Перейти до змісту

Старий ринок (об'єднано)


Vadimm

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, без жартів, чекаю поради, але в приват.

Овер 50% мешканців - пенсіонери-субсидіянти або квартироздавачі (звісно, "сірі"). Обидві категорії в дупі мали ініціаторів створення ОСББ.

1 час назад, Mihas сказал:

Є ще 3-й варіант - створили ОСББ, послали ЖЕК подалі, за гроші "на обслуговування будинку" найняли тих, хто поремонтує

Ну але це офтоп трохи. Вибачаюся

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
4 годин тому, R01and сказано:

 Але сьогодні його послали і не виконали жодного його бажання тому що "свій" він був для Романюка.

 

А хто "послав" і в чому це заключалось?

Я просто років 7-8 тому на варшавці пробував довести людям, що облспоживспілка - то зло, яке бере з вас по 60 гривень, а місту платить по 60 копійок, але... В Горгута є бабло і є вертикаль серед підприємців і "тітушок", яка завжди доведе до простих "базарників" що треба робити. А в толпі мозгу немає, вони завжди тримають ті плакати, які їм вручать зі словами "вам так краще буде".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Послали то образно, депутати, настояли на свому і не продовжили оренду. Хоча, на мою думку, основною метою пікету було продовження основній частині на 10 років, типу пожертвувати "пішаком"(0.59га) заради "королеви" (2,2га).

Я торгую на цьому ринку і теж завжди переконував людей що Облспоживспілка це зло, і потрібен Комунальний ринок, надіюсь депутатам настане наснаги це зробити.

 Я колись говорив і тепер скажу, великий мінус що чиновники не спілкуються з підприємцями і не ведуть роз'яснювальну роботу.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часов назад, R01and сказал:

Все вірно плакатики і організація це його рук справа(горгут)

 

Яким чином ви так вирішили? Плакати і організація протесту перед мерією - це робота громадської організації "Бізнес-Волинь" та активних підприємців. Горгут не має до цього ніякого відношення і ні копійки не давав на проведення такого заходу. Він так само відстоює свої інтереси як і підприємці відстоюють свої. 

 

8 часов назад, difoto сказал:

Я просто років 7-8 тому на варшавці пробував довести людям, що облспоживспілка - то зло, яке бере з вас по 60 гривень, а місту платить по 60 копійок

 

А може просто - це не так. Того і не виходило у Вас нічого довести, бо Ваша думка суперечила думці більшості підприємців. Місто добре отримує грошей з ринку, зі слів Горгута: "За попередній рік міськрада отримала 500 тис. грн. податку і це тільки з оренди землі." Досить добре. Він не святий, але він дає людям заробити, а депутати хочуть позбавити людей таку можливість.

 

Вже є план реконструкції ринку, але депутати навіть не захотіли його розглядати, їм байдуже. В них команда убрати ринок і все. Вони працюють на себе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Кирило сказал:

Він не святий, але він дає людям заробити, а депутати хочуть позбавити людей таку можливість.

 

Вже є план реконструкції ринку, але депутати навіть не захотіли його розглядати, їм байдуже. В них команда убрати ринок і все. Вони працюють на себе.

Захарченко теж не святий і він теж дає своїм людям заробити, а українці хочу позбавити цих людей такої можливості.

 

Вже є план реконструкції ДНР і ЛНР в "Малоросію", але українські військові навіть не захотіли його розглядати, їм байдуже. В них команда - прибрати ДНР/ЛНР і все. Вони працюють на себе.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 часов назад, Соромітник сказал:

Базарники надто вже організовані і плакатики однакові заготовлені. Вони ж комусь мзду башляють за свої магазини полюбе. А вже той хтось платить копійки місту. Принаймні на Варшавці точно так, то впевнений що і тут ситуація така.
Так перший незадоволений якраз той злодюжка-паразит. Без нього було б кльово, но в Україні так не виходить чогось.
Абсолютно впевнений, що всі ті мітинги то його рук діло. Вкупі з підбурюванням базарників.
І от же ж фігня то :) не може влада його послати бо він полюбе свій. Так що буде "цвісти" там той свинарник ще довго і щасливо.

