Перейти до змісту

Волиньгаз обнаглів!


Рекомендовані повідомлення

1200 кубів на опалювальний сезон по 3,60 грн чи 200 в місяць це одне і те ж. Тільки тим хто бувало палив менше 200 кубів в місяць просто залишиться пару дешевших кубів на холодніший місяць.(Для них це трошки вигідніше). А от тим хто палив 500-600 в місяць буде 2-3 міс. ціна дешевше а потім все по 7,18. Тобто рахуй один місяць 1800 грн. за 500 кубів прийде рахунок, а на наступний за тих же 500 кубів 3600 грн. (типу ліміт дешевого газу закінчився).

1200 кубів? Думаю наприкінці опалювального сезону Яйценюку точно "кулю у лоба пустять". Особисто до нього з його "маневрами", у мене велике обурення. Я мешкаючи у власному будинку... сучасному, утепленому вписатися у його 200кубів не можу у холодний місяць (площа загальна 160м2), зі мною то ладно... я зароблю, відірву від дітей але заплачу... а що будуть робити пенсіонери у старих шлакових хатах.. з опаленням радянського зразка? Як їм бути? Субсидії - це смішно.... Газ подешевшав а ціни підлетіли у рази!!!!

Субсидії це не смішно, а реально вигідно.

  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

santa11, почитай тут

згідний. на 200 кубів менше. Але хто його зна що ще придумають. Навіть до нового року може ще мінятись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Як проводяться розрахунки за пільговою ціною 3.60 за куб.м

До уваги користувачів з індивідуальним опаленням, які мають право сплачувати за природний газ за пільговою ціною.

При розрахунках за жовтень ціна 3.60 грн за куб.м газу застосовуватиметься на обсяг споживання до 200 куб.м, решта спожитого у жовтні газу сплачується за ціною 7.188 грн за куб.м.

4 листопада набрала чинності Постанова Кабміну від 30.10.2015 р. №872, відповідно до якої ціна 3.60 грн за куб.м застосовуватиметься на обсяг в межах 1200 куб.м на спожитий у період  з 1 жовтня 2015 р. по 31 березня 2016 р. природний газ.

Тож на початку грудня ваш постачальник проведе перерахунок із врахуванням цих змін при здійсненні розрахунку за листопад. Тобто сплачені за ціною 7.188 грн за куб.м обсяги (у межах 1200 куб.м), які було спожито у жовтні, будуть перераховані за ціною 3.60 грн. грн за куб.м.

Показання лічильника

Шановні користувачі особистих кабінетів!

  • За відсутності фактичних показані лічильника на останню дату розрахункового періоду (наприклад, на 31 жовтня), обсяг споживання за місяць розраховує програма.
  • Показання, які ви передаєте у поточному місяці (листопаді ) будуть враховані програмою під час розрахунку саме за цей місяць (листопад).
  • Тож, якщо ви бачите передані вами фактичні показання через особистий кабінет чи в інший спосіб – вони обов’язково будуть враховані.
  • Радимо передавати фактичні показання 1 раз на місяць у рекомендовану вашим постачальником дату (наприклад, останній день місяця).
  • Якщо ви успішно передали показання з кабінету, проте до кінця дня вони у особовий рахунок не записались (ви їх не бачите у кабінеті), сповістіть нас, як це вказано у цій інструкції.

Служба технічної підтримки

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Наш сьогоднішній прикол з Волиньгазом:

Також повісили цидулки на під'їздах про відключення газу 29,06,2016 (сьогодні) для перевірки газового обладнання. Повісили десь за тиждень, ну повісили та й повісили, тому сьогодні про це ніхто й не згадав. Згадали, коли газ в 10 годині пропав. "Зварили" картоплі в мундирах в мікрохвильовці і з сальцем - ніяких проблем. Але під вікном почали збиратися і шуміти сусіди, писати якісь заяви і збирати підписи. Вийшов побалакати, виявляється Волиньгаз трішки "переплутав" і приїхав не перевіряти обладнання, а втіхаря встановлювати газовий лічильник на будинок. Не розумію, чому втіхаря, я тільки "за" лічильники і "проти" нормо-кубів-годин-кілометрів. Але оця їхня хітрозробленність зіграла з ними злий жарт. Пенсіонери Люди згуртувалися, почали писати заяву проти встановлення лічильника і заблокували їм роботу. Волиньгаз парирував - не дасте встановити лічильник, не включимо газ, маємо право три дні не вмикати, і зробимо це під приводом, що не було усіх людей по квартирах. На цю окуївшу заяву люди відповіли скаргою, яку хутко завезли в прокуратуру. Приїхав якийсь ГПЗовський депутат, особисто не бачив, але підозрюю, що це хтось з тих лисих "близнят", які досі вітають своїх виборців на бігбордах з Великоднем. До вечора нічого не вирішили, але почали поступово вмикати газ по під'їздах. Мені це все якось монопесуально, бо маю власний лічильник газу, але раз пішла така заруба, то і ми підписалися в тій заяві проти лічильника. Хай вчаться працювати цивілізовано. Район - ГПЗ.

