Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Щойно, yu2007 сказано:

Ага, але чомусь фіксований раптом "розфіксувався" і став на 1,26 грн. більшим.

я б може й не помітив (і точно не засмутився), якщо б одночасно "розфіксували" в сторону зменшення за жовтень-листопад

але методику поміняли чомусь тільки на користь квазідержавних і приватних ТКЕ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 minutes ago, rrid said:

я б може й не помітив (і точно не засмутився), якщо б одночасно "розфіксували" в сторону зменшення за жовтень-листопад

але методику поміняли чомусь тільки на користь квазідержавних і приватних ТКЕ...

Після інформації про нововведення до методики розрахунку стало зрозуміло, де взялось 16,80.

Напевно всі, в кого субсидія, теж не помітили і не засмутилися.

Ну що ж, напевно перестану платити за опалення взагалі. Краще долари буду купувати на "зекономлені" гривні. З часом ще й в плюс вийду :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ха. Якщо ніде не проанонсовано місячної вартості тепла по відношенню до кв.м., мовчу вже про методику розрахунків, то де ж мені взяти вартість Гкалл? Бля, раніше не мав справи з Луцьктепло'м, легше жилося.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я говорив про конкретний лічильник, а не про лічильники взагалі, не перкручуй мої слова. В мене те ж лічильник, на квартиру, і в січні і в мене була економія.А у  Deemon 'а ні. Отже в нього херовий лічильник, холодний будинок або хітрожопі сусіди, що не знають, що таке економія. Розбиратися йому.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, vaz75 сказал:

....Отже в нього херовий лічильник, холодний будинок або хітрожопі сусіди, що не знають, що таке економія. Розбиратися йому.

 

Перелік не повний :). Десь в темі про лічильники вже колись описували, що наприклад економічно доцільніше ставити лічильник на 1 підїзд в 9-ти поверховому будинку ніж 1 лічильник на 5-ти поверховий багатопідїздний будинок...

Як пише mykola  економія відбувається в основному від регулювання лічильника (що, доречі, не завжди законно, оскільки лічильники для цього не призначені, для цього є ІТП).

В кожного все індивідуально. В мене наприклад, по відношенню до зазначених користувачами вище показників, економія (14 грн.) Хтось подивиться на цю цифру і скаже економно. Але ж ніхто не знає що в квартирі реально холодно, батареї ледве теплі. Зате наш голова ОСББ, коли буде проводити наступні збори, або писати наступну статтю в своєму блозі, обов'язково зазначить що наш будинок цієї зими платив найменше за всіх :lol:, звичайно завдяки йому. 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає, яку суму потрібно зараз в місяць платити за користування домофоном ДП КС Домофон-Луцьк? Бо чув, що ніби з нового року потрібно платити не 7, а 8 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 годин тому, natalka) сказано:

Зате наш голова ОСББ, коли буде проводити наступні збори, або писати наступну статтю в своєму блозі, обов'язково зазначить що наш будинок цієї зими платив найменше за всіх :lol:, звичайно завдяки йому. 

Мої Вам співчуття - він у нас теж голова ОСББ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуты назад, sergkots сказал:

Мої Вам співчуття - він у нас теж голова ОСББ.

Вчора були збори будинку, на рахунок створення ОСББ. Дехто з активістів намагався пропихнути ідею з вступом до якоїсь асоціації ОСББ, з відрахуванням асоціації 30% від зібраних коштів. Це часом не до цього голови нас підштовхували?

п.с. Більшість проголосували проти ОСББ взагалі, асоціація була однією з причин, чому люди проголосували проти, хоча спочатку більшість була "за".

