Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

Це в них "аналітика" Лб*ять... раз немає гарячої води - значить грієш на газу воду. І нііпёть. Пофіг, що в мене бойлер, і гарячий кран опломбований...

Реально, у Волиньгазі бєспрєдєл. Був і буде.

Це щось інше. Якщо є лічильник на газ, то ніяких "аналітик" не дописують.

п.с. vaz75 вже розписав вище.

Змінено користувачем nickel
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, значить "порахували" що має вже бути 100 кубів :) А не заплачено.

Якщо вже на те пішло, то хай ставлять лічильники із GSM передавачами - і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в них "аналітика" Лб*ять... раз немає гарячої води - значить грієш на газу воду. І нііпёть. Пофіг, що в мене бойлер, і гарячий кран опломбований...

Реально, у Волиньгазі бєспрєдєл. Був і буде.

Це щось інше. Якщо є лічильник на газ, то ніяких "аналітик" не дописують.

п.с. vaz75 вже розписав вище.

дописують. в мене лічильник і ... вони повинні щомісяця приходити і знімати показники, а по факту я дзвоню і повідомляю... якщо ж не подзвоню то нараховують скільки хочуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дописують. в мене лічильник і ... вони повинні щомісяця приходити і знімати показники, а по факту я дзвоню і повідомляю... якщо ж не подзвоню то нараховують скільки хочуть

Якщо клієнт приватбанку - то через Приват24 - можна по лічильну оплатити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не так. Це коли ти включив в себе витяжку, а в цьому ж приміщенні працює котел чи колонка в димохід. Витяжка витягує З приміщення, а притоку повітря немає (двері-вікна гарно зачинені) - звідки візьметься притік?! - розвернеться потік в димоході! В результаті твій чадний в тебе в квартирі! Де трупи?!

В цьому випадку внаслідок відсутності притоку повітря затухне полум'я і чадного газу не буде.

з якого дива воно має затухати? Йому для горіння повітря вистачає. Того, яке надходить знизу. А куди діваються його "продукти" зверху (чи в трубу димоходу, чи в приміщення) йому байдуже.

Повір мені, не тухне. Коли горить горєлка - 100% не затухне. Затухнути може лише коли сам фітіль.

ПиСи: звичайно це коли нема чи неробоча "автоматика"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дописують. в мене лічильник і ... вони повинні щомісяця приходити і знімати показники, а по факту я дзвоню і повідомляю... якщо ж не подзвоню то нараховують скільки хочуть

Якщо клієнт приватбанку - то через Приват24 - можна по лічильну оплатити.

Це не допомагає, Волиньгаз враховує тільки суму, а не лічильник, перераховує заборгованість. Поки не подзвониш чи не прийдеш особисто, ніц не буде. Перевірено особисто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це для волиньгазу нормально, вони при відсутності даних від абонента (а за угодою абонент в кінці місяця повинен дзвонити і повідомляти показники) нараховують по середньомісячному показнику на одного прописаного. В мене те ж таке було, зфоткав лічильник, сходив у Волинь газ і вони виправили в своїй базі.

може для них нормально, для мене не дуже, бо рік не дописували, тут раптом у минулому місяці згадали, що треба дописати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з якого дива воно має затухати? Йому для горіння повітря вистачає. Того, яке надходить знизу. А куди діваються його "продукти" зверху (чи в трубу димоходу, чи в приміщення) йому байдуже.

Повір мені, не тухне. Коли горить горєлка - 100% не затухне. Затухнути може лише коли сам фітіль.

ПиСи: звичайно це коли нема чи неробоча "автоматика"

Може я й помиляюсь, але для організації роботи котла чи колонки через димохід (не турбо) повинен бути окремий димохід для котла і окремий витяжний канал. Тоді при зворотній тязі продукти згоряння можуть попасти у квартиру тільки через пальник котла\колонки, відповідно ці гази і затушать полум'я за браком кисню. автоматика спробує запалити знову і буде робити доти, поки не отримає свіжого повітря.

Ну в принципі можливо, що при зворотній тязі свіже повітря буде отримуватись з димоходу, а продукти згоряння потрапляти в кімнату. Тут погоджуюсь з тобою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дописують. в мене лічильник і ... вони повинні щомісяця приходити і знімати показники, а по факту я дзвоню і повідомляю... якщо ж не подзвоню то нараховують скільки хочуть

Якщо клієнт приватбанку - то через Приват24 - можна по лічильну оплатити.

