Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

А що там з дверима на кухню (зі щілиною знизу)? Ще є таке у вимогах при наявності газової колонки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком погоджуюсь з автором теми ВОЛИНЬГАЗ обнаглів!!! На днях пішла платити комуналку, і була в шоці - волиньгаз "дописав" мені 350 кубів газу (і це по ціні 7.18!!!) До початку опалювального сезону ми використаєм від сили 50-80 кубів, а що робити з рештою "бонусів"!?

Газу ми споживаєм відносно мало ( з 02.04.2014 до сьогоднішнього дня ми використали 1547 кубів). Подзвонила в волиньгаз щоб зясувати звідки такий показник, на що почула відповідь, ви самі винуваті, треба щомісяця дзвонити і говорити показники, я відповіла що в мене немає стаціонарного телефону, з мобільного мені дзвонити дорого, і з рештою у вас ходять контролери які знімають показники лічильників. На що мені відповіли що на всіх контролерів не напасешся, що до нас тепер взагалі ніхто ходити не буде, що ці показники у них нараховує компютерна програма, я запитала якими даними користється дана програма, чи враховує вона кількість реально проживаючих і прописаних людей (їх перебуваняя і час користування газом), чи враховує вона стан і якісь опалювальної системи, утепленність будинку,наявність електродуховки, та інші показники? Якими даними взагалі керується дана програма, на що жіночка мені відповіла що я задаю багато питань, на які вона не може дати мені відповідь, а ще запитала чому так мало споживаєм газу, каже ви що не варите їсти і не миєтесь? Я була шокована, хотіла спитати чи їм не пофіг, але стрималась...

На днях збираюсь йти в волиньгаз на "розборки", чесно кажучи навіть не знаю куди іти і з чого починати, чи стикався хтось з подібним, чим все закінчилось, допоможіть порадою.

Вибачте за багато тексту, просто накипіло...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...чи стикався хтось з подібним, чим все закінчилось...

До мене в квартиру, десь в останні дні перед подорожчанням, завітав контролер. При цьому забажав особисто переконатись в правдивості названих мною показників)))

Я проглянув одним оком папери, що він тримав в руках, і пустив до лічильника, оскільки приховувати не було чого та й переплати не було.

В мого ж знайомого (в якого теж газова колонка) показників в той період не зняли. Він теж раніше вміщався в 100 кубів/місяць і вчасно оплачував. А після подорожчання йому нарахували десь раза в два більше. Якось йому вдалося через знайомих вийти на працівників відділу обліку і там таки зробили перерахунок.

А закінчилось тим, що він купив електробойлера, кілька метрів труби, жменю краників і фітингів. Тепер гріє воду на електриці, а колонка перекрита (газ лише для плити). Каже, що зараз так дешевше.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз зайшла мова за димвентканали, може хто знає яку фірму чи спеца, щоб порекомендувати.

Ситуація така, у приватний будинок купував кухню на Мерксі, попросив потужнішу витяжку, але проблема залишається. Запахи з кухні навіть при закритих дверях ідуть на другий поверх у спальню. На кухні витяжка над прилитою підведена в димканал і збоку ще є звичайна решітка (очевидно в паралельний).

Навіть не уявляю, як живуть в будинках, де між кухнею і залом немає стіни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть не уявляю, як живуть в будинках, де між кухнею і залом немає стіни.

не готують :)

Раз зайшла мова за димвентканали, може хто знає яку фірму чи спеца, щоб порекомендувати.

Ситуація така, у приватний будинок купував кухню на Мерксі, попросив потужнішу витяжку, але проблема залишається. Запахи з кухні навіть при закритих дверях ідуть на другий поверх у спальню. На кухні витяжка над прилитою підведена в димканал і збоку ще є звичайна решітка (очевидно в паралельний).

Ну варіантів тут декілька.

Один з них, якщо в будинку є 2 канали димовий (для витяжки) і вентиляційний (там де решітка), то на 2-му поверсі у ванні\туалеті дірку витяжки зробили не у вентиляційний канал а у димовий. Для перевірки по-перше треба зняти решітку в кухні і заглянути чи це окремий канал. якщо так запускаєте витяжку при жарці чогось "пахнючого" і йдете у ванну\туалет 2 поверху і відчуваєте, як звідти видуває "запах". Вирішення два, складний, переобити отвір вентканал в потрібному місті, 2-й простіший, у ванні поставити решітку\вентилятор зі зворотнім клапаном.

Другий варіанти - канал один, тоді вирішення таке ж - встановити зворотній клапан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

жіночка мені відповіла що я задаю багато питань, на які вона не може дати мені відповідь, а ще запитала чому так мало споживаєм газу, каже ви що не варите їсти і не миєтесь?

Варто було перепитати прізвище та ім'я жіночки, і сказати, що ви подасте на неї до суду за хамське відношення до клієнтів. І сказати, що розмова записується на диктофон. Це ДУЖЕ діє із багатьма такими "генералами кулькової ручки", які вважають, що мають право щось там "вирішувати".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком погоджуюсь з автором теми ВОЛИНЬГАЗ обнаглів!!! На днях пішла платити комуналку, і була в шоці - волиньгаз "дописав" мені 350 кубів газу (і це по ціні 7.18!!!) До початку опалювального сезону ми використаєм від сили 50-80 кубів, а що робити з рештою "бонусів"!?

