Перейти до змісту

Fagot

Power users
 • Кількість зміста

  1 350
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

153 Продвинутий

8 Підписників

Про Fagot

 • Ранг
  Talking box
 • День народження 21.04.1984

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

14 029 перелядів профілю
 1. @zaHARE, чесно я про це навіть дискутувати не хочу, я хочу забрати своїх дітей з країни де є такі люди як ти, які вірять в весь цей феєричний брєд, і говорять про це з серйозним лицем, це наскільки взагалі треба отупіти, до якого рівня пожирання пропаганди дійти, щоб на повному серйозі в це все вірити, і питання не в савченко і не в поп-і, питання в людях які на це все ведуться, питання в тому що світла ніфіга не видно, а отупіння населення стає все більш помітне. Все, елвіс покидає приміщення, щасливо вам тут сперечатись про прослушки депутатів в інтернеті і прочі дуже важливі речі.
 2. Вже на цьому реченні в мене мозок закипів: а) високопосадовця прослуховують б) це викладують в публічний доступ в) нікого не посадили і навіть ніякого провадження немає, є просто аналіз які ж жахіття вони там збираються робити. Страна чудес Далі іде феєричний ідіотизм, 5 років щоб совок вийшов з менталітету, при тому що він не відійшов і за 25??? Бабулькі знову за гречку є ключовим фактором виборів???? Ні, я все розумію можна читати всяку пропаганду і бути промитим бездумним і заангажованим, але чесно, там жеж логіки 0 , у всьому , взагалі немає, просто якась емоційно-пропагандистьська каша намішана з лозунгів того всього чим нас лякали і як виправдовували уже 25 років. Може уже досить?
 3. Тут наслідки навіть гірші, не працює конкуренція, пропадає зміст давати якість, пропадає можливість вийти на західні ринки(як все таки файно, що декому це вдається), а це відповідно сказується на рівні життя усіх. Адже єдиний нормальний вихід з економічної ями, це адекватний експорт якій привнесе гроші в країну. А поки ми робимо гівно а не продукт, ніяких зовнішніх ринків нам не бачити.
 4. Це і не корупція ніфіга, це банальне ухиляння від сплати податків. І це якось в сам термін корупції вписується слабо, кумовство у великих приватних корпораціях почало себе потрохи відживати з часів кризи 2008 року, коли багато білих комірців були викинуті на мороз ізза профнепридатності і низького ККД. З того часу просування по драбинці збільшує рівень відповідальності, і відповідно платити комусь за це гроші стало невигідно, звичайно в державному секторі цього навалом і на сьогодні. Найближче в схему корупції на приватних підприємствах вписується откатна система, яка робить деякі місця досить такі золотими. Банально те що в державників корупція - в приватників откат. І завдяки цій системі у нас на ринку майже не працює конкуренція, часто більш вигідні контракти відхиляються, бо на тих що не вигідні - откати жирніші. Так і живемо.
 5. Ми всі не ідеальні, чомусь собі ти це прощаєш, ну а для інших в тебе купа критики Але так, я не хочу від тебе твоєї апатії набратись, піду но почитаю щось позитивніше )))
 6. Давай тако, ось перед тобою зроблений ремонт в приміщені, але трішки не вистачило, і невелика частина фарби допустимо стара і облущена. Це все погано чи все добре, чи десь посередині? Насправді ти можеш навіть не відповідати, я чудово знаю що в твоєму психологічному стані ти скажеш що все погано, адже фарба то облущілась, те що її наприклад 5% а 95% закрашено тебе не валить. Це називається зацикленість на негативі, на виході маєш депресію і апатію, все як розповідаєш. Але тут винні не наша злочинна влада ні навіть ПОП особисто, це все особисто твоє життя і твоя відповідальність.
