Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

1 година тому, flashmax сказано:

моя думка: замутити там чисто продуктовий + сувенірний ринок, з  дизайном під старовину

ті селян що продали "продукти" захочуть скупитися "госптоварами" їм на інший ринок їхати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
35 минут назад, Ukrainec сказал:

Хороша думка, забери перепроданців-хламушників, а люди з сіл своєю присутністтю створять колорит "старовини" :)

Так эти перепродаваны и стоят для селян.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, MANJAK11 сказано:

 Але кого там цікавлять якісь там підприємці, які лопатою щоденно гребуть гроші і нічого не роблять

То на власному прикладі думка закралася? Сарказм стер навмисно, так гарніше дивиться :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 часов назад, Savage сказал:

На ринку біля Кромберга є і площа, і зручний доїзд. Покупці теж нікуди не зникнуть. Оскільки, той, хто хоче щось купити саме на базарі, піде саме на базар, а не в супермаркет.

Мова про перенесення ринку йде досить давно (точно не місяць, і не рік), але ж самі базарники і гальмують цей процес.

Тобто базарник "сидить десь вперто,  бо він там до цього сидів" і не бажає перебиратися в благодатне місце для торгівлі?
Мій знайомий базарник, як тільки з'явився ринок на Кромбергу, встановив там контейнер понад 22 м кв. Благо, ВЛАСНИК РИНКУ "НОВИЙ" В ПЕРШИЙ РІК НЕ БРАВ ОРЕНДНОЇ ПЛАТИ.
В результаті через рік підприємець вже мусив здати контейнер в оренду, а ще через рік шукати нового орендаря. Новими орендарями стали підприємці "кавказької національності". Що зараз із тим контейнером, мені не відомо.
Читала десь також, що підприємці з самого ринку уходять, бо перед самою прохідною Кромберга більш підприємливі особи розвинули жваву торгівлю з машин.
До слова, це до теми про те, що підприємці шукають кращі місця, а не сидять десь вперто. Власники машин собі торгові місця знайшли біля самісінької прохідної і начхали на "найпристосованіший для торгівлі у світі" ринок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я вставлю свої п'ять "копійок".

 

Базар/ринок стагнує як і ринок в цілому. Контейнери закривають, їх продають та здають в оренду, але безрезультатно (ніхто не захоче вкладати ~5000$ в ринок який можуть закрити з дня на день). Хоч і ринок не найкраще місце для торгівлі, але і там є свій клієнт і їх також варто враховувати.

 

Підприємці тримаються до останнього за свою "точку", бо іншого вони не бачать. Альтернатива Нового ринку біля Кромберга - це сумнівна альтернатива. Це можна було б робити там де більшість людей мають власне авто. А робити дві пересадки на маршрутному таксі мало хто захоче, да і важко буде.

 

Який би "брудний та вонючий" ринок не здавався, але там працюють багато людей і платять податки між іншим. І "чисте та хороше" бажання зробити Луцьк чистішим та гарнішим зводиться до того, що дехто (місцеві депутати) захотіли скористатись цим для власного збагачення і їм байдуже на їхній електорат (нас з Вами) і "плювати" хотіли вони на людей. Знести контейнери побудувати платну стоянку з "космічними" цінами або ТЦ в якому будуть тільки міжнародні бренди, бо за таку оренду "базарник" не піде. Це буде гарно та чисто, але якою ціною.

 

Треба пам'ятати і про інших людей. Інакше Вам все вернеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перенесення ринку і будівництво там стоянки, є оптимальним рішенням. Тоді можна і центр для авто закрити, і штрафувати на ліво - на право, бо вже не відмажешся, що авто немає де припаркувати.

Цитувати

Який би "брудний та вонючий" ринок не здавався, але там працюють багато людей і платять податки між іншим.

