Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, difoto сказано:

Хлопці, ваші дописи щодо мене настільки ниці, що мені аж не смішно. Покоління інтернет-активистів , які ніхуя не зробили ні задля держави, ні задля міста, ні задля вулиці своєї - короткий опис вас. 

У нас різне розуміння держави. Зараз твій час, твій президент, все супер. Я не пхаюсь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Міжтим Порохпровів таємні перемовини з Шмулею про дострокові вибори восени, за результатами яких буде створено  ккоаліцію БПП з БЮТ.

Косата стане премєрміністром,а Порох президентом.

Досить реалістичний  сценарій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

У нас різне розуміння держави. Зараз твій час, твій президент, все супер. Я не пхаюсь.

 

а твій президент був перед Порошенком? чи раніше-раніше?

те, що наступний точно не твій, уже зрозуміло з цієї теми

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 20.02.2018 в 20:32, romaxa11 сказал:

і бажано іноземців, хоча б на початках

а тут трішечки зради

@romaxa11 ви вважаєте що іноземці не крадуть?

Ви розумієте що їм взагалі на цю територію країну під назвою Україна буде плювати!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, Electronshik сказано:

@romaxa11 ви вважаєте що іноземці не крадуть?

Ви розумієте що їм взагалі на цю територію країну під назвою Україна буде плювати!

 

Так їм начхати, у них немає фальшивої емпатії, як в Петруся, котрий готовий плакати за будь-якого поводу. Плакати і красти, красти і плакати. Вони професіонали під наглядом своїх професіоналів, у них є репутація. І їх завдання буде не створення і кришування схем, а їх ламання, що не складе особливих труднощів, так як схеми одно-двоходові і заточені виключно на бездіяльність правоохоронних органів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik Не думаю, т. як їм на своє чесне ім"я, з яким вони ввійдуть в історію не плювати, на відміну від теперішнього президента. І на батьківщині їх заклюють, а у нас - "моя хата скраю", тайусе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви певно не бачили іноземця, який трохи поживши тут, і коли зрозумів як тут можна відкупитись за смішні суми,  що починав вичворяти. Ну це був побутовий рівень.

Ви думаєте що там за кордоном немає корупції?

Я погоджусь що вона може там на іншому рівні, тому що контроль там набагато щільніше.

Тут, коли існуюча система не контролює, а навпаки робить все щоб корупція розквітала, сумніваюсь що іноземець зможе щось зробити.

Може наробити і набагато гірше, за прикладами далеко ходити не треба, достатньо вимог від мвф, які вже скоро затягнуть удавку на шиї своїми вимогами по тарифах та пенсійному віку, не розуміючи реалій у яких живе народ, хоча їм на це глубоко начхати

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Electronshik Не рівняй на побутовому рівні якогось поляка (думаю що француз чи німець тут не чудив-би), і медійну персону.  Як діти, їй-богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Harddriver то був німець :)

може й ви і праві, але я не вірю в альтруістів. Особливо коли вони наділені владою. Особливо безконтрольною та безвідповідальною

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 годин тому, Electronshik сказано:

@Harddriver то був німець :)

може й ви і праві, але я не вірю в альтруістів. Особливо коли вони наділені владою. Особливо безконтрольною та безвідповідальною

Ви і не повірите, тільки коли мине купа років. Ваш, як і мій, світогляд згіалтували комуністи, радянщина і кацапська імперія. Все що вони навчили - всі мудаки, не довіряй нікому, тебе всі хочуть обдурити, використати, не бачити в людині людини.

Мені довелось спілкуватись з овер70-літнім британцем в Франкфурті. Дві години ми не могли пояснити як виник режим януковича. Він не вірив що це можливе і що ніхто з цілої країни не подав про нього до суду. Бо ж для чого суд? Розумієте, він сміявся і вважав нас тупими, не сприймав доказів, бо ми мали подати до суду. Він не уявляв собі, що суд може бути інший ніж в Британії. Тоді я вперше відчув наскільки хворий совком і що нас врятувати можуть тільки такі люди, які не розуміють і не хочуть розуміти причину корупції.

Аж тут недавно Диктатор Назарбаєв, запрошує їх в Казахстан судити з повним правос на судову діяльність.

Я спочатку подумав про притік інвестицій, але потім зрозумів, що чесне правосуддя - це єдиний шанс врятувати 15-мільйонний, багатющий Казахстан від кацапів. Він тупо рятує свою країну, в той час як петрусь, як вуж на петельні пару років викручується, щоб залишити нас колонією.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Nokian сказал:

Міжтим Порохпровів таємні перемовини з Шмулею про дострокові вибори восени, за результатами яких буде створено  ккоаліцію БПП з БЮТ.

