приклад вказує на порушення закону протиріччя: Ноздрев показывает Чичикову и своему зятю Межуеву свои владения. Они подходят наконец к границе владений – деревинному столику и узенькому рву. «Вот граница, - сказал Ноздрев – все, что ни видиш по эту сторону, все мое, и даже по ту сторону, весь этот лес, который вон синеет, и все, что за лесом, все мое», (Н.В. Гоголь)

3. Закон виключення третього – істинним може бути або вислів або його заперечення. Із двох висловів, що протирічать один одному в той самий час і стосовно того ж предмета – тільки один істинний. Латинське формулювання цього закону має такий вигляд: «третього не дано». Одна із умов закону виключення третього – точність протиставлення.

Цей закон непогано ілюструє така байка. Двоэ спорящих пришли к Ходже Насреддин спросьбой рас судить их. Выслушав одного, он сказал: «Ты прав!» Выслушав другого – сказал: : «Ты прав!» - «Но ведь так не может бать!» - вскрикнул свидетель этогоразговора. «Знаешь, и ты прав»- благодатно ответствовал Насреддин.

4. Закон достатньої підстави – будь яке судження, що приймається має бути належним чином обґрунтоване. Обґрунтуванням вважають таке судження або кілька суджень, які самі не потребують доказів, бо це вже доведене, перевірене, зафіксоване як доказ (фактичний матеріал, цитати, наочність).

Прослухайте історію і скажіть, чи не порушується у ній закон достатньої підстави? Обґрунтуйте свою відповідь. Одного разу перед битвою давні римляни почули каркання ворони з лівої сторони, і виграли битв;: іншим разом вони почули каркання ворони праворуч, і програли битву. Усе зрозуміло, вирішили римляни: каркання ворони з правої сторони приносить війську загибель, а каркання з лівої сторони – перемогу.

 

3. Логічні помилки:

§ Підміна тези (побудова виступу на неправильних поглядах). «Вивчати логіку не треба, бо можна без неї обійтися».

§ Недоведена основа доказу (Усім потрібно вивчати риторику,бо це потрібна наука).

§ Визначення невідомого через інше невідоме. «Атман – це індивідуальна проява Брахмана.»

§ Подання визначення через заперечення (трамвай збудувати – це вам не ішака купити).

§ «Коло» в доказі (люблю, бо подобається, подобається, бо люблю).

§ Об’єднання неспіввідносних понять (ми чудово провели разом дні і свята).

§ Повторення доказу – тавтологія (цього не може бути, бо такого не може бути.

§ Поспішні висновки після недбалого перерахування фактів (до 1606 року у Європі вважали, що «Усі лебеді білі». Після відкриття Австралії у 1606 році, виявилось, що це твердження хибне, бо там знайшли чорних лебедів).

§ Нерозрізнення об’єктів дії (її мати одружилась, коли їй було 17 років) .

Отже, риторові слід знати і дотримуватись законів логіки, уникати логічних помилок, щоб уникнути смішного й незграбного положення, уникаючи неконкретності, штучності, абсурдності досягати мети виступу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 годин тому, kroha сказано:

Виноватий

от чому ми вже півроку чи більше без голови НБУ? А гривня так і котиться в прірву

а чому досі в Луцьку не назначені вибори мера?

бо комусь це вигідно 

откати-закати )

 

генератор випадкових фраз ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мінусуали прокинулись.Нема ,що сказати- так паскудять.
Ну варіться тут у своєму ....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, kroha сказал:

чому ми вже півроку чи більше без голови НБУ? А гривня так і котиться в прірву

Рада сьогодні спробує звільнити Гонтареву

200w.webp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відповідь на питання "За кого голосувати?" очевидна. Коменти народу в лівому нижньому кутку відображають любов УКРАЇНЦІВ до гаранта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Nokian сказал:

То напиши ТАК,щоб твої пости можна було зрозуміти ОДНОЗНАЧНО.

Судячи з того, як ти сперечаєшся з досить багатьма юзерами- тебе ,,не розумію ,,не тільки я.

Якби ще у когось були проблеми з розумінням моїх постів, то задумався, в першу чергу, я, навіть не сумнівайся. Але проблема не в мені. Не розумієш написаного лише ти. Те що я сперечаюся з іншими, не означає, що вони не розуміють написаного. Навпаки, вони чудово розуміють написане мною, але не згодні з цим. Тому ми сперечаємося, але в суперечці знаходимо істину. Ми не сперечаємося про букви, ми сперечаємося про зміст, який тими буквами передається. Відчуваєш різницю? 

Ось приклад суперечки, ми сперечаємося і доходимо до спільного знаменника. Обоє бачимо, що зроблено і що робиться. Просто одного влаштовує результат, іншого - ні. В одного стакан наполовину повний, в другого - наполовину пустий. Але ми обоє бачимо стакан і обоє бачимо, що він не пустий.

 

10 часов назад, rl72 сказал:

 

Скажу так, багато чого уже зроблено і робиться.

Хотілося б більшого і швидше, але треба розуміти умови і реальність

10 часов назад, nickel сказал:

З моєї колокольні бачиться так:

Дуже мало зроблено, набагато менше ніж можна було зробити за цей час.

Та й те що робиться, в багатьох випадках робиться лише після чарівного копня, чи то від народу чи то від МВФ.

 

Керуючись принципом Парето, я намагаюсь ігнорувати твої дописи, щоб не тратити весь свій час на Борді на роз'яснення для одного користувача. Лише відмічаю прочитаними, ставлячи "-", якщо не згоден і "+" якщо згоден. 

 

З Декартом це звичайно сильно, але як завжди - пальцем в небо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...