Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

8 часов назад, snouden сказал:

Поставлю питання інакше - а хто захищає інтереси підприємців в міськ раді?

Працівники ринку разом з членами сімей, це до пари тис чоловік. Доволі велика потуга як для Луцька. Де депутати в міськ раді?

Чому не висували  своїх? Знаю що все це складно, але треба боротись за свої права.

 

Шукати підвязки в партіях опозиційних до Укропу, і так далі...

Зараз наскільки розумію, підприємці зайняли зарання програшну оборонну позицію, або намагаються випросити в влади їх не знищувати. Це з самого початку програшна стратегія.

Знаю, що ляпати язиком легко - і все ж таки.

Євген Ткачук був свого часу (2015) заступався за Старий ринок. Тепер він з Укропом.
А своїх ми висували на депутатів регулярно, але обирають депутатів за територіальним принципом, а не за галузевим і, як результат, вони не проходили. Я також висувалася в депутати десь в 98 році від партії УРП "Собор", яка підтримувала становлення середнього класу - не пройшла, бо обиралася по комуняцькому мікрорайону. В комуняцькому мікрорайоні не визнавали "бариг", як-от зараз дехто на Борді, отже, обрали в депутати директора школи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
6 хвилин тому, Ivanna сказано:

Євген Ткачук був свого часу (2015) заступався за Старий ринок.

Він на Варшавці теж засвітився. Горгут винен Гроші Горгута винні. Чи ні? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, sergkots сказал:

Він на Варшавці теж засвітився. Горгут винен Гроші Горгута винні. Чи ні? 

Хтозна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

не пройшла, бо обиралася по комуняцькому мікрорайону

Привокзальний? )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 минут назад, snouden сказал:

Привокзальний? )

Ще гірше. Кузнецова, 8 березня, частково просп. Грушевського...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Ivanna сказано:

Ще гірше. Кузнецова, 8 березня, частково просп. Грушевського...

В сортах лайна... )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.08.2017 в 18:56, Savage сказал:

Ну, в бариг своя арифметика.

 

Давай сюди напиши, ким ти працюєш, а ми тут тобі і твоїм колегам теж погоняло придумаємо, а то якось нечесно виходить... Слабо? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 25.08.2017 в 20:42, mitsik сказал:

Мені дуже приємно було стояти в заторі в забитій маршрутці по дорозі з пар ЛНТУ.

Не раз стояла в заторі в забитій маршрутці на проспекті Перемоги, - то велопробіг, то аварія, то матч на стадіоні, то хресна хода, то дійства на Меморіалі. І що зносити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Ivanna сказал:

Не раз стояла в заторі в забитій маршрутці на проспекті Перемоги, - то велопробіг, то аварія, то матч на стадіоні, то хресна хода, то дійства на Меморіалі.

Круте порівняння: 4 рази в заторах за рік проти 313 разів в заторах за рік. Не дарма я писав про "особливу арифметику" :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Savage сказал:

Круте порівняння: 4 рази в заторах за рік проти 313 разів в заторах за рік. Не дарма я писав про "особливу арифметику" :).

Затори на Проспекті Перемоги - мало не щодня, бо ці аварії там мало не щодня. Затори біля Центрального ринку - автоандони неправильно паркуються. Тобто і в одному випадку, і в другому винні водіям саме інші водії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, Ivanna сказал:

Затори біля Центрального ринку - автоандони неправильно паркуються. Тобто і в одному випадку, і в другому винні водіям саме інші водії.

Ну навіщо знову щось видумувати? Затори біля ринку не через неправильно припарковані авто, а через велику навантаженість вулиці при реально лише двох вільних полосах для руху, жваве перехрестя і купу громадського транспорту який постійно стоїть/відїжджає від зупинки. 

 

P.S. Після появи нових копів кількість тих, хто паркується неправильно біля Старого ринку, зменшилася в рази. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля Старого ринку зупинка розрахована на 1 тролейбус раз в 15 хв, а не таку кількість маршруток

Там 90% проблем через маршрутки на зупинці (в сторону центру)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, snouden сказал:

Біля Старого ринку зупинка розрахована на 1 тролейбус раз в 15 хв, а не таку кількість маршруток

Там 90% проблем через маршрутки на зупинці (в сторону центру)

тобто, якщо Старий ринок заберуть, вони перестануть там їздити й зупинятись ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

тобто, якщо Старий ринок заберуть, вони перестануть там їздити й зупинятись ?