Косата стане премєрміністром,а Порох президентом.

Досить реалістичний  сценарій.

Щось я провтикав коли це було.На Мальдівах?)))
Коса шо дура сідати в прем'єрське крісло,якщо світить  "Залізний Трон".Якраз її влаштовує сценарій,який тут пропихає Ромаха- всі свідомі бойкотують вибори,а з тилу тихенько заходять бабушкі і вуаля!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Блок "Стрілять і вішать" був би самим прохідним"-Чепинога. 
Я не радикал,але шось в тому є.Тільки з історії ми знаємо,шо стрілять і вішать будуть не тих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, zaHARE сказано:

Коса шо дура сідати в прем'єрське крісло,якщо світить  "Залізний Трон".Якраз її влаштовує сценарій,який тут пропихає Ромаха- всі свідомі бойкотують вибори,а з тилу тихенько заходять бабушкі і вуаля!

Правильно писати -свідоміти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Корупціонероботи прощупують чи встає ще в народу на юльку. Вони хочуть йти до кінця, ніколи не нажруться, свині. Цікаво буде спостерігати явище перемальовування, залізання в іншу личинку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, romaxa11 сказано:

Корупціонероботи прощупують чи встає ще в народу на юльку. Вони хочуть йти до кінця, ніколи не нажруться, свині. Цікаво буде спостерігати явище перемальовування, залізання в іншу личинку.

Повії себе при любій владі добре почувають. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18+

Спойлер

Іван Оберемко

1 год · 
 

Справа в тому, що коли дивишся на всю цю хуйню, то зазвичай реагуєш на неї доволі просто — кажеш про себе: НЕ РОБІТЬ БЛЯДЬ ЦЮ ХУЙНЮ, БЛАГАЮ, НЕ РОБІТЬ БЛЯДЬ ЦЮ ВІДВЕРТУ ХУЙНЮ. І хоча ти промовляєш все це до себе — у медіа все одно отримуєш то з одного боку, то з іншого відповідь на свої внутрішні заклики. Отримуєш зазвичай дистильовану сечу в стилі "Іди на хуй, це не хуйня, це сітро, це мед, це казка, це концентрований прихід від канабісу, це блядь гіперлуп, а ти просто тупий, ось почитай нашого найнятого за дрібний кеш петеушника-амфітамінника з психічними розладами, він з цього приводу написав лайном по підлозі аналітику".

Але окрім цієї сечі й калу ще зазвичай додають: "Нє, ну а шо робити, якщо не ми будемо робити хуйню, то прийде Тимошенко (або інше страшне прізвище) і буде робити ще більшу хуйню, тому досить нас критикувати, охуїв взагалі, зовсім страх Тимошенко загубив!". Так, от, проблема в тому, що я справді боюсь приходу Тимошенко. Але кожен мій йобаний внутрішній крик БЛЯДЬ НЕ РОБІТЬ ХУЙНЮ БЛАГАЮ НЕ РОБІТЬ БЛЯДЬ ХУЙНЮ, він саме й ґрунтується на цьому базовому страху: БУДЬ ЛАСКА, НЕ РОБІТЬ БЛЯДЬ ЦЮ ХУЙНЮ, ЩОБ ЧЕРЕЗ ЦЮ ХУЙНЯ НЕ ПРИЙШЛА БЛЯДЬ ТИМОШЕНКО (або інше страшне прізвище).

Саме хуйня породжує ще більшу хуйню. Відвертість, правда та прозорість хуйні не породжують. Але ні, ви все одно робите хуйню, наближаєте прихід Тимошенко, і від цього мене вже пиздець нудить. Від цього колообігу хуєти тупо зносить дах. Ми пройбуєм рік за роком і плануємо проїбати ще більше. Все це дуже заїбало. Особливо це все зайобує на фоні того факту, що я вже перейшов у фазу втрати не тільки своїх власних років і свого власного життя, але й у фазу втрати років своєї дитини. Бо критерій в мене доволі простий: допоки тебе може знести на перехресті підзалупний творожок на позашляховику і йому за це ніхуя не буде, бо а) мусора б) прокурори в) судді г) кеш ґ) різноманіття комбінацій перших чотирьох пунктів, то хулі взагалі пояснювати. Ми всі в постійній небезпеці, маємо оглядатись і воювати за кожну хвилину свого першого й останнього життя, бо комусь дуже хочеться купити ще один крузак і поставити власну капличку біля власного басейну біля власної багатоповерхівки на території суспільної відносно екологічно-чистої зони.