Це не допомагає, Волиньгаз враховує тільки суму, а не лічильник, перераховує заборгованість. Поки не подзвониш чи не прийдеш особисто, ніц не буде. Перевірено особисто.

Не телефонував і не ходив. Почали самі дзвонити раз в місяць і уточняти показники лічильників. Бо вдома не застають ))) а я сам гад не дзвоню. Телефон по ходу взяли коли укладав договір і залишив вконтактах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це для волиньгазу нормально, вони при відсутності даних від абонента (а за угодою абонент в кінці місяця повинен дзвонити і повідомляти показники) нараховують по середньомісячному показнику на одного прописаного. В мене те ж таке було, зфоткав лічильник, сходив у Волинь газ і вони виправили в своїй базі.

може для них нормально, для мене не дуже, бо рік не дописували, тут раптом у минулому місяці згадали, що треба дописати.

Не істери, потрать 5 хв. свого дорогоціного часу і 5 грн на дзвінок в Абонентську службу. Якщо не вирішиться, тоді будемо робити колективний мозковий штурм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фірми "техноМодуль" , а вони цим займаються, я такий прилад бачив.

Техномодуль не займається перевіркою димовентканалів.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тааак, хлопці. Дякую вам що підняли тему.

Тільки що взнав що з 08.07.2015 (12 днів тому!!!) вступили в дію нові Правила безпеки систем газопостачання

Пішов читати і аналізувати зміни.

Змінено користувачем Dream
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Техномодуль не займається перевіркою димовентканалів.

Мова йшла про прилад.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це в них "аналітика" Лб*ять... раз немає гарячої води - значить грієш на газу воду. І нііпёть. Пофіг, що в мене бойлер, і гарячий кран опломбований...

Реально, у Волиньгазі бєспрєдєл. Був і буде.

Це щось інше. Якщо є лічильник на газ, то ніяких "аналітик" не дописують.

п.с. vaz75 вже розписав вище.

дописують. в мене лічильник і ... вони повинні щомісяця приходити і знімати показники, а по факту я дзвоню і повідомляю... якщо ж не подзвоню то нараховують скільки хочуть

"значить грієш на газу воду" - цього не дописують, а те що допишуть лишнього на лічильник буде переплатою і в наступному місяці віднімуть, а тим в кого лічильника немає ""значить грієш на газу воду"" не віднімуть. Різницю відчуваєш?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не істери, потрать 5 хв. свого дорогоціного часу і 5 грн на дзвінок в Абонентську службу. Якщо не вирішиться, тоді будемо робити колективний мозковий штурм.

Я не істерю :) Просто це все якось виглядає типу зайшов у супермаркет купити рулон туалетного паперу, а тобі в чек добили оселедець і молоко. І мусиш додатково акцентувати увагу касиру, що ти це не брав і просити викинути з чеку :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо наглості і жадібності то точно немає меж. написав у них аяву щоб у квартирі тимчасово в звязку з непроживанням опломбували кран до газової плити (більше газового обладнання немає) щоб не платити щомісяця біля 100 грн. То за цю "складну" процедуру накладання пломби здерто було 90 грн. Розпломбувати звісно також треба буде платити. сволочі, що тут скажеш...

коли це робив?

наскільки я знаю, в травні це коштувало 30 грн.

в перших числах липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5.10. Власники (балансоутримувачі (для багатоповерхівок читай - ЖКП) та/або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні:

  • забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень будинків представникам газорозподільного підприємства для проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість та за необхідності відключення газового обладнання;
  • утримувати в належному до експлуатації стані фасадні та внутрішні газопроводи;
  • своєчасно перевіряти стан і за потреби проводити ремонт димових і вентиляційних каналів, оголовків димоходів;
  • надавати запит газорозподільному підприємству на подавання газу до внутрішньобудинкової, квартирної системи газопостачання за 5 днів до заселення;
  • повідомляти газорозподільне підприємство про необхідність відключення газового обладнання у разі несправності димових і вентиляційних каналів;
  • своєчасно перевіряти стан і у разі потреби проводити ремонт систем урівняння потенціалів усіх металевих комунікацій (у тому числі і газових) всередині будівлі та перевіряти системи захисного заземлення, змонтованого в будівлі обладнання, яке підключено одночасно до газової та електричної мережі.

© Нові Правила.

