Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Цікавить в кого 4-5 етажний будинок і на підїзд встановлено тепловий лічильник , скільки платите в місяць?

Змінено користувачем buumb1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікавить в кого 4-5 етажний будинок і на підїзд встановлено тепловий лічильник , скільки платите в місяць?

За листопад вийшло 13,27 за метр квадратний (замість 15,54 якби не було лічильника). Будинок 30-квартирний 5-поверховий. В квартирі дуже тепло.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Цікавить в кого 4-5 етажний будинок і на підїзд встановлено тепловий лічильник , скільки платите в місяць?

За листопад вийшло 13,27 за метр квадратний (замість 15,54 якби не було лічильника). Будинок 30-квартирний 5-поверховий. В квартирі дуже тепло.

 

Ого-го! І це при тому, що на вулиці була плюсОва температура. Я б так не радів би. Як сукнуть морози, плотитимете значно більше, ніж 15,54.

А причина, певно, проста, немає людини в будинку, яка б при теплі на вулиці прикручувала б краніки на лічильнику.

Змінено користувачем vaz75
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого-го! І це при тому, що на вулиці була плюсОва температура. Я б так не радів би. Як сукнуть морози, плотитимете значно більше, ніж 15,54.

А причина, певно, проста, немає людини в будинку, яка б при теплі на вулиці прикручувала б краніки на лічильнику.

Ви праві в будинку встановили тільки лічильник, а не індивідуальний тепловий пункт і крани на лічильнику не підкручуються, коли на вулиці тепліше. Що буде зимою побачим. За листопад на трикімнатній квартирі 137 грн економії.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В квартирі завжди 20,5-21 градус. В бойлерній біля будинку система "Данфосс" все регулює - вночі батареї майже холодні, зранку та ввечері біля 40 градусів. За 10 днів жовтня та листопад заплатили 500 грн. за опалення, точно не скажу по місяцях, тому, що голова ОСББ більше подав за жовтень більші показники, приблизно так - 140 жовтень и 360 листопад. Квартира 54 м2. Стоїть новий лічильник на будинок. В друга без лічильника нарахували за 2-о кімнатну 718 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В знайомих поставили перед цим опалювальним сезоном ІТП, квартира утеплена мінватою, 1 поверх, встановили ще енергозберігаючі вікна у всіх підїздах та підвалі, 5 поверхів, 4 підїзда, ОСББ новостворене (пару років), з кредитами на ІТП за 44 кв. м. двохкімнатну квартиру в минулому місяці за опалення заплатили по 3.20 грн за 1 кв.м., всього десь 120-150 грн за опалення. Але там і голова займається цим питання, контролює температури і т.д., в квартирі 23-24 градуси постійно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь в приват24 на рахунки за листопад - якогось фіга за опалення двокімнатної хрущовки мені виставили на 82 грн більше ніж має бути за моїми підрахунками. Хто в курсі чого так сталося? Куди звонити розбиратися?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорожче, ніж 15.54грн. за кв.м?

"виставляє" Місцевий обчислювальний центр, туди і дзвонити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь в приват24 на рахунки за листопад - якогось фіга за опалення двокімнатної хрущовки мені виставили на 82 грн більше ніж має бути за моїми підрахунками. Хто в курсі чого так сталося? Куди звонити розбиратися?

https://www.komunal.lutsk.ua/KomVC.php?brows=CR:998

 

сайт обчислювального центру. там видно усі нарахування

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивлюсь в приват24 на рахунки за листопад - якогось фіга за опалення двокімнатної хрущовки мені виставили на 82 грн більше ніж має бути за моїми підрахунками. Хто в курсі чого так сталося? Куди звонити розбиратися?

 

 

дорожче, ніж 15.54грн. за кв.м?

"виставляє" Місцевий обчислювальний центр, туди і дзвонити

 

Обчислювальний центр лише зводить базу. За рахунками треба звертатись до першоджерела - відповідної комунальної служби. В даному випадку - Луцьктепло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нема лічильника, нема лоджиї, нема балкону. Виходить, що мені нарахували за лишні 5,3 квадрата. В мене два варіанти - або скажуть, що щось недорахували за жовтень, або я давно плачу за лишні квадрати))) Завтра буду звонити в Луцьктепло

Змінено користувачем yurgen
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Дивлюсь в приват24 на рахунки за листопад - якогось фіга за опалення двокімнатної хрущовки мені виставили на 82 грн більше ніж має бути за моїми підрахунками. Хто в курсі чого так сталося? Куди звонити розбиратися?

Якщо є лічильник, тоді нараховують по факту використання.

Якщо лічильника немає, тоді 15,54 грн за метр опалювальної площі (в цю площу також входить лоджія з поправочним К=0,5 і балкон з К=0,3)

Якщо лоджія засклена, то коеф. 1,0, а балкон 0,8...