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть якщо ви вступите в асоціацію всерівно будете мати власний бютжет. І тільки ви зможете ним розпоряжатись. Єдиний плюс асоціації шо вам можуть допомагати правда не безкоштовно. Збір підписів робота не легка. Сам пройшов через це, в нас з 67ми квартир прийшло біля 20 решту прийшлось опитувати письмово та наводити аргументи чому це потрібно. Левова частка людей думає що ми це робим не в цілях економії а щоб заробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, PPArhangel сказал:

Навіть якщо ви вступите в асоціацію всерівно будете мати власний бютжет. І тільки ви зможете ним розпоряжатись. Єдиний плюс асоціації шо вам можуть допомагати правда не безкоштовно. Збір підписів робота не легка. Сам пройшов через це, в нас з 67ми квартир прийшло біля 20 решту прийшлось опитувати письмово та наводити аргументи чому це потрібно. Левова частка людей думає що ми це робим не в цілях економії а щоб заробити

30% коштів віддавати лише за те, що будеш в асоціації - це зажирно. Більшість ОСББ і так жаліються на брак коштів, а тут ще 30 % віддай, навіть якщо ніякої допомоги не просиш і не потребуєш. Та й цікавило мене не це, а хто керує/головує в тій асоціації.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, nickel сказано:

Вчора були збори будинку, на рахунок створення ОСББ. Дехто з активістів намагався пропихнути ідею з вступом до якоїсь асоціації ОСББ, з відрахуванням асоціації 30% від зібраних коштів. Це часом не до цього голови нас підштовхували?

п.с. Більшість проголосували проти ОСББ взагалі, асоціація була однією з причин, чому люди проголосували проти, хоча спочатку більшість була "за".

Не суньтесь в асоціацію в жодному разі! По ОСББ який бюджет, скільки квартир? Можливо доцільно об’єднатись із сусідами. І не беріть головою ОСББ людину зі сторони, шукайте місцевого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минуты назад, sergkots сказал:

Не суньтесь в асоціацію в жодному разі! По ОСББ який бюджет, скільки квартир? Можливо доцільно об’єднатись із сусідами. І не беріть головою ОСББ людину зі сторони, шукайте місцевого.

В будинку 236 квартир, достатньо, щоб нормально існувати і без об'єднань з сусідами. Маю змогу спостерігати за діяльністю двох осбб, одне на 55 квартир, друге на 45, правда останнє в новобудові. Але якщо їм так-сяк вистачає, то і нам би вистачило. Але активісти невдало вибрали момент голосування, якраз на пікові заперечень, і якщо на початку зборів більшість була "за" осбб, то після дебатів більшість стала на стороні противників осбб. Достатньо було попрацювати з запереченнями (як кажуть торговці) і осбб було б створене вже вчора. Я не готувався і не вхожу в ініціативну групу, але в мене були аргументи, які б легко могли переконати більшість, але я мусив йти на роботу зі зборів ще до голосування. Чому не підготувалася ініціативна група мені не відомо,мабуть думали, що і так проканає.

То хтось відповість на моє запитання: Георгій Давидюк - це і є асоціація осбб чи ні? Якщо ні, то чим погана асоціація?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, sergkots сказал:

Мої Вам співчуття - він у нас теж голова ОСББ.

ага, я до речі чекаю продовження історії )

То хтось відповість на моє запитання: Георгій Давидюк - це і є асоціація осбб чи ні? Якщо ні, то чим погана асоціація? 

Це вже оффтоп. Треба переходити в тему ОСББ )

Знаю лише одну асоціацію в Луцьку - це Сабатюк.

 

В Луцьку є 2 "матёрих" ОСББешніка: це Сабатюк і Давидюк.

Раніше вони працювали разом, зараз вроді як "покусалися" хоча хто знає може це просто тактика ;) Фактично стилі і методи роботи в них одинакові. Це люди які мають зв'язки в міськраді, частенько туди навідуються і дехто навіть лобіює їх інтереси. Cабатюк зараз з Палицею, точніше з фондом зв'язалась. Вміють маніпулювати людьми, цифрами і грошима... 

