Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, DarkMonk сказал:

Боюсь предположить, но мне кажется что кто то платит за Вас :) это не редкость в многоэтажных домах. Кстати у меня ситуация практически противоположная , раньше платили за 250-300 киловатт, но сейчас какого-то хера от450- и выше, притом что ни каках приборов, лампочек, и модификаций в квартире в последние 15 лет не происходило. Так что лучше :) сидите тихо !!!!!!!!!!!:)

Цитата

 ...они прислали своего электрика и он сразу показал мне неисправность электросхемы в щитке. Оказывается, что если в счетчике горит только 3-я лампочка, то он совершенно нормально считает. Если горит 2 и 3-я лампочки, то 2-я (реверс) просто сигнализирует, что с нулем из моей квартиры что-то не в порядке, но считает он все-равно правильно. Но если горят 1-я и 3-я лампочки, то 1-я лампочка сигнализирует, что происходит не санкционированное вмешательство в работу счетчика, и он, сволочь начинает считать вдвойне. А у меня, как раз и горели 1 и 3-я лампочки. И электрик,бокорезами, за 2 секунды перерезал перемычки, соединявшие нули всех 4-х квартир на этаже и у всех начали гореть по одной лампочке... 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 часа назад, taurus07 сказал:
Цитата

 ...они прислали своего электрика и он сразу показал мне неисправность электросхемы в щитке. Оказывается, что если в счетчике горит только 3-я лампочка, то он совершенно нормально считает. Если горит 2 и 3-я лампочки, то 2-я (реверс) просто сигнализирует, что с нулем из моей квартиры что-то не в порядке, но считает он все-равно правильно. Но если горят 1-я и 3-я лампочки, то 1-я лампочка сигнализирует, что происходит не санкционированное вмешательство в работу счетчика, и он, сволочь начинает считать вдвойне. А у меня, как раз и горели 1 и 3-я лампочки. И электрик,бокорезами, за 2 секунды перерезал перемычки, соединявшие нули всех 4-х квартир на этаже и у всех начали гореть по одной лампочке... 

 

 

Треба в себе перевірити )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

З квітня вводять ще одну плату за газ

У квітні 2016 року для побутових споживачів газу набувають чинності нові правила розрахунків за газопостачання. Ці зміни пов'язані з введенням європейської моделі газового ринку в Україні. Щомісячний платіж за газ складатиметься з двох частин: перша буде змінною, і її розмір буде залежати від обсягу спожитого газу; друга частина буде фіксованою, це свого роду абонентська плата з боку споживача "за доступ до потужності" газопроводу.

За пропозицією голови НАК "Нафтогаз України" Андрія Коболєва вперше прийнята концепція, по якій побутові споживачі газу платитимуть за послугу доставки газу щомісячно рівними сумами, незалежно від того, який обсяг газу використаний. "Абонентська плата за доступ до "розподільної труби" буде від 17 до 29 гривень на місяць. Залежно від того, який у вас лічильник і які прилади: якщо тільки плита – 17 гривень, якщо котел – 29 гривень.

Як оформити

За словами Андрія, зараз оплата за транспортування газу закладена в кінцеву ціну газу для споживача, а після переходу на нову систему цієї складової вже не буде в рахунках, що виставляються компаніями-постачальниками. Тому з квітня цього року споживачам потрібно буде платити за газ за двома договорами: за використаний газ за контрактом з компанією-постачальником; за доставку газу за контрактом з газорозподільною компанією (облгазом) – тобто за доступ до потужності газопроводу.

Експерт сказав, що сума сплати "за доступ до потужності" розрахована таким чином, щоб кожен облгаз отримував за послугу транспортування ту ж суму, яку отримує і при нинішній системі. Перехід на нові правила стимулює конкуренцію, адже таким чином виключається вплив облгазу на самостійний вибір споживачем постачальника газу.

"Крім того, на думку експерта, впроваджувана система дозволить вирішити проблему неплатежів облгазів перед НАК "Нафтогаз України" за виробничо-технологічні втрати (ВТВ)", - повідомляють Новини Броварщини.