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, про твою вентиляцію:

6.6. Вентиляційні канали газифікованих приміщень повинні відповідати вимогам ДБН В.2.2-15-2005 "Житлові будинки. Основні положення" та ДБН В.2.5-67:2013 "Опалення, вентиляція та кондиціонування".

6.7. Вентиляційні канали необхідно виводити вище зони вітрового підпору, а при розташуванні поряд з димовими трубами - мати висоту, що дорівнює висоті цих труб.

І для тих, в кого тільки плита газова, або плита газова + парапетний (з закритою камерою згорання) котел:

Вентиляційні канали підлягають перевірці і прочищенню одночасно з димовими. У разі відсутності димових каналів вентиляційні канали підлягають перевірці один раз на рік.
Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І за акти перевірки димоходів. Раніше щороку ходили перевіряли (жеківці, певно), а якось прийшли з папериком-"договором", згідно якого (підписавши який) надалі перевірку димоходів ви берете на себе, тобто відповідальність тепер на вас. Так що до кого перестали ходити перевіряти, ви но попитайте своїх в сім'ї, може такий "договір" і у вас десь валяється...

В попередніх правилах був пункт:

4.5.24. В будинках, які належать громадянам на правах особистої власності, до пуску газу власник будинку повинен укласти договір з СПГГ на технічне обслуговування домової системи газопостачання, в якому вказується також обов'язок власника повторно перевіряти і прочищати димові і вентиляційні канали - власними силами після одержання інструктажу і пам'ятки в спеціалізованій організації або за домовленістю з організацією, яка експлуатує канали.

У приватизованих багатоквартирних житлових будинках вказані роботи повинні виконуватися тільки спеціалізованою організацією.

В нових же, наскільки я бачу, цей момент прибрали. Буду уточняти у Волиньгазі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5.10. Власники (балансоутримувачі (для багатоповерхівок читай - ЖКП) та/або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні:

  • забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень будинків представникам газорозподільного підприємства для проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість та за необхідності відключення газового обладнання;
  • утримувати в належному до експлуатації стані фасадні та внутрішні газопроводи

© Нові Правила.

я так думаю, що ніхто ж не проти допустити у приміщення - але у зручний для обох сторін час.

ну а по другому - маячня - як можуть власники квартир утримувати у належному стані завнішні газові труби, до яких вони не мають права лізти без спеціального дозволу, проходження спеціальних тренінгів та інструктажів???

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чесссний" бізнес. Оплатіть будь ласка ще раз.

Писати своє і платити по лічильнику. Зберігати квитанції. Прийде контролер зніме контрольний показник(точний) тоді вирівняється. (АЛЕ ВРАХОВУВАТИ ПІЛЬГОВІ КУБИ ОБОВ'ЯЗКОВО, ЯКЩО Є). РАХУВАТИ САМОМУ. І ще треба не лінуватись і хоча б раз в рік сходити в Волиньгаз і робити звірку з квитанціями. При теперішніх цінах можна "виторгувати" гривень 200 за літній період спокійно.

Або щомісяця дзвонити і казати показник на останній день місяця, тоді в квитанції будете бачити ВАШІ цифри. В них програма нарахування недосконала, контролери не завжди всіх в останній день місяця оббігають. + нова організація яка продає газ + всім треба поперезаключати договори ... цифри в багатьох квитанціях дійсно стоять "дивні і неадекватні" але всім хто приходить і дзвонить (але не через 3 міс.) виправляють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5.10. Власники (балансоутримувачі (для багатоповерхівок читай - ЖКП) та/або орендарі (наймачі)) житлових і громадських будинків, підприємств комунального та побутового обслуговування населення повинні:

забезпечувати безперешкодний доступ до всіх приміщень будинків представникам газорозподільного підприємства для проведення технічного обслуговування газового обладнання і перевірки приміщень на загазованість та за необхідності відключення газового обладнання;

Повинні за яким принципом? Згідно якогось графіку, чи як? Може вони захочуть щодня приходити і обслуговувати, я їм повинен? Та й навіть якщо раз в місяць - чи не зажирно витрачати відгули на забаганки Волиньгазу? Про приватність я взагалі мовчу. Якщо не передбачено відповідальності за невиконання, то в сраку їхнє "повинні".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі, а дійсно - саме слово "повинні" з юридичної точки зору дивне у законі - так, повинен, згоден, але коли мені буде зручно - доведіть що я не правий?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...