І якщо хтось думає, що це такий завуальований заклик до когось конкретного все ж таки на робити більше хуйні, то ні, в мене вже давно бажання до чогось закликати не виникає. Я давно не пишу пости, нікого ні до чого не агітую, не дискутую в коментарях, не ходжу дискутувати до інших. Все більше баню партійні йобла без залишок власних думок й по тому.

Все вже давно зрозуміло і промовлено, все вже тисячу разів прокричали у мільйонах комбінацій правильних слів. Вся дискусія, яка зараз відбувається дуже схожа на обговорення у ЩоДеКоли неправильних варіантів відповідей після того як правильну сказали з першого ж разу, всі це зрозуміли, але достроково відповідати немає сенсу, тому давайте ще хвилину попиздимо.

Ну от і пиздимо. Чого, нахуя — незрозуміло. Але що робити. Такі часи. Мабуть, ще не зроблена запланова кількість хуйні, яка має бути зроблена для нового якісного зламу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про безальтернативного Грошей не дадуть, яку б трагічну морду не складати 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romaxa11 сказано:

Про безальтернативного Грошей не дадуть, яку б трагічну морду не складати 

Цитувати

Эш приводит забавный и показательный эпизод, о котором недавно поведал Джо Байден. Бывший вице-президент США в своё время пригрозил отказать Киеву в миллиардном кредите, если тогдашний генпрокурор Виктор Шокин не будет уволен. На исполнение ультиматума Порошенко дали шесть часов. Тот справился: руководителя ГПУ уволили.

 

Байден був у грудні, Шокіна звільнили в квітні. 6 годин, Карл!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стаття банальний наброс. аж стидно за фокус і журналіста.

чомусь нічого не вказано ні про 

Цитувати

19:26 В ходе рабочего визита в Германию Порошенко провел встречу с генеральным секретарем ООН Антониу Гутерришем. 

ні про 

Цитувати

11:18 В рамках участия в Мюнхенской конференции по безопасности президент Украины Петр Порошенко провел встречу с главой Европейской Комиссии Жан-Клодом Юнкером, в ходе которой обсуждался вопрос макрофинансовой помощи Украине.

ні про 

Цитувати

13:39 Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с делегацией Конгресса США.

ні про 

Цитувати

14:45 Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с Генеральным секретарем НАТО Йенсом Столтенбергом.

ні про

Цитувати

16:29 Президент Украины Петр Порошенко провел встречу с премьер-министром Республики Польша Матеушем Моравецкий.

 

а накуя про це згадувати, якщо задачу поставити гімна налити 

 

журналістика, вона така неупереджена і обєктивна
 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Юріч сказал:

Суть теми в картинці :)

 

 

FB_IMG_1519342751900_1519342810806.jpg

  В стаді баранів не може бути ні левів,ні навіть шакалів.
Єслі шо,то я з вами разом у цьому стаді.)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, rl72 сказано:

стаття банальний наброс. аж стидно за фокус і журналіста.

чомусь нічого не вказано ні про 

ні про 

ні про 

ні про 

ні про

 

а накуя про це згадувати, якщо задачу поставити гімна налити 

 

журналістика, вона така неупереджена і обєктивна
 

 

І які ж результати цих всіх зустрічей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rl72 сказал:

стаття банальний наброс. аж стидно за фокус і журналіста.

чомусь нічого не вказано ні про 

ні про 

ні про 

ні про 

ні про

 

а накуя про це згадувати, якщо задачу поставити гімна налити 

 

журналістика, вона така неупереджена і обєктивна
 

 

Фотка тоже фотошоп?

1032436497.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, romaxa11 сказал:

Про безальтернативного Грошей не дадуть, яку б трагічну морду не складати 

   Зараз Європа хоче отримати відповідь від Порошенка на одне питання:  "Ви націлені на реформи чи на вибори?"  А відповіді нема.В нього теж патова ситуація. Гройсман не взяв на себе роль прем'єра-смертника,яку в свій час взяв на себе Бальцерович.Ну не те щоб він міг її на себе взяти,думаю,що його пропихали по любому,як запасний варіант на президентство або щоб він міг рішать і вашим і нашим.В іншому випадку взяли б технічного прем'єра-смертника,який би за 4-5 років робив би реформи,від яких би всі вили і сипали прокльони.
 А  БПП -це такий собі борщ з  різновекторних  політиків,бізнесменів,рішал і ще фіг зна кого.З ними вже вибори не проканають.
   А грошей ,думаю,дадуть. Тому й натякнули про 2 ключових закона,по яких зараз збирають голоси,в тому числі шляхом відпускання з судів різної шушери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...