Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

19 хвилин тому, romaxa11 сказано:
35 хвилин тому, difoto сказано:

 

тобі тільки ворів-профі подавай, з неменше як півярда баксів ворованого?

да, тіко таких. Я тобі на пальцях пояснив, чому при Славку отих корупціонерів буде більше в сімсот разів, але ти , видно, не понів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
46 хвилин тому, difoto сказано:

Чувак бігав вночі з ДО (будинок офіцерів) для толпи музикантів по пиво в 90-х в Луцьку. А з ВР пішов, бо зрозумів, що в тому піздєцу не бажає брати участь. Який з нього президент? Тобі розказати, як "ОЕ" виїхав на баблі батька гітариста, якого Вакарчук потім турнув? Учьоний, бл*

БІГАВ ПО ПИВО?? ну все.. не бути йому президентом.....
Розкажи. Батька якого гітариста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, difoto сказано:

да, тіко таких. Я тобі на пальцях пояснив, чому при Славку отих корупціонерів буде більше в сімсот разів, але ти , видно, не понів.

Ді, вже давно потрібно було помітити, що такі конспіранти розумієш виключно ти і тільки ти. Всі навкруг дебіли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, romaxa11 сказано:

На вибори будуть йти нові люди. імхо. Зараз світитись ніхто не прагне, бо розуміє як його розкатає ботівський прес. От з Вакарчуком? Чувак ніде не зашкварився, коли побачив що в ВРУ повна фігня, відмовився від рішань і першим за всю історію самостійно склав мандат. Кандидат фіз-мат наук з батьком - одним з найкрутіших фізиків-теоретиків України. Людина з певним бекграундом, принципами і репутацією. Він навіть не винирнув а з нього вже ліплять маріонетку коломойського чи фірташа, короче путінападе. Вже вся Україна відчуває що "Табакі" промахнувся, це відчуаєв і сам Табакі, хоч і живе в своєму світі , в якому він всіх переграв. Багато хто розуміє його неадекватність; хтось на ньому збриє бабла, а хтось шукатиме нові проекти, бо кращого часу може й не наступить. Думаю америкоси також не сидітимуть склавши руки. Все буде цікаво. Не спішіть тонути разом з підводною лодкою на борту якої петрусь, юля і взагалі різні гандони.

Нові люди, а правильніше - нова людина - менш, ніж за рік (а щоб не палитися і не попасти під порохокаток - значно-значно менше) зможе повести за собою немалу кількість людей, щоб виграти вибори Президента України? 

Інколи складається враження, що під твоїм ніком пише дві різних людини. Одну цікаво читати, є аргументована точка зору, прив'язана до логіки, місця, ситуації  і часу. Інша особа несе таку пургу, що ні на яку голову не налазить.

Попри все, кандидата, запропонованого тобою, я побачив. Вакарчук - то Вакарчук. Обіцяю, що проголосую за нього, якщо хоча б прочитаю його передвиборну програму та якщо в ній не буде москальського вектору розвитку. Хоча такий розвиток подій вважається мені верхом ідіотизму.

П.С. Промахнувся Акелла, а Табакі пшов на сєвєр...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 24.02.2018 в 15:28, zaHARE сказал:

"Ми не сумніваємося в тому, я не буду зараз перераховувати список реформ, які були впроваджені в дуже важких умовах, однак, якщо ви цього не бачите, - ви або ідіоти, або люди з обмеженою точкою зору. Якщо ви сумніваєтеся, скажіть мені, і я вам висловлю весь список надзвичайних амбітних реформ, які були розпочаті", - зазначив  Мінгареллі  під час конференції "Підсумки імплементації угоди про асоціацію між Україною та Євросоюзом за 2017 рік та подальші плани" сьогодні в Києві.
  А про жулю якраз читаю в 
 Asharq Al Awsat,як їй завезли валізку з баблом за те,щоб пропхала закон про продаж і оренду землі іноземним компаніям і громадянам.

Виявляється Хюг такого не говорив

Цитата

Глава представництва Євросоюзу в Україні Хюг Мінгареллі заявив, що не робив заяви, ніби "лише ідіот не помічає проведених реформ".

Про це він заявив на 14-й інвестиційній конференції, організованій інвесткомпанією Dragon Capital, повідомляє кореспондент "Європейської правди".

"Я хочу сказати, що моя цитата про ідіотів, які не бачать реформ, не відповідає дійсності. Я такого не казав. Швидше за все, мої слова були дуже вільно перекладені з дипломатичної мови", - сказав Мінгареллі.

Поза тим, посол ЄС не сперечався з оцінкою про наявність успіхів у проведенні реформ в Україні.