Волинські новини і іже с німі, прошу перепосту! :) 

В кого ще є такі об'яви на під'їздах? Свою навіть сфоткати не встиг, вони їх сьогодні швидко обірвали.

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nickel, це - http://www.volynnews.com/news/society/luchany-protestuiut-proty-vstanovlennia-budynkovoho-hazovoho-lichylnyka/

?

Перепитую, бо думаю що ситуація мабуть типова.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, snouden сказал:

Nickel, це - http://www.volynnews.com/news/society/luchany-protestuiut-proty-vstanovlennia-budynkovoho-hazovoho-lichylnyka/

?

Перепитую, бо думаю що ситуація мабуть типова.

Йопта, ВН мене обігнали, старію. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, nickel сказано:

Йопта, ВН мене обігнали, старію. :)

А у вас стоїть квартирний лічильник на газ? (недогледів)

Що це за будинкові загальні лічильники? Чи вірна інфа з комментів ВН, що їх ставлять якби замість квартирних?

Як так виходить, що припустімо у вас стоїть лічильник, у сусіда не стоїть - і стоїть лічильник на будинок. Тоді що, від лічильника будинка віднімається показники лічильників квартир і ділиться між тими, в кого нема лічильників ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, snouden сказал:

А у вас стоїть квартирний лічильник на газ? Що це за будинкові загальні лічильники? Чи вірна інфа з комментів ВН, що їх ставлять якби замість квартирних?

В мене і ще в деяких сусідів стоять лічильники. Ставили за власний рахунок, так як в квартирі лише одна точка відбору газу (газова плита), а [тоді] безкоштовно ставили лише тим у кого дві точки і більше (плита + колонка, наприклад).

ХЗ, що то за лічильник. Його навіть не розпаковували. :) Мав би бути замість квартирного, у кого немає лічильника. Кубатура з лічильника рівномірно розбивалася б на усіх прописаних в будинку, за мінусом мого лічильника і інших квартирних лічильників. Але це моя думка, що з цього приводу думає Волиньгаз я не знаю, не мав змоги бути присутнім там цілий день, розповів лише те, що встиг почути пробігаючи повз барикади.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, romanc сказал:

 У нас сегодня второй раз домовой счетчик ставили.

Поставили? А перший раз?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, halcogen сказал:

Будь який лічильник, будь то тепла, води, газу, електрики і т.д. який ставиться на весь будинок, а не на окремо в квартиру - це аналог колхозу! Ніякої економії він не дасть, лише прибавить гемору, бо основна причина - до половини мешканців будуть мати субсидії і вони не будуть економити, така природа людини. Ви можете економити, але платити будете і за себе економлячі і за свого сусіда-судсидіста. 

Я ж і не пишу про економію, але принаймні я знатиму, що не плачу за прорив водогінної чи іншої труби хрєн зна де. А взагалі в мене лічильники стоять на ВСЕ. Автономне опалення не дають ставити як і квартирний лічильник теплоенергії, тому поставили на під'їзд - обрали найменше зло. Залишилося замінити квартирний лічильник електроенергії на двотарифний  та ще й під пільговий державний кредит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 часов назад, nickel сказал:

Поставили? А перший раз?

Неделю или две назад, а вчера меняли на другой, вместе со шкафом и трубами.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів поставити лічильник на газ в квартиру. Дзвонив в Волиньгаз, а мені розказують що там черги на встановлення. Кажуть що можуть десь на осінь встановити якщо напишу заяву. Але зразу ж запропонував встановити швидко через якусь я так розумію їх же ж "фірму кормушку"  буквально за 2-3 дні, но вартість 2400 грн., і за таку суму зразу черги зникають і лічильники бесплатні знаходяться. Коли вже вони подавляться тими хабарями і своїми корупційними схемами ((((?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Lovetstiney сказал:

Хотів поставити лічильник на газ в квартиру. Дзвонив в Волиньгаз, а мені розказують що там черги на встановлення. Кажуть що можуть десь на осінь встановити якщо напишу заяву. Але зразу ж запропонував встановити швидко через якусь я так розумію їх же ж "фірму кормушку"  буквально за 2-3 дні, но вартість 2400 грн., і за таку суму зразу черги зникають і лічильники бесплатні знаходяться. Коли вже вони подавляться тими хабарями і своїми корупційними схемами ((((?