Один працівник кромберга платить податків як тих 2-4 підприємця, а на кромберг і інші підприємства завди потрібні працівники ;) так що вигідніше таки їх просто закрити :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вміють в нашій країні роздувати проблему з нічого і потім за дурні бабки її "рішати" роками.
Адекватні податки та штрафи в комплекті з обов'язковим касовим апаратом :) вирішать проблему усіх замучених важкою працею базарників.
Та навіть робота податківців цю проблему давно б вирішила, якби вони слідкували за дотриманням законів а не за набиванням власних кишень.
 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давайте знесем нах.. ринок пох. на підприємців. Нехай на якихось заводах вкалують або в Польщу їдуть. Пофіг на Україну. Головне, щоб мені добре було!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, Кирило сказал:

Давайте знесем нах.. ринок пох. на підприємців. Нехай на якихось заводах вкалують або в Польщу їдуть. Пофіг на Україну. Головне, щоб мені добре було!

 

О, які гучні слова)). А що, купи-продай, то вже вся Україна (хоча по кількості продавців-підприємців, перекупів, спекулянтів, бариг, можна так і подумати) ? І на заводах люди працюють і щось виробляють. Це що, вже стидно на заводі працювати, робити щось своїми руками? І на рахунок Польщі - так ті ж підприємці, за яких ти тут печешся, і ганяють в ту Польщу за товаром, піднімаючи їх економіку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, Кирило said:

Давайте знесем нах.. ринок пох. на підприємців. Нехай на якихось заводах вкалують або в Польщу їдуть. Пофіг на Україну. Головне, щоб мені добре було!

Старий ринок в теперішньому вигляді можна вилікувати лише нах.знесенням. Він там не потрібен і якщо його прибрати то ніхто про те не пошкодує окрім лінивих продавців, котрі не дбають про варіанти і надіються що нічьо там не поміняється. 
Я б там поляну з травичкою хотів би бачити, але того теж не буде.
Стоянка для центральної частини міста більш доречна і необхідна. І вона доречі потрібна більшій кількості людей та і місту вцілому.
А базарникам ніхто не обіцяв що вони там вічно сидітимуть. Чи ти отак за всіма плачишся коли фірма закривається і їх скорочують ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За останнфх 5 років був там 2 рази, так само і люди з мого кругу спілкування. Навіть проїжджати там не стараюсь бо вважаю, що то шанхай. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А яка абалдєнна стоянка замість ЦУМу була б , ммммм......

7 часов назад, Соромітник сказал:

Адекватні податки та штрафи в комплекті з обов'язковим касовим апаратом :) вирішать проблему усіх замучених важкою працею базарників.

нічо нічо, в ІТ теж поле не пахане відносно податків :) я навіть знаю, куди вам касовий апарат, для більшого ефекту, вставити можна :) 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

нічо нічо, в ІТ теж поле не пахане відносно податків :) я навіть знаю, куди вам касовий апарат, для більшого ефекту, вставити можна :) 

так ІТ нічого і не роблять, клацають собі кнопками і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 minutes ago, MANJAK11 said:

нічо нічо, в ІТ теж поле не пахане відносно податків :) я навіть знаю, куди вам касовий апарат, для більшого ефекту, вставити можна :) 

собі встав :) зо два влізе
а про ІТ то я давно казав що якби у нас влада ну хоч трішки адекватна була б і не така патріотично-злодійкувата – не було б проблем з бюджетом
вже навіть бацька зрозумів де майбутнє, а наші по привичці дєрєбанять порти і важку промисловість

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, Zevs_Isver сказал:

так ІТ нічого і не роблять, клацають собі кнопками і все

а ще фотографи і відеооператори...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Віддали б у приватну власність землю під торговими місцями тим людям, що там працюють :unsure:.

Проблем зразу стало б менше, і вирішувались би простіше - хоче хтось на місці ринку гарну полянку, - скупив землю в базарників та й зробив, що душа забажає ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 минут назад, Harvester сказал:

Віддали б у приватну власність землю під торговими місцями тим людям, що там працюють :unsure:.

