Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 hour ago, fedot said:

Приблизно місяць тому поставив цікавий експеримент (кому цікаво - можете повторити, але не рекомендую в мороз). Був змушений чекати майже годину одного товариша біля ЦУМу. Було це близько 9-ї ранку. Я взявся рахувати автомобілі, які, на мій погляд, коштують більше 25-30 000$. Не повірите, але за майже годину часу, я нарахував таких більше семидесяти.

До чого це я...?  А.... Порох, с^к@, винуватий. Однозначно.

 

Якось був змушений чекати одного товариша неподалік кіоску Теремнохліб. Взявся рахувати людей, що стояли в черзі за несвіжим, проте дешевшим хлібом. Не повірите, але менше ніж за хвилину я нарахував таких більше сімдесяти.

 

До чого це я...? А... Жити стали по-новому. Однозначно.

 

Spoiler

11.thumb.jpg.5bbc78c9a90a4004bb6796f320217cee.jpg

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, yu2007 сказал:

 

Якось був змушений чекати одного товариша неподалік кіоску Теремнохліб. Взявся рахувати людей, що стояли в черзі за несвіжим, проте дешевшим хлібом. Не повірите, але менше ніж за хвилину я нарахував таких більше сімдесяти.

 

До чого це я...? А... Жити стали по-новому. Однозначно.

 

  Скрыть контент

11.thumb.jpg.5bbc78c9a90a4004bb6796f320217cee.jpg

 

Знаєте,а я не рахую

але як бачу на касі пенсіонерів ,що рахують гроші на свої покупки,ну і видно відразу що люди в скруті,пропоную оплатити за них

зазвичай,сумма покупки біля 100 грн

бо пенсіонери такі не беруть,наприклад, по 2 кг муки чи по 1 кг муки -а беруть десь по 500 гр

і вам пропоную так зробити

не всі ж в ато 

є люди навколо нас,яким теж треба допомогти

і пропоную переглянути відео в темі про США ,я вчора додавала

Там про яйця і трохи зачепило тему яхт

це в певній мірі і відповідає чому у нас так,а у них не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, volks сказано:

Багаті  багатшають,  бідні біднішають. Усьо як завжди.

Але в сумі те саме  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, yu2007 сказано:

Якось був змушений чекати одного товариша неподалік кіоску Теремнохліб. Взявся рахувати людей, що стояли в черзі за несвіжим, проте дешевшим хлібом. Не повірите, але менше ніж за хвилину я нарахував таких більше сімдесяти.

 

До чого це я...? А... Жити стали по-новому. Однозначно.

Ага-ага. А до пороха вони, пенсіонери мається на увазі, двічі на рік на Карібах відпочивали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, fedot сказал:

Ага-ага. А до пороха вони, пенсіонери мається на увазі, двічі на рік на Карібах відпочивали.

Ти хочеш сказати, що до Пороха ти дорогих авто не бачив в такій кількості?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І, якщо вже мова зайшла за пенсіонерів, то при Азірові середня пенсія була 200 доларів і хліб не коштував 11 гривень і комуналка не була більшою за пенсію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минут назад, nickel сказал:

 то при Азірові середня пенсія була 200 доларів і хліб не коштував 11 гривень

А чому пенсія в доларах, а хліб в гривнях. Треба в однакових одиницях рахувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, fedot сказал:

Ага-ага. А до пороха вони, пенсіонери мається на увазі, двічі на рік на Карібах відпочивали.

Як правильно підмітили,могли собі дозволити купити продукти і ліки,оплатити комуналку

хоча б такий мінімум

зараз пенсіі на зимову комуналку може не вистачити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, volks сказал:

А чому пенсія в доларах, а хліб в гривнях. Треба в однакових одиницях рахувати.

Ти рахуй хоч в тугриках. Хто хотів, той зрозумів.

15 минут назад, kroha сказал:

Як правильно підмітили,могли собі дозволити купити продукти і ліки,оплатити комуналку

хоча б такий мінімум

зараз пенсіі на зимову комуналку може не вистачити

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Ти хочеш сказати, що до Пороха ти дорогих авто не бачив в такій кількості?

Я не "хочу сказати", я в цьому впевнений. Також не було такої кількості нових "салонних" авто, які, зазначу, коштують менше 25к$, але їх дуже багато.

Але я трохи не про те. Один (я не вказуватиму нічиїх ніків) з усіх сторін обкладає пороха гівном, інший німба йому малює над головою...(все це аллегорично, якщо що) В яку сосну ви стукнулися? Невже коріння царсько-сов'єцького переконання про "доброго царя", який всім поможе, всьо парішає (а якщо ні - то цар х^#овий, дайош іншого царя!) так глибоко в нас сидить? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, fedot сказал:

Я не "хочу сказати", я в цьому впевнений. Також не було такої кількості нових "салонних" авто, які, зазначу, коштують менше 25к$, але їх дуже багато.

А я більш ніж впевнений, що їх придбали ще за Яника і що будемо робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, kroha сказано:

зараз пенсіі на зимову комуналку може не вистачити

Її і не вистачить. Є субсидія.

Але коли я бачу пенсіонерів, які в Сільпо (аж ніяк не дешевий магазин) купують кіло курячих бедр, упаковку курячого філе (дай Бог кожному з них таке, я жодним чином нічого не маю проти), то "статистика" в моїх очах починає якось деформуватися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, nickel сказано:

А я більш ніж впевнений, що їх придбали ще за Яника і що будемо робити?