"Зараз графік надходження грошей в распредкомпаніі пов'язаний з графіком споживання газу в країні – і він нагадує параболу-сідло. Що виходить? У літній період мінімальне споживання газу і грошей від оплати за нього не вистачає навіть на зарплати, а в цей же час необхідні кошти на ремонти. Облгази змушені переходити на чотириденний робочий тиждень, оплачувати ВТВ ні з чого. Нова система забезпечить надходження рівним графіком, вирішить проблему боргів за ВТВ", – вважає Мирослав Боднар.

Експерт розповідає, що впровадження нової системи дозволить також вирішити проблему необґрунтовано зарезервованих потужностей в газовій системі.

http://znaj.ua/news/regions/36858/z-kvitnya-lyudi-budut-platiti-za-gaz-po-novim-pravilam.html

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні один газівник сказав, що при спалюванні куьа газу має виділитись 12 000 ккалорій, а в нашій суміші виділяється лише 6 000.

Я ,як споживач хочу мати можливість купувати газ у різних постачальників, скільки можна вже Шуфрича піднімати.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я от не можу до сьогодні зрозуміти логіки: газ в опалювальний період для квартир з котлами 3,6 грн\куб, а для квартир з плитами і\чи з газовими колонками 7,2 грн\куб. Чому останнім більше? Чому саме в 2 рази? Логічно - чим більше береш, тим дешевше (типу опт), але ж не в 2 рази. Скажімо електроенергія для всіх однаково, що маєш електроопалення чи ні, навіть навпаки більше споживєш - більше споачуєш. А про тарифи для юридичних осіб я взагалі мовчу.

Якась країна дураків.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

газ в опалювальний період для квартир з котлами 3,6 грн\куб, а для квартир з плитами і\чи з газовими колонками 7,2 грн\куб. Чому

типу - соціальна пільга для тих, хто опалюється газом.

постом вище написали - схожа пільга є і для тих, хто може опалюватись тільки електрикою - для них тариф на е/е нижчий, ніж для "звичайних" споживачів такої ж кількості кВт.

 

а за доступ до труби треба платити пропорційно викачаному з неї газу споживачем, а не абонплату. імхо.

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

ціна за куб зменшиться? (риторично)

 

Цитувати

при цьому обіцяють, що з ціни газу приберуть складову "на перекачування" (за даними НКРЕКП, вона дорівнює 10,4% від "літньої" ціни (7,2 грн/кубометрів), або 75 коп.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Покращення", мать его, новая квитанция с новыми тарифами

Холодная вода  - 9,30 грн.,  как и обещали

А по отоплению нежданчик - 16,80 грн/м2  хотя на сайте Луцьктепло цена 15,54 грн/м2

 

 

 

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 минуты назад, Prot сказал:

А по отоплению нежданчик - 16,80 грн/м2  хотя на сайте Луцьктепло цена 15,54 грн/м2

Хм. На сайті міськради те ж 15,54. Свавілля якесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, Prot said:

"Покращення", мать его, новая квитанция с новыми тарифами

Холодная вода  - 9,30 грн.,  как и обещали

А по отоплению нежданчик - 16,80 грн/м2  хотя на сайте Луцьктепло цена 15,54 грн/м2

 

 

 

 

Питання риторичне, та все ж: куди дивиться місцева влада?

Ну і трішки зради. Вибори пройшли, тепер все можна? Хотілося б почути коментарі від тих, хто агітував тут на борді / голосував за Романюка і блок Петра. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 минуты назад, mykola сказал:

Це швидше за все у Вас стоїть тепловий лічильник і в січні використали тепла трохи більше нормативу. Подивіться квитанції за попередні місяці.

 

Лічильника нема.

За попередні місяці  - 15,54  грн/ м2 

А у всіх залишився старий тариф (15,54  грн/ м2) ? 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Prot сказано:

 

Лічильника нема.

За попередні місяці  - 15,54  грн/ м2 

А у всіх залишився старий тариф (15,54  грн/ м2) ? 