"Питання в тому, що ви маєте суттєво прискоритися. Реформи потрібні робити швидше, щоб довести молодим українцям, що у них є майбутнє в Україні",- додав він.

Зате говорив таке

Цитата

Багато хто з вас ультраліберали, я - ні. Я вірю, що після певного рівня соціальної нерівності неможливо досягти стійкого зростання. У цій країні рівень нерівності просто неприйнятний. Ви не можете бути країною, де більшість населення намагається вижити на менш як 200 доларів, коли у вас сотні Porsche, Ferrari і Lamborghini на вулицях

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, romaxa11 сказано:

, ми б жили в іншій країні, можливо меншій по території, але країні з майбутнім і з планом реалізації цього майбутнього. 

 

а можна поцікавитись, наскільки меншій?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розминка поршня на пресусі - відчуття, що вже те чув. Чотири роки тому петрусь почав говорити правильні речі, інавгурація була феєричним коктелем правильних речей. Не один пустив сльозу думаю: «ну нарешті!» Кожне речення правильне, з суттю і розумінням всіх болей, що пережило щонайменше половина України. Я тоді відмітив, що це було нереально круто. Я також, зізнаюся, пустив сльозу. Потім день саботажу, тиждень, місяць. Потім з‘явились боти і інформація, слова перестали сприйматись. Виступи петруся, величні слова і бездіяльність, саботаж  в переміжку з сотнями постів якихось експертів, що щодня доводили переможність вибору. На початках було вкрай важко з цим боротись. Моє слово проти сотень фейсбукекспертів з тисячами лайків, перепостів. Але знаєте, з року в рік ставало легше і легше. Порохолюби зараз виглядають настільки ж дико, як декілька чоловік чотири роки тому. Ви всім до сраки з вашими постами-перепостами, пустими величними тирадами вашого лідера, який одноосібно помножив на нуль суть слова, обіцянки, відповідальності і гідності. Почався останній рік брехні з чесним, засмученим обличчям. Десь вже я ці ігри бачив, ігри престолів; тільки королі що відійшли від реальності і люду, в них довго не правили. Так не було, що все що може дати правитель - це пусті слова і обіцянки. Короче петрусь відкриває пресухою нову макаронну фабрику під назвою Вибери мене, я все ще єдиний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По темі.

Вчора розмовляв з батьком(пенсіонер,дивиться тільки ТБ,в інтернеті не шарить,тобто зріз,грубо, 30% електорату).

- Я вже знаю за кого буду голосувати.
-За кого?

-За Тимошенко.

-?????
-Ну, в неї рейтинг вищій і ні в яких скандалах не фігурує.Треба дати їй розвернутись,вона наведе порядок.

А ви кажете Вакарчук.


 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, nickel сказал:

Виявляється Хюг такого не говорив

Зате говорив таке

 

Цитата

 

Я такого не казав. Швидше за все, мої слова були дуже вільно перекладені з дипломатичної мови", - сказав Мінгареллі.

Поза тим, посол ЄС не сперечався з оцінкою про наявність успіхів у проведенні реформ в Україні.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, fedot сказано:

Інколи складається враження, що під твоїм ніком пише дві різних людини. Одну цікаво читати, є аргументована точка зору, прив'язана до логіки, місця, ситуації  і часу. Інша особа несе таку пургу, що ні на яку голову не налазить.

Шиза косить наші ряди.Роздвоєння особистості.

З однієї сторони  це добре, видно , хто на неї ведеться.

І це теж врахують політтехнологи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
7 годин тому, halcogen сказано:

А цей чим кращий за інших?

 

тут написано слово "кращий"

Цитувати

ось вам новий кандидат

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В темі про петруся я писав, про його шакалячий стиль життя win-lose (який гарно вставляє Нокіану в березневий період), коли власні приватні інтереси ставляться вище за інтереси мільйонів, викривляючи політику, економіку, збільшуючи еміграцію і інші соціальні катастрофи. В майбутньому кандидаті ми маємо бачити людину, яка живе за принципом win-win - як і весь Захід. Кандидат, який перестане використовувати величезну країну, як приватний друкарський верстат, а громадян - як шмір, рабів чи необхідну але тимчасову незручність. Психотип не обдурить, розпізнаємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ромаха

ССС

Свідок Секти Савченко  -тобі імя.

А лікар тобі , як і їй, психіатр.

Через рік тебе чекає страшне , жахливе випробування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, ти вже живеш в жахливому випробовуванні. Твої пости як голос з пекла, чи найпотаємніших кімнат з Ліпін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.03.2018 в 09:43, zaHARE сказал:

По темі.