У Вас є колонка? Якщо є колонка, то раніше безкоштовно ставили лічильники, зараз не знаю. Взагалі раджу почитати законадавство і йти туди та на місці спілкуватись, телефон - це не те.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23 хвилин тому, seolutsk сказано:

У Вас є колонка? Якщо є колонка, то раніше безкоштовно ставили лічильники, зараз не знаю. Взагалі раджу почитати законадавство і йти туди та на місці спілкуватись, телефон - це не те.

Колонки немає, тільки газова плита . Дякую...будемо боротися з тією газовою мафією . !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не в колонці справа, лічильник надавали безкоштовно (але за проект і роботу ви все ж платите), якщо у вас не менше двох газових приладів. Напр, плита+колонка (переважна більшість), плита+груба, груба+"титан", і т.ін.

А те, що черга на "безкоштовний", ну то то ж зрозуміло! :) В нас всі хочуть "халяву", тому й черга ;) Я ставив за один день, щоб на субсидію подавати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

32 хвилин тому, jack74 сказано:

Не в колонці справа, лічильник надавали безкоштовно (але за проект і роботу ви все ж платите), якщо у вас не менше двох газових приладів. Напр, плита+колонка (переважна більшість), плита+груба, груба+"титан", і т.ін.

А те, що черга на "безкоштовний", ну то то ж зрозуміло! :) В нас всі хочуть "халяву", тому й черга ;) Я ставив за один день, щоб на субсидію подавати

Ставили за один день і напевне платили тих 2400 грн....а це ж не нормально. Бо лічильник це власність Волиньгазу ( згідно законодавства надається безплатно )....а вони ще на них роблять штучний попит і набивають кишені користуючись монополією. Питання ж не в халяві....та халява давно проплачена Вами і мною на державному рівні, а вони продають нам лічильники вдруге.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, jack74 сказано:

Не в колонці справа, лічильник надавали безкоштовно (але за проект і роботу ви все ж платите), якщо у вас не менше двох газових приладів. Напр, плита+колонка (переважна більшість), плита+груба, груба+"титан", і т.ін.

А те, що черга на "безкоштовний", ну то то ж зрозуміло! :) В нас всі хочуть "халяву", тому й черга ;) Я ставив за один день, щоб на субсидію подавати

Ставили безкоштовно, попередньо лише дали згоду на його встановлення. Сам не знаю, але економії не відбувається

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 minutes ago, Ukrainec said:

Ставили безкоштовно, попередньо лише дали згоду на його встановлення.

Теж поставили безкоштовно у всіх квартирах нашого будинку. Крім того знаю ще кілька людей, що проживають в інших хрущах з колонками, і яким теж поставили безкоштовно.

так що про оплату роботи Джек "перебільшує". Хіба може щось змінилось.

 

На рахунок економії. А ти коли ставив? Є лише газова плита?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ставили десь рік тому,

...так, є колонка, (квартира хрущ)

 

Проживає там одна людина, пенсіонер; 0,5-2м3 менше норми випалити ледь вдається, а інколи один на один виходить.

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 minutes ago, Ukrainec said:

ставили десь рік тому,

...так, є колонка, (квартира хрущ)

 

Проживає там одна людина, пенсіонер; 0,5-2м3 менше норми випалити ледь вдається, а інколи один на один виходить.

 

 

Норми - в сенсі субсидії? А яка зараз норма кубів на одну людину? 

І ще,  колонка з сучасних? Фітіль горить постійно чи електро запалювання? Я якось калькулірував, скільки газу згорає на фітілі нашого юнкерса. Вже не пам'ятаю точно (здається до 7 кубів, та можу помилятися).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

47 хвилин тому, Ukrainec сказано:

ставили десь рік тому,

...так, є колонка, (квартира хрущ)

 

Проживає там одна людина, пенсіонер; 0,5-2м3 менше норми випалити ледь вдається, а інколи один на один виходить.

 

 

Ось і відповідь, одна людина: пенсіонер, чоловік, тобто скоріш за все куховарить мало, і палить на підігрів води ще менше, коротше самий мінімальний варіант споживання газу, і все рівно ледь вкладається в норму...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, Ukrainec сказано:

Проживає там одна людина, пенсіонер; 0,5-2м3 менше норми випалити ледь вдається, а інколи один на один виходить.

а можна цифри - розмір норми, і скільки саме кубів газу в середньому за місяць спалює той пенсіонер?

бо по "старій" нормі 18куб.м/міс. (плита й колонка) в мене економія з халявно встановленим лічильником спочатку була в 3 рази, потім десь у 2

по скасованій судом нормі 9 - економія мінімальна

по "новій" нормі 14 (за 01.02.2016) - економія знову відчутна

норми: https://104.ua/ua/gas/id/normi-spozhivannja-prirodnogo-gazu-10072

п.с. хоча субсидію, мабуть, все ж доведеться зробити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...