Перейти до змісту

За кого голосувати


romaxa11

Рекомендовані повідомлення

35 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Дивуюсь чого ви рефлексуєте на путіна. він нормальний мужик за вашими мірками, перші три пункти реалізував на жирне 12+, особняки

Просто його виконання цих пунктів заважає багатьом людям виконувати свої три пункти, тому він і х-ло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
10 хвилин тому, case_l сказано:

втримати владу в руках олігархів під натиском майдану

А що майдан пропонував якусь іншу владу, не олігархів? Справа в тому, що для нормального керівництва потрібно розуміти всі процеси які є в суспільстві, а майдан виконував роль системи про яку тут говорилось, але свої закони не запропонував, тому влада перейшла до тих, хто зміг перший її захопити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, dobeck сказано:

Просто його виконання цих пунктів заважає багатьом людям виконувати свої три пункти, тому він і х-ло.

Більш ніж впевнений що ваші погляди повністю збігаються з поглядами Петра Олексійовича. Тому він вам підходить, а мені не підходить. Ще один такий #петроолексійович і на місці сучасної держави Україна постане декілька Україн, це без агресії з Сходу, просто якщо все задумане #петроолексійович буде втілене. Зараз план мінімум - феодалізм в 21-му столітті, але #петроолексійович для збереження феодалізму просто змушений буде відновити рабство. Якщо десь на шляху проходження нашого власного "еволюційного вектора" на нас хтось нападе, то умовний #петроолексійович домовиться і все зарішає якоюсь частиною території з рабами. Я думаю, якщо переможна хода продовжиться, то з попелу повстають динозаври щоб побачити настільки унікальне явище в Всесвіті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому він вам підходить, а мені не підходить

Я ж написав, що він мені не підходить. Вибачте, якщо я незрозуміло висловлююсь.

49 хвилин тому, romaxa11 сказано:

Ви в курсі, що за 100 км на Захід по першим трьом пунктам посадять, думаю на довго. Інакше не може бути, або гівно або нормальна країна.

Тобто президент втрачає в фінансовому плані, втрачає рейтинг і не зможке в майбутньому працювати?. Думаю, в цьому випадку ніхто не йшов би на вибори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, dobeck сказано:

Справа в тому, що для нормального керівництва потрібно розуміти всі процеси які є в суспільстві,

Але так співпало, шо тільки олігархат розуміє ті процеси :) Самому не смішно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, dobeck сказано:

Тобто президент втрачає в фінансовому плані, втрачає рейтинг і не зможке в майбутньому працювати?

А я то думав, що в президенти ідуть із альтруїстичних міркувань...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, dobeck сказано:

Тобто президент втрачає в фінансовому плані, втрачає рейтинг і не зможке в майбутньому працювати?. Думаю, в цьому випадку ніхто не йшов би на вибори.

Всі незашкварені президенти світу ведуть в подальшому успішну наукову працю, читають лекції, навчають в найкращих університетах і ведуть досить заможнє корисне життя. Я не уявляю університету в який би запросили #петроолексійович, крім українських звісно і то тільки під час каденції, бо далі соромно дивитись в очі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тішусь що потроху виростає здоровий елемент суспільства, для якого сентенції і міркування пана Добека повністю чужі і навіть відразливі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 хвилин тому, romaxa11 сказано:

читають лекції, навчають в найкращих університетах і ведуть досить заможнє корисне життя.

Робота в університеті - не є показником хорошого життя. Президент не повинен бути обмеженим в виборі діяльності лише університетською діяльністю.

 

Щоб мене не нарекли тролем, думаю, далі буду тримати свої думки при собі. Просто я не схильний до альтруїстичного світогляду і не маю ідеалістичних поглядів стосовно  роботи будь-якої влади в будь-якій країні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 минут назад, dobeck сказал:

Просто я не схильний до альтруїстичного світогляду і не маю ідеалістичних поглядів стосовно  роботи будь-якої влади в будь-якій країні

якщо в двух словах, то кожен судить по собі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, kroha сказал:

Треба міняти систему! а не обличчя

...і до тих пір,поки не зміниться система - ми й далі будемо йти по колу

Систему можуть змінити тільки обличчя, сама собою система не зміниться.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, vaz75 сказано:

Систему можуть змінити тільки обличчя, сама собою система не зміниться.

 

 

і бажано іноземців, хоча б на початках

а тут трішечки зради

 
Спойлер

 

Чергове викриття топ-корупції з'явилось не у матеріалах НАБУ. Не в журналістських розслідуваннях. Легко і невимушено його озвучила ведуча каналу "Прямий". На питання Детектору Медіа: "Чи Прямий канал належить президенту Порошенку?" ведуча відповіла: "Та ви й самі можете здогадатися! Всі телеканали належать представникам влади... А навіть, якщо і належить Порошенку, ну то й що?" - наївно уточнює ця теледіва.

Як там написано в одному творі: "Мовчіть, принцесо. Ви так невинні, що можете сказати страшні речі..."
Бо якщо справжній власник Прямого - президент Порошенко або його найближче оточення, то це значить як мінімум три речі:

1. Нинішній президент та його друзі порушують закон про прозорість медіавласності, який передбачає розкриття імен справжніх власників каналів. Ми і раніше підозрювали, що нинішній власник каналу екс-регіонал Макеєнко - просто звичайний мурзілка, підставна особа, яка погодилася собою прикрити справжніх господарів каналу. В Макеєнка банально немає стільки грошей на таку дорогу забавку як цей телеканал. Підозри щодо фіктивності власності Макеєнка не доведені, напівдоведені. Але з кожним днем, я думаю, ми будемо отримувати все більше свідчень того, що власниками Прямого є зовсім інші фігури. І тут постає друге питання:

2. А за чий кошт цей бенкет? Якщо у Макеєнка грошей на канал немає, то звідки вони? Навряд чи оточення президента вкладає в "Прямий" прибуток із продажу цукерок Рошен. Інакше це, як мінімум, відображалося б в звітності самої корпорації. То ж, напевне, ці гроші виймаються із масштабних корупційних схем, типу: Центренерго, Роттердам +, Одеський припортовий. Про Укроборонпром і думати не хочеться. 
А відтак, всю цю карусель м'якої пропаганди влади на Прямому ми оплачуємо із власних кишень. І попри цей гіркий висновок, ми наштовхуємося на ще один. Ще гірший.

3. Прямий канал раніше називався Тоніс. І належав сину екс-президента Януковича - Олександру. І канал чомусь не був Генпрокуратурою вилучений у власність держави в межах спецконфіскації. Як і вуглезбагачувальні фабрики Сім'ї Януковича. І як газові родовища Сім'ї Януковича. А опинився в руках людей дуже близьких до нинішнього президента.

І ми можемо тільки здогадуватись чим розплачувалася влада нинішня за ці смачні активи з владою колишньою. Ну, напевне, не грошима. Бо, наприклад, Oleksa Shalayskiy помітив, що в корупційних справах досі ГПУ не висунула жодної підозри Януковичам. Саме в справах про заволодіння майном та грошима. Там є Курченнко, Кашкін, Арбузов. А от Януковичів немає. По Януковичу є хіба що справа про державну зраду, яку адвокати екс-президента не без успіху в суді намагаються розвалити.

То ж в чергову річницю розстрілів на Майдані давайте ще раз послухаємо, як нам нинішня влада розкаже нам про злочинний режим Януковича. І як вона цей режим нещадно карає, позбавляючи його смачних активів та ресурсів.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

1 година тому, romaxa11 сказано:

Тішусь що потроху виростає здоровий елемент суспільства, для якого сентенції і міркування пана Добека повністю чужі і навіть відразливі.

 

прикольно. зараз ще дуал появиться і за компанію до трьох здорових елементів бордівського суспільства наставить @dobeckу мінусів....

не тіш себе ілюзіями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 хвилин тому, romaxa11 сказано:

і бажано іноземців, хоча б на початках

а тут трішечки зради

 
  Hide contents

 

помітив, що в корупційних справах досі ГПУ не висунула жодної підозри Януковичам. Саме в справах про заволодіння майном та грошима. Там є Курченнко, Кашкін, Арбузов. А от Януковичів немає.

 

 

 

то хай Гнап і Шалайський нададуть факти і докази корупції.

ну, щоб ГПУ мала що розслідувати.

бо те, що написано на заборі Гнап пише у ФБ не є доказом у суді, і не тільки в нашому

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 годин тому, romaxa11 сказано:

Я на Майдані був, а ти? При -10 робили коктелі всім бажаючим. Нормально шуганув (аж той впав догори ногами) одного кабана, який проходив повз наш прохід і нас в лицарському облачені прозвав покємонами. Будували барикади з мішків з снігом. Приймали і транспортували автомобільні шини до центру утилізації. Був в масовці, для підтримки Теодора Кукурудзи. Спілкувався з багатьма потужними людьми, ділились думками. Передавав пожертви для Мальтійської служби, яка в день годувала до 5000 людей.

Щоб ти не сумнівався  я був і в 2004у , і в 2013у. І в обох випадках не за Ющенка, не за Пороха , а проти Януковича.

Розписуватись,  про це не буду, бо вважаю , що кожен громадянин тоді , в момент істини, мав так зробити.

Але  я тебе питав не за те, і ти вчергове ухиляєшся від відповіді, прикидаєшся, чи що.

Я тебе питав за 2010й, чого ти тоді мрвчав?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, romaxa11 сказано:

Якщо десь на шляху проходження нашого власного "еволюційного вектора" на нас хтось нападе, то умовний #петроолексійович домовиться і все зарішає якоюсь частиною території з рабами.

От Петлюра не був багатієм,бізнесменом, не любив рабів, не хотів (не зумів правильно) домовлятись за території- і чим закінчилась  його Україна? 

Тішусь що українці  за 100 років таки зробили висновки, і обирають  адекватних людей . 

Президент  має домовлятися з УСІМА українцями,бідними,багатим, середніми, чесними, злодіями,  розумними....( здурними домовитсь неможливо,  тому їм треба просто обіцяти).

Президент має всіх влаштовувати, і тільки повний дурень не розуміє, що при цьому НЕМОЖЛИВО  залишатись білим і пухнастим.

Але всякі є, і всякі потрібні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, Nokian сказано:

Президент  має домовлятися з УСІМА українцями,бідними,багатим, середніми, чесними, злодіями,  розумними....( здурними домовитсь неможливо,  тому їм треба просто обіцяти).

Президент має всіх влаштовувати, і тільки повний дурень не розуміє, що при цьому НЕМОЖЛИВО  залишатись білим і пухнастим.

Швидко весна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 хвилин тому, Nokian сказано:

Президент  має домовлятися з УСІМА українцями

олігархічні стовпи попереднього президента з якими домовився нинішній, українцями рахуються?.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент олігархи як схочуть,так і зроблять.Кого захочуть,того і поставлять. 

Вихід , щоб в їхній внутрівидовій  боротьбі перемагали  проукраїнські.

А тоді вже можна ставити питання про  деолігархізацію.

Хоча б якоюсь мірою, бо повна -це утопія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нокіан, ти або не розумієш поняття олігарх, або не розумієш поняття проукраїнський. Це не дивно, звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все разговоры о весне - на руку врагу. Альтернативы зиме нету. Да, холодно, да, грязно. Но это не повод малодушно надеяться на лучшее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ді мінусує, це добре, отже ще якісь хімічні процеси в голові мають місце бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

38 minutes ago, romaxa11 said:

Ді мінусує, це добре, отже ще якісь хімічні процеси в голові мають місце бути.

 

не факт :) могли разом з черговою порцією інструкцій занести

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 хвилин тому, Соромітник сказано:

 

не факт :) могли разом з черговою порцією інструкцій занести

Ти відкидаєш навіть імовірність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, ваші дописи щодо мене настільки ниці, що мені аж не смішно. Покоління інтернет-активистів , які ніхуя не зробили ні задля держави, ні задля міста, ні задля вулиці своєї - короткий опис вас. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...