Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

а що там і, головне, КОМУ показувати??? Хто не знає "стану там справ" - зайдіть в будь-який день туди, і все побачите і почуєте. Народ, черги, сварки з "віконечком" і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що там і, головне, КОМУ показувати??? Хто не знає "стану там справ" - зайдіть в будь-який день туди, і все побачите і почуєте. Народ, черги, сварки з "віконечком" і т.д.

можливо в кого немає лічильника в квартирі, той може не знати фокусів з показниками.

легше з бажаннями...

наразі лежу в лікарні, в неділю до нас привезли Єремєєва з черепно-мозковою травмою (впав з коня), а потім гелікоптером забрали до Києва...

і як після цього в карму не вірити
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо в кого немає лічильника в квартирі, той може не знати фокусів з показниками

В мене є лічильник, але до їхнього фокусу я не був готовий. Перестали з нового року брати показники і почали виставляти прогнозовані. Я тих цифр не бачив, просто платив те, що виставляли в гривнях. В підсумку вони на 31 березня занизили мої показники десь на 100 кубів. І коли я розібрався, то афігєл - за квітень-травень ніби напалив 220 кубів, при реальному споживанні 45-50 в місяць. Ось такий нєхітрий фокус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо в кого немає лічильника в квартирі, той може не знати фокусів з показниками

В мене є лічильник, але до їхнього фокусу я не був готовий. Перестали з нового року брати показники і почали виставляти прогнозовані. Я тих цифр не бачив, просто платив те, що виставляли в гривнях. В підсумку вони на 31 березня занизили мої показники десь на 100 кубів. І коли я розібрався, то афігєл - за квітень-травень ніби напалив 220 кубів, при реальному споживанні 45-50 в місяць. Ось такий нєхітрий фокус)

Тихо, в березні ще вроді старий тариф був. Не спіши переплачувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як платити за газ по лічільнику? Новий постачальник не прислав нам рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

200 грн треба заплатити щоб мужик прийшов і зняв пломбу з газової колонки.... це такий скотч яким вони замотують фіксатор газу на трубі ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.komunal.....lutsk.ua/ тут зареєструйтесь, якщо з луцька

Щось мені не подобається фраза:

Перемови щодо використання вказаного показу лічильника поки що не принесли результату. ПАТ «Волиньгаз» нарахування оплати за газ проводить по своїх правилах та методиці.

Ще раз питання до всіх. Як заплатити за газ по лічільнику Волиньгаззбуту? Показникі лічільника ми повідомили, а рахунок нам не пришов. На пошті сказали, що без рахунку не приймуть оплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

У середу, 28 жовтня Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону.

Про це Арсеній Яценюк повідомив на зустрічі Прем’єр-міністра та членів Уряду з представникамипікетувальників під Будинком Уряду, зокрема, народним депутатом України Олегом Ляшком. На зустрічі були присутні члени Уряду від усіх політичних сил парламентської коаліції.

Також було прийнято рішення, що у лютому 2016 року буде здійснено контроль реальних витрат населенням газу для опалення та оцінено необхідність збільшення соціальної норми у випадку холодної зими.

Крім того, Глава Уряду підписав постанову, якою спрощує перерахування субсидій за житлово-комунальні послуги на зимовий період. Воно буде здійснюватися в автоматичному режимі без подання повторних заявок.

Урядом також вносяться зміни до порядку перерахунку вартості опалення підприємств ЖКГ, який буде проводитися в щомісячному режимі в залежності від зовнішніх температур, а не раз на півроку, як було раніше.

Прийнято також рішення, згідно з яким за результатами першого кварталу наступного року в залежності від ціни імпортованого газу та курсу національної валюти буде здійснено коригування ринкової ціни природнього газу.

Прем’єр-міністр України підписав зміни до постанови про встановлення державних соціальних стандартів в сфері житло-комунального обслуговування, яка передбачає встановлення коригуючихкоефіцієнтів для розрахунку витрат газу, електричної та теплової енергії на потреби опалення залежно від кількості поверхів будинків, нормативи користування послугами для централізованого опалення за умови обладнання житлових будинків приладами обліку теплової енергії, газопостачання за наявності за відсутності газових лічильників, електричною енергією для індивідуального опалення, диференційовано за періодами часу.

Змінено користувачем taurus07
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть при відносно теплій зимі в 1200 не вкладешся.

Було 2500 на рік.Ледь вкладався,бо в опалювальний сезон йшло 300-400 кубів на місяць і то без підігріву води.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть при відносно теплій зимі в 1200 не вкладешся.

Було 2500 на рік.Ледь вкладався,бо в опалювальний сезон йшло 300-400 кубів на місяць і то без підігріву води.