 

15 часов назад, R01and сказал:

Все вірно плакатики і організація це його рук справа(горгут), якій людям підмінює поняття що без Облспоживспілки нема майбутнього в ринку. 

 Але сьогодні його послали і не виконали жодного його бажання тому що "свій" він був для Романюка.

 

А не виникла думка, що на плакатики підприємці склалися грошима самі? Не така вже й велика сума. Та й тексти самі придумували.
Зараз замовити друк не складає жодних проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 hours ago, Ivanna said:

 

А не виникла думка, що на плакатики підприємці склалися грошима самі? Не така вже й велика сума. Та й тексти самі придумували.
Зараз замовити друк не складає жодних проблем.

Не могла прийти така думка впринципі, тому що вона 100% хибна і не про український люд. Я скоріше повірив би що там стояли з плакатами інопланетяни як в те що наші люди самі зібралися і висловили свою позицію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Кирило сказано:

А може просто - це не так. Того і не виходило у Вас нічого довести, бо Ваша думка суперечила думці більшості підприємців. Місто добре отримує грошей з ринку, зі слів Горгута: "За попередній рік міськрада отримала 500 тис. грн. податку і це тільки з оренди землі." Досить добре. Він не святий, але він дає людям заробити, а депутати хочуть позбавити людей таку можливість.

а в підприємців не може бути сформована хибна думка, нє? ;)

згідний тільки з тим, що на Старому ринку люди мають можливість заробити.

але це аж ніяк не заслуга Горгута - він піклується не про те, щоб дати заробити максимальній кількості людей, а про свою кишеню.

5 годин тому, Кирило сказано:

зі слів Горгута: "За попередній рік міськрада отримала 500 тис. грн. податку і це тільки з оренди землі." Досить добре.

це якраз не "добре", це - мізер!

Цитувати

Юридичні особи, які орендують в міста землю під ринки, сплачують до бюджету близько чотирьох гривень за метр квадратний. А, організувавши ринок, здають торгові місця за ціною 60 гривень за квадрат.

Не знаю, звідки взялась цифра 500тис.грн. за попередній рік, але вчора дупутати продовжили договір оренди на 2.2125га, і розірвали договір на 0.5904га http://www.lutskrada.gov.ua/fast-news/deputaty-miskoyi-rady-rozirvaly-dogovir-orendy-z-volynskoyu-oblspozhyvspilkoyu-na-odnu-zi

500000 : ( (2.2125+0.5904)х10000) = 1.49грн./кв.м за місяць, це якщо "півлімона" було заплачено за тільки ці дві ділянки... а загальна площа ринку, мабуть, більша? хоча журналісти чомусь пишуть про 4грн./кв.м/міс., але з відкритих джерел в мене вийшло значно менше.

нехай віддати половину на проходи й проїзди, тоді за кожен квадратний метр, де підприємець платить по 60грн./кв.м/міс., Горгут сплачує до бюджету тільки 3 (три!) грн.

Іншими словами, зібравши з підприємців 10 млн.грн., Горгут віддав місту аж 0.5млн. земельного податку.

за 10 млн.грн. можна зробити повноцінний дах (з утепленням) на цілий гектар, або навіси на декілька гектарів - що повністю усуне проблему вигляду ринку зі стін замку, а заодно - прибере бруд і болото на проходах ринку, покращить санітарно-гігієнічний стан ринку. а якщо ще підключиться муніципальна варта, і Луцькспецкомунтранс буде вчасно вивозити відходи ринку - не буде й відходів ринку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, Соромітник сказал:

Не могла прийти така думка впринципі, тому що вона 100% хибна і не про український люд. Я скоріше повірив би що там стояли з плакатами інопланетяни як в те що наші люди самі зібралися і висловили свою позицію.