А маємо щось робити? Єдине - маючи трохи досвіду з тим всім залізяччям, мушу зазначити, що, з невеликою похибкою, здатен відрізнити Lexus LX 470 (2003-2005 років випуску) від Lexus LX 450d (2016 року випуску). Відповідно, враховувались максимум дво-три річні авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, halcogen сказано:

Сільпо не є дорогим магазином

Насмішив. Реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, fedot сказал:

Її і не вистачить. Є субсидія.

Але коли я бачу пенсіонерів, які в Сільпо (аж ніяк не дешевий магазин) купують кіло курячих бедр, упаковку курячого філе (дай Бог кожному з них таке, я жодним чином нічого не маю проти), то "статистика" в моїх очах починає якось деформуватися.

то ви вважаєте,що це нормально - оформляти субсидію?

певно і собі її зробили

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, kroha сказано:

то ви вважаєте,що це нормально - оформляти субсидію?

певно і собі її зробили

Аж ніяк. В мене субсидії немає, "нє паложено)))".

Так, вважаю нормальним. Бо для пенсіонера, при виборі між субсидією і голодуванням/нестачею необхідних ліків вибір, як на мене, очевидний. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

34 минуты назад, nickel сказал:
59 минут назад, volks сказал:

 

Ти рахуй хоч в тугриках.

В тугриках не вмію, а доларах при Азірові хліб був на 50% дорожчий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, fedot сказал:

Її і не вистачить. Є субсидія.

Але коли я бачу пенсіонерів, які в Сільпо (аж ніяк не дешевий магазин) купують кіло курячих бедр, упаковку курячого філе (дай Бог кожному з них таке, я жодним чином нічого не маю проти), то "статистика" в моїх очах починає якось деформуватися.

курячі бедра коштують десь 40-50 грн /кг ,а ви так пишете ніби пенсіонери у нас масово купують мясо кролика та індички

і на вашу думку,що пенсіонери мають купувати?

от вам останній приклад покупки пенсіонерки в Сільпо на 83.5 грн

600 гр  муки

500 гр рису

10 яєць і ще щось було не памятаю

соромно за ту владу,що до такого люде доводить

моя сестра як тільки приіхала в США,то казала що аж сльози на очі наверталися від того,як бачила там пенсіонерів біля супермаркету

бо згадувала своїх бабусь/дідусів і бачила як живе пенсіонер в США - і дійсно хочеться плакати ...

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась дурна мова почалася. Купують курячі бедра по 40, бо свинина по 150 їм не по кишені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, fedot сказал:

А маємо щось робити? Єдине - маючи трохи досвіду з тим всім залізяччям, мушу зазначити, що, з невеликою похибкою, здатен відрізнити Lexus LX 470 (2003-2005 років випуску) від Lexus LX 450d (2016 року випуску). Відповідно, враховувались максимум дво-три річні авто.

Ну що ж ти одразу не написав, що всі 70 авто були 2016 року випуску і всі на укр. номерах. А то розвів срачу на декілька сторінок.

@yu2007 стирай свій фотошоп з хлібним кіоском, всі ж знають, що там не хлібний кіоск, а салон бмв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, nickel сказано:

Ну що ж ти одразу не написав, що всі 70 авто були 2016 року випуску і всі на укр. номерах. А то розвів срачу на декілька сторінок.

@yu2007 стирай свій фотошоп з хлібним кіоском, всі ж знають, що там не хлібний кіоск, а салон бмв.

То по новому стали жити мєнти, судді, прокурори, депутати, всі причетні до влади і потоків) Реальна демонстрація боротьби з корупцією))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@kroha , а якщо скористатися правом безкоштовного проїзду в тролейбусі (по пенсійному), затратити годину часу на дорогу туди й назад, доїхати до АТБ - то на цю сумму можна купити більше продуктів, аніж Ви перерахували.

Порівняння з США ну просто надзвичайно доречне. А чому Ви не хочете порівняти, приміром, з якимось Ханти-Мансійськом? Чи, припустимо, з Гаваною?

І взагалі - ми відхилилися від теми....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 минут назад, fedot сказал:

Аж ніяк. В мене субсидії немає, "нє паложено)))".

 

 

Я особисто теж без субсидії, але наскільки знаю від знайомих останні роки там суттєво гайки закрчують щоразу все крутіше і крутіше(для прикладу період субсидування не круглий рік, а з листопада по квітень чи щось таке, отже в жовтні-квітні прийдеться або мерзнути або копити гроші, а в кого своя хата і газове опалення ті серйозно влітають), не запануєш на подачку від держави аж ніразу. Зате чудова тема для популізму. 

Загалом же, не можна судити про дії влади враховуючи верхні прошарки суспільства(якраз оті що купують дорогі авто), бо вони живуть в основному на бізнесі якій прямо чи дотично залежить від Європи, Америки тощо, і вже давно, якій дурень буде інвестувати в наше корито, з корупцією рівня безкінечність, невідомо, а оцінювати потрібно якраз такі по соціально-залежним верствам населення для яких наша влада і працює: пенсіонери, студенти, інваліди ітд, які після переможного майдану 2014 року перетворились за пару років буквально на лахміття. Дивитись на них без болю може тільки садист. Ну а так да, якщо читати наші СМІ то ми всі рухаємось в світле майбутнє :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...