Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Добавлю на рахунок теплої підлоги з системи централізованого опалення (наші стандартні 5-ти і 9-ти поверхівки) короткі витяги:

самовільне втручання у роботу системи внтурішньобудинкової системи опалення, підпадають під адміністративні статті 103-1 та 150 Кодексу України про адміністративні порушення,

за умисне знищення або пошкодження об’єктів житлово-комунального господарства статтею 270-1 Кримінального кодексу України передбачене накладення штрафу від ста до двохсот п’ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або обмеження волі на строк до трьох років чи позбавлення волі на той самий строк.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кароч, не розводьте кур на балконі... Бо пальоха!

А якщо сусідам не заважає ваша тепла підлога, то місцевому органу не буде й діла, якщо хтось цілеспрямовано не задасться ціллю

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 час назад, Ukrainec сказал:

Кароч, не розводьте кур на балконі... Бо пальоха!

А якщо сусідам не заважає ваша тепла підлога, то місцевому органу не буде й діла, якщо хтось цілеспрямовано не задасться ціллю

Я ні чого не приховую. З сусідами не сварюся, живу мирно, завжди перепитую, чи не дуже шумимо (чи діти не ганяють, чи ліжко не скрипить :) ).

А взагалі то сподівався перейти на індивідуальне опалення (маю подвійний досвід переходу з дахової котельні на індивідуальне опалення, коли приходилось труби тягнути по гтовому ремонту, думав і тут так буде), і розводку під котел зробив. Але  не зміг переконати всіх сусідів по стояку, крім того, одного сусіда і не виловлю, бо за кордоном він. Та й ще газ в значно подорожчав і відносна економність звелась нанівець.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 hour ago, vaz75 said:

Я ні чого не приховую. 

Так ти б написав відразу, що мешкаєш в новобудові.

Бо ті, хто хотів вже здавати тебе допомагати тобі виправитися, могли подумати, що ти в 50-річному хрущі теплі підлоги поробив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, yu2007 сказал:

50-річному хрущі теплі підлоги поробив

а як в 50річному хрущі поставити індивідуальний лічильник тепла? 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

54 minutes ago, Saddy said:

а як в 50річному хрущі поставити індивідуальний лічильник тепла? 

Типу індивідуально на квартиру? У ВАЗа ніби ж саме такі.

Але я взагалі то мав на увазі ось це

15 hours ago, Opel75 said:

самовільне втручання у роботу системи внтурішньобудинкової системи опалення, підпадають під адміністративні статті 103-1 та 150 Кодексу України про адміністративні порушення,

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

48 minutes ago, vaz75 said:

 давайте по суті теми.

Можна і по суті:

Яценюк - андон, ахмєтка і фірташ п*ють нашу кровинку, всі на "тарифний" майдан!11

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, yu2007 сказал:

Можна і по суті:

Яценюк - андон, ахмєтка і фірташ п*ють нашу кровинку, всі на "тарифний" майдан!11

Тьху, ти знову за своє.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 25.02.2016 at 19:45, rrid сказано:

За лютий - сподіваюсь, буде менше, ніж за грудень - бо зараз тепліше, ніж було в січні, і в лютому менше днів, ніж в грудні

 

On 25.02.2016 at 20:08, vaz75 сказано:

Я б особливо не сподівався.

 

On 06.03.2016 at 12:10, Pavelix сказано:
ОПАЛЕHHЯ Опал. /кв.м/ 11.34500

По Соборності 2кімнатна кв....

On 06.03.2016 at 12:11, yu2007 сказано:

11,35 грн.

таки нова методика працює не тільки в "плюс" для ТКЕ, а часом і для споживачів послуги ;)

базовий тариф - 15.54, до сплати по факту лютого - 11.345

три роки тому - картинка могла б бути трохи іншою, коли зима була сніжною, коли в кінці березня сніг на декілька днів випав

 

contra spem spero ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

41 minutes ago, vaz75 said:

керівництво змінилось...бояться гніву людського...

Золоті слова, Юрій Вєнєдіктовіч.

:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 29.02.2016 at 02:05, natalka) сказал:

...

 І вообще не здивуюсь якщо зараз облгази перерахують плату за газ майже за рік, і на підставі цього судового рішення повиставляють людям космічні суми -  в нашій країні можливо все....

 

Почалось.... :(

Передивіться зараз свої квитанції на оплату комунальних послуг (на сайті Міського обчислювального центру  видно) вони змінились...

По газу з'явилась заборгованість ...