 

Тобто, якщо Старий ринок заберуть, на тій зупинці не буде стільки пасажирів і маршруткам не потрібно буде там стояти по 10-15 хвилин в три ряди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Юріч сказал:

 

Тобто, якщо Старий ринок заберуть, на тій зупинці не буде стільки пасажирів і маршруткам не потрібно буде там стояти по 10-15 хвилин в три ряди.

то я щось не зрозумів, якщо там багато пасажирів, то з якого маршрутки там стільки стоять ? Раз там маршрутки стоять по 10-15хв, то як там може бути багато пасажирів , бо маршрутки якраз і стоять довго, коли пасажирів не вистачає й треба *добрати* ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, MANJAK11 сказал:

то я щось не зрозумів, якщо там багато пасажирів, то з якого маршрутки там стільки стоять ? Раз там маршрутки стоять по 10-15хв, то як там може бути багато пасажирів , бо маршрутки якраз і стоять довго, коли пасажирів не вистачає й треба *добрати* ?

 

З'їздь туди і подивись, що там робиться з тими маршрутками, навіщо розводити теорію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Юріч сказал:

 

З'їздь туди і подивись, що там робиться з тими маршрутками, навіщо розводити теорію.

навіщо ? й так ясно, що то Старий ринок винуватий, а не водії маршруток, які хочуть поплотніше салон набити й приїзджають туди трохи раніше ніж час відправки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 минут назад, MANJAK11 сказал:

навіщо ? й так ясно, що то Старий ринок винуватий, а не водії маршруток, які хочуть поплотніше салон набити й приїзджають туди трохи раніше ніж час відправки

 

Ну так, всі винні, тільки не ринок. Люди паркуються як автоандони, бо приїжджають на той ринок і немає де по правилах поставити авто - все, що з законного, все занято. Чи ти хочеш сказати, що всі ті, які ставлять автівки на дорозі вдоль ринку, йдуть на роботу десь на Лесі Українки чи в парк погуляти?

Так само за маршрутки - нема ринку, нема потреби там тусуватись маршруткам, що в сторону центру, що в сторону площі Злуки (теж знайшли де автостанцію приліпити). Ця дорога, майже що не єдина, яка з'єднує дві частини міста, там дуже великий потік транспорту. Був би ринок десь не на такій стратегічній дорозі, не було б стільки проблем і негативу, щоб маршрутки мали б кінцеву зупинку РИНОК, і мали велику площадку для відстою і посадки пасажирів, щоб не було це все прямо на дорозі-артерії міста. Так само і парковка. Має бути велика парковка (типу як в Епіцентрі чи Порт-Сіті), щоб приїхав собі і спокійно став, не порушуючи правила і не переживаючи за авто, що хтось царапне якоюсь тєлєжкою...Біля Старого ж ринку це жесть з тією парковкою, їдеш, шукаєш те місце, проїхав повз, нічого не знайшов, а вертатись то треба хрєн знає де розвертатися (якщо зможеш) або їхати по кругу...і знову проходити той квест. Он наш бордівець має прямо на самому жвавому перехресті Старого ринку магазин по продажу мобілок, деколи в нього купую різні гаджети, так ось щоб щось там купити, треба або порушувати, ставлячи авто прямо при в'їзді (вулиця, що йде до замку) біля таксистів, або кидати авто десь хрєн знає де, навпроти парку (якщо знайдеш місце), або як ми з Андрієм пару раз практикували - я дзвоню коли під'їжджаю до того перехрестя, Андрюшка вибігає на дорогу з магазину з товаром і ми бистренько обмінюємся товар-гроші. Нафіг такі граблі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

тобто, якщо Старий ринок заберуть, вони перестануть там їздити й зупинятись ?

Якщо ви не помітили, я категорично проти знищення Старого Ринку.

А рішення просте - просто зробити великий карман під зупинку, місце там дозволяє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 часов назад, Юріч сказал:

Нафіг такі граблі...

