Перейти до змісту

Ilutsk

Учасники
 • Кількість зміста

  47
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

0 Байдужий

Про Ilutsk

 • Ранг
  Шел мимо

Контакты

 • Skype
  Ilutsk

Останні відвідувачі профілю

1 211 перелядів профілю
 1. Теми Почитав всі теми на борді про склотару. Об'їздив кілька точок в центральних районах - дарма пальне і час потратив. Заїхав на Трункіна,12 - працює. Майже все забрали як бій, 50-60 коп за кг. Приємно що все це не пішло на смітник.
 2. Де можна в Луцьку здати склотару, неліквід в основному?
 3. Ilutsk

  Мийка низу двигуна

  Піддон був весь в маслі, неможливо було зрозуміти що тече/тікло. Помили двигун і чітко стало видно де тече, виявляється гідропідсилювач. А взагалі усе час від часу треба мити:)
 4. Ilutsk

  Мийка низу двигуна

  Помив на Зв‘язківців. Легкові можна на підйомнику, більші миють з ями.
 5. Ilutsk

  Мийка низу двигуна

  Є потреба зняти захист і помити двигун знизу. Десь в Луцьку таке роблять?
 6. Завітився чек, на швидкість не впливає, машина їде нормально. Пробіг 200 тис. На Дубнівській продіагностували, що необхідна заміна клапана ЕГР і чистка радіатора ЕГР. Радіатор зняли, почистили. Клапан ЕГР очевидно доведеться купувати. Порадьте СТО в Луцьку, де є толкові майстри, які розбираються по ЕГР! При такому пробігу я так розумію можна ці всі системи відключати.
 7. Ilutsk

  Я не умею парковаться ;)

  Біля нової лінії постійно така ситуацію. На ці стрілки ніхто уваги не звертає. Хоча якби я вперше попав на цю парковку, міг би також просто їх не помітити.
 8. Ilutsk

  Фітнес-клуб Sport Life Луцьк

  відділ продажу тел. 28-4-222 сам купував за місяць до відкритят по акції
 9. Вже майже півроку функціонує в Луцьку спорткомплекс Sport Life. Найбільший та найкращий спортзал у Луцьку. Але в його роботі є не лише плюси, але й мінуси, що хочеться обговорити з лучанами. Особисто від себе напишу: Плюси: Все нове, чисте, охайне. Зручна парковка і місце розташування. Розумна організація роботи, ключі з чіпом, процеси автоматизовані. Привітний персонал. Мінуси: По басейну, вчора плавав п'ятим на середній доріжці, по задуму самій швидкій, в тому числі плавала жіночка "на першій передачі". Як наслідок постійні обгони, пробки. Виліз з басейну і пішов в сауну. Особливо на початку роботи часто відвідувачі плавали без шапочок, зараз майже усі в шапочках. Питання не до персоналу, а вже безпосередньо до людей, зокрема жінок, лізуть в басейн немиті зі шлейфом парфумів. Колись пригадую в басейні політехнічного на Львівській усіх дітей дуже напрягала медсестра, яка мочила руку в басейні і терла ноги, перевіряла чи миті. Ось такої медсестри не вистачає в спортлайфі. Нещодавно в дитячому басейні плавав хлопчик з вітрянкою, весь в зеленці, на що ніхто з персоналу уваги не звертав. Після встановлення шламбаумів на парковці місць побільшало, але система глючить. Мені нарахувало 1500 грн. за парковку, довелося іти у відділ сервісу, але щось ніяк не можуть повернути. Далі буде.
 10. Вже рік чи два збираю макулатуру, поки не збирав навіть не уявляв скільки її назбирується. Два-три рази на рік завожу на Ковельську біля митниці по 60-80 кг. Батарейки в нову лінію. Почав збирати і скляні пляшки. В цьому плані подобається Австрія, де 3 ящика на кухні і ще зо 6 на вулиці. За останні 20 років людство створило сміття більше ніж за усю попередню кількатисячолітню історію.
 11. 3.12 брат летів в Шарм по плану з Жулян. Приїхав в аеропорт, а йому сказали, що рейс переносять в Бориспіль. Поїхав на таксі в Бориспіль, а там автобус рівненчан, які мали вилетіти з Рівного о 13-30. Усіх посадили в один літак і вилетіли о 6 ранку в неділю.
 12. Коментар до статті ра радіотрек http://radiotrek.rv.ua/articles/rezydent_robert_hto_znyshchuie_nash_aeroport_rivne_210981.html Автор шикарен!!! Устройте теперь вы заговор с вашей местной властью, чтобы нормально оборудовали аеропорт и полосу для полетов в плохих погодных условиях. Потому что садить самолет в таких условиях просто противозаконно и небезопасно для ваших же земляков. Прежде чем писать, хоть немного вникните в работу авиационной отрасли, а не пишите всякий детективный маразм под вдохновением от Шерлока.
 13. Особисто нічого не маю проти міста Рівне, писав про аеропорт. Авіакомпанія Бравоавіа. Те Рівне, чи інше (село Любомльського району), подивіться на фото нечищеного покриття. Летіти можна при хороших погодних умовах влітку. Ще не слід забувати що з оплаченого готелю майже повністю втрачається перший і крайній день, оскільки прилітаємо пізно, забирають з готелю рано-рано. Якщо їхати на Бориспіль, то це майже 2000 грн. на пальне плюс стоянка.
×