Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

Пішов до дупи той волиньгаз разом з своїм забаганками.... вмене взагалі новобудова, будинок роки 2 як зданий, для підключення газ. плити минулого року робив акт перевірки вентиляції та приходив їх представник нібито підключити плитку (платна послуга)...... от я ніяк незрозумію з якого дідька вони мені через рік пишуть що будудь щось там собі перевіряти..... і цікаво як то вони будуть поквартирно відключати газопостачання, якщо стояк газовий один на підїзд...

Придурки бездарні..... мабудь десь газом надихались та й трендять дурню всіляку....

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов до дупи той волиньгаз разом з своїм забаганками.... вмене взагалі новобудова, будинок роки 2 як зданий, для підключення газ. плити минулого року робив акт перевірки вентиляції та приходив їх представник нібито підключити плитку (платна послуга)...... от я ніяк незрозумію з якого дідька вони мені через рік пишуть що будудь щось там собі перевіряти..... і цікаво як то вони будуть поквартирно відключати газопостачання, якщо стояк газовий один на підїзд...

Придурки бездарні..... мабудь десь газом надихались та й трендять дурню всіляку....

Що тут не зрозуміло - їм треба переоформити договори на нову юридичну особу і передати заборгованість. А уловкою "планова перевірка" вони вбивають двох зайців - і договір перезаключать і борги стягнуть. Бо навряд зтось би біг перезаключити договір.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що перезаключення договору то просто так аби була якась причина..... от колись рахунки за кабельне "аверс" виставлялись також по договору, а власники там мінялись частенько (юридичні назви") і ніхто там не нагружав людей з перезаключенням договорів....

Або інший варіант- коли скажуть що у вас заборгованість кажете - нафіг пішли, то я волиньгазу винний, а не вам і з ним я сам розбиратимусь по своїх боргах, а якщо волиньгазу вже неіснує то й боргів моїх також неіснує....... А якщо виявиться що волиньгаз є в наявності то пішли ви нахєр разом зі своїм перезаключенням договору......

Змінено користувачем prorok
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я думаю що перезаключення договору то просто так аби була якась причина..... от колись рахунки за кабельне "аверс" виставлялись також по договору, а власники там мінялись частенько (юридичні назви") і ніхто там не нагружав людей з перезаключенням договорів....

Або інший варіант- коли скажуть що у вас заборгованість кажете - нафіг пішли, то я волиньгазу винний, а не вам і з ним я сам розбиратимусь по своїх боргах, а якщо волиньгазу вже неіснує то й боргів моїх також неіснує....... А якщо виявиться що волиньгаз є в наявності то пішли ви нахєр разом зі своїм перезаключенням договору......

ти трохи не правий. Волиньгаз існує, але термін дії його тендеру закінчився, зараз тендер виграла інша компанія (таж сама, по суті) і тепер вони тобі газ постачають, а отже тобі треба перезаключити договір.

з аверсом трохи не те, не ті суми. в разі відсутності договору ти маєш право не платити за надані послуги. потім відстоюєш своє право в суді, кажеш що не винен що вони мені газ постачали, я ним не користувався і платити не збираюсь...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішов до дупи той волиньгаз разом з своїм забаганками.... вмене взагалі новобудова, будинок роки 2 як зданий, для підключення газ. плити минулого року робив акт перевірки вентиляції та приходив їх представник нібито підключити плитку (платна послуга)...... от я ніяк незрозумію з якого дідька вони мені через рік пишуть що будудь щось там собі перевіряти..... і цікаво як то вони будуть поквартирно відключати газопостачання, якщо стояк газовий один на підїзд... Придурки бездарні..... мабудь десь газом надихались та й трендять дурню всіляку....

Плетеш, як до дуба в'язане.

1) перевіряти мають право. І добре, що перевіряють!

Знаю ті "новобудови" клепають аби здати і бабла збрити. А технології фіг дотрималися. Із матеріалами така ж історія.

Ане дай Бог в тебе в вентиляцію щур заліз і застряв. І все, немає вентиляції. І що тоді??

А поквартирно відключати дуже просто. Вентель є в кожній квартирі. все, що після вентеля, обрізали і заглушили. Поставили пломбу.

І будуть щотижня перевіряти. І ходити з міліцією. І, якщо протрібно, з ордером.

А чого я маю платити за злісних неплатників???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вбиває ситуація з лічильниками.

Порох обіцяв встановити безкоштовно тим, в кого нема, до початку 2016 року, чи я помиляюсь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dream,

Чогось мені здається, що ТС трохи щось наплутав і там все-таки оголошення приблизно такого змісту. і відключати мусять, і ганчіркою нічого не закривають, і пуск зроблять лише тоді, коли впевняться, що все у всіх гуд.

