Перейти до змісту

R01and

Учасники
 • Кількість зміста

  560
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

215 Продвинутий

2 Підписників

Про R01and

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

12 388 перелядів профілю
 1. Якщо їхали службою то там тарифи не переглядаються щодня, а раз в якійсь період. І в четвер ви могли їхати по тарифу в якому ще не було враховане подорожчання пального.
 2. Піддубці, маю дві Т2 приставкі, на одну також не находить, а на іншій є.
 3. Підключив на кухні Т2 приставку T2BOX-334iD і знайшло 40 каналів, 32 українських і 8 польських, направлено на Підгайці. Як таке можливо?
 4. Максимальна багатофункціональність - для роботи з мінеральними будівельними матеріалами, такими як бетон, цемент, цегла і блоки Висока швидкість різання і тривалий термін служби застосування Різка, зміна розміру і форми самих різних мінеральних будівельних матеріалів Для використання з усіма ручними алмазними інструментами для різання Hilti включаючи углошліфовальниє машини, електричні і бензинові відрізні машини Ціна 450 грн.
 5. Можна, але втратите історію спілкування.
 6. В вайбері створюєте резервну копію в хмару, реєструєтеся на новому телефоні на цей самий номер, відновлюєте з резервної копії і все. На старому телефоні відключеться обліковий запис автоматично.
 7. Це все гарно ви написали, і заробіток як на день не поганий, якщо щось потрібно робити без машини. А гнати машину 700 км, і мати лише 500 грн, це того не варте.
 8. R01and

  Чемпіонат світу - 2018

  Канал "Україна"
 9. 205 65 15 пара літніх нових, що маєте в наявності?
 10. Там лише завантажують в машину сировину і забирають на виході готову продукцію, тож не вручну шліфують.
 11. Швагро - звичайний працівник на фабриці по шліфуванні нержавійки, має зарплату 3000€ Зарплата за одну і ту саму роботу також залежить і від Федеральної землі де працюєте.
×