От навіть в статті 2013 року написано:

Цитата

Зокрема, в місті напевно не знайдеться ОСББ, де не чули про Юлію Сабатюк чи Георгія Давидюка. Багато хто говорить, що вони свого часу мали спільні бізнес-інтереси і згодом щось не поділили. Мовляв на сьогодні вони один-одного як то кажуть «на дух» не переносять. Та більшість все-таки відмічає, що цей «дует» працює як одна команда, підтримуючи та надаючи один-одному щоразу все нові й нові варіанти заробітку на ОСББ. Про це зокрема свідчить і співпраця різних ОСББ з ТзОВ «Енергосервісна компанія «Луцькі комунальні системи», яку очолює той же таки Георгій Давидюк. 

А це http://4vlada.com/blogs/1215/46302 так "гонить" в грудні 2015-го в своєму блозі Давидюк на Сабатюк :)

 

Суть створення асоціації я точно не знаю, але підозрюю що це щоб гроші "ходили" між ОСББ, тобто ОСББ які входять в асоціацію всі надходження перераховують на рахунки асоціації, а там ними керує Сабатюк і виділяє певні суми різним ОСББ. Такий собі приватний жек ).

 

Короче скоро (а це вже напевно з 01.07.2016) ми будемо робити вибір між 2-ма "приватними жеками" і вибирати менше зло з двох, інші не витримають конкуренції. Ну прям як на виборах, дежавю якесь...

  • +1 6
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вставлю ремарку: Юлія Сабатюк - моя сусідка(в мене приватний будинок, а вона живе в сусідній п'ятиповерхівці). Ну і також ми "однокласники дітей"  - моя Ріта і її Макс в одному класі.

Так от можу характеризувати пані Юлю як дуже порядну і розумну людину. А також - пробивну. Її у середі ОСББшників знає вся Україна і саме завдяки Асоціації вона отримала найбільший в Україні кредит для енергозбереження. А з фондом Палиці вона пов'язана .... мммм.... здається це називається "Револьверне кредитування", коли фонд надає безкоштовний кредит "вже сьогодні", а ОСББ , узгодивши всі процедури в банку - його повертає по можливості (ну всім зрозуміло, що видача кредиту на 300-500 тис. грн. під невідоме забезпечення - справа кількох тижнів, якщо не місяців). 

Загалом сім'я позитивна, чоловік Микола - підприємець, з авто мають - черевичок якийсь , Сітроєн чи Рено, ніяких Ренжроверів чи хат на три поверхи немає.

Але найкраще, звісно, самим з нею поспілкуватись - її відкритість та обізнаність та професіоналізм у справі видно неозброєним оком.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А хто що може сказати про Дімова Максима Володимировича?

Директора обєднання співвласників багатоквартирного будинку "Луцьк європейський"

Пропонує обслуговувати наш будинок.

Що за людина і чи його слова чогось варті?

   
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кабмін збільшив норму споживання газу для населення майже на 50%

Цитувати

В середу, 24 лютого, уряд підвищив норми споживання природного газу для домогосподарств, не обладнаних лічильниками, до 4,4 куб. м на одну людину (на 47%). Про це на засіданні Кабінету міністрів повідомив глава уряду Арсеній Яценюк, передає кореспондент НБН.

«Прийняти постанову зі встановленням норми споживання газу, яку пропонує Міністерство енергетики та вугільної промисловості (4,4 куб. м.)», – сказав пан Яценюк.

 

 

14563271584991.jpgifacebook.pngivkontakte.pngifullscreen.png


Кабінет міністрів України підвищив норми споживання природного газу для домогосподарств без лічильників на 47%: громадяни, що використовують тільки газову плиту, будуть оплачувати норму в 4,4 куб. м на людину замість 3 куб. м.

Рішення було прийнято за пропозицією міністра енергетики та вугільної промисловості Володимира Демчишина.

Зазначимо, у квітні 2015 року уряд вдвічі знизило нормативи споживання газу для населення без лічильників: з 6 куб. м/міс. на одну людину до 3 куб. м.

