Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

Пропоную вибрати ромаху другого, то вже буде все в ажурі, і борги щезнуть і війна закінчиться і пенсії та зарплати стануть як у європі, заживемо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
8 минут назад, Harddriver сказал:

@volks  Альтернатива- Піночет, ти за нього?

Чесно кажучи, альтернативи на даному етапі я не бачу. Голосувати з нинішніх немає сенсу, бо такі і так при владі. А нормальні люди в те болото не хочуть лізти. Тому тільки жорстка диктатура, яка зможе прибрати цю всю шушару з влади. Бо з ними нам нормального життя не бачити, тільки й будуть час від часу кістку народу кидати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

 

Так, бухаючий Славік, штунда Турчинов, барига Рошен... До кольору, до вибору, а кажете немає з кого вибирати

 

 

А доведеться таки вибирати між баригою і love.gif  Якщо так - то наступні вибори без мене. Вперше за роки Незалежності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, volks сказал:

Чесно кажучи, альтернативи на даному етапі я не бачу. Голосувати з нинішніх немає сенсу, бо такі і так при владі. А нормальні люди в те болото не хочуть лізти. Тому тільки жорстка диктатура, яка зможе прибрати цю всю шушару з влади. Бо з ними нам нормального життя не бачити, тільки й будуть час від часу кістку народу кидати.

 

 

О, клас. Ти прокидаєшся зранку від вою сирен, а в телевізорі - якась посконна морда голосом Левітана віщає, що в країні тепер головний  якийсь полковник Залуподрищенко. Ти хоч розумієш, що тебе лишили вибору? І скоріш за все поставили в стойло, де ти будеш пахати на того полковника, який тим часом ніжитиметься в мармуровому палаці.

 

Сумніви? Влада - розбещує, а абсолютна влада розбещує абсолютно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, Harddriver сказал:

Ти хоч розумієш, що тебе лишили вибору?

А зараз є можливість вибору. І толку з того?

 

ПиСи: і правильно зробили. Не можна давати право вибору народу, який до сих пір голосує за гречку і ходить на мітинги за 200 грн.

 

24 минуты назад, Harddriver сказал:

який тим часом ніжитиметься в мармуровому палаці.

А зараз в Білому домі в Козині ніжиться, а перед тим в Межигір'ї по пеньочках бігав. Особливо нічого не зміниться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 хвилин тому, Barugan сказано:

То мене потрібно вибрати, за півроку наведу порядок...вот так.:0014:

 

ти не вмієш так багато писати.

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, rl72 сказал:

слухайте і насолоджуйтеся

08 - Гівно в голові.mp3

Мда. Самокретично?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ми з Немирею завжди так запопадливо посміхаємось, коли до нас в кулуарах підходить незнайома людина

http://www.rudenko.kiev.ua/…/tse-provokatsiia-timoshenko-zr…

"Це провокація": Тимошенко не зрозуміла, що зустрічається з російським послом
t181.png

Посол РФ в ФРН Сергій Нечаєв, Григорій Немиря та Юлія Тимошенко, фото: Facebook Марія Захарова

Фото з кулуарів Мюнхенської безпекової конференції є інсценованою провокацією

Upd.Ой, як невдобно вийшло. Ще фото й коментар Захарової
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=10215930183397143&id=1523648416

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сука, вже постять рос блохерів, аби тільки патрона свого відбілити, а опонентів очорнити, тьху, гидко читати. І ще будуть мені розповідати, що порохоботів не існує...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Юріч сказано:

Сука, вже постять рос блохерів, аби тільки патрона свого відбілити, а опонентів очорнити, тьху, гидко читати. І ще будуть мені розповідати, що порохоботів не існує...

Хто російський блогер і хто кого очорняє і відбіляє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, volks сказано:

Тому тільки жорстка диктатура, яка зможе прибрати цю всю шушару з влади.

Самому не смішно? 

Диктатура в країні Наливайка,Залізняка, Мазепи, Махша, Бандери.

Можлива?

Якщо сьогодні комусь в Україні прийде в голову запровадити диктатуру- то ми всі перестріляємо один одного. За тиждень часу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 минут назад, Nokian сказал:

Самому не смішно? 

Диктатура в країні Наливайка,Залізняка, Мазепи, Махша, Бандери.

Можлива?

Якщо сьогодні комусь в Україні прийде в голову запровадити диктатуру- то ми всі перестріляємо один одного. За тиждень часу.

 

 

 

 От от. Рекомендую почитати про часи Руїни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тому то різні ідеалісти -маргінали і не наберуть ніколи більшості в українців.

І тому то більшість українців проголосує за менше зло.

Крапка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, Nokian сказал:

то ми всі перестріляємо один одного.

З якого це переляку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо де два українці, там три диктатора. І жоден з них не погодиться, щоб йому диктували чужу волю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Nokian сказал:

Бо де два українці, там три диктатора. І жоден з них не погодиться, щоб йому диктували чужу волю.

То нафіга ця тема. Не буде в Україні порядку, кого б не вибрали. Бо кожен сам собі гетьман і ніяка влада йому не указ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, volks сказано:

То нафіга ця тема

То запитай про це у ТС.

Цікаво, чи розуміє він,що якби ми мали президента з 80% ю підтримкою ( і не важливо , корупціонер він, брехун, барига  і т.д)- то і Захід, і Росія відносились би до нас  набагато уважніше.

 

 От хай і поміркує , кому в результаті виявляться вигідні  його стєнанія, розброд і шатанія ,на сьогоднішній час.

 

Коли ми окрепнемо, стане Україна міцно на ноги-тоді будемо  моралізувати.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Nokian сказал:

відносились би до нас  набагато уважніше.

 

Ти певно хтів сказати "поважніше"? Бо уваги тої і так хватає, аж занадто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 годин тому, difoto сказано:

Хто російський блогер і хто кого очорняє і відбіляє?

В ролі блохєра - Захарова, в ролі очорненого (аяяй, з послом РФ в ФРН мило улибається) - Йуля з Немирьою. Профіт кому? Головному конкуренту якщо вірити рейтингам, і його воздихатєлям. Мол, не тільки я веду себе дипломатично при контактах з хуйлом, але й Йуля тоже не посилає нах його підлеглих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 минут назад, Vadimm сказал:

В ролі блохєра - Захарова, в ролі очорненого (аяяй, з послом РФ в ФРН мило улибається) - Йуля з Немирьою. Профіт кому? Головному конкуренту якщо вірити рейтингам, і його воздихатєлям. Мол, не тільки я веду себе дипломатично при контактах з хуйлом, але й Йуля тоже не посилає нах його підлеглих.

 

Так якби було б щось дійсно варте уваги, а то ні фото, ні відео нічого не говорить. Чувак з рф, судячи з матеріалів, дійсно міг просто підійти привітатись, щоб його рос журналісти зняли з нашими політиками. На відео видно, як він відразу відійшов, як журналюги зробили своє діло.  Я Юльку не виправдовую ні разу, вона мені взагалі паралельна, на її місці міг бути любий наш політик. Ситуація висмоктана з одного місця і не варта уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...