Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Я розумію, що утримувати ціни на одному рівні у країні з нестабільною економікою практично нереально. Я з розумінням ставлюсь до поступового підвищення тарифів.

Але бля... підніміть людям зарплати та пенсії, щоб вони були у змозі заплатити комуналку та вистачило на повноцінне якісне харчування і хоча б трохи на інші потреби

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 часов назад, vaz75 сказал:

Ну що, друзі, з новими тарифами на електрику вас!

Далі буде...

Цитата

В апреле газ для украинцев подорожает на 50%

Минимальный тариф для населения составит 5500 гривен за тысячу кубометров

Глава Национальной комиссии по регулированию в сфере энергетики и коммунальных услуг (НКРЭКУ) Дмитрий Вовк прогнозирует с 1 апреля повышение минимального тарифа на газ для населения и теплокоммунэнерго на 53%, до 5 тысяч 500 грн с НДС за тысячу кубометров с 3 тысяч 600 грн с НДС.

Об этом он сообщил журналистам на конференции Института Адама Смита в Киеве, передает УНИАН.

"Я думаю, что верхняя цена незначительно упадет, процентов до 10, а нижняя вырастет до 5 тысяч 500 гривен с НДС", - сказал Вовк. Как известно, минимальный тариф на газ для населения устанавливается в отопительный сезон для потребителей, использующих газ для отопления, а также для предприятия ТКЭ, которые оказывают услуги по централизованному теплоснабжению. По словам Вовка, при увеличении минимального тарифа на газ для ТКЭ до 5 тысяч 500 грн за тысячу кубометров, стоимость централизованного отопления увеличится в среднем на 80% в месяц. Глава НКРЭКУ напомнил, что социальную цену на газ устанавливается Кабинет министров Украины и согласно подписанному ранее соглашению с МВФ, к 1 апреля нужно достичь 75% от стоимости импортного газа для населения и теплокоммунэнерго.

Напомним, с сегодняшнего дня, 1 марта в Украине на 25% подорожала электроэнергия.

Стоит отметить, что в течении 2016 года пройдет еще одно повышение тарифа, которое предварительно планируется на сентябрь.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Комуналка під 3 тисчі скоро буде явною

Зараз( а потім ще двічі) вслід за світлом потягнуться вода, квартплата, інтернет тощо, бо вони тісно з електрикою пов'язані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, vaz75 сказано:

Комуналка під 3 тисчі скоро буде явною

Зараз( а потім ще двічі) вслід за світлом потягнуться вода, квартплата, інтернет тощо, бо вони тісно з електрикою пов'язані.

а давно інтернет-провайдери платять за "електрику" по тарифах для населення???

 

і якщо всім бажаючим (і потребуючим) дають субсидію в межах норм споживання, яке має значення абсолютний розмір плати за комуналку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може так

опалювальний сезон 5,500грн (було 3,600грн) до 1200м3 все що більше приблизно (мають забрати транспортування з тарифу) по 7000грн (було 7,200грн)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

14 хвилин тому, NightVision сказано:

 

5500 - це вже більше 100% від 200$, за які в 2016 хоче купувати газ

 

у нас ще є газ власного видобутку.

 

Оскільки багато людей мають субсидії, схоже цю субсидію хочуть запихнути в ціну на газ для тих, хто оплачує по повній. 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

30 минуты назад, rrid сказал:

а давно інтернет-провайдери платять за "електрику" по тарифах для населення???

 

і якщо всім бажаючим (і потребуючим) дають субсидію в межах норм споживання, яке має значення абсолютний розмір плати за комуналку?

Да? А ти в курсі, що з 1 березня тарифи для юридичних осіб теж зросли, правда лише на 8 коп., але думаю то тільки початок, бо графіки тут покриті мраком.

А пр субсидії розкажеш тітці моїй, прайючій пенсіонерці, якій субсидії дали 0, бо вона працююча пенсіонерка і прописана одна в 3-кімнатній квартирі, і пенсії вже не вистачає на комуналку.

І ще скажи, яке джерело вінансування субсидій?

Якщо всі будуть отримувати субсидії, то хто ж їх погашатиме? Офшори? Митні коридори? Ах да, купюрний станок.

Країна котиться в боргову прірву, таке моє імхо.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 хвилин тому, ForZa сказано:

Це відео - це реальна КУЛЯВЛОБА для Яценюка...

 

Добро, що у нього вже є чим відстрілюватись від кулі в лоб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, vaz75 сказано:

Да? А ти в курсі, що з 1 березня тарифи для юридичних осіб теж зросли, правда лише на 8 коп., але думаю то тільки початок, бо графіки тут покриті мраком.

я в курсі тарифів для юр.осіб вже більше 15 років ;)

"графіків" для ЮО не існує в принципі. вимога МВФ - підняти тарифи для ФО до рівня ЮО (щоправда, мені не зовсім зрозуміