Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

12 годин тому, fedot сказано:

Це не елітні авто)) Це "з дорожчих". Ціна елітних значно вища.

Про "звіт". А чи не здається парадоксальним, що держава оплачує дорогу комуналку половині населення - тобто, якщо логічно, держава піклується і витрачається на бідніше населення, яке не може оплачувати рахунки. 

А якщо в "звіти" не дивитися, то досить немало Лексусів, Порше, Тойот оформлені на фіг зна кого, а реальний власник отримує субсидію, бо бідне-безробітне...І на нього працює з десяток людей, але не оформлених...

Повторюся, підсумовуючи: Порох в багатьох випадках тут ні до чого ,хоч певна частина Борди готова його за яму в асфальті розстріляти, ще частина - за нову гайку на рейках пам'ятник поставити. 

Подивіться/почитайте, що сьогодні в міськраді Луцька було...Теж Порох винуватий?

П.С. Якийсь день тижня, в Єврошоп, що на Волі, черга мінімум втричі більша. Кожен тиждень їду на роботу і це бачу.

Ти подумай,

Сьогодні вночі сталась унікальна для всієї України подія. Унікальною її робить не крадіжка в громади Луцька 12,000,000грн. (на фоні провалу в фінансуванні купи інфраструктурних об'єктів), у вигляді величезного "подарованого" шматка землі. Ми далеко не перші і не останні. Унікальність ситуації полягає в тому, що все це робилось відкрито при активному протесті громади в залі голосувань, онлайн-стрімах, криках, розбірках. Такою активною громадкість не була ще за жодного голосування. Протест був серйозним (громаду підтримували прибічники опозиційного фінансово-політичного угрупування), але депутати безстрашно проголосували за втрату громадою 12 000 000грн. Ключовою в цій ситуації є безстрашність з якою злочинці вчинили злочин. Ця безстрашність випливає з безкарності. Кожен хто голосував впевнений у власній безкарності. Він впевнений, що реформована поліція не відкриє кримінальне впровадження за відкрите організоване розкрадання майна громади; він впевнений, що прокуратура не почне провадження по реформованій поліції за бездіяльність і сама не відкриє провадження по злочину; що оновлені судді проігнорують бездіяльність поліції, і прокуратури і також не відреагують на правопорушення; що сбу в даному преценденті не помітить жодної загрози державності; що жоден державний орган не протестуватиме проти цього.
Дехто з учасників протестів говорить, що до міськради прийшло замало людей. Я не думаю що проблема в цьому. Голосування було б перенесено на інший день, потім на інший, поки не було б прийнятної для цього голосуванння кількості протестантів. Питання не в "байдужості громади", а в байдужості до злочину правоохоронної системи (вся суть якої зупинняти злочини), яке і провокує появу цих злочинів.
Головне питання, як на рівні обласного центру могла скластися така "правоохоронна" система. І чи точно вона не створена під патронатом "Рафіка, який в висшей стєпєні нівчьом нє віноват".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
59 хвилин тому, veter сказано:

Відповідь на питання "За кого голосувати?" очевидна. Коменти народу в лівому нижньому кутку відображають любов УКРАЇНЦІВ до гаранта

почуваються некомфортно, очевидно читає Борду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, romaxa11 сказал:

Ти подумай,

Сьогодні вночі сталась унікальна для всієї України подія. Унікальною її робить не крадіжка в громади Луцька 12,000,000грн. (на фоні провалу в фінансуванні купи інфраструктурних об'єктів), у вигляді величезного "подарованого" шматка землі.

З тобою згоден. правоохоронна і судова системи -дно,дніще. Але саме байдужість громади робить тих псів сміливими і наглими. Якби з 200 тисячної громади  до залу увійшло чоловік 300.Вони б тормознули. А як би по 300 чоловік приходили б на кожну сесію,то воєнрук обсирався б регулярно і  вони б нафіг позвільнялись.
Утопія? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Ти подумай,

Так. Все правильно. 

Більшість бордівських кнопкодавів (включно зі мною), в основному констатують факт, обурюються, вкидають гівно на вентилятор і т.д...На жаль, принцип "моя хата скраю" міцно засів в голові цієї більшості. На моє глибоке переконання, існує серйозний інструмент, щоби зупинити все це бл@дство (конкретно маю на увазі вчорашні події в міськраді). Це коли виходить до міськради/ОДА 50-80 000 людей з чіткою вимогою повної відставки місцевої "влади", відкриття кримінальних проваджень і громадський контроль по цих справах. Але реальність інша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, fedot сказано:

Так. Все правильно. 