Ну, я не дивуюсь))

Сама була в свій час заступником голови Асоціації "Бізнес-Волинь" і не один раз збирала кошти на подібні акції з підприємців. Пам'ятаю, в 90-ті передавала зібрані 600 гривень... (Тоді літні чоловічі туфлі коштували 20-25 гривень, х/б футболка турецька - 10 гривень).
Пізніше, при Шибі, підприємці здавали кошти на проект впорядкування Центрального ринку - по 100 гривень. Проект брав участь у конкурсі, який проходив у фойє будинку Просвіти. Подальша доля представлених проектів - ну ви знаєте.
На Податковий майдан гроші здавали два найбільших луцьких ринки. Представники ринків, які їздили на Податковий майдан, крім залізничних квитків в обидва кінці, отримали "командировочні".
На Майдан збирали і кошти, і шкарпетки, і жіночі прокладки, і мило, і макарони, і цвяхи, і відрізні круги (замовляли "буржуйки" для Майдану).
Матері хлопців, які поступили в гарнізонний госпіталь з пораненнями, отриманими в АТО, звернулися в дирекцію Старого ринку - і в той же день були зібрані значні кошти пораненим бійцям.
Само собою, в зону АТО в 2014 році ринок спорядив бус із продуктами для бійців.
Був випадок, коли до підприємців звернулися з проханням здати футболки для бійців, які повернулися з полону (їх повернули роздягненими). Збирали кошти, купляли тут же на ринку і здавали футболки.
Одна з підприємців, волонтер, допомагала складати продуктові пайки солдатам в "Самообороні".
Що стосується вчорашньої акції - на її організацію гроші збирали представники ініціативної групи підприємців, які є в кожному ряду. Люди здавали охоче. Особисто я здала однією з перших.
Судячи з усього, кошти ще й залишились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, difoto сказал:

Я просто років 7-8 тому на варшавці пробував довести людям, що облспоживспілка - то зло, яке бере з вас по 60 гривень, а місту платить по 60 копійок, але... В Горгута є бабло і є вертикаль серед підприємців і "тітушок", яка завжди доведе до простих "базарників" що треба робити. А в толпі мозгу немає, вони завжди тримають ті плакати, які їм вручать зі словами "вам так краще буде".

 

19 часов назад, R01and сказал:

 

Я торгую на цьому ринку і теж завжди переконував людей що Облспоживспілка це зло, і потрібен Комунальний ринок, надіюсь депутатам настане наснаги це зробити.

 

До твого відома, з Горгутом у підприємців завжди (понад 20 років) була конфронтація, він спілкувався з ними зверхньо і ніколи не йшов назустріч. Але з'явилося ще більше зло - УКРОП, який захопив владу в місті, то тепер вже і Горгут злякався і в сльозах і соплях вийшов до підприємців за підтримкою. Злякався зараз він, як бачимо, не даремно... При Януковичу не боявся, коли Башкаленко йому вказував, що і як робити, слухався і робив.
За плакАти я вже відповіла вище, повторюватись не буду.
А стосовно орендної плати у Облспоживспілки - так підприємці оплачують від метража контейнера чи магазину, а місто здає в оренду площу не самих контейнерів сумарно, а й площі проходів, допоміжних приміщень ринку, та калькуляція послуг ринку включає в оплату підприємцям амортизацію основних фондів, утримання контролерів-двірників-слюсарів-електриків-бухгалтерів-статистів-лаборантів-водіїв-операторів котельної, вивіз сміття, дезінфекцію, дератизацію, паливо для котельної, електрику для бухгалтерії і зовнішнього освітлення території ринку, воду, каналізацію, ПДВ також. Основні фонди - це електромережі, асфальт, огорожа, капітальні споруди ринку, прилавки, холодильне обладнання, котельне обладнання, погрузчик, комп'ютери в бухгалтерії тощо.
Комунальний ринок - не зробить оренду меншою. А от чи потраплять в міський бюджет більші кошти при комунальному ринку - велике питання. В Луцьку 10 комунальних підприємств з двадцяти є збитковими, серед них тролейбусне депо ну і Автопарк-сервіс, якщо такий ще існує. Згадайте ще "Зелене господарство", царство йому небесне, при якому наше місто було квітучим, про що свідчать світлини 20-річної давнини. І яке стало "збитковим"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, difoto сказал:

Я просто років 7-8 тому на варшавці пробував довести людям, що облспоживспілка - то зло, яке бере з вас по 60 гривень, а місту платить по 60 копійок, але... В Горгута є бабло і є вертикаль серед підприємців і "тітушок", яка завжди доведе до простих "базарників" що треба робити. А в толпі мозгу немає, вони завжди тримають ті плакати, які їм вручать зі словами "вам так краще буде".

 

19 часов назад, R01and сказал:

 

Я торгую на цьому ринку і теж завжди переконував людей що Облспоживспілка це зло, і потрібен Комунальний ринок, надіюсь депутатам настане наснаги це зробити.

 

До твого відома, з Горгутом у підприємців завжди (понад 20 років) була конфронтація, він спілкувався з ними зверхньо і ніколи не йшов назустріч. Але з'явилося ще більше зло - УКРОП, який захопив владу в місті, то тепер вже і Горгут злякався і в сльозах і соплях вийшов до підприємців за підтримкою. Злякався зараз він, як бачимо, не даремно... При Януковичу не боявся, коли Башкаленко йому вказував, що і як робити, слухався і робив.
За плакАти я вже відповіла вище, повторюватись не буду.
А стосовно орендної плати у Облспоживспілки - так підприємці оплачують від метража контейнера чи магазину, а місто здає в оренду площу не самих контейнерів сумарно, а й площі проходів, допоміжних приміщень ринку, та калькуляція послуг ринку включає в оплату підприємцям амортизацію основних фондів, утримання контролерів-двірників-слюсарів-електриків-бухгалтерів-статистів-лаборантів-водіїв-операторів котельної, вивіз сміття, дезінфекцію, дератизацію, паливо для котельної, електрику для бухгалтерії і зовнішнього освітлення території ринку, воду, каналізацію, ПДВ також. Основні фонди - це електромережі, асфальт, огорожа, капітальні споруди ринку, прилавки, холодильне обладнання, котельне обладнання, погрузчик, комп'ютери в бухгалтерії тощо.
Комунальний ринок - не зробить оренду меншою. А от чи потраплять в міський бюджет більші кошти при комунальному ринку - велике питання. В Луцьку 10 комунальних підприємств з двадцяти є збитковими, серед них тролейбусне депо ну і Автопарк-сервіс, якщо такий ще існує. Згадайте ще "Зелене господарство", царство йому небесне, при якому наше місто було квітучим, про що свідчать світлини 20-річної давнини. І яке стало "збитковим"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 часов назад, R01and сказал:

Хоча, на мою думку, основною метою пікету було продовження основній частині на 10 років, типу пожертвувати "пішаком"(0.59га) заради "королеви" (2,2га).

 

Ніхто не збирався нічим жертвувати, вийшли на пікет підприємці з усіх частин ринку, а з 0,5 га люди якраз і були організаторами.
Сьогодні зранку були збори з горгутом, збираються прибрати тих, хто без документів торгує, решту уплотнити і зробити на лисині стоянку.
Але ж ті, що без документів торгують, вони беруть контейнери в оренду у діючих підприємців з документами. Без документів підприємця договір облспоживспілка не продовжувала (це робиться щороку).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 часов назад, rrid сказал:

це якраз не "добре", це - мізер!

 

500000 : ( (2.2125+0.5904)х10000) = 1.49грн./кв.м за місяць, це якщо "півлімона" було заплачено за тільки ці дві ділянки... а загальна площа ринку, мабуть, більша?