яка у Вас площа помешкання?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У середу, 28 жовтня Прем’єр-міністр України повідомив про рішення Кабміну, за яким запроваджується механізм зміни застосування соціальної норми споживання газу. Встановлюється соціальна норма в розмірі 1200 кубометрів на весь опалювальний сезон (6 місяців). Це означає, що людина може сама визначати, скільки газу використовувати в рамках соціальної норми щомісяця протягом опалювального сезону.

Так я не зрозумів, а опалювальний у нас не з жовтня по квітень?

1 Жовтень

2 Листопад

3 Грудень

4 Січень

5 Лютий

6 Березень

7 Квітень

Це 7 місяців, раніше було по 200, тобто 7*200 = 1400, а зараз зробили краще на весь сезон 1200 :) І як це буде рахуватись, тобто ти вибрав наприклад в лютому свої 1200, далі платиш по 7 грн? А якщо я вкладусь в 1200 на весь рік, наприклад в кінці квітня виберу тільки 1000, можна буде літом платити по 3 грн? Чи це тільки на опалювальний сезон?

PS: мій перший пост Українською, так "шо" не сильно бийте :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це виходить, починаючи з жовтня платимо по 3,60. Якщо 1200 кубів закінчаться, наприклад, в січні, то далі до кінця опалювального сезону платимо по 7,19.

Ну і в лютому може ще кубів докинуть до соц.норми.

Я правильно зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З 1-го жовтня по 31 березня тобто 6 місяців.

http://www.pravda.co...5/03/4/7060430/

Кабінет міністрів продовжив на місяць опалювальний період, встановивши його в рамках 1 жовтня - 30 квітня.

Про це йдеться в постанові Кабінету міністрів №74 від 2 березня 2015 року, повідомляє "Економічна правда".

У документі наголошується, що опалювальний період для населення, яке використовує природний газ для опалення приміщень, продовжується з 1 жовтня по 30 квітня включно.

Хоча я думаю так краще, в жовтні-листопаді, березні-квітні ці 200 на місяць все одно пропадали, а так ці 1200 можна компенсувати в зимовий період колі дійсно морози.

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.komunal.....lutsk.ua/ тут зареєструйтесь, якщо з луцька

на сайті газовиків запрацював особистий кабінет для клієнтів Волиньгазу

http://104.ua/ua/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

https://www.komunal.....lutsk.ua/ тут зареєструйтесь, якщо з луцька

на сайті газовиків запрацював особистий кабінет для клієнтів Волиньгазу

http://104.ua/ua/

Реєстрація швидко, а от дані вже другий день внесла, а зміни невраховані, хоча на сайті вказується, що протягом години......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дані вже другий день внесла, а зміни невраховані,...

тільки зареєструвався, вніс покази лічильника і десь за півгодини врахувалися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я не можу зареєструватися :(

хто підкаже, де взяти особовий рахунок?

Подзвоніть 280104 спитайте, в мене на квитанції номер лічильника тільки треба добавити 0 (нуль) попереду і є особовий рахунок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...дані вже другий день внесла, а зміни невраховані,...

тільки зареєструвався, вніс покази лічильника і десь за півгодини врахувалися

Цікаво, а я і СМС відправила отримала звіт про доставку, а в особистому кабінеті не відображається, а сьогодні останній день подачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1200 кубів? Думаю наприкінці опалювального сезону Яйценюку точно "кулю у лоба пустять". Особисто до нього з його "маневрами", у мене велике обурення. Я мешкаючи у власному будинку... сучасному, утепленому вписатися у його 200кубів не можу у холодний місяць (площа загальна 160м2), зі мною то ладно... я зароблю, відірву від дітей але заплачу... а що будуть робити пенсіонери у старих шлакових хатах.. з опаленням радянського зразка? Як їм бути? Субсидії - це смішно.... Газ подешевшав а ціни підлетіли у рази!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для прикладу... стара шлакова хата утеплена пінопластом, площа будинку 80м2, тип батарей -(старі чугунні + котел сучасного зразку, літраж системи десь у районі 100-120 літрів) витрата газу у холодний місяць 400 - 500 м3

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто у Волиньгазі не знає про це новшевство від Кабміну щодо 1200 кубів. Диспетчери казали що поки розпоряджень в них немає щодо цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть при відносно теплій зимі в 1200 не вкладешся.

Було 2500 на рік.Ледь вкладався,бо в опалювальний сезон йшло 300-400 кубів на місяць і то без підігріву води.

яка у Вас площа помешкання?

114.

Температуру вдень вище 20 не заганяю,а вночі вище 15.Стоїть терморегулятор з датчиком.

Змінено користувачем zaHARE
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...