Як повідомляв НБН, уряд попередив, що тарифи на газ будуть змінюватися в залежності від імпортної ціни і курсу валюти.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

До уваги споживачів послуги з централізованого опалення ДКП “Луцьктепло”!

 
22.02.2016

       Постановою Кабінету Міністрів України № 1037 від 30.10.2015 «Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно від температури зовнішнього повітря», яка набрала чинності з 19 грудня 2015 року, визначено, що розмір щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення у разі відсутності у квартирі та на вводах у багатоквартирний будинок засобів обліку теплової енергії  визначається з урахуванням фактичної температури зовнішнього повітря у розрахунковому місяці.

       На виконання вимог Постанови КМУ, ДКП «Луцьктепло» провело перерахунок вартості послуги з централізованого опалення у грудні 2015 року та січні 2016 року. На розмір щомісячної плати за послугу з централізованого опалення для населення впливає значення коефіцієнта, що враховує відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, використаних під час розрахунку діючого тарифу. Зважаючи на значення коефіцієнта, розмір плати за послугу з централізованого опалення для населення (без засобів обліку теплової енергії) щомісяця буде різним.

       Середня фактична температура зовнішнього повітря у розрахунковому місяці визначається як середньозважений показник на підставі офіційних даних Волинського обласного центра з гідрометеорології.

       Тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії, який затверджений постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) №1171 від 31.03.2015 року складає 15,54 грн за кв. метр у місяць впродовж опалювального сезону. При цьому розрахований розмір щомісячної плати за 1 кв.метр може бути як більшим, так і меншим від затвердженого НКРЕКП тарифу на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без засобів обліку теплової енергії.

       У грудні 2015 року знято нарахування в розмірі 1.32 грн за кв. метр у місяць, відповідно вартість склала 14,22 грн за кв. метр у місяць (фактична середньодобова температура зовнішнього повітря склала (+2,93 С), що вище від середньодобової розрахункової температури зовнішнього повітря грудня, врахованої в тарифі - (- 1,05 С).

       У січні 2016 року споживачам донараховано 1,26 грн за кв. метр у місяць, відповідно вартість склала 16,80 грн за кв. метр у місяць (фактична середньодобова температура зовнішнього повітря склала (-4,25 С), що нижче від середньодобової розрахункової температури зовнішнього повітря січня, врахованої в тарифі - (-2,58 С).

 

       Відділ збуту ДКП "Луцьктепло"

сьогодні сходив заплатив комуналку.

за лютий справді взяли більше, ніж 15.54, і стоїть переплата на початок місяця, хоча кожен місяць оплачується під "0".

тим, хто платив на початку лютого - так розумію, що перерахунку ще не було.

в кого як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 20.02.2016 at 12:43, S30 сказано:

А хто що може сказати про Дімова Максима Володимировича?

Директора обєднання співвласників багатоквартирного будинку "Луцьк європейський"

Пропонує обслуговувати наш будинок.

Що за людина і чи його слова чогось варті?

   

Теж цікавить, бо ходить у нашому будинку та пропонує свої послуги. Не знаю, який він директор, а представлятися ну зовсім не вміє, Шифрується, прізвище з великою натяжкою назвав, телефон тим паче, а от питає свідоцтво від квартири відразу. Враження від такої людини залишилось неприємне...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, опечатався.

Платив в лютому за січень по тарифу вищому, ніж 15.54, а перерахунок зробили за грудень.