Більшість бордівських кнопкодавів (включно зі мною), в основному констатують факт, обурюються, вкидають гівно на вентилятор і т.д...На жаль, принцип "моя хата скраю" міцно засів в голові цієї більшості. На моє глибоке переконання, існує серйозний інструмент, щоби зупинити все це бл@дство (конкретно маю на увазі вчорашні події в міськраді). Це коли виходить до міськради/ОДА 50-80 000 людей з чіткою вимогою повної відставки місцевої "влади", відкриття кримінальних проваджень і громадський контроль по цих справах. Але реальність інша.

Ок, міська рада погоджується і починає оформляти процедуру, через купу формальностей вона затягується проходить пару років і люди обирають нову раду в якій, на диво, знову всі злодії (це що ця міськрада - злодії нам стало відомо лише тому, що попередня влада в опозиції і не може брати участь у дерибані) і що тоді? Громадська активність - ресурс скінчений, люди не можуть постійно йти з роботи, покидати дітей, витрачати свій дорогоцінний час на те, щоб вгамовувати покидьків. Для цього є купа органів, які дивним чином не функціонують. При чому коштують всім нам колосальних грошей. Злодій має боятись не громади, а закону. Коли злодій боїться громади а не закону, значить держави вже не існує. Андерстенд? Хто допустив до того, що навіть галімий ворюга в глибокій провінції не боїться закону? Причина не в кількості злодіїв, чи бажаючих стати злодіями. Їх завжди і всюди буде вдосталь. Причина в тому, хто опустив закон на рівень туалетного паперу і поки закон буде такої якості і в такому місці, громада нічого не вдіє, окрім хіба що фізичного знищення всіх адмінбудівель, що асоціюватимуться з корупцією і бездіяльністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У ситуації із міською радою варто тиснути на правоохороні органи. Депутати вже відверто ніхрена не бояться - громада може хіба їх відп...дити або спалити бізнеса. А має спрацьовувати закон - щоб до такого стану речей не доводити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, sergkots сказал:

У ситуації із міською радою варто тиснути на правоохороні органи. Депутати вже відверто ніхрена не бояться - громада може хіба їх відп...дити або спалити бізнеса. А має спрацьовувати закон - щоб до такого стану речей не доводити.

Місцеві мєнти в одній зв'язці з місцевою владою, їм земелька також перепадає. Треба брати вище, імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, romaxa11 сказано:

і люди обирають нову раду в якій, на диво, знову всі злодії 

Почекай-но...Так "люди обирають" чи порох винуватий?

Громадська активність - так, ресурс скінченний, але результативний. Чи Майдан ти вже забув?  Покидьків не треба вгамовувати, їх не треба обирати - але ж і тут "порох винуватий"? Держава існує, допоки існує народ, ферштейн? А коли всім наплювати, то і результат буде відповідний. При обранні ялинковича хто був винен? Я відповім - народ. От тільки в рівній мірі - як той, хто обирав, так і той, хто забив, і навіть не намагався донести до інших того, хто такий "босс". А далі 2 кг гречки і 200 гривень зробили свою справу. Безконтрольність та пофігізм породжують те, що маємо зараз ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, sergkots сказано:

У ситуації із міською радою варто тиснути на правоохороні органи

1-2-5 заяв в, припустимо, прокуратуру, чи взагалі - правоохоронні органи, проігнорять. Але якщо їх буде 10 000? Але ж "моя хата скраю"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, fedot сказано:

1-2-5 заяв в, припустимо, прокуратуру, чи взагалі - правоохоронні органи, проігнорять. Але якщо їх буде 10 000? Але ж "моя хата скраю"...

Давайте зробимо шаблон, щоб хто хоче міг подати заяву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, fedot сказано:

1-2-5 заяв в, припустимо, прокуратуру, чи взагалі - правоохоронні органи, проігнорять. Але якщо їх буде 10 000? Але ж "моя хата скраю"...

Тобі принципово розпилятись на херню? До речі, кажуть що схема з крадіжкою повністю легальна в межах діючого законодавства, тобто жодна з 10 000 заяв не буде прийнята до розгляду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут я погоджусь що декриміналізація і законодавче ошуканство почалось серйозно за Юлі-Ваної, та гадина, щоб забеспечити собі прикриття практично повністю декриміналізувала злодійство, звісно спираючись на світовий досвід.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Тобі принципово розпилятись на херню?