Розцінки на оренду землі комунальної власності встановлюють наші законотворці в Києві, до чого тут бажання/небажання Горгута платити місту в рази більше????????
Загальна площа ринку саме така. Інші частини належать "Агросервісу", Пахолку і Токарському.
Вище я детально розписала витрати ринку на його утримання. Витрати чималі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Організація мітингу - оголошення по Радіорекламі з подачи адміністрації, постійне нагадування контролерів, агітація головного бухгалтера, особиста присутність на зборах які передували мітингам - Горгута, і також постійне сповіщення про збори контролерами. Підприємці можуть організуватися і коли мітинги йшли від підприємців - всі оповіщалися сарафаним радіо і рознесенням папірців. Згадувана вами "Бізнес - Волинь" керується Ігорем Дильовим, якій свого часу говорив "не на публіку" що він буде там де будуть гроші, що він свого часу і довів, коли був конфлікт за ряд біля Юванту на Завокзальному ринку, йому запропонували посаду в "Скорпіон - сервіс" (2009-2011 роки працював на посаді заступника директора ПФ «Скорпіон- сервіс»). А знаючи, особисто, його ворожнечу з Горгутом, що навіть йому заважали торгувати на ринку і обрізали електоенергію в його контейнері, було дуже-дуже дивно чути його крики в рупор під міськрадою "Горгуту - слово та Горгут не прокладка". Тому я зробив такі висновкі про які писав вище.

 На рахунок Облспоживспілкі і як їм тяжко утримувати ринок. Єдиний раз коли я бачив що вони щось робили за свій рахунок - років 3-4 тому повирізали місцями шматки асфальту і положили новий, я не рахую ремон приміщень мясного, молочного, овочевого павільйонів, це їхня власність і робилося для зменьшення витрат на опалення. Реконструкція рядів робилася коштом підприємців за завищеними сумами, гроші платилися як благодійний внесок, в кожному з контейнерів які стояли до реконструкції повирізали по частині, зменшивши їх розміри, і дивним чинов в рядях появились нові контейнери в власності Облспоживспілки, а після проведення реконструкції вони звітувалися в міськраді що вона відбулася за їхні кошти. Далі, нові контейнери здаються підприємцям за 3000 грн в місяць, і в мене є сумніви що це офіційно. Щодня по ринку ходять контролери які збирають кошти за місця де стоять палатки або столики і чеки видаються через один, в офіційних платіжках за оренду, появився дивний пунк "інфляція", якій встановлюється в процентному відношені до орендної плати щомісяця, скільки не питали що це - ніхто розумної відповіді не дає, а це + 30-50 грн щомісяця з місця. 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цією фразою можна цілком охарактеризувати ставлення Облспоживспілки в лиці Горгута до Центрального Ринку загалом

 

Надіюсь ще дійде черга до питання - яким чином Облспоживспілка стала приватною структурою і наскільки це законно.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, R01and сказал:

А знаючи, особисто, його ворожнечу з Горгутом, що навіть йому заважали торгувати на ринку і обрізали електоенергію в його контейнері, було дуже-дуже дивно чути його крики в рупор під міськрадою "Горгуту - слово та Горгут не прокладка". Тому я зробив такі висновкі про які писав вище.

 

Ворог мого ворога - мій друг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 минут назад, R01and сказал:

Організація мітингу - оголошення по Радіорекламі з подачи адміністрації, постійне нагадування контролерів, агітація головного бухгалтера, особиста присутність на зборах які передували мітингам - Горгута, і також постійне сповіщення про збори контролерами. Підприємці можуть організуватися і коли мітинги йшли від підприємців - всі оповіщалися сарафаним радіо і рознесенням папірців. Згадувана вами "Бізнес - Волинь" керується Ігорем Дильовим,
 А знаючи, особисто, його ворожнечу з Горгутом, що навіть йому заважали торгувати на ринку і обрізали електоенергію в його контейнері, було дуже-дуже дивно чути його крики в рупор під міськрадою "Горгуту - слово та Горгут не прокладка". Тому я зробив такі висновкі про які писав вище.

