Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

нормально так інших нарахувань, враховуючи скільки людей користується бойлерами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прямо грозиться ВІДКЛЮЧИМ ВЕСЬ СТОЯК, ЯКЩО ХОЧ В ОДНУ КВАРТИРУ НЕ ПОПАДЕМ!

Ну, не грозиться. Погроз тут мало. Є обіцянка і законні дії. Там десь договір був кілька сторінок вище. Чітко сказано - зобов'язані дати доступ до усіх приміщень.

В чому проблема?

всі підвали на замок, і нема нікого вдома, зубами гризіть, ну або просто зібратися і НЕ пустити їх на поріг навіть?

А от це вже перешкоджання. І ніфіга не законно. От розірвуь із вами договір в односторонньому порядку, і що будете робити?

Альтернативи - НІЯКОЇ!

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не здивуюсь якщо "інші нарахування" будуть вспливати і у власників лічильників.

З якого це дива?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чітко сказано - зобов'язані дати доступ до усіх приміщень.

Згідно чого я маю надавати доступ в свою квартиру? Підвал - ясно, квартира - ??? Їхні внутрішні інструкції, розпорядження, накази я мав десь, недоторканість приватної власності прописана в конституції. А то почну направо і наліво видавати укази що Волиньгаз мені має забезпечити і те, і се. Вони ж мене напевно пошлють, так? Чого я тоді не можу послати їх?

З якого це дива?

А мені і самому цікаво :)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З якого це дива?

А мені і самому цікаво :)

Як я розумію цю ситуацію:

Газовий монополіст одночасно з підняттям цін на газ зменшив норми його споживання для домогосподарств, в яких не встановлено газового лічильника. Але на період відключення гарячого водопостачання застосовується збільшуючий коефіцієнт, який відображається в платіжці як "інші нарахування". При цьому нараховують усім, хто без лічильника: і тим хто має бойлери, і тим хто дійсно гріє воду в каструлях на газовій плиті.

Але до чого тут ті, хто користується лічильниками? От в Нікеля нема колонки чи котла, а лише плитка (духовка?), але при цьому є лічильник. І він платить по його показниках без будь-яких "інших нарахувань", я так думаю (нюанси із субсидією не враховуємо).

В мене є газова колонка і лічильник. І ніяких "інших нарахувань" в платіжці. А те, що "програма" нарахує більше кубів, якщо не повідомити показники - так в крайньому випадку, якщо не добитися перерахунку за конкретний місяць, ці куби все рівно згорять рано чи пізно, і просто менше буде платити потім.

Їхні внутрішні інструкції, розпорядження, накази я мав десь...

А потім в нас будинки вибухають :(

Змінено користувачем yu2007
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так справа навіть не в доступі до лічильника! Боргу нема, пломби цілі, труби прокладені по нормам. Велкам, нам ховати нічого! Справа тупо в відношенні даної конторки до людей! На роботі? Не валить! Виключим через одну квартиру весь стояк! Поїхав хтось на стояку відпочивати на тиждень - не включим! Вони в нас фже круче прокуратури і МВС? Ну і так, згідно таки законів кожен славник квартири має повне право сказати їм ПНХ через закриті двері. І саме цікаве - до усунення всіх недоліків (а це і міфічні доки на вентканали бути можкть, яких ЖЕК тупо нікому не давав) - не включим. А як же безперебійне ЯКІСНЕ надання послуг? Доречі, півпід'їзду сказали - в одному місці я мав з роботи через тих ідіотів відпрошуватися, хочуть - хай підлаштовуються під мене, хто кому гроші платить?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як же до вас не доходить - це боротьба із повітряними млинами.

Вони мають повне право вимкнути стояк, будинок, квартал - будь, що! ІІ будуть праві! Бо зішлються на загрозу вибуху, отруєння чи ще щось. Чи на планову / позапланову заміну вентелів іт.п.

і НІХТО повірте, ніхто нічого не зможе зробити. Сумніваюся, що хтось піде судитися. Он не можна залишитися вдома на 1 день і пустити газовика в квартиру, то на суди ходити - тим паче не буде змоги. А тих засідань буде ого-го. І переносити їх будуть - будь здоров!