За лютий - сподіваюсь, буде менше, ніж за грудень - бо зараз тепліше, ніж було в січні, і в лютому менше днів, ніж в грудні

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуты назад, rrid сказал:

За лютий - сподіваюсь, буде менше, ніж за грудень - бо зараз тепліше, ніж було в січні, і в лютому менше днів, ніж в грудні

Я б особливо не сподівався.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як Вам таке повідомлення:

Цитата

 

Уменьшение Кабмином норм потребления газа без счетчика – незаконно        

Рассмотрев дело № К/800/49436/15, Суд оставил в силе постановление Окружного админсуда Киева и определение Апелляционного админсуда, которыми установлена незаконность постановления Кабинета Министров от 29 апреля 2015 года № 237 «О внесении изменений в нормы потребления природного газа населением в случае отсутствия газовых счетчиков». Таким образом, это постановление, которое вдвое уменьшило нормы потребления природного газа населением при отсутствии газовых счетчиков, недействительно с момента принятия. 

 

 

Нагадаю, саме цією Постановою КМУ нам з 06.05.2015 року зменшили норми з 6 кубів до 3 кубів на людину - що було вигідно для людей, оскільки по нормі почали платити менше.

Ну от а тепер суд визнав це незаконним. Не можу відкрити в ЄДРСР, не шукає по номеру, цікаво хто ж позов подав, не Демчишин случайно?

 

 І вообще не здивуюсь якщо зараз облгази перерахують плату за газ майже за рік, і на підставі цього судового рішення повиставляють людям космічні суми -  в нашій країні можливо все....

 

А Яценюк "тряпка" - дозволив оскаржии і скасувати  своє ж рішення, чи так треба було ;)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka)

Ухвала

Про визнання незаконною та скасування Постанови Кабінету М... | від 28.01.2016 № К/800/49436/15

(РЕЗОЛЮТИВНА ЧАСТИНА)

третя особа: Громадська спілка «Асоціація газового ринку України», про визнання незаконною та скасування постанови,

Здається, що ноги ростуть звідси.

Ну і  за позовом Мензака Ігоря Дмитровича, Лісоветченко Ніни Спиридонівни  - не знаю, хто то.

Ну і пишуть, що 

 Ця постанова не сподобалася чернівчанину Ігорю Дмитровичу Мензаку та пенсіонерці з Вінниці Лісоветченко Ніні Спиридонівні, бо уряд, на їхню думку, умисно надав перевагу одним особам (не мають лічильників) над іншими (лічильники мають).

От які ж молодці, прямо трансобласне співтовариство!

 

До речі, у "пенсіонерки", по ходу є родичи в Вінницькому антимонопольному комітеті, а саме - тут очевидно, що її родичку, ЛІСОВЕТЧЕНКО Валентина Михайлівна – головний спеціаліст другого відділу досліджень і розслідувань (С П И С О К нагороджених Почесною грамотою облдержадміністрації та обласної Ради з нагоди 20-річчя від дня створення Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України). Ну і по ходу, родичка, щоб самій не палитись, все це зробила через пенсіонерку. 

 

Такі да, ця "пенсіонерка", це її мати. В декларації її вказала. Так що у одного позивача ноги ростуть з Вінницького обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України.

 

А от по другому, ростуть ноги, скоріше всього, з Державної Фіксальної служби. Так у Чернівецькій області працює такий собі Мензак Сергій Сергійович головний державний ревізор – інспектор сектору контрольно – перевірочної роботи доходів і зборів з фізичних осіб управління доходів і зборів з фізичних осіб. Враховуючи, що прізвище Мензак - не сильно мягко кажучи, поширене, то думаю, що це родичі.

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Две новости, и обе плохие

Через десять днів 4 мільйони домогосподарств, у яких немає лічильників газу, почнуть отримувати «листи щастя» від своїх газових контор. Людей очікують дві новини, і обидві погані: по-перше, за газ доведеться платити більше, по-друге − треба доплачувати за останні дев'ять місяців. Причому, відкритим залишається питання − скільки саме. Forbes розбирався в цій ситуації.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як би не було прикро, але тарифи в країні мають бути однаковими, як для фізичних осіб так і юридичних. Це дасть змогу позбутись монополій облгазів, обленерго. Вже зараз для юридичних осіб є вибір в кого купляти газ (ціна різнилась на 500-700грн за 1тис.м2 з Волиньгазом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...