Проблем зразу стало б менше, і вирішувались би простіше - хоче хтось на місці ринку гарну полянку, - скупив землю в базарників та й зробив, що душа забажає ;)

ага, щаз . То страшний сон можновладців. По договору, адміністрація ринку без пояснення причин, в разі потреби, за два тижні, може дати копня в сраку любому підприємцю, або  перемістити в любу точку ринку. Принаймні на Варшавському такий договір був, не знаю, як на Старому. А ти кажеш - землю в приватну власність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, mitsik сказал:

Отож бо й воно. Крім підприємців є ще десятки тисяч інших жителів міста.

Крім підприємців та інших жителів міста, є ще десятки тисяч волинських селян та сотні фермерів нашої Волині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 час назад, Ukrainec сказал:

Перенесення ринку і будівництво там стоянки, є оптимальним рішенням. Тоді можна і центр для авто закрити, і штрафувати на ліво - на право, бо вже не відмажешся, що авто немає де припаркувати.

Один працівник кромберга платить податків як тих 2-4 підприємця, а на кромберг і інші підприємства завди потрібні працівники ;) так що вигідніше таки їх просто закрити :) 

Тим 2-4 підприємцям, можливо, лишилося 2-4 роки до пенсії і податки, необхідні для отримання хоча б мінімальної пенсії, вони сплачують, інакше ніяк. Лиши їх зараз роботи хоча б на три місяці - і все, людина в 60 років пенсії не отримає, а буде калатати до 63-65 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 хвилин тому, Ivanna сказано:

Тим 2-4 підприємцям, можливо, лишилося 2-4 роки до пенсії і податки

2-4 підприємці мають тримати в заручниках все місто? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 часов назад, Юріч сказал:

І на заводах люди працюють і щось виробляють. Це що, вже стидно на заводі працювати, робити щось своїми руками?

 

15 часов назад, Соромітник сказал:

Старий ринок в теперішньому вигляді можна вилікувати лише нах.знесенням. Він там не потрібен і якщо його прибрати то ніхто про те не пошкодує окрім лінивих продавців, котрі не дбають про варіанти і надіються що нічьо там не поміняється. 

Ті продавці вже такого віку, що жоден завод не візьметься їх навчати нових професій. А пенсійний вік для жінок вже збільшено до 60 років. І що робити тій одинокій міській жінці, в якої ні дачі, ні села, ні доходів від підприємницької діяльності? За що їсти? Чим за комуналку платити? Чим віддавати кредити?
Вішатися? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 часов назад, Такер сказал:

За останнфх 5 років був там 2 рази, так само і люди з мого кругу спілкування. Навіть проїжджати там не стараюсь бо вважаю, що то шанхай. 

А торгові агенти, фермери, прості селяни, міські пенсіонери там бувають овер 100 разів у рік.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минут назад, case_l сказал:

2-4 підприємці мають тримати в заручниках все місто? :blink:

І область. Персонально Ігоря Петровича.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, mitsik сказал:

Я обома руками за селян. Тільки от срані підприємці і адміністрації вже майже витіснили їх з усіх ринків.

Обороти продавців і постачальників продуктової групи Старого ринку аж ніяк не порівняти з оборотом продавців і постачальників ниток-лампочок.
"Ты суслика видишь? Нет? А он есть!" (с)
Якщо ти не знаєш, звідки по ту сторону прилавка беруться десятки ящиків полуниць, ранньої капусти, печериць, чорниць, картоплі, огірків, цибулі - можу поспівчувати. Ринок - не тільки продавці, а й виробники.
Наші, українські.
Так що давайте не забувати й про тих волинян-виробників, працю яких нам не видно і які залишилися "за кадром". Працю дрібнороздрібних фірм тощо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До чого взагалі ця мова. В Луцьку щодня закриваються компанії і звільняється купа людей. Шото я не бачив мітингів під кожним офісом де когось скоротили. А там теж люди, пенсіонери і т.п. В багатьох кредити і діти.
І нічьо, живуть якось далі.
А купка базарників мозок виймає всьому місту бо іпать виявляється вони як депутати "неприкосновєнні". Без них бюджет не зведеться і село вимре.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...