 

 

Те саме, лічильника нема, тариф:

ОПАЛЕHHЯ Опал. /кв.м/ 16.80000
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17 minutes ago, dimmon said:

 

Те саме, лічильника нема, тариф:

ОПАЛЕHHЯ Опал. /кв.м/ 16.80000

І в мене.

komunal.jpg

На майдан?

 

ПіСі. Нічого не вийде, я дзвонив, в Майдані всі столики зайняті, п'ятниця...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 minute ago, Deemon said:

січень - 18,88 - 1кімн. 1 людина - Коперніка 66а
 

18,88 - це опалення? Лічильник є/нема?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 минуту назад, Deemon сказал:

січень - 18,88 - 1кімн. 1 людина - Коперніка 66а
 

Що це?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, лічильник потрібен, щоб платити за фактичне споживання?

на початку та наприкінці сезону - менше, ніж "в середньому по сезону" по фіксованому тарифу, а в пік сезону - більше?

 

хоча так буде не завжди.

Цитувати

З 1 квітня 2016 року тарифи на постачання гарячої води для мешканців столиці можуть зрости на 10,8%, плата за централізоване опалення з тепловим лічильником на 13%, а без нього - на 7,1%.

 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, Prot сказано:

А по отоплению нежданчик - 16,80 грн/м2  хотя на сайте Луцьктепло цена 15,54 грн/м2

тернополянам вже пояснили, чому в них вимагають оплату понад затверджений тариф:

Цитувати

- З 19 грудня 2015 року прийняті зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 21 липня 2005р. №630 «Про затвердження Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення». Так,  нарахування за спожите опалення формується відповідно до: – відхилення фактичної температури зовнішнього повітря та тривалості опалювального сезону від показників, врахованих під час формування діючого тарифу; – фактичної кількості діб надання послуги з централізованого опалення у розрахунковому періоді в конкретному місяці; – календарної кількості діб у конкретному місяці тощо.» Дані про температуру зовнішнього повітря надходитимуть до теплопостачальних організацій від Українського гідрометеорологічного центру. На підставі офіційної метеорологічної інформації визначається середньозважений показник щодо температури зовнішнього повітря в кожній із діб розрахункового періоду, протягом яких фактично надавалася послуга з централізованого опалення. Таким чином, споживачі сплачуватимуть за фактично спожиті протягом місяця послуги в залежності від температури зовнішнього повітря, – пояснили ситуацію у Тернопільській міській раді.

 

виглядає так, що наприкінці року втиху провели "рехворму" порядку нарахування оплати за централізоване опалення.

але я щось не помітив, щоб хтось відписався, що йому змінусували оплачене за жовтень-листопад, в результаті перерахунку за новою методикою

щось мені таке пакращення не подобається...

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 часа назад, Prot сказал:

 

Лічильника нема.

За попередні місяці  - 15,54  грн/ м2 

А у всіх залишився старий тариф (15,54  грн/ м2) ? 

 

 

Ноги ростуть як завжди від КМУЯценюка.

Відповідно до НОВОЇ Постанови КМУ  Про запровадження перерахунку вартості послуги з централізованого опалення залежно  від температури зовнішнього повітря від 30 жовтня 2015 р. № 1037, тепер вартість опалення для квартир без лічильника буде змінюватись щомісяця. 

Деталі (формули) в самій постанові http://www.kmu.gov.ua/control/ru/cardnpd?docid=248716147 

http://socportal.info/2016/01/15/pochinayuchi-z-grudnya-vartist-opalennya-rahuvatimut-vidpovidno-do-temperaturi-povitrya.html

Яе перевірити їх розрахунки -  хз.

Оскільки температура в січні 2016 була найнижча за всю зиму - то, відповідно, вартість за опалення найвища. По ідеї за лютий має бути менше за 15,54 грн.

Але ще потрібно розібратись чи мало Луцьктепло робити перерахунок за грудень 2015, який також був "теплий".

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 minutes ago, rrid said:

може, лічильник потрібен, щоб платити за фактичне споживання?

на початку та наприкінці сезону - менше, ніж "в середньому по сезону" по фіксованому тарифу, а в пік сезону - більше?

Ага, але чомусь фіксований раптом "розфіксувався" і став на 1,26 грн. більшим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...