якщо це місто знести, у Волинській області настільки проблем меньше стане, шо піпець. Це я до того, що коли паллець загноївся, треба палець лічити, а не руку відрізати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, MANJAK11 сказал:

якщо це місто знести, у Волинській області настільки проблем меньше стане, шо піпець. Це я до того, що коли паллець загноївся, треба палець лічити, а не руку відрізати

 

Той палець стільки часу гноїться, що нема там що лікувати. Вже скільки часу на тому ринку нічого не роблять? Для чистоти і порядку, для автомобілістів в плані безпроблемної парковки і проїзду, для гарного вигляду з Замкової площі? Чесно, от як по мені, то хай би лишався той ринок на місці, тільки за декілька умов:

1) Ту частину базару, що біля парку знести нафіг, організувати там нормальну з великим карманом зупинку для громадського транспорту, за зупинкою організувати невеличку автостанцію для маршруток з сіл і тих, в кого на ринку кінцева, і за автостанцією, ближче до замку, велику стоянку для авто (можна навіть платну, але не дуже дорогу, так, символічну плату в 2-4 грн). Звичайно зробити нормальний широкий заїзд до цих стоянок, заборонити там продаж на дорозі.

2) Упорядкувати і рекоструювати основну частину базару, ряди якось зробити рівні (паралельно-перпендикулярні),  зробити дахи всім одинакові і в один приємний колір (наприклад темно-зелений), щоб з замку вид не різав очі.

3) Ну і цю парковку, що вдоль дороги, біля продуктового корпусу забрати, це ж якась пародія, там і бабки стоять і заїхати туди проблема, а при в'їзді на ту парковку завжди черга на дорозі, яка заважає руху. Там можна було б поставити прилавки для бабусь, або знести той паркан вдоль дороги і зробити карманчики для автівок (як біля Ювілейного на Соборності), для швидкої парковки.

От якщо б це все зробили - я б не проти (і напевно більшість противників), щоб Старий ринок залишався на своєму місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юріч, парковка є на замковій площі (правда тепер - платна, наче, але ж ти вроді і не проти оплати). Там місця дуже багато

Є ще суміжні вулиці. А так дійсно - втискатись біля продовольчого павільйону, я хз нашо ці муки, і ж стабільно купа там машин, чи людям лінь трохи пройтись чи що. Та і різниця там невелика, особливо якщо вам  треба до речей а не на продовольчий ринок, то зі сторони замку навіть ближче.

Я не беру тих хто погано ходить, чи важко пересувається - їх меншість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, mitsik сказано:

Ой на рахунок цього маразму можна взагалі окрему тему створювати.

Ви про оплату ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 часа назад, snouden сказал:

Юріч, парковка є на замковій площі (правда тепер - платна, наче, але ж ти вроді і не проти оплати). Там місця дуже багато

Є ще суміжні вулиці. А так дійсно - втискатись біля продовольчого павільйону, я хз нашо ці муки, і ж стабільно купа там машин, чи людям лінь трохи пройтись чи що. Та і різниця там невелика, особливо якщо вам  треба до речей а не на продовольчий ринок, то зі сторони замку навіть ближче.

Я не беру тих хто погано ходить, чи важко пересувається - їх меншість.

 

Це пародія, а не стоянка. Про суміжні вулички взагалі мовчу... На Замковій площі стоянку взагалі треба прибрати або залишити невеличку для туристів. Там добре ставити тим, хто іде в Замок або в ресторан. Для ринку вона капец яка не зручна, лазити там по горам, заїжджати хрєн знає якою стороною... Навіщо той двіжняк машин в самому центрі історичного міста, портити  бруківку...Має бути цивільна стоянка з зручним виїздом і заїздом з дороги...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

лазити там по горам

Ніяких гір - сходи є, з перилами, доволі безпечні навіть взимку (звичайно треба бути обережним завжди)

І прямий вхід на ринок відразу.

 

Цитувати

заїжджати хрєн знає якою стороною

Від "Динамо" прямий заїзд по асфальтованій дорогі (лише невеличкий клаптик бруківки біля Собору)...

 

Щось ви упереджені :( 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...