Закінчиться приблизно так. Ви приходите в Волиньгаз вказуєте реальний показник (можна принести квитанцію про оплату де вказано чи написано реальний показник) був у вас контролер чи не був це вже проблеми Волиньгазу. Вони вказують (сваритись можна тоді, коли не хочуть вказувати ВАШІ ДАНІ) в програмі ваш дійсний показник тобто вносять -350 кубів і мінусують вам заборгованість (по тих кубах що вони вам понаписували) по 7,18 в неопалювальний період і по 3,60 в опалювальний (до 200 куб в міс). і в кінці можна попросити актуальну роздруківку за цей рік з вже виправленим показником. І надалі подавати показники так як я вже писав вище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дописують і з контролером і без. від балди ставлять показники. прийшов контролер записав показник. при оплаті в платіжці зовсім інші цифри - останні цифри на лічильнику 920, а в платіжці 954.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дописують і з контролером і без. від балди ставлять показники. прийшов контролер записав показник. при оплаті в платіжці зовсім інші цифри - останні цифри на лічильнику 920, а в платіжці 954.

Розкажу звідки в основному вилазять оті "дописали" (дописую не я :) ). Згідно договору (можна почитати) розрахунковий період за газ місяць з 1 по останнє число. Контролер, якщо він до вас заходив записує показник приблизно з (15 по 25) число раніше вони як правило не ходять, а пізніше сидять і вносять ту писанину. Так як заборгованість за газ в нас області пристойна, ціна виросла і ніхто нікому нічого не хоче дати на халяву тому за ці 5-15 днів газ доставляє "програма" про коректність розрахунків я тактично промовчу.

Якщо ж контролер до вас не заходив то програма дописує вам за весь місяць.

Коли ціна була однакова і невисока це було якось малопомітно до 01.03.2015

Чого не робиться так, як в Обленерго? коли розраховують з показника по показник і кожен місяць котролер знімає показник (у всякому випадку в мене так) я не знаю. Всі мають підписати нові договори тоді можете і обговорювати умови тільки не з котролерами, а в Волиньгазі.

Як вже писав вище варіанти вийти на точний показник тільки 2.

Казати контролеру щоб вносив показник на останнє число місяця.

Самому дзвонити і казати показник або вказувати його на сайті.

http://vl.104.ua/ua/services/zaplatiti-za-gaz/target-figures/id/kontrolni-pokazannja-3047

Інакше так і буде докидати і будем платити за когось по неадекватних цінах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо різницю цих показів перемножити на кількість осель у державі, то які це вийдуть у показники на загальнодержавному рівні, що це за мутки такі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз зайшла мова за димвентканали, може хто знає яку фірму чи спеца, щоб порекомендувати.

Ситуація така, у приватний будинок купував кухню на Мерксі, попросив потужнішу витяжку, але проблема залишається. Запахи з кухні навіть при закритих дверях ідуть на другий поверх у спальню. На кухні витяжка над прилитою підведена в димканал і збоку ще є звичайна решітка (очевидно в паралельний).

Навіть не уявляю, як живуть в будинках, де між кухнею і залом немає стіни.

Ого витяжка в димканал - це вже круто!!!!

santa11 у вас квитанція за світло приходить? Там теж накидають, ще й немало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але висить сума боргу, котрої фактично немає. :_07:

Пам'ятаю я таке. Колись переплатили за світло, здається, на 100 грн більше. Помилилися. так на наступний місяць, виявилося, що ми ВИННІ 100 грн. Афігєть!

В них програма, не знає, що таке бути винним. В них апріорі всі ЇМ винні!

жесть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз зайшла мова за димвентканали, може хто знає яку фірму чи спеца, щоб порекомендувати.

Ситуація така, у приватний будинок купував кухню на Мерксі, попросив потужнішу витяжку, але проблема залишається. Запахи з кухні навіть при закритих дверях ідуть на другий поверх у спальню. На кухні витяжка над прилитою підведена в димканал і збоку ще є звичайна решітка (очевидно в паралельний).

Навіть не уявляю, як живуть в будинках, де між кухнею і залом немає стіни.

Ого витяжка в димканал - це вже круто!!!!

santa11 у вас квитанція за світло приходить? Там теж накидають, ще й немало.

Це окрема тема. Колись ходив за світло розбирався і з економістом і з бухгалтером (коли мінялись тарифи і оформляв собі пільгу). Просиділи з пів години дорахувались до того що мені бухгалтер сам віддав 5 грн. і сказав що більше рахувати ту фігню не буде, бо як реально рахує програма він не знає. Це як в банку відсотки по кредиту при перерахунку можна вирахувати, що тобі накидають більше.

Гарна приказка "З миру (абонента) по нитці (10 кубів переплати) голому сорочка (можна на відсотках гарно жити).

Змінено користувачем santa11
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз зайшла мова за димвентканали, може хто знає яку фірму чи спеца, щоб порекомендувати.

