Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

ПРИЙНЯТА НА ЕКСПЛУАТАЦІЮ колонка Волиньгазом, в доках є запис про сертифікацію.

не треба мішати мух з котлєтами - сертифікується на виробництві, а приймається в експлуатацію після нового будівництва/реставрації/капремонту квартир/будинку.

Цитую старі "Праивла" і нові:

Старі:

4.5.7. Переміщення і заміна газових приладів і апаратів провадяться СПГГ або газовими службами підприємств з урахуванням вимог нормативних документів і внесенням змін в технічну документацію.

Нові:

5.5. Заміна газового обладнання виконується за заявою власника (орендаря (наймача)) до газорозподільного підприємства суб’єктом господарювання, який має дозвіл на виконання зазначених робіт, виданий центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю.

Заміна обладнання оформлюється ескізом у разі заміни газового обладнання без зміни функціонального призначення, потужності та системи димовідведення. В інших випадках - з оформленням виконавчо-технічної документації.

Відключення газу перед заміною газового обладнання здійснюється газорозподільним підприємством за заявою власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)). Пуск газу після заміни газового обладнання проводиться газорозподільним підприємством за зверненням власника (балансоутримувача та/або орендаря (наймача)) після проведення інструктажу із безпечної його експлуатації.

Документи щодо заміни газового обладнання передаються до архіву газорозподільного підприємства.

...де визначення значать наступне:

газове обладнання громадських, адміністративних та житлових будинків - газові прилади і пристрої, апарати та агрегати (повної заводської готовності), які використовують газ як паливо для приготування їжі, гарячого водопостачання та опалення;,

Газові прилади - побутові газові прилади і апарати - згідно з переліком державних стандартів на них (додаток 44).

Змінено користувачем Dream
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нові "приколи от мотороли" - в під'їзді стало після їх візиту СМЕРДІТИ газом - до них ВСЕ робило, тепер приїхали, і тупо замість ремонту крану, який самі ці сцуки розкурочили - відключили весь стояк. Слава Волиньгазу! Мирославу Короті слава! Зірвати під'їзд через безвідповідальність ідіотів-"газовиків" (В ЛАПКАХ, БО НОРМАЛЬНІ ТАК НЕ роБЛЯТЬ) - то не ТЕРОРИЗМ, а?

Так хтось вже договір з новим постачальником газу заключив?

В тому вигляді, який вони пропонують - КАНХФЕТА ОЧЕНЬ КЛАСНА, ТУЗІК ВКУСНИЙ!

А от і "зерг раш" прихильників анального рабства у монополіста підіспів... :_07: Ню-ню, вперед!

Що?

На репу мою ДО і після теми цієї глятьте...

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На репу мою ДО і після теми цієї глятьте...

мда,

ось навіщо була ця тема,

який там газ - репа головне

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ці "олені" (пишу в лапках, бо не хочеться ображати гарних тварин) спромоглися виписати рахунок на квартиру, в якій вже 10 років облаштований офіс і відрізаний (тоді ж) газ. На питання, як такий цирк пояснити, відповіли, що це "нова програма" підтягнула старі дані. Довелося своїм коштом (благо є автівка) везти їхнього інспектора, щоб це засвідчити. До речі, в цей же день у "Волиньгазі" стояла ВЕЛИЧЕЗНА черга, переважно з пенсіонерів, які теж отримали незрозумілі рахунки, де були вказані люди, які померли кілька років тому, але "норму" газу на них "добросовісно" нарахували. Нехіло "нова програма" підтягує дані!

PS. Чому зміна програмного забезпечення завжди працює проти споживачів? (Це стосується й "Волиньобленерго", де, приблизно рік тому, теж змінили ПЗ і тепер, навіть спеціалісту, не зрозуміло нічого з їхнього рахунку).

PSS. Ще облгази взяли за моду нараховувати не по реальним показам лічильників, а по "середньому" або споживанню минулого місяця (десь вище вже про це писалось) . Ніби дрібниця, але для тих, хто має газові котли для опалення (а це, майже всі, власники приватних будинків) серйозний на#об - куби газу, можливо в кінці року вам і зійдуться, але влітку, коли немає опалення, ціна його 7,19 грн., а у період з 1 жовтня по 30 квітня 3,60 грн. (до 200 куб.метрів в місяць). Отже ми авансом платимо Фірташу і Ко по 7,19 грн. (тобто вдвічі більше) за газ, який будемо використовувати в опалювальний період. Небагато ніби, по кілька кубів на будинок в місяць, але в масштабах міста/області/країни виходить некісло!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причому тут програма, старі дані і середнє споживання? Мені просто так докинути 102 куба, хоча на лічильнику нуль і я в тому будинку газу не споживав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та причому тут програма, старі дані і середнє споживання? Мені просто так докинути 102 куба, хоча на лічильнику нуль і я в тому будинку газу не споживав.

Між іншим дочитався в новому договорі ... читаєм договір цікава штука однак

6. За наявності лічильника газу обсяг спожитого споживачем газу визначається за фактичними показаннями лічильника. Споживач зобов'язується щомісяця станом на 1 число місяця, що настає за розрахунковим періодом, знімати фактичні показання лічильника та зазначати їх у платіжних документах у визначений цим договором строк. Споживач також може передати показання лічильника за телефоном 280-104 та/або через веб-сайт http://104.ua. Постачальник/газорозподільне підприємство має право щомісяця контролювати правильність зняття споживачем показань лічильника газу та оформлення платіжних документів.

9. За цим договором розрахунки за послуги з газопостачання здійснюються за квитанціями розрахункової книжки постачальника, які самостійно заповнюються споживачем.