Змінено користувачем san4ez1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всьо - розібрався. Підняв старі квитанції і там вказана площа квартири 49,5 кв.м., а в техпаспорті і в інших документах - 44,2. Вобщєм я переплачував 19 років))). Певно буду добиватися перерахунку. Ще з юристом пораджуся

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

нажаль, котел для більшості роскіш, і не в плані коштів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

нажаль, котел для більшості роскіш, і не в плані коштів.

 

 

Так і я про це, хай не розказують про економію й утеплення, а дозволять переробку на індивідуальне опалення, тоді точно будет економія. Це все просто зробити, державні програми по переробці цілих міст не проблема, пряма домовленість з заводами що виробляють котли і фірми по монтажу, на лізинг котлів на років 5-7 за рахунок опалення-квартплати. Думаю заводи в чергу би ставали на такі замовлення, та й конкурс можна було би провести і ціна оптова була. Так нє, треба обігрівати атмосферу і заробляти.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

Стоп. Шото ви плутаєте, сер. Максимум по цій квартирі може бути 58*15,54=901,32 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

Стоп. Шото ви плутаєте, сер. Максимум по цій квартирі може бути 58*15,54=901,32 грн.

 

 

Це тільки опалення? Я пишу за всю квитанцію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

Стоп. Шото ви плутаєте, сер. Максимум по цій квартирі може бути 58*15,54=901,32 грн.

Це тільки опалення? Я пишу за всю квитанцію.

а що, котел економить ще й воду, електрику, вивіз сміття та інше обслуговування будинку та прибудинкових територій, разом гордо іменоване "комуналка"???
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 а що, котел економить ще й воду, електрику, вивіз сміття та інше обслуговування будинку та прибудинкових територій, разом гордо іменоване "комуналка"???

 

Ви в кого питаєте? І до чого тут цей "брєд"?

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що, котел економить ще й воду, електрику, вивіз сміття та інше обслуговування будинку та прибудинкових територій, разом гордо іменоване "комуналка"???

Ви в кого питаєте? І до чого тут цей "брєд"?

запитую в того, хто написав, що за 58кв.м з котлом платить 855грн. за комуналку, а за "такую же без индивидуалки" 2044грн.

вище порахували, що максимум за 58кв.м по сьогоднішньому тарифу - це 901.32грн. виходить, що "индивидуалка" економить 2044-855 =1189грн., а це значно більше, ніж вартість вартість опалення 901.32грн. а звідси два висновки - або котел допомагає еконономити на інших комунальних послугах, або хтось збрехав в цифрах 855 і 2044 ("збрєдив"). так зрозуміліше?

переробляти систему опалення з централізованої на індивідуальну при сьогоднішньому тарифі на опалення - невигідно, термін окупності - надто багато років. а якщо ще є право на субсидію - то цей термін взагалі виходить за будь-які розумні рамки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, Вы решили поспорить? Я Вам так расскажу:

Если у Вас свой котел - то и вода только холодная на входе. В обычной же квартире воды разной много: холодная, горячая, сливы... - это всё даже со счетчиками дорого. Потому как чтобы вода была горячей иногда приходиться долго сливать воду (пока она по стояку пройдет) и т.д. и т.п.

Если котел свой - Вы можете настроить режим экономии с помощью обычных температурных датчиков: по дням, времени суток + например, уехали на 5 дней - поставить минимальную температуру.

Далее... ОСББ или наш суперЖЕК - тут всегда разница есть, так как в ОСББ люди зачастую сами формируют расходы (на уборку территории, подъездов, ремонты...) и это выходит намного меньше, чем за человека в квартире на обслуживании ЖЕКа.

Вот и выходит экономия на всем (кроме электрики - пожалуй только эта плата одинаковая). Но можно и тут подшерстить и поставить экономки, уменьшить расход, чтобы вписаться в тарифы до определенного кол-ва киловатт (там меньше оплата).

Змінено користувачем LenKa
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как бы в продолжение темы: моя 40 кв. 1200 грн. за ноябрь. И к сожалению нет возможности уменьшить затраты (опалення по площади), вода по счетчику, электрику не могу экономить, так как дообогреваемся еще конвекторами...Жах!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Как бы в продолжение темы: моя 40 кв. 1200 грн. за ноябрь. И к сожалению нет возможности уменьшить затраты (опалення по площади), вода по счетчику, электрику не могу экономить, так как дообогреваемся еще конвекторами...Жах

а двохтарифний лічильник поставити , і бойлер на нагрів гарячої води?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

опишу своє... Село. ОСББ. Квартира 68кв. Котел гріє воду+опалення - - змушений зараз платити по 200 кубів газу. * 3,6 = =720 грн, бо холодною зимою в 300 кубів не вкладусь. Величезну кількість газу економить посудомийка! Світло 150-180 грн, не менше. Світло зекономити не можу. + 300 грн ОСББ. Всього - 720+180+300 = 1200 грн. Це без інтрнету, телефону і т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...