Все так як і передбачалось: облгази вже перерахували плату за газ з 3 на 6 кубів на 1 людину (в кого лише плита для підігріву їжі). Суть перерахунку: в зв'язку з набранням законної сили судового рішення (це те що типу пенсіонери виграли) проведено перерахунок з травня 2015 року по січень 2015 року включно. (за 9 місяців). В середньому на одну людину це вийде додатково 3 куб.*7,188 грн.*9 місяців= 194 грн. Але фактично виходить більше, тому що  коли не було гарячої води в 2015-му - то норма споживання газу збільшувалась....

Для того щоб напевно не виникла паніка і масове обурення, цю суму в квитанції показали не всю відразу, а розтермінували (хоча на якій підставі?-ми ж про це не просили) на наступних 9 місяців. Тобто в квитанції за лютий 2016 року в графі нараховано ми бачимо суму по нормах 6 кубів на людину, а в графі заборгованість 1/9 частину боргу....

Наприклад, на 3-ьох приписаних в квартирі де є лише одна газова плита для підігріву сума за газ за лютий 2016 року складе близько 205 грн!!! (6куб.*7,188грн.*3чол.+76 грн борг).

  • +1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А тут є люди які мають лічильник на газ (в кого одна плита)? Можете озвучити свої середньомісячні фактичні показники споживання газу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, natalka) сказано:

А тут є люди які мають лічильник на газ (в кого одна плита)? Можете озвучити свої середньомісячні фактичні показники споживання газу?

Сім"я 3 людини, тільки плитка, духовка електро.. 6-8 кубів в місяць за останні 5 місяців...

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Pavelix сказал:

Сім"я 3 людини, тільки плитка, духовка електро.. 6-8 кубів в місяць за останні 5 місяців...

Аналогічно 6-7 м.куб. але родина з 4 людей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минуту назад, Pavelix сказал:

Сім"я 3 людини, тільки плитка, духовка електро.. 6-8 кубів в місяць за останні 5 місяців...

 

Ок, берем по максимуму 8 кубів/3 люд = 2,7 куба в місяць на людину, але ж не 6 кубів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 хвилина тому, natalka) сказано:

 

Ок, берем по максимуму 8 кубів/3 люд = 2,7 куба в місяць на людину, але ж не 6 кубів...

Такида... Ще хто як звісно користується, хтось економніше хтось ні... але навіть якшо взяти геть не економний варіант 4куба з людини.... то вже не 6.... маячня короч какабичн...

мабуть у нас всіх плитки радянські ще з духовками на газу.... а ще ні в кого нема бойлерів... і як пропадає гаряча вода то ми всі біжимо на каструлях гріти на газу воду... 

держава знає нас як облуплених ага))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Pavelix сказано:

Сім"я 3 людини, тільки плитка, духовка електро.. 6-8 кубів в місяць за останні 5 місяців...

 

1 хвилина тому, vaz75 сказано:

Аналогічно 6-7 м.куб. але родина з 4 людей.

Народ, як у вас виходить такий розхід? У мене 3 людини, вроді нічого особливого, готуємо не часто, чай/кава - за місяць 15-18 кубів. Щось я підозрюю, що це наша білоруська плита Gefest так неекономно газ витрачає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Serpent сказано:

Народ, як у вас виходить такий розхід? У мене 3 людини, вроді нічого особливого, готуємо не часто, чай/кава - за місяць 15-18 кубів. Щось я підозрюю, що це наша білоруська плита Gefest так неекономно газ витрачає.

Або з лічильником шось не то...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 минуты назад, Alexgv сказал:

Звідки такі ціни беруться, не розумію.

Може МВФ з нас вимагало підвищення на 75% коли газ Україна купувала по юліній ціні? зараз реаліїї і ціни ж інші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 hours ago, solny_girl said:

1 людина приписана, 1 плитка газова без духовки . газ 112 грн. 

Це разом? За лютий + борг, про який писала Наталка?

Аналогічно 1 люд., 1 плитка, без лічильника

Обчислювальний центр показує: 26.59 (борг) + 43.13 = 69,72

 

8 hours ago, natalka) said:

 

В середньому на одну людину це вийде додатково 3 куб.*7,188 грн.*9 місяців= 194 грнАле фактично виходить більше, тому що  коли не було гарячої води в 2015-му - то норма споживання газу збільшувалась....

Ну так.

194,13/9=21,57

В реальності 26,59

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yu2007

, да це разом з тим боргом. платимо ми вчасно щомісяця, так як квартира зйомна. приписаний 1 тільки там власник і все. завжди була якась фіксована сума за газ а це непонятно що. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З газом мутки - вчора сказали, щоб борг 134 грн.  Сказав, що платити буде все, окрім того "боргу".

Знаю я їхні "Борги". І переплати.  Переплатиш 100 грн, і через місяць вийде, що ти їм винен 100.

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...