 

 

1 час назад, Ivanna сказал:

 

До твого відома, з Горгутом у підприємців завжди (понад 20 років) була конфронтація, він спілкувався з ними зверхньо і ніколи не йшов назустріч. Але з'явилося ще більше зло - УКРОП, який захопив владу в місті, то тепер вже і Горгут злякався і в сльозах і соплях вийшов до підприємців за підтримкою. Злякався зараз він, як бачимо, не даремно... При Януковичу не боявся, коли Башкаленко йому вказував, що і як робити, слухався і робив.
 

Підприємці ніколи в останні 15 років не знали, що планує міська влада чи облспоживспілка робити з ринком. Не було діалогу. Тому й не оновлювали контейнери, які проржавіли за цих 15 років.
Раніше "Бізнес-Волинню" керувала Надія Туз, тепер вона пенсіонерка. При ній за мерства Кривицького завжди був діалог з міською владою. Орендна плата за черепашку була 100 гривень в 90-х роках, і підприємці добилися, щоб вона років з 10 була незмінною (вже й контейнери поставили тоді замість черепашок). Піднялася вона одразу тоді, коли відмінили ринковий збір.
Потім 10 років була на ринках України стабільність, аж поки не став Азаров укладати Податковий Кодекс.
За ці 10 років асоціація "Бізнес-Волинь" приглохла, розпався її кістяк. А діалог з міською владою припинився повністю.
Тому про наступні дії міської НЕЛЕГІТИМНОЇ влади підприємці довідалися в останню чергу. І не від владоможців, а саме від Горгута.
Преса і інтернет стаття за статтею писали суперечливі один одному матеріали. Кому було вірити і чого очікувати?
Смажений півень клюнув всіх одночасно - і Горгута, і підприємців. Так воно і мало бути, бо з міською владою ТРЕБА БУЛО співпрацювати. А базарники дійсно за 10 років змінилися, багато з них вимагали "зроби" і "дай" від Асоціації, а збори прогулювали. От і результат. Не могли 10 активістів тягнути той віз, не маючи підтримки знизу.
Ну а Дильов робив кар'єру. Особисто я в даній ситуації його розумію. Його кар'єра допомогла напрацювати потрібні контакти, в тому числі і з Києвом, розширила його можливості для діалогу з владою в тому числі й заради підприємців. Він був головою Громадської Ради Волині, посада ця виборна, а тепер у нього посада в іншій (державній) структурі.
Тепер це особа, на яку вже зміг спертися Горгут в складний момент.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, R01and сказал:

 На рахунок Облспоживспілкі і як їм тяжко утримувати ринок. Єдиний раз коли я бачив що вони щось робили за свій рахунок - років 3-4 тому повирізали місцями шматки асфальту і положили новий, я не рахую ремон приміщень мясного, молочного, овочевого павільйонів, це їхня власність і робилося для зменьшення витрат на опалення. Реконструкція рядів робилася коштом підприємців за завищеними сумами, гроші платилися як благодійний внесок, в кожному з контейнерів які стояли до реконструкції повирізали по частині, зменшивши їх розміри, і дивним чинов в рядях появились нові контейнери в власності Облспоживспілки, а після проведення реконструкції вони звітувалися в міськраді що вона відбулася за їхні кошти. Далі, нові контейнери здаються підприємцям за 3000 грн в місяць, і в мене є сумніви що це офіційно. Щодня по ринку ходять контролери які збирають кошти за місця де стоять палатки або столики і чеки видаються через один, в офіційних платіжках за оренду, появився дивний пунк "інфляція", якій встановлюється в процентному відношені до орендної плати щомісяця, скільки не питали що це - ніхто розумної відповіді не дає, а це + 30-50 грн щомісяця з місця. 