Я можу глянути. Пишіть в ПП - домовимось.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо різницю цих показів перемножити на кількість осель у державі, то які це вийдуть у показники на загальнодержавному рівні, що це за мутки такі?

Так у УкрТелекома так же, они всегда в платёжку вкорячивают АВАНС, причём кассиры видят сумму с АВАНСОМ. Конечно можно заплатить БЕЗ аванса, но это нужно знать точную сумму - и хорошо если платёжка пришла, а если нет! А в масштабах целого государства 50-100 гривень с номера, не хилая сумма набегает :) Эдакий Бесплатный кредит/депозит на месяц в миллион гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

santa11, Дякую за вичерпну відповідь.)))

А з тої програми я взагалі в шоці, якими даними вони користуються при нарахуванні тих кубів? Не у всіх же однакові системи опалення. Ми в минулому році повністю зробили нове опалення (котел, труби, батареї) + утеплили підлогу (стяжка з пінопластових шариків) Ось наприклад за лютий місяць ми спожили 134 куби газу (опаленя,плитка,вода) а у сусідки з такою ж площею будинку, тільки з старою системою опалення (котел КЧМ) за лютий нагоріло 1300 кубів! От як можна дораховувати по загальним правилам?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якими даними вони користуються при нарахуванні тих кубів?

ПРограма тут ні до чого. Як і будинок.

ВИКЛЮЧНО лічильник.

Якщо лічильни нема - тоді і розмови немає. нараховувати будуть від кількості проживаючих, або від площі. квартири / будинку.

у них все просто - є площа, є (хєр його знає як розрахована )норма газу / тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якими даними вони користуються при нарахуванні тих кубів?

ПРограма тут ні до чого. Як і будинок.

ВИКЛЮЧНО лічильник.

Якщо лічильни нема - тоді і розмови немає. нараховувати будуть від кількості проживаючих, або від площі. квартири / будинку.

у них все просто - є площа, є (хєр його знає як розрахована )норма газу / тепла.

ти не зрозумів... а якщо є лічильник, але я не додзвонився і ніхто не зняв показник - тоді "нараховує програма"

я, як програміст, зробив би, щоб програма брала середнє значення за кілька останніх місяців по даній квартирі - це найпростіший і досить точний алгоритм

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середнє значення за кілька останніх місяців по даній квартирі

уяви скільки квартир і скільки таких умов має бути! Хоча, кого це гребе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якими даними вони користуються при нарахуванні тих кубів?

ПРограма тут ні до чого. Як і будинок.

ВИКЛЮЧНО лічильник.

Якщо лічильни нема - тоді і розмови немає. нараховувати будуть від кількості проживаючих, або від площі. квартири / будинку.

у них все просто - є площа, є (хєр його знає як розрахована )норма газу / тепла.

норма газу на квартиру визначається постановами Кабінету міністрів України, за травень платили згідно постанови №619 від 08.06.96

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

стикнувся з цікавою ситуацією:

приходить мені лист, що з 1.07 у нас новий постачальник ТОВ"Волиньгаз збут" і квитанція з іншої сторони:

ціна на газ - 7.18грн/м3

спожито газу - 9 м3 на 3-х чоловік в квартирі

нараховано до сплати - 64.69 грн

інші нарашування - 32.35 грн

всього борг - 97.04

телефоную на номер "Волиньгаз збуту" 0332726130, питаю що за інші нарахування, відповідь оператора: згідно рішення міськради, це нарахування проводиться в період, коли відключать гарячу воду і кидає трубку.

Висновок: відключаючи гарячу воду, міськрада та Волиньгаз турбується, щоб ми заплатили за газ, яким будемо підігрівати воду, щоб помитися...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові подробиці - пихатий "йовбак" від Волиньгазу по телефону прямо грозиться ВІДКЛЮЧИМ ВЕСЬ СТОЯК, ЯКЩО ХОЧ В ОДНУ КВАРТИРУ НЕ ПОПАДЕМ! А може, пора зібрати будинок і вломити тим "йовбакам", даруйте, п.....лєй? Ібо то вже ппц - закон йому пох, відсутність боргу - пох, вони керуються тільки словом свого "пахана", і своїми ВНУТРІШНІМИ цидулами. То може, і нам, як ЗАКОНОСЛУХНЯНИМ споживачам без боргів пора поступити по закону - всі підвали на замок, і нема нікого вдома, зубами гризіть, ну або просто зібратися і НЕ пустити їх на поріг навіть? Задовбали.

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уяви скільки квартир і скільки таких умов має бути! Хоча, кого це гребе?

чудово уявляю! навіть непотужний сервер буде дуже швидко робити таку вибірку )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

інші нарашування - 32.35 грн

Я сьогодні теж думав що то за 10,78 грн....

Я не здивуюсь якщо "інші нарахування" будуть вспливати і у власників лічильників.

До речі, як споживач, любий з нас може поскаржитись на Волиньгаз у Захист прав споживачів. В тому числі і на хамовитих ідіотів які качають права по телефону від імені Волиньгазу..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...