Готовий вислухати твій варіант вирішення, який буде не утопічним.

9 хвилин тому, romaxa11 сказано:

До речі, кажуть що схема з крадіжкою повністю легальна в межах діючого законодавства

Кажуть? Хто? З якого часу ти юрист, щоб надавати правову оцінку, ще й одразу безапеляційно заявляти про наслідки:

 

12 хвилин тому, romaxa11 сказано:

жодна з 10 000 заяв не буде прийнята до розгляду

???

Колись, коли працював на СТО, зняв з авто абсолютно іржавий, закоксований гальмівний супорт. Приніс шефу, і сказав - "під заміну, циліндрик не викрутиться". На що шеф запитав - "а ти хоч пробував??"....два дні відмочування і "танців з бубном" довели, що таки викручується. Аналогія "крива і горбата", але, думаю, зрозуміла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, fedot сказано:

Готовий вислухати твій варіант вирішення, який буде не утопічним.

Кажуть? Хто? З якого часу ти юрист, щоб надавати правову оцінку, ще й одразу безапеляційно заявляти про наслідки:

 

???

Колись, коли працював на СТО, зняв з авто абсолютно іржавий, закоксований гальмівний супорт. Приніс шефу, і сказав - "під заміну, циліндрик не викрутиться". На що шеф запитав - "а ти хоч пробував??"....два дні відмочування і "танців з бубном" довели, що таки викручується. Аналогія "крива і горбата", але, думаю, зрозуміла.

Землю надали під забудову з виділенням декількох квартир чиновникам чи атовцям  чи якимсь пільговикам. Те що земля в рази перевищує вартість декількох квартир нікого не гребе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 хвилин тому, fedot сказано:

Готовий вислухати твій варіант вирішення, який буде не утопічним.

Просто не голосуй за пороха, не доводь його непричетність, нівчомунєвіновность і світ можливо зміниться на краще. Обереш пороха - небо не впаде, просто все лайно тільки примножиться. Втратимо ще пару років в кращому випадку.

Спробую в 100500раз довести:

саботаж почався відразу після інавгурації: тупо нікого не садили, хтось кудись безкарно виїжав, хтось безкарно повертався. паралельно створюють міністерство правди, де в жосткій формі боти розказують що вся та срань, що робиться-неробиться - то правильно і так має бути. З'являються меми - зрадофіл, путіннападе. Людей залякують війною, паралізована майданом система відновлюється десь за рік-півтора. Якщо б не петрусь, ми б жили в іншій країні, можливо меншій по території, але країні з майбутнім і з планом реалізації цього майбутнього. Зараз, за 4 роки - ми навіть з безвізом кончєний смердючий совок (див сесію міськради, засідання вру і брифінги презика). Маєш купу часу, продовжуй в дусі поршня. тішся приємним дрібницям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 а от тепер повертаємось на кілька сторінок назад і, автоматично, до теми по суті. Запитую конкретно - за кого голосувати? Ставити експерименти "авось" буде краще (при виборі того, хто ще не був) - мені не підходить. Реальної людини, яка б запропонувала на широкий загал хоч якийсь непопулістський вихід з теперішньої кризи я не бачу. Бойкот виборів, згідно нашого законодавства, результатів не дасть. Який вихід? Сподіватися, що "хтось" з'явиться на політичному небосхилі за рік - маячня. 

З огляду на вищевказане, я, попри все раціональне, сказане тобою, не бачу можливості для зміни своєї думки. Попри це зазначу, що розумію та бачу весь її негатив і невідповідність сьогодняшнім реаліям.

П.С. а от твій сепаратистичний настрій (про меншу територію і т.д) це повна х^#н@, ти неправий.  Крім того, в такому разі, знову - "якби не петрусь" - а хто? Ялинкович створив би нам іншу країну, віддавши хуйлу схід по "скільки він захоче"? Брєд. Май хоч мінімальну повагу до тих, хто повернувся зі Сходу під грифом "200" - за тебе і за мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, fedot сказано:

@romaxa11 а от тепер повертаємось на кілька сторінок назад і, автоматично, до теми по суті. Запитую конкретно - за кого голосувати? Ставити експерименти "авось" буде краще (при виборі того, хто ще не був) - мені не підходить. Реальної людини, яка б запропонувала на широкий загал хоч якийсь непопулістський вихід з теперішньої кризи я не бачу. Бойкот виборів, згідно нашого законодавства, результатів не дасть. Який вихід? Сподіватися, що "хтось" з'явиться на політичному небосхилі за рік - маячня. 

