Перейти до змісту

Кирило

Учасники
 • Кількість зміста

  417
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

62 Байдужий

3 Підписників

Про Кирило

 • Ранг
  А поговорить?
 • День народження 19.09.1990

Останні відвідувачі профілю

3 488 перелядів профілю
 1. Cвяткова вечірка, річниця Сальса клубу. Ця паті буде наймасштабнішою за всі два роки наших вечірок!
 2. Кирило

  Вакансія Бариста

  Закрийте, будь-ласка, тему.
 3. Кирило

  Вакансія Бариста

  Шукаємо бариста для продажу напоїв та їжі з собою. Потрібні активні, відповідальні, комунікабельні та охайні люди. Вид зайнятості: повна зайнятість. Вимоги: без досвіду роботи. Умови роботи: ЗП ~ 6000 грн./місяць (ставка + % від продажу). Графік роботи: з вівторка по неділю. Деталі за тел.: +38 050 378 42 48 Viber, Telegram; +38 096 70 111 77.
 4. Кирило

  Робота зоомагазин

  Хочеться сказати словами підприємця: "учите мат. часть"! З окладу 3 723,00 грн на руки отримуєте 2997,01 грн.
 5. Кирило

  Хто бігає?

  Я бігаю, але в мене чіткого графіку зараз нема. Це воно - CrossfitPark
 6. Кирило

  Хто бігає?

  В які години тренуєтесь?
 7. Кирило

  Що для Вас Луцьк

  Нещодавно у центральному парку натрапили на знімальну групу, що збирала матеріал про наше чарівне місто Луцьк і тепер питаю бордівчан, а що для Вас Луцьк? Це може бути вулиця, місце, будівля так і щось не матеріальне, те що можна тільки відчути...
 8. Візьму в оренду нагрудний датчик серцевих скорочень зі з'єднанням по bluetooth для заняття спортом та визначення свого ЧСС на протязі дня. Від двох до п'яти днів мені буде достатньо. Ціну назвіть самі, тому що не орієнтуюсь в цьому. P.S. Якщо хтось підкаже свій досвід у виборі датчиків і роботі з ними буду теж вдячний.
 9. Кирило

  Позика/кредит на бізнес

  Нема ніякої доброти душевної. Все можна оформити юридично. Обладнання буде б/у і викупатись буде як б/у, але звісно при умові якщо закриватись я буду не через півроку чи року після відкриття, а через місяць-два (і напрацювання до відмови обладнання буде мінімальне). Постачальнику є чим займатись і куди вкладати гроші (в себе). Він не інвестор і не кредитор. Але за пораду дякую, про таке я теж думав.
 10. Кирило

  Позика/кредит на бізнес

  Звичайно, я не супер-спеціаліст чи гуру-бізнесмен, але і не страдаю критинізмом чи хворобою дауна. Якщо моя справа не піде за моїм планом, тереба вчасно закриватись і частина кредиту (70%) вернеться одразу (через кілька днів) як постачальник забере продане мені обладнання перевірить його і верне кошти (за умови що воно робоче, звичайно) і так само візьме назад товар за ту ж ціну, що і купував я. Є конкретні цифри повернення, але нема досконалості. Я і надалі підраховую, перевіряю і т. д. Не зрозумів до чого тут ютуб? P.S. Якщо цікаво можемо зустрітись.
 11. Кирило

  Електроніка =)

  Спочатку консультація або людина, котра щось подібне зробить, тоді купівля комплектуючих і т. д. Порадьте хорошого фахівця, якщо знаєте.
 12. Кирило

  Позика/кредит на бізнес

  Як варіант. Але існує імовірність, що після тої роботи, вже не захочеться щось самому робити або буде недоцільно. Багато людей їдуть на заробітки, але ефективність таких доходів теж сумнівна. Хочу своєю справою займатись. І поки маю таку можливість буду в цьому напрямку працювати. І в нас можна заробити стільки ж просто треба так само "пахати" як і в Польщі. Коли їдуть в Польщу, то працюють мінімум по 10-12 годин, а дехто і більше, отримуючи при цьому ~15 000 грн. І в Україні якщо стільки ж працювати можна отримувати так само... Може позичити в кількох людей. Хто може дати в кредит від 500 USD?
 13. Кирило

  Позика/кредит на бізнес

  Все можливо. Все вірно. Я не впевнений на 100%, що в мене все піде (і ніхто не може дати Вам таку гарантію), але є оптимальний вихід з мінімальними втратами. Пропонують, хоч і відсоток дещо більший, але те що вони не просять довідки про доходи не означає, що вони не перевіряють реальну платоспроможність клієнта. І 50 тис. грн. не дають (я б і два кредити взяв без проблем), а 10 тис. грн. десять разів брати навряд чи вийде...
 14. Кирило

  Електроніка =)

  Доброго дня. Хто міг би допомогти, чи проконсультувати по електроніці, а саме створення пристрою на сонячній панелі (живлення від панелі різних споживачів: колонка, освітлення, зарядка смартфонів та ін.). Кому цікаво пишіть в приват. P.S. Щоб не створювати багато мертвих тем, написав тут (більше шансів знайти людину...). P.S. Дякую.
 15. Кирило

  Позика/кредит на бізнес

  Так. Але в мене нема і оф. зарплати, тому і тут дилема. P.S. Якщо починати свою діяльність на брехні, то і результату очікуваного навряд Ви досягнете, а скоріше за все, Вас, ще й до суду подадуть, за фінансові махінації. Краще на цьому закінчити. Це моя, суб'єктивна позиція...
×