Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

5 минут назад, case_l сказал:

Порох не провів ЖОДНОЇ реформи, яку би не зміг провести янукович, про хитрожопу юльку я взагалі мовчу.

а чого всі так не люблять юльку?

мені вона завжди подобалася

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

4 просрані в плані розвитку роки перекривають любий триндьож. Піраміда зростає - витрати влади на себе збільшуються, отже зростають прямі і не прямі податки. Ціни на паливо стають дорожчими ніж в Польші при сумнівній якості послуги. Ці ціни потягнули вверх всі продукти харчування, промтовари і послуги. Зараз реально дорого просто харчуватись. Я навіть не хочу думати як вигрібають пенсіонери. Хто має дітей, той тримається, хто сам просто приречений.

Як цю сраку заговорити? Але ніхто і не пробує це керування заговорити. Ці шмари намагаються лякати ще страшнішим. Така блін політика. Дебіли-ворюги під час війни нафіг розкрадають країну і хочуть ще. По ходу ще земля залишилась. А так як немає чого запропонувати то одні шмари, через інших, оплачених шмар, намагаються винайти форми донесення до народу чогось страшнішого ніж вони самі. Поки виходить важкувато, бо дебіл-злодій на керівній посаді - це вже страшно.

Я так дивлюсь, то один умнік, то другий, замість обертати реальну економіку позаникувались по квазіполітичних-олігархічних проектиках при бюджетних чи підмучених бабках і розказують тут як жити, кого обирати. А кого слухати? Кажи в кого на зарплаті, може ще якийсь інтерес є і агітуй за свого петруся, а то якось отак ботам на слово вірити на 4-му році триндьожів, профанацій і трешу тупувато. Загітуй, от я хитрограний пацанчик, сижу зараз в офісі і отримую таку то суму за те що тролю вас всякою фігнею. Може весь народ ломанеться, раз там вам так добре з петрусем разом і всі дружньо, в 40мільйонів будемо Україну обкрадати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, romaxa11 сказал:

4 просрані в плані розвитку роки перекривають любий триндьож. Піраміда зростає - витрати влади на себе збільшуються, отже зростають прямі і не прямі податки. Ціни на паливо стають дорожчими ніж в Польші при сумнівній якості послуги. Ці ціни потягнули вверх всі продукти харчування, промтовари і послуги. Зараз реально дорого просто харчуватись. Я навіть не хочу думати як вигрібають пенсіонери. Хто має дітей, той тримається, хто сам просто приречений.

Як цю сраку заговорити? Але ніхто і не пробує це керування заговорити. Ці шмари намагаються лякати ще страшнішим. Така блін політика. Дебіли-ворюги під час війни нафіг розкрадають країну і хочуть ще. По ходу ще земля залишилась. А так як немає чого запропонувати то одні шмари, через інших, оплачених шмар, намагаються винайти форми донесення до народу чогось страшнішого ніж вони самі. Поки виходить важкувато, бо дебіл-злодій на керівній посаді - це вже страшно.

Я так дивлюсь, то один умнік, то другий, замість обертати реальну економіку позаникувались по квазіполітичних-олігархічних проектиках при бюджетних чи підмучених бабках і розказують тут як жити, кого обирати. А кого слухати? Кажи в кого на зарплаті, може ще якийсь інтерес є і агітуй за свого петруся, а то якось отак ботам на слово вірити на 4-му році триндьожів, профанацій і трешу тупувато. Загітуй, от я хитрограний пацанчик, сижу зараз в офісі і отримую таку то суму за те що тролю вас всякою фігнею. Може весь народ ломанеться, раз там вам так добре з петрусем разом і всі дружньо, в 40мільйонів будемо Україну обкрадати?

знаєте що саме страшне?

що пєтю то знову виберуть

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 хвилин тому, romaxa11 сказано:

4 просрані в плані розвитку роки перекривають любий триндьож

Не 4, а починаючи з 2004 року та прихід януковича і війна як наслідок - це все заслуга любих друзів і порошенка особисто. Та сама ситуація 1 в 1 тільки на фоні війни.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, kroha сказано:

знаєте що саме страшне?