З огляду на вищевказане, я, попри все раціональне, сказане тобою, не бачу можливості для зміни своєї думки. Попри це зазначу, що розумію та бачу весь її негатив і невідповідність сьогодняшнім реаліям.

П.С. а от твій сепаратистичний настрій (про меншу територію і т.д) це повна х^#н@, ти неправий.  Крім того, в такому разі, знову - "якби не петрусь" - а хто? Ялинкович створив би нам іншу країну, віддавши хуйлу схід по "скільки він захоче"? Брєд. Май хоч мінімальну повагу до тих, хто повернувся зі Сходу під грифом "200" - за тебе і за мене.

На вибори будуть йти нові люди. імхо. Зараз світитись ніхто не прагне, бо розуміє як його розкатає ботівський прес. От з Вакарчуком? Чувак ніде не зашкварився, коли побачив що в ВРУ повна фігня, відмовився від рішань і першим за всю історію самостійно склав мандат. Кандидат фіз-мат наук з батьком - одним з найкрутіших фізиків-теоретиків України. Людина з певним бекграундом, принципами і репутацією. Він навіть не винирнув а з нього вже ліплять маріонетку коломойського чи фірташа, короче путінападе. Вже вся Україна відчуває що "Табакі" промахнувся, це відчуаєв і сам Табакі, хоч і живе в своєму світі , в якому він всіх переграв. Багато хто розуміє його неадекватність; хтось на ньому збриє бабла, а хтось шукатиме нові проекти, бо кращого часу може й не наступить. Думаю америкоси також не сидітимуть склавши руки. Все буде цікаво. Не спішіть тонути разом з підводною лодкою на борту якої петрусь, юля і взагалі різні гандони.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@romaxa11 толку буде "0" з Вакарчука, бо у нас парламентсько-президентська форма правління, мало стати президентом, треба ще і завести потрібних депутатів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

@romaxa11 толку буде "0" з Вакарчука, бо у нас парламентсько-президентська форма правління, мало стати президентом, треба ще і завести потрібних депутатів.

У нього силовий блок: сбу, генпрокуратура. То тільки поршню вигідно целкою прикидуватись. А захоче, розпустить нах ту раду кончєну. Тільки щою робив правильні речі. Одне слово і люди самі ту раду спалять) такщо достатньо в президента повноважень, аж занадто, по петрусю видно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

У нього силовий блок: сбу, генпрокуратура.

Це все за згодою парламенту. Розпустить - знову налізуть ті самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

От з Вакарчуком? Чувак ніде не зашкварився, коли побачив що в ВРУ повна фігня, відмовився від рішань і першим за всю історію самостійно склав мандат.

Чувак бігав вночі з ДО (будинок офіцерів) для толпи музикантів по пиво в 90-х в Луцьку. А з ВР пішов, бо зрозумів, що в тому піздєцу не бажає брати участь. Який з нього президент? Тобі розказати, як "ОЕ" виїхав на баблі батька гітариста, якого Вакарчук потім турнув? Учьоний, бл*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, alexvvv сказано:

Це все за згодою парламенту. Розпустить - знову налізуть ті самі.

Це дороге задоволення, обиратись туди-сюди)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, difoto сказано:

Чувак бігав вночі з ДО (будинок офіцерів) для толпи музикантів по пиво в 90-х в Луцьку. А з ВР пішов, бо зрозумів, що в тому піздєцу не бажає брати участь. Який з нього президент? Тобі розказати, як "ОЕ" виїхав на баблі батька гітариста, якого Вакарчук потім турнув? Учьоний, бл*

тобі тільки ворів-профі подавай, з неменше як півярда баксів ворованого?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romaxa11 сказано:

Землю надали під забудову з виділенням декількох квартир чиновникам чи атовцям  чи якимсь пільговикам. Те що земля в рази перевищує вартість декількох квартир нікого не гребе.

Тут  так полюбляють хизуватися, як вони не обирали пороха.

Тохай відгукнуться ті, що топили за Краву. 

І взагалі ці питання треба задавати у його ,,Приймальні,,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...