Так, я згоден, таку систему потрібно ламати! І перш, ніж підписати договір, варто ознайомитися із ним. Сходит до юриста і вкінці дописати, що я не згоден із пунктами (доступ до квартири / лічильника, повідомити про роботи заздалегідь усіма можливими способами включаючи мобільні телефони і електронну пошту і т.д.) . І нести їм. Нехай складають протоколи розбіжностей і усувають недоліки договору.

І тоді, всі будуть діяти в межах договору

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут є один нюанс - доступ до всіх приміщень, чи до всіх приміщень де є газові прилади та елементи газопроводу?

з якого дива газовикам треба доступ у мою спальню, к приклад, чи вітальню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з якого дива газовикам треба доступ у мою спальню, к приклад, чи вітальню?

МОже подивитися, чи ти туди не провів конвектора.

Якшла мова про квартиру. А саме те місце, де в тебе клапан і лічильник.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

МОже подивитися, чи ти туди не провів конвектора.

Якшла мова про квартиру. А саме те місце, де в тебе клапан і лічильник.

всі свої може - нехай засунуть собі у свою же, кухню показали - добре, все інше - особистий простір до якого доступ лише через суд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

//

А те, що "програма" нарахує більше кубів, якщо не повідомити показники - так в крайньому випадку, якщо не добитися перерахунку за конкретний місяць, ці куби все рівно згорять рано чи пізно, і просто менше буде платити потім.

//

Не зовсім так. (ЗОВСІМ НЕ ТАК) Літом (в неопалювальний період) ціна газу 7,18 грн. тобто максимальна. В опалювальний період ціна перших 200 кубів. 3,6 грн. а вже потім по 7,18. А якщо в тебе пільга є чи субсидія то вона діє в межах норми. (Типу літом тобі компенсується чи рахується по дешевшій ціні для прикладу 18 кубів, а все що зверху платиш по 7,18). А якщо в опалювальний період ти не використовуєш більше 200 кубів в місяць то апріорі ціна газу для тебе не 7,18 а 3,60 (ну не напалюєш ти більше

Тому Волиньгазу досить вигідно "понакидати" в літній період дорогого газу побільше, який хоч не хоч а спишеться в опалювальний період по вдвічі меншій ціні. і ти просто подаруєш різницю.

Для прикладу як писала businka їй добавили 350 кубів. літом вона за них має заплатити 350*7,18 =2513 грн.

хоча в опалювальний період вона не випалює 200 кубів в місяць тобто з вересня місяця їх порахують по лічильнику за 2-3 місяці по 3,60*350=1260. 2513-1260=1253 грн. чистого прибутку на рівному місці. А от кому ви його хочете подарувати це вже ваше право.

Так що дійсно куби згорять а платити прийдеться БІЛЬШЕ. Така от хитра-нехитра математика.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну-ну, не пускайте, не платіть...Потім нарахують вам борг, подадуть в суд, навіть знати не будете. Апотім виконвча службе через ДАЇ конфіскує у вас авто, як тут.

Що тоді ви скажете.

Змінено користувачем vaz75
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім так. (ЗОВСІМ НЕ ТАК) ...

...тобто з вересня місяця їх порахують по лічильнику за 2-3 місяці по 3,60*350=1260...

Ну я взагалі то мав на увазі одноразове "накидання" кубів. Тобто один раз накинули через відсутність у них даних щодо фактичних показників, ти про це дізнався з платіжки і з наступного місяця просто не забуваєш повідомляти свої показники. В цьому випадку переплачені куби газу встигаєш спалити ще до початку опалювального сезону. Або ж добиваєшся перерахунку. Бо дійсно, в наведеній ситуації, коли при фактичних витратах 50 кубів літом нараховують 350 - це жесть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В знайомого тільки газова плитка, пічка опломбована близько 3-х років. Він не жив там в квартирі в той час. Пішов на днях платити і просто був в шоці. Борг більше 3000 грн.

Вчора він поїхав в Волиньгаз , вони підняли історію ...і ...в нього борг ітого становив 470 грн, аж ніяк не 3 тис.