Вчора розмовляв з батьком(пенсіонер,дивиться тільки ТБ,в інтернеті не шарить,тобто зріз,грубо, 30% електорату).

- Я вже знаю за кого буду голосувати.
-За кого?

-За Тимошенко.

-?????
-Ну, в неї рейтинг вищій і ні в яких скандалах не фігурує.Треба дати їй розвернутись,вона наведе порядок.

А ви кажете Вакарчук.

 

Януковича пробували, Ющенка пробували, уже он навіть Порошенко в президентах, теж вважаю що потрібно жінці ще дати шанс, а Тимошенко щоб ви там не казали теж заслужила спробувати себе в цій ролі, ну реально скількт ж спроб уже було, пора дати шанс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 minutes ago, AlexL8 said:

Януковича пробували, Ющенка пробували, уже он навіть Порошенко в президентах, теж вважаю що потрібно жінці ще дати шанс, а Тимошенко щоб ви там не казали теж заслужила спробувати себе в цій ролі, ну реально скількт ж спроб уже було, пора дати шанс

 

А ще у нас презедентом не були єнот та пес. Собаки навіть в космос літали і як мінімум за Ківу розумніші будуть, то чьо, не справляться з керуванням Україною ? Пора дати їм шанс.

 

UPD: йопта, з ким я говорю то :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, Соромітник сказано:

А ще у нас презедентом не були єнот та пес

У них рейтингу немає щоб перемогти однотурового

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, AlexL8 сказано:

Януковича пробували, Ющенка пробували, уже он навіть Порошенко в президентах, теж вважаю що потрібно жінці ще дати шанс, а Тимошенко щоб ви там не казали теж заслужила спробувати себе в цій ролі, ну реально скількт ж спроб уже було, пора дати шанс

паціент ВОПЛ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 3/2/2018 at 9:43 AM, zaHARE said:

Вчора розмовляв з батьком(пенсіонер,дивиться тільки ТБ,в інтернеті не шарить,тобто зріз,грубо, 30% електорату).

- Я вже знаю за кого буду голосувати.
-За кого?

-За Тимошенко.

-?????
-Ну, в неї рейтинг вищій і ні в яких скандалах не фігурує.Треба дати їй розвернутись,вона наведе порядок.

у мене батько теж вже 20 днів як пенсіонер, правда з інтернетом,

так от колись він був сильно за тимошенко, а зараз чудово розуміє,

найкращим антитимошенкіським фактом, є підписання газових угод з росією, тому що цей факт не можна заперечити ніяк

до того ціна була 200 долларів а стала 420, при тому що в Польщі після транзиту була 380, ну і ті умови бери або плати, також кабальні, оце йому і розкажіть, це чіткі факти,

 

батько обрав собі гриценка, я спочатку ставився дуже скептично, мене саме його популістична мова лякає, але трішки почитав, то ніби нічого такого прямого не побачив, а може погано читав, якщо хтось має грунтовний компромат на нього, буду радий бачити, бо поки до нього схиляюсь, принаймні грошей олігархів за ним не помітно

 

тітка моя пенсіонерка яка постійно тв дивиться, зріз 30%, оце видала, а мені ляшко подобається...

 

і взагалі треба робити референдум недовіри: створення комісії, створення тимчасового уряду, вибори в раду перевибори президента або взагалі скасування президентства чи урізання його повноважень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

39 хвилин тому, Revolver сказано:

найкращим антитимошенкіським фактом, є підписання газових угод з росією, тому що цей факт не можна заперечити ніяк

А чого зараз варті договори з росією? Чому мвф вимагає підняття цін на газ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, alexvvv said:

А чого зараз варті договори з росією?

які саме договори?

1 hour ago, alexvvv said:

Чому мвф вимагає підняття цін на газ?

є економічні чинники,

Quote

На думку представника МВФ, такий крок сприятиме розвиткові вільного ринку газу і стимулюватиме споживачів до заощадливого споживання енергоносіїв, цитує УНІАН його слова, сказані у відповідь на запит.

На тлі цього Люнгман також наголосив, що "остаточною метою є впровадження вільного газового ринку. На шляху до нього важливо продовжувати коригувати ціну на газ відповідно до ціни імпорту", - сказав він, цитує УНІАН.

у будь-якому випадку, щоб зараз не було, це аж ніяк не виправдає тимошенко,

а то це звучить: "так вона крала, але зараз крадуть ще більше"

і так, я вважаю, що ціна на газ справді має бути ринковою, інша річ, що для населення України можна було би український газ продавати нижче ринкової ціни

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...