в такому разі звичайно треба бути вдома, але якщо ж вони хочуть перевірити вентиляція, сигналізатора чи ще щось, хай приходять коли мені зручно.

тепер буду чекати фото оголошення

На здоровля, фото.... Пора щось крупнокаліберне купувати, здається....

myHjP.jpg

А акти на вентканали не давали НІКОЛИ, мотивуючи тим, що бланків в них, бідолашних, нема. А тепер що, штраф? А, даруйте, в рило з порогу?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А акти на вентканали не давали НІКОЛИ, мотивуючи тим, що бланків в них, бідолашних, нема. А тепер що, штраф? А, даруйте, в рило з порогу?

Взагалі то вентканалами займається обслуговуюча організація (ЖЕК, ОСББ), з якими у користувача є договір, шліть тих газовиків туди прямим текстом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ахренеть...а в когось то є акт провірки вентиляційних каналів? скільки себе памятаю, їх ніхто ніколи не провіряв...не те що акти писав.

Памятаю, у брата в приватному будинку перевіряли, змусили трубу більшого діметру зробити. Приборчик у них - вентилятор на палці і підєднаний до приладу, схожого на тестер зі шкалою.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

цікаво, а якими приладами вони перевіряють вентканали?

чи ці прилади сертифіковані на Україні?

наскільки пам'ятаю - максимум з того що бачив - це запалювали сірник і підносили до вентканалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скільки себе памятаю, їх ніхто ніколи не провіряв...не те що акти писав.

Завжди! Кожного року! приходив хтось (тьотка / дядько) і просили прикласти в кухні до витяжки (вентиляції) листок паперу (А4) . Він завжди "прилипав" від потоку повітря. Працює в мене вентиляція.

Завжди ставли "галочку" типу все ок. і просили розписатися, що все гуд.

А де ви живете?

цікаво, а якими приладами вони перевіряють вентканали?

У фірми "техноМодуль" , а вони цим займаються, я такий прилад бачив. Він перевіряє об'єм повітря який проходить через канал. Типу лічильника, тільки маленький, ще казали, що він дорогий до всрачки, кількасот євро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У фірми "техноМодуль" , а вони цим займаються, я такий прилад бачив. Він перевіряє об'єм повітря який проходить через канал. Типу лічильника, тільки маленький, ще казали, що він дорогий до всрачки, кількасот євро.

Женя, я не про техноМодуль - а про газовиків - у них є такі прилади - тоді Велкам, немає - будь ласка - йдіть пасти корів.

на кожне ніби законне зауваження - мають бути законні підстави, виявленні законними методами, в рамках законів із застосуванням законних приладів.

все інше - то домисли і провокація

Змінено користувачем madkot
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про газовиків - у них є такі прилади - тоді Велкам, немає - будь ласка - йдіть пасти корів.

Ну, газовики не знаю, у нас, ніби, не газовики перевіряли.

Хоча і втих є свої "методи" доіпатися.

Типу газова плита не під вентиляційним отвором стоїть.

Чи там, фоточка далеко. З рештою, якби знайти усі ці норми, можна було б з ними в суді порозмовляти. У разі якихось там штрафів і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Пасти корів" вони йдуть автоматом - хочу - пускаю, хочу - ні, то ж не правоохоронці з відповідними паперами, а зважаючи на робочий день + ледь не погрозливий зміст цидули - йдуть не тільки корів пасти, а й куди подалі. Лічильника в нас перевіряли в кінці зими... Бабла скосити за так - не дам.

Змінено користувачем AgentSmith13
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

люди-люди, боже-боже...

Правила безпеки систем газопостачання, як і ПДР, писані "кров'ю".

Не дуріть і не фантазуйте.

І, як то кажуть, - учітє матчасть. Або RTFM, кому шо більше наравицця :)

За дві сторінки наговорили стільки, що то треба вас всіх, в т.ч. "розумників", збирати разом і читати лекцію по БЖД. :)

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене вбиває ситуація з лічильниками.

Порох обіцяв встановити безкоштовно тим, в кого нема, до початку 2016 року, чи я помиляюсь?

Це в тих квартирах,де є газова плита і колонка до 2016 року Потім будуть,де тільки газова плита В цьому році поставили нам безкоштовно От тільки халепа,бо платити стали більше Проживаємо двоє,прописані троє По нормі мали б платити за 27 кубів,а зараз менше ніж 40 в місяць не виходить Колона Vaillant раніше запальник горів постійно,тепер тільки те й роблю що клацаю До речі, ще й духовка електрична,а не газова. Користуюсь часто мультиваркою і всерівно навіть в тих 27 ніколи не вкладусь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тільки халепа,бо платити стали більше