 

Так, реконструкція "білого" ряду не пройшла без зловживань з боку Горгута.
Але люди бачили, як за рогом ринку Башкаленко вимагав у Горгута мзду...
Та й на суди Горгуту потрібні завжди були кошти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 30.08.2017 в 14:31, rrid сказал:

для початку можеш налагодити діалог з міською владою, яка призначає керівника жеку, а якщо депутати тебе пошлють - то так, перекривай дорогу, і лізь бити морди дупутатам.

якщо незрозуміло - то саме міська рада віддала Токарському парковки біля Старого ринку, на яких той доставив ряди контейнерів, знищивши парковки.

Трішки не так. Колишні парковки - це і є територія 0,5 га, яка була завжди у Споживспілки в оренді. А Токарський зробив свій ряд... на тротуарах, оперезавши Старий ринок і змусивши пішоходів рухатися проїзджою частиною вул. Замкової. Дивіться "матчастину" - перший пост в даній темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це циклічне коло і його потрібно розірвати, Горгут, Башкаленко і покійний Романюк це все комсомольці і минуле, вони привикли діяти по такому принципу.

 Друзі бачили як нинішній директор заносив 2 пакета готівки Горгуту в машину. 

 Підприємці не організуються в дружню і потужну спілку, є прислів'я "Де два українці - там три гетьмани", і воно точно характеризує "базарніків". Єдиний вихід на мою думку це Комунальний ринок, максимально прозорий з професійним менеджером на чолі, і підзвітний міськраді і жителям Луцька.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, R01and сказано:

....Єдиний вихід на мою думку це Комунальний ринок, максимально прозорий з професійним менеджером на чолі, і підзвітний міськраді і жителям Луцька.

 

Ти що?!?!?! Порчених персів з того ринку об"ївся?!??!?! Хочеш ще одне "депо-луцьктепло-жкп"?

Кращих альтернатив пп немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, R01and сказал:

 Друзі бачили як нинішній директор заносив 2 пакета готівки Горгуту в машину. 

 Підприємці не організуються в дружню і потужну спілку, є прислів'я "Де два українці - там три гетьмани", і воно точно характеризує "базарніків". Єдиний вихід на мою думку це Комунальний ринок, максимально прозорий з професійним менеджером на чолі, і підзвітний міськраді і жителям Луцька.

Я не здивована. Облспоживспілки в її колишньому вигляді вже не існує. Марта, Горгут і іже с німі вже створили кілька окремих спілок і поділили ринок і не тільки Старий ринок між собою. Тому готівка на руках - звичайне явище в приватного власника. Директор і є звичайним менеджером на службі у власника.
Десь 2 роки тому було в інтернеті, зараз не знайду.
Підприємці зараз вже не ті, що були 15 років тому. Вони не являють собою згуртовану спілку і не думають про майбутнє, їм аби кишені набити і щоб хтось за них пішов і добився. Дильов балотувався в депутати міськради, підприємці з його округу не голосували за нього: "А що він для нас зробив?"
Та сама ситуація в державі. Обрали Президента і чекають, що він щось буде робити. А про контроль влади знизу і до верху - забули. В усьому світі владу контролюють саме громадські організації, і саме в тих країнах є поступ і люди мають достаток, і є дотримання законів, і є сплата податків тощо.

Комунальні підприємства жителям Луцька не зобов'язані звітуватися. Хіба скандал, як з Будинком Побуту, тоді преса напише і про прибутки, і про зловживання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Ivanna сказал:

Підприємці зараз вже не ті, що були 15 років тому. Вони не являють собою згуртовану спілку і не думають про майбутнє, їм аби кишені набити і щоб хтось за них пішов і добився. 

Особисто знаю підприємицю, яка, знаючи з інтерв'ю Палиці, що він хоче знести ринок, брала участь в його виборчій компанії, причому це був сімейний підряд. Палиця йшов тоді на депутата Верховної Ради.
Підприємлива пані отримала тоді круглу суму до виборів і стільки ж після виборів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...