 7. Якщо спеціально вишукувати чомусь думаю такі найду, але навіщо, і що в мене повинно бути на цей момент в голові? Я про вбиту занедбану в радянські часи 7-му) і кажу я тобі лишень про контраст, контраст отого депресивного відчуття повної дупи часів СССР і того що робиться зараз. А на рахунок 25-ої знову ж такі, в мене там діти навчаються, і я там буваю доволі частенько. Про що ти мені тут розповідаєш? Так, як ти кажеш, за рахунок батьків, але вибач, це наші реалії, хочеш щоб твоя дитина навчалась не в руїні, підкінь трішки грошенят. І в загальному стан школи та матеріальне забезпечення порівняно з тим в якому навчався я, просто чудове. Як на мене ми дивимось на один і той же світ, тільки я бачу в ньому шось добре, а ти ні, ось і уся різниця. При такіх розкладах можна знайти десь смітинку на тротуарі, сісти і плакати за загублене життя півроку.
 8. Чесно не доганяю, поміняй окуляри. Я памятаю як відразу після розвалу СССР навчався в школі, і яке було матеріальне забезпечення(ну щоб ти не думав на той час ще не встигли розвалити щось, занадто мало часу пройшло). Іржаві труби на спортмайданчику, обвітшалі стіни того всього, просто жесть. Зараз інколи буваю в тому районі, іду повз своєї школи і думаю, йомайо, клас, і ремонти поробили, і вікна нові і якісь гарні малюночки на стінах зробили(це замість стандартного "Вася лох іди нахуй"). Зміни на краще помітні? - Однозначно. Те саме і з лікарнями. Один роддом наш чого вартує, так біда з інфекційною, міська більш-менш толково зроблена, ось десь пару місяців тому заходив до знайомого в тюбік - активно робили ремонти і тд. Про що ти взагалі мелеш?
 9. Чомусь пригадався проект, в якому "спецально навчені росіяни" ходили і фотографували руїни Нью-Йорка, Чікаго та інших міст Америки. Щоб показати ось як фігово виявляється на заході жити, а ви туда всі слюнями течете претеся. Ось і тут так. Загалом же, бачучи різницю і контраст за останні 10 років, я скажу що багато змін на краще, навіть набагато більше ніж я особисто очікував. Просто в когось песимізм головного мозку і вміння бачити гівно на загальній картинці переважає. Але тут вже не до України як такої, тут краще до психолога...
 10. Ми ж зараз взагалі не про щастя, щастя це ціла величезна тема для обговорення і тут одним тільки совком чи не совком не обійдешся, тому якби розмова була в загальному про заробітки і достойне життя.
 11. Не спрощуй, для більшості українців це досить серйозний рівень прибутків, якій дозволяє за пару рочків і квартирку прикупити , і дачу симпатичну побудувати. Тому так, це фактично живий представник середнього класу нашого суспільства. Тобто ти все такі готовий визнати що не все так погано в нашій країні і своєю професійною працею можна заробляти на достойне життя?
 12. Ти мене це серйозно питаєш? Бо я вже начав був писати списком всі закони які в нас не працюють і усвідомив що мені не вистачить і цілого дня.
 13. @nickel, так читав читав в нас точно така сама ситуація і з рахунками в іноземних банках, тільки як і у випадку з "бляхами", це нікого ніразу не зупиняє. Питання в тому що твої справи з іноземним підрядником у якого ти купуєш акції захищені їх законами про комерційну таємницю і тд. Виходить так що якщо ти сам п"яний здаватись не прийдеш, і не будеш прямо на вулиці ці акції продавати, ніхто тебе ніяким чином в цих операціях винним не визнає. Це от як про сусліка, ось він є, але його ніхто не бачить, і тут теж саме, заборона вести подібну діяльність є, але будь-якого механізму контролю наша влада не передбачила, а значить закон не діє. І те, що за всю історію ні одна людина не запросила ні ліцензію на відкриття рахунку в іноземному банку(яку навіть спростили в минулому році, ага, бодро йдемо шляхом реформувань), ні ліцензію на торгівлю акціями свідчить про те, що плювали люди на ці закони, і спокійно тишком нишком роблять що хочуть.
 14. Тут і про ліцензію, і про ще 2 способи є Доречі для допитливих також можете почитати як наприклад відкрити рахунок в іноземному банку, схема 100% незаконна, та 100% безпалівна, бо в нашій любій країні нема методу контролю, а значить сам закон кхм кхм просто існує десь у паралельному вимірі http://www.ufin.com.ua/analit_mat/poradnyk/178.htm
×