Перейти до змісту

R01and

Учасники
 • Кількість зміста

  551
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

211 Продвинутий

2 Підписників

Про R01and

 • Ранг
  А поговорить?

Останні відвідувачі профілю

12 244 перелядів профілю
 1. Це все гарно ви написали, і заробіток як на день не поганий, якщо щось потрібно робити без машини. А гнати машину 700 км, і мати лише 500 грн, це того не варте.
 2. R01and

  Чемпіонат світу - 2018

  Канал "Україна"
 3. 205 65 15 пара літніх нових, що маєте в наявності?
 4. Там лише завантажують в машину сировину і забирають на виході готову продукцію, тож не вручну шліфують.
 5. Швагро - звичайний працівник на фабриці по шліфуванні нержавійки, має зарплату 3000€ Зарплата за одну і ту саму роботу також залежить і від Федеральної землі де працюєте.
 6. R01and

  Де повчитись їздити?

  Декілька знайомих після цих машин учбових пересівши на нормальні їздити не змогли, і вчилися по новому. Автошкола на Карбишева. Краще, знайомого спокійного, збоку і на своїй машині вчитися, починати на трасі і обїзних дорогах, в районі крз, гущанської і автобазарі.
 7. Вартість проїзду у луцьких маршрутках з 15 квітня 2018 року може зрости до 5 гривень, для дітей шкільного віку - 2 гривні у період навчання та 3 гривні у літній період.Відповідний проект рішення виконавчого комітету Луцької міськради з'явився на сайті міськради.Таке рішення прийняте, кажуть у міськраді, виходячи із законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про автомобільний транспорт», наказу Міністерства транспорту та зв’язку України від 17 листопада 2009 року № 1175 «Про затвердження Методики розрахунку тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту», враховуючи звернення суб’єктів господарювання, які здійснюють перевезення на міських маршрутах загального користування, погодження Волинського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України та рекомендації комісії з питань ціноутворення та тарифної політики виконавчий комітет міської ради.Додамо, що проект рішення з'явився на старій версії сайту міськради, яка не працює уже з 31 грудня 2017 року. На новій версії сайту цього документа немає. https://www.volyn24.com/news/99927-podorozhchannia-proizdu-u-luckyh-marshrutkah-uzhe-gotovyj-proekt-rishennia
 8. R01and

  Доступний спортзал

  В Плаза безлімітний абонемент 300гр/міс.
 9. Шрот в підгайцях avtosvitlana.com.ua пошукайте там.
 10. Мінус від мене за намагання маніпулювання і перекручення. Зробити зауваження не означає спровокувати, чи не так?
 11. Мав проблему з тиском, сестра порадила сходити до ендокринолога і здати аналіз на гормони щитовидки, проблема була в них.
×