Саме тому і люди почали відмовлятись від безкоштовних лічильників. Нафтогаз нєгодує: "НАФТОГАЗ" ЗАКЛИКАЄ КАБМІН ТЕРМІНОВО ПОВЕРНУТИ НОРМАТИВ СПОЖИВАННЯ ГАЗУ БЕЗ ЛІЧИЛЬНИКІВ НА АДЕКВАТНИЙ РІВЕНЬ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Чесссний" бізнес. Оплатіть будь ласка ще раз.

post-23852-0-58371100-1437377597_thumb.j

post-23852-0-51838100-1437377833_thumb.j

Змінено користувачем Toad
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли в нас в під"їзді комусь ставили лічильник, то також писали що треба бути вдома бла-бла-бла....і перекрити газ і пуск буде поквартирно. Я газ перекрив і на дверях на магніт прицепив записку що газ перекрив і буду вдома після 18.00. Не знаю читали чи ні, але газ ніхто не відключив :).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

про газовиків - у них є такі прилади - тоді Велкам, немає - будь ласка - йдіть пасти корів.

Ну, газовики не знаю, у нас, ніби, не газовики перевіряли.

Хоча і втих є свої "методи" доіпатися.

Типу газова плита не під вентиляційним отвором стоїть.

Чи там, фоточка далеко. З рештою, якби знайти усі ці норми, можна було б з ними в суді порозмовляти. У разі якихось там штрафів і т.д.

та діло в тому, що в моїй квартирі норм дотриматись тяжко (газовики самі стоять і ріпу чешуть), адже якщо врахувати всі мінімальні відстані між газовими приладами - то мені треба кухню розширяти і все газовими трубами та витяжками заложити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При наявності приладів з димоходом (колонки, котли, печі) забороняється користуватися примусовою витяжною вентиляцію (ветрилятором на вентканалі), бо це може змінити потік тяги в димоході з потраплянням продуктів згорання до житлового приміщення.

А це як? Якщо вентилятор витягує повітря з квартири і вдуває в димохід.

А, наприклад, включив ти вентилятор, і твій чадний газ замість даху примусово задуло сусідові (ну звісно, якщо в тебе не індивідуальний канал), бо вітер повернувся так, що з даху задуває у вентканал. Сусіди - трупи.

і не так. Це коли ти включив в себе витяжку, а в цьому ж приміщенні працює котел чи колонка в димохід. Витяжка витягує З приміщення, а притоку повітря немає (двері-вікна гарно зачинені) - звідки візьметься притік?! - розвернеться потік в димоході! В результаті твій чадний в тебе в квартирі! Де трупи?!

І за акти перевірки димоходів. Раніше щороку ходили перевіряли (жеківці, певно), а якось прийшли з папериком-"договором", згідно якого (підписавши який) надалі перевірку димоходів ви берете на себе, тобто відповідальність тепер на вас. Так що до кого перестали ходити перевіряти, ви но попитайте своїх в сім'ї, може такий "договір" і у вас десь валяється...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і не так. Це коли ти включив в себе витяжку, а в цьому ж приміщенні працює котел чи колонка в димохід. Витяжка витягує З приміщення, а притоку повітря немає (двері-вікна гарно зачинені) - звідки візьметься притік?! - розвернеться потік в димоході! В результаті твій чадний в тебе в квартирі! Де трупи?!

В цьому випадку внаслідок відсутності притоку повітря затухне полум'я і чадного газу не буде. де тоді візмуться трупи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені десь тижні 2 тому телефонували і казали оплатити заборгованість за газ 100 кубів нарахували - хоча на лічильнику "0" бо новобудова і ще ніхто не користувався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені десь тижні 2 тому телефонували і казали оплатити заборгованість за газ 100 кубів нарахували - хоча на лічильнику "0" бо новобудова і ще ніхто не користувався.

Це в них "аналітика" Лб*ять... раз немає гарячої води - значить грієш на газу воду. І нііпёть. Пофіг, що в мене бойлер, і гарячий кран опломбований...

Реально, у Волиньгазі бєспрєдєл. Був і буде.

Коли сусіди ставили лічильна і просили бути дома, бо будуть вимикати газ - всі віднеслися з розумінням.

На крайняк, коли йдеш з дому - ТОЧНО перекрий клапан і залиш записку в дверях - "клапан закрив. Дома бути немає змоги."

Все можна вирішити, а не кіпішувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мені десь тижні 2 тому телефонували і казали оплатити заборгованість за газ 100 кубів нарахували - хоча на лічильнику "0" бо новобудова і ще ніхто не користувався.

Це для волиньгазу нормально, вони при відсутності даних від абонента (а за угодою абонент в кінці місяця повинен дзвонити і повідомляти показники) нараховують по середньомісячному показнику на одного прописаного. В мене те ж таке було, зфоткав лічильник, сходив у Волинь газ і вони виправили в своїй базі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...