І що тут скажеш ??? Сказали що все виправлять...що то вони не додивились...

Тому дійсно потрібно контролювати щоб нічого лишнього не доплюсували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під"расен з Волиньгазу опломбували в будинку ВСІ імпортні колонки. у ВСІХ. Одному під'їзду, де ОДНА квартира була пуста і закрита - ешканці НА МОРІ - взагалі газу на стояк не подали. С*ка, йовбаки недобиті! А якого біса воно в магазинах продається, в доках пише "усьо сертифіковано УкрСЕПРО", і "на експлуатацію" приймають і ПІДКЛЮЧАЮТЬ їхні гаврики (або спец з магазину з допуском від Волиньгазу)? Грошей хочете? Фігушки! НЕМА! Чхав я на ту пломбу, хай в дупу мене поцілують.

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

газ штука небезпечна - жартувати з ним не варто

Народ - теж.... Див. вище - ПРИЙНЯТА НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ колонка Волиньгазом, в доках є запис про сертифікацію. Яке пломбування? Фірташу бабок не хватає?

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під"расен з Волиньгазу опломбували в будинку ВСІ імпортні колонки. у ВСІХ. Одному під'їзду, де ОДНА квартира була пуста і закрита - ешканці НА МОРІ - взагалі газу на стояк не подали. С*ка, йовбаки недобиті! А якого біса воно в магазинах продається, в доках пише "усьо сертифіковано УкрСЕПРО", і "на експлуатацію" приймають і ПІДКЛЮЧАЮТЬ їхні гаврики (або спец з магазину з допуском від Волиньгазу)? Грошей хочете? Фігушки! НЕМА! Чхав я на ту пломбу, хай в дупу мене поцілують.

давай детальніше. Яка причина опломбування?

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

газ штука небезпечна - жартувати з ним не варто

Народ - теж.... Див. вище - ПРИЙНЯТА НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ колонка Волиньгазом, в доках є запис про сертифікацію. Яке пломбування? Фірташу бабок не хватає?

за 100-200 грн можна будь що сертифікувати :(

(це не хабар, це подяка :) )

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не "подяка", а відбирання останніх копійок при "проіндексованій" зарплаті, діючих цінах в магазині і тарифах на комуналку. Причина пломбування - "тіпа неузаконена" колонка, яку вони ж САМІ підключали і вводили в експлуатацію 7 років тому. То хай йдуть ПО ФІРМАМ, які ті колонки продають, і МАГАЗИНАМ моцк виїдають, а не споживачам! Якщо воно на їх думку "не таке" (європейського виробництва...), то і НЕФІГ його продавати людям, щоб потім ще і ще "доїти". Лічильник в нас Є, боргу НЕМА і ніколи НЕ БУЛО. Лічильник ставили доречі вони ж, то як почали патякати про "і труби у вас не так", то після відповіді "а ви ж самі сказали що то чітко по нормах" ЗАТКНУЛИСЯ, ВИНУВАТО ДИВЛЯЧИСЬ В ПІДЛОГУ :_07: . Висновок я зробив - фірташню ТРЕБА просто НА ПОРІГ НЕ ПУСКАТИ - платим вчасно, боргу нема, ПНХ. І буде спокій. Причому в приватный хаті то ще простіше - лічильник на вулиці, дивіться, покази вірні, все чесно, в хату - ЗАСЬ і крапка - приватна власність! В квартирі - гірше - лічильник то на кухні, як не крути. Але і тут можна пустити подивитися лічильник, а далі просто показати на двері.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

договір почитайте

оце мені подобається:

"Перевірка величини тиску та/або якісних показників газу проводиться газорозподільним підприємством на підставі письмової заяви споживача за рахунок газорозподільного підприємства."

"Споживач має право на: 5) зменшення розміру плати у разі погіршення якісних показників газу та зменшення величини його тиску;"

а це смішно:

"Споживач має право на: 1) вибір постачальника газу;"

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і "зерг раш" прихильників анального рабства у монополіста підіспів... :_07: Ню-ню, вперед!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А от і "зерг раш" прихильників анального рабства у монополіста підіспів... :_07: Ню-ню, вперед!

Що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...