що пєтю то знову виберуть

 

Ще цілий рік, а ціни вже лізуть не зважаючи на долар. Їм добути питання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись одна дивно багата і успішна людина вийшла посеред обкраденої затурканої жебрацької країни, обіцяючи повести її в заможню успішну цивілізацію. Країна повірила і вибрала.
Пройшло купа часу і ця дивно ще багатша і ще успішніша людина виходить посеред обкраденої затурканої жебрацької країни обіцяючи що якщо країна знову їй не повірить і не вибере, то прийде інша людина, що зробить з обкраденої затурканої жебрацької країни обкрадену затуркану жебрацьку країну.
Отакі вибори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Колись одна дивно багата і успішна людина вийшла посеред обкраденої затурканої жебрацької країни, обіцяючи повести її в заможню успішну цивілізацію. Країна повірила і вибрала.
Пройшло купа часу і ця дивно ще багатша і ще успішніша людина виходить посеред обкраденої затурканої жебрацької країни обіцяючи що якщо країна знову їй не повірить і не вибере, то прийде інша людина, що зробить з обкраденої затурканої жебрацької країни обкрадену затуркану жебрацьку країну.
Отакі вибори...

Це називається Кабала...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, raferti123 сказал:

Це називається Кабала...

 

Це називається - людина наєб@ла...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще одна людина багатьом видається за луцького ЧеГевару.

А виходить вона просто ЧипаГаваріть...про обдурену країну і всьо прапало...

Мєлі Ємєля-твоя нєделя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Nokian сказано:

А ще одна людина багатьом видається за луцького ЧеГевару.

А виходить вона просто ЧипаГаваріть...про обдурену країну і всьо прапало...

Мєлі Ємєля-твоя нєделя.

То ти про мене? То кому багатьом і що здається уточни. Чим тебе особисто не влаштовує інтернетспілкування? Чи ти хочеш віртуальних вбивств і крові? Чи може реальних? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так і не зрозумів... у вас уже є достойна альтернатива Порошенку чи, аби тільки ХТО-НЕБУДЬ слідуючий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут позиція - хто-небудь, аби не Порошенко. І слідуючого будуть так само поливати брудом, така вже натура українська.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будуть, бо вибору немає. Або жид, або пі...ас якийсь, або чмо ненаситне грошима...

От і приходиться з двох зол вибирати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, difoto сказал:

Тут позиція - хто-небудь, аби не Порошенко. І слідуючого будуть так само поливати брудом, така вже натура українська.

В країні фсьо зашибісь, тільки ото натура українська, ога. Пєши єщьо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, difoto сказано:

Тут позиція - хто-небудь, аби не Порошенко. І слідуючого будуть так само поливати брудом, така вже натура українська.

В мене така позиція була ще до 1-го туру, зараз вона тільки посилилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, romaxa11 сказано:

То ти про мене? То кому багатьом і що здається уточни. Чим тебе особисто не влаштовує інтернетспілкування? Чи ти хочеш віртуальних вбивств і крові? Чи може реальних? 

Взагалі то мені вистачає і живого спілкування.

А ось НЕСКІНЧЕННИЙ потік образ, претензій та ниття , абсолютно  неконструктивний , негативний та упадочний. Як такі думки вганяють людину в депресію  позбавляють її  активності волі до життя і взагалі до якоїсь діяльності , так само і державу можна ввігнати  таким чином.А в умовах зовнішньої агресії , ще й доконати.

Ферштейн?

Крові та вбивств часом  хочу. Але беру себе в руки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, nickel сказано:

В країні фсьо зашибісь, тільки ото натура українська, ога. Пєши єщьо.

А нашо ти приплів до країни критику народну? Чи в нас був якийсь президент, якого не критикували? І чи буде?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 минут назад, difoto сказал:

А нашо ти приплів до країни критику народну? Чи в нас був якийсь президент, якого не критикували? І чи буде?

А нащо ти приплів до українців явище, яке притаманне будь-якому народу? Чи це лише українці критикують діючу владу? Чи може у всьому світі так?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

А нащо ти приплів до українців явище, яке притаманне будь-якому народу? Чи це лише українці критикують діючу владу? Чи може у всьому світі так?

Та невже в Грузії Саакашвілі сварили??? Ти шо, порохобот?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, nickel сказано:

А нащо ти приплів до українців явище, яке притаманне будь-якому народу? Чи це лише українці критикують діючу владу? Чи може у всьому світі так?

В Північній Кореї не критикують :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, alexvvv сказал:

В Північній Кореї не критикують :)

Там також критикують, просто не довго. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В країнах загниваючого заходу,  люди живуть настільки погано, що навіть загальнонаціональні страйки влаштовують. А в нас легка критика сприймається деким вже як державна зрада :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...