За домовленістю Сторін розрахунки за надані послуги з газопостачання можуть проводитися: за платіжними документами, які виписує постачальник: (так/ні) ____________ (підпис споживача, що підтверджує згоду на таку форму оплати) за плановими платежами (авансовими нарахуваннями) виходячи з величини середньомісячного обсягу споживання газу на рівні (куб. метрів)*: _____________ (підпис споживача, що підтверджує згоду на таку форму оплати) _________________ (в опалювальний період) ________________ (у неопалювальний період) ___________________ * За відхилення нарахованих сум за фактично надані послуги з газопостачання від сум зарахованих платежів пеня не стягується.

Тобто, якщо вам докинули куби "програмою", а ви не підписали в договорі скільки ви не проти того щоб вам докидати то все фігня. І через суд, якщо до цього дійде діло можна спокійнісінько все оскаржити згідно їхнього ж договору.

Щось Волигаз/Волиньгаз-збут затупив в цьому питанні.

Крім того я на 100% впевнений, що всі ці докидання на даний момент незаконні (хоча в чомусь може і логічні). І йти в суд і кошмарити Волигаз/Волиньгаз-збут можна спокійнісінько підписавши договір. А в старому взагалі нічого подібного не було. Так що або скоро внесуть зміни до договору, або надають по вухах тому хто його розробляв ;)))), або програма перестане накидати після кількох десятків скарг і розборок в суді.

P.S. У звязку із зміною всій області особових рахунків на сайті поки передати показник не вийде.

Змінено користувачем santa11
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи обов"язково підписувати новий договір? Які є методи впливу, у нового постачальника, якщо я буду оплачувати рахунки, за фактично спожитий газ по лічільнику, але не буду підписувати новий договір?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чи обов"язково підписувати новий договір?

так

Які є методи впливу, у нового постачальника, якщо я буду оплачувати рахунки, за фактично спожитий газ по лічільнику, але не буду підписувати новий договір?

обріжуть газ і все, немає договору - немає газу... на жаль ,це не сарказм, я вже питав на волиньгазі...

Змінено користувачем BkSeo
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому новий договір тристоронній? Волиньгаз, Волиньгаззбут і споживач?

Як розірвати старий договір з Волиньгазом?

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто має новий договір - скиньте почитати.

http://vl.104.ua/ua/files/7999/1

почитаєте, поділіться думками :)

Змінено користувачем SΩLΩMΩN
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось Волигаз/Волиньгаз-збут затупив в цьому питанні.

Це не Вольньгаз затупив а кролік-камікалдзе Яйценюк і ко.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/74-2015-%D0%BF

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є типовий договір на газопостачання затверджений НКРЕ,де нема ніяких узаконень колонок,пломбування,відключення і т.д. Все це Волиньгаз взяв з потолка,щоб розводити лохів. .Беріть цей типовий договір і під ніс газовикам,а свій вони нехай засунуть в д..у.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А банк то який відомий, в якому Волиньгаз тримає рахунок "Р/р 2600704576 в АБ «Кліринговий дім»"

Не лопне раптом що й ніхто і не взнає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А банк то який відомий, в якому Волиньгаз тримає рахунок "Р/р 2600704576 в АБ «Кліринговий дім»"

Ще більш відомий - його власник, як Ви думаєте хто? Юлія Льовочкіна, депутат від опозиційного блоку та сестра Сергія Льовочкіна.

А співвласник банку - Іван Фурсін, депутат від групи "Воля народу" (голова групи - Єремеєв)

От і як Вам це подобається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

<p>

<br />А шоб їм всім коні копитом в лоб дали! <br />
<br /></p> на коня надійся а сам задніх не паси. Будемо мовчати будуть шкуру дерти.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще більш відомий - його власник, як Ви думаєте хто? Юлія Льовочкіна, депутат від опозиційного блоку та сестра Сергія Льовочкіна.

А співвласник банку - Іван Фурсін, депутат від групи "Воля народу" (голова групи - Єремеєв)

От і як Вам це подобається?

А шоб їм всім конь копитом в лоб дав!

легше з бажаннями...

наразі лежу в лікарні, в неділю до нас привезли Єремєєва з черепно-мозковою травмою (впав з коня), а потім гелікоптером забрали до Києва...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав сьогодні показники на гарячу лінію. Попросили моб номер та e-mail, сказали, що вишлють інструкцію, як повідомляти показники по пошті. Знайомому також так говорили. Ні мені, ні йому її не відіслали - пошта на gmail.com з виключеними спам-фільтрами. Комусь приходили такі інструкції чи це замилювання очей, щоб показати, що вони хоть щось модернізують?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здавав сьогодні показники на гарячу лінію. Попросили моб номер та e-mail, сказали, що вишлють інструкцію, як повідомляти показники по пошті. Знайомому також так говорили. Ні мені, ні йому її не відіслали - пошта на gmail.com з виключеними спам-фільтрами. Комусь приходили такі інструкції чи це замилювання очей, щоб показати, що вони хоть щось модернізують?

я кілька місяців поштою показники їм давав, але в останній місяць шось не прийняли. скиньте адресу як отримаєте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

також по телефону повідомляв показники. пропонували надсилати на емейл. зазначив що особового кабінету для перегляду стану рахунку немає і як взнати чи дійшов емейл чи внесли мої показники.... відповідь шокувала - передзвоніть тоді до нас і уточніть по телефону чи оброблено мій електронний лист :_07::_14:

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

якщо чесно, то я не побачив там ніякої реальної допомоги.

там піар якоїсь організації, проте ролик показує стан справ в волиньгазі
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...