Перейти до змісту

Anders

Учасники
 • Кількість зміста

  232
 • Дата реєстрації

 • Останній візит

Репутація громади

64 Байдужий

Про Anders

 • Ранг
  Прописанный
 • День народження 11.08.1984

Контакты

 • Сайт
  http://
 • ICQ
  0

Останні відвідувачі профілю

5 932 перелядів профілю
 1. Anders

  утеплення будинку

  Це теж саме, що порівняти х@й з пальцем. Під стяжкою лист пінопласту просто лежить притиснутий вагою самої стяжки; на стіні навантаження інше буде. Спробуйте на пінопласт, яким утеплена стіна, вчепити турніка і повисіти на ньому. Якщо керуватися вашою логікою, то пінопласту нічого не буде, бо має витримати 25 тон.
 2. Рибінспекція займається складанням карт зимувальних ям, а браки хай плавають собі
 3. Anders

  Боротьба з браконьєрством

  Список складений ідіотами для ідіотів або ж для галочки перед керівництвом. Принаймні по Луцьку. В нього попала значна територія заліва біля мосту по Ковельській і глибина там вказана 3.5 м. Колись там справді були зимувальні ями і взимку ловили карпа великими тройніками. Але ніяких заборон на вилов не було. Немає їх і зараз, і глибини там такої немає, і заросле все очеретом та зіллям, принаймні літом. І ловлять там зараз рибаки з човнів, і зимою хмари рибаків з льоду. А коли вода холодна і водоростей немає ставлять там сітки вздовж і впоперек місцеві гандони по ночах на своїх дерев'яних човнах. І це все за 500м від рибінспекції на т.зв. 'зимувальній ямі'. Тому це все чистої води профанація та імітація роботи. Ніхто нічого не охороняв і не збирається.
 4. Та риба на заліві довго не проіснує. Біля мосту на руслі за посадкою кленів стоянка дерев'яних човнів, власники яких на заліві днюють і ночують. А вночі можна сітками перегородити залів вздовж і впоперек, особливо зараз, коли немає зілля і причому перед самим носом в рибінспекції. Хіба що риба піде вниз по течії.
 5. Треба 2 шт. сталевої смуги (полоса, штаба)80х10 або 60х10 довжиною десь 1,5м (може бути трохи коротша). Де можна купити?
 6. Anders

  Контур заземлення

  Я купив собі 2 роки тому стержні з нержавійки. Правда ще заземлення не зробив.
 7. З моменту підключення пройшло вже більше місяця. Інтернетом задоволений, швидкість відповідає заявленій. За весь час інтернет зникав два рази десь по 1-1,5 год, але відразу ж приходило смс повідомлення про аварію на лінію і вказувався час, коли будуть завершені ремонтні роботи. Рекомендую.
 8. Я залишав заявку не на сайті. Дзвониш до них по телефону і замовляєш підключення. Там відразу розкажуть і про тарифи, і про вартість підключення.
 9. Я для тебе персонально скинув посилання в попередньому пості. Якщо не бачиш, то шукай в тарифах для багатокварних будинків. Підключався я не по акції.
 10. Нещодавно провів собі в квартиру оптичний інтернет. Серед доступних на районі провайдерів - Волинські оптичні мережі та WestNet. У ВОМ вже був заведений в будинок кабель і підключені 2 квартири, тому звернувся в першу чергу до них, оскільки думав буде дешевше. Запропонували ціну за підключення в районі 500грн та абонплату 225грн за 100МБіт (тобто тариф як приватного сектору). Якщо хочеш дешевше - шукай ще три квартири для підключення. Після цього звернувся у WestNet і в результаті отримав підключення за 1грн та абонплату 120грн за 100МБіт (модем був мій власний, а оптичний термінал дали в користування). При цьому кабель в будинок заведений не був і підключали одну квартиру, тобто мене. Швидкість після підключення відповідає заявленій і поки що я дуже навіть задоволений (сподіваюся, що так буде і надалі). Даний пост написаний не для реклами, а для того аби допомогти майбутнім користувачам оптичного інтернету вірно вибрати провайдера і зробити висновки про політику цих двох компаній. P.S. Продублюю це повідомлення у двох темах про даних провайдерів.
 11. Нещодавно провів собі в квартиру оптичний інтернет. Серед доступних на районі провайдерів - Волинські оптичні мережі та WestNet. У ВОМ вже був заведений в будинок кабель і підключені 2 квартири, тому звернувся в першу чергу до них, оскільки думав буде дешевше. Запропонували ціну за підключення в районі 500грн та абонплату 225грн за 100МБіт (тобто тариф як приватного сектору). Якщо хочеш дешевше - шукай ще три квартири для підключення. Після цього звернувся у WestNet і в результаті отримав підключення за 1грн та абонплату 120грн за 100МБіт (модем був мій власний, а оптичний термінал дали в користування). При цьому кабель в будинок заведений не був і підключали одну квартиру, тобто мене. Швидкість після підключення відповідає заявленій і поки що я дуже навіть задоволений (сподіваюся, що так буде і надалі). Даний пост написаний не для реклами, а для того аби допомогти майбутнім користувачам оптичного інтернету вірно вибрати провайдера і зробити висновки про політику цих двох компаній. P.S. Продублюю це повідомлення у двох темах про даних провайдерів.
 12. Anders

  Рибацький флуд

  Почалося... https://www.volynnews.com/news/all/zahybel-rybyn-u-tsentralnomu-parku-pryrodniy-vidbir-fedenchuk/
 13. Та я знижку і не просив. Просто мав бажання підключитися за тарифами, які вказані на сайті ВОМ. А тут бац і моє підключення чомусь прирівнюється до приватного сектора. На сайті така специфіка чомусь не описана. Тому буду дивитися в сторону Вестнет.
 14. Мені не зовсім зрозуміла цінова політика Волинських оптичних мереж: колега з роботи, який проживає в приватному секторі за швидкість 100Мбіт сплачує 150грн. Мені в багатоквартирному будинку 100Мбіт пропонують за 225грн. Аби була вартість 150грн треба підключення 3 абонентів. При цьому кілька квартир в будинку вже підключені до ВОМ.
×