Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

7 минут назад, snouden сказал:

Ніяких гір - сходи є, з перилами, доволі безпечні навіть взимку (звичайно треба бути обережним завжди)

І прямий вхід на ринок відразу.

 

Від "Динамо" прямий заїзд по асфальтованій дорогі (лише невеличкий клаптик бруківки біля Собору)...

 

Щось ви упереджені :( 

 Да нормальний я)). Їде людина по Парковій, щоб поставити авто, бо йому треба забігти на базар, йому треба фігарити аж до Динамо? І прикинь так всі на ту стоянку, Ото людям, що там живуть, двіж машин зранку до вечора...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
В 27.08.2017 в 23:32, Юріч сказал:

 

Ну так, всі винні, тільки не ринок. Люди паркуються як автоандони, бо приїжджають на той ринок і немає де по правилах поставити авто - все, що з законного, все занято. Чи ти хочеш сказати, що всі ті, які ставлять автівки на дорозі вдоль ринку, йдуть на роботу десь на Лесі Українки чи в парк погуляти?

 

Ще в 2015 році було розроблено схему організації дорожнього руху в Старому місті.
https://www.volynnews.com/news/authority/stare-misto-platnyy-vyizd-odnostoronniy-rukh/
https://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-proponuiut-parkovky-v-staromu-misti-spysok/
Але й досі цю схему не реалізовано.
Напевне, це підступний Горгут зі своїм ринком винуватий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минут назад, Ivanna сказал:

Ще в 2015 році було розроблено схему організації дорожнього руху в Старому місті.
https://www.volynnews.com/news/authority/stare-misto-platnyy-vyizd-odnostoronniy-rukh/
https://www.volynnews.com/news/auto/u-lutsku-proponuiut-parkovky-v-staromu-misti-spysok/
Але й досі цю схему не реалізовано.
Напевне, це підступний Горгут зі своїм ринком винуватий.

 

Я про парковку вдоль ринку на дорозі, а ти мені про Старе місто і Замкову площу (до речі, площа Ринок - то де?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля міської ради сьогодні о 8-00 розпочався страйк підприємців Центрального ринку проти його знесення, та за збереження своїх робочих місць. Прохання до небайдужих лучан - підтримати акцію.
Політичні вимоги не висуватимемо.
Порядок гарантуємо.
Можуть бути незручності з проїздом вулицею Б.Хмельницького.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Ivanna сказал:

Можуть бути незручності з проїздом вулицею Б.Хмельницького.

 

Про незручності з проїздом можна було і не писати, то ж не базар і базарникі винуваті, то певно підступна міська рада винна )).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Я про парковку вдоль ринку на дорозі, а ти мені про Старе місто і Замкову площу (до речі, площа Ринок - то де?)

Правильно. Нема парковок навколо ринку (або водії про них не поінформовані) - всі кидають машини на тій дорозі, по якій їхали. Тим більше що там безплатно.
Площа Ринок корінним лучанам має бути відома. Ви ж всі так переживаєте за замок і взагалі за історичну спадщину Луцька, а самі не орієнтуєтесь в Старому місті.
Площа Ринок - це площа, де стоїть аптека-музей та перебудоване приміщення магазину "1000 дрібниць". Навпроти Покровської церкви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Юріч сказал:

 

Про незручності з проїздом можна було і не писати, то ж не базар і базарникі винуваті, то певно підступна міська рада винна )).

Еге ж.
Про легітимність її можна й посперечатися. Знають, що вони в міській раді тимчасово, то хочуть більше встигнути накрасти.
Згадаєш мої слова.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іванна, я корінний лучанин, і не потрібно переходити на особистості, можна просто відповісти, без всяких відступів хто корінний, а хто молочний. Чи можливо мені теж вживати таки терміни як "вам баригам там біля ринку видніше де площа Ринок", хоча я той клаптик біля 1000 дрібниць ніколи за площу не рахував, знав те місце, як стара автостанція, не більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виявляється, ринок може бути гарним, в туристичній зоні, та ще й популярним серед туристів по при те. що продають там не тільки сувеніри)))Для прикладу-Барселона,столиця автономної області Каталонії і провінції Барселона. , ринок Бокерія

Ринок Бокерія (Mercat de Boqueria)

Спойлер

image.thumb.png.72893fc8cb217b8dba8ceb0eb0cadb52.png

Одним з головних прикрас бульвару Рамбла є знаменитий ринок Бокерія. Це найстаріший ринок Барселони. Перші прилавки тут з'явилися ще в ХІІІ столітті. На них жителі довколишніх сіл продавали м'ясо. Протягом багатьох століть ринок був зовсім невеликим. Адже він був «затиснутий» між будівлями. Торговцям дуже пощастило в XVIII столітті, коли поруч згорів монастир Святого Йосифа. Площа, що звільнилась, відійшла ринку, і він сильно розрісся. Саме тому його друга назва — Сан Джузеп (San Josep).

Зараз площа Бокерії становить 2500 кв. м. І тут можна купити найкращі фрукти, овочі, м'ясо, рибу, морепродукти, сир і хамон. Прогулюючись уздовж прилавків, які вражають розмаїттям, ви відчуєте себе справжнім барселонцем. Адже місцеві жителі воліють купувати продукти не в супермаркетах, а на ринку!

На Бокерії працюють численні бари, в яких можна перекусити місцевими закусками і випити чудового каталонського вина. Особливо полюбляють барселонці бар Pinotxo, в якому панує дивовижна атмосфера. Він безперервно працює з 1940 року і за цей час став по-справжньому культовим.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, bublik007 сказано:

Виявляється, ринок може бути гарним

В наших реаліях простіше все знести чи спалити ніж  зробити з какашки цукерочку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, alexvvv сказано:

В наших реаліях простіше все знести чи спалити ніж  зробити з какашки цукерочку.

Простіше за все)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тим часом в міськраді веселощі в дусі базарників: блокування сесійної зали, штовханина, матюки. Знадвору теж не відстають і перекрили дорогу, час від часу пропускаючи громадський транспорт. Купці людей за багато років не звикати до створення незручностей лучанам.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тече стояк в підїзді, жек забив - присилає різні відписки. Давай завтра мої сусіди перекриють дорогу, а сам я полізу депутатам морди бити?

 



_9LJjT0aGbg.jpg

XJu6JmZ4h2E.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, Itzamna сказано:

Вони відстоюють свої права, тітушок нема,  то в чому проблема ?

Одпиздить всіх депутатів і розійтись по домах. 

Або обрати "делегатів" і поговорити по суті.

По ходу обрали перше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 хвилин тому, IronSun сказано:

Тече стояк в підїзді, жек забив - присилає різні відписки. Давай завтра мої сусіди перекриють дорогу, а сам я полізу депутатам морди бити?

для початку можеш налагодити діалог з міською владою, яка призначає керівника жеку, а якщо депутати тебе пошлють - то так, перекривай дорогу, і лізь бити морди дупутатам.

якщо незрозуміло - то саме міська рада віддала Токарському парковки біля Старого ринку, на яких той доставив ряди контейнерів, знищивши парковки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

31 минуту назад, rrid сказал:

для початку можеш налагодити діалог з міською владою, яка призначає керівника жеку, а якщо депутати тебе пошлють - то так, перекривай дорогу, і лізь бити морди дупутатам.

якщо незрозуміло - то саме міська рада віддала Токарському парковки біля Старого ринку, на яких той доставив ряди контейнерів, знищивши парковки.

Віриш, навіть судовий позов вже є. "Діалог" з міськрадою і депутатами проходили ще в травні під пильним оком "Аверсу". Але все ж сумніваюсь, що лучани одобрять перекриту дорогу (побиті морди депутатів - інша справа ^_^)

Припиняю оффтоп, прошу вибачення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Itzamna сказано:

Це як  програміста попросити доробити чужий проект :D

Цим то вони займаються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Базарники надто вже організовані і плакатики однакові заготовлені. Вони ж комусь мзду башляють за свої магазини полюбе. А вже той хтось платить копійки місту. Принаймні на Варшавці точно так, то впевнений що і тут ситуація така.
Так перший незадоволений якраз той злодюжка-паразит. Без нього було б кльово, но в Україні так не виходить чогось.
Абсолютно впевнений, що всі ті мітинги то його рук діло. Вкупі з підбурюванням базарників.
І от же ж фігня то :) не може влада його послати бо він полюбе свій. Так що буде "цвісти" там той свинарник ще довго і щасливо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

Тим часом в міськраді веселощі в дусі базарників: блокування сесійної зали, штовханина, матюки. Знадвору теж не відстають і перекрили дорогу, час від часу пропускаючи громадський транспорт. Купці людей за багато років не звикати до створення незручностей лучанам.

 

А ти хочеш, щоб як в москві - серед ночі знесли б приватну власність, а стосовно документів мер міста сказав "єта всєволішь бумажкі" ?

Твоє призвіще не Шаріков ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Соромітник сказано:

Так що буде "цвісти" там той свинарник ще довго і щасливо

Якщо хтось на ту землю око поклав - будемо ми на базар до Шуберта їздити.

Хтось питав когось у ЦУМ-і хочуть вони щось чи ні?

так і тут.

АПД.

Бистренько маршрутчики маршрути перекроять і  все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

24 минуты назад, snouden сказал:

А ти хочеш, щоб як в москві - серед ночі знесли б приватну власність, а стосовно документів мер міста сказав "єта всєволішь бумажкі" ?

Твоє призвіще не Шаріков ?

Ні, мені подобаються міні-майдани з кожного приводу. Нічого не добюсь - зате покричу і поштовхаюсь вдосталь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, IronSun сказал:

Ні, мені подобаються міні-майдани з кожного приводу. Нічого не добюсь - зате покричу і поштовхаюсь вдосталь.

ну і як *діалог* ? дав результати ? Якщо не дасть, то всерівно два виходи залишится, або жити з мокрим стояком або перекривати дорогу. А щоб чогось добитись, треба перекривати на два місяці, а не на дві годити. Нажаль такі реалії нашого життя

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще 3-й варіант - створили ОСББ, послали ЖЕК подалі, за гроші "на обслуговування будинку" найняли тих, хто поремонтує

Ну але це офтоп трохи. Вибачаюся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, MANJAK11 said:

ну і як *діалог* ? дав результати ? Якщо не дасть, то всерівно два виходи залишится, або жити з мокрим стояком або перекривати дорогу. А щоб чогось добитись, треба перекривати на два місяці, а не на дві годити. Нажаль такі реалії нашого життя

Нема гарантії, що після нього на радикальний протест не вийде Вася, якого топить сусід зверху. А післязавтра - Степан, якому не подобається шум Васі за стіною.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Соромітник сказано:

Базарники надто вже організовані і плакатики однакові заготовлені. Вони ж комусь мзду башляють за свої магазини полюбе. А вже той хтось платить копійки місту. Принаймні на Варшавці точно так, то впевнений що і тут ситуація така.
Так перший незадоволений якраз той злодюжка-паразит. Без нього було б кльово, но в Україні так не виходить чогось.
Абсолютно впевнений, що всі ті мітинги то його рук діло. Вкупі з підбурюванням базарників.
І от же ж фігня то :) не може влада його послати бо він полюбе свій. Так що буде "цвісти" там той свинарник ще довго і щасливо.

Все вірно плакатики і організація це його рук справа(горгут), якій людям підмінює поняття що без Облспоживспілки нема майбутнього в ринку. 

 Але сьогодні його послали і не виконали жодного його бажання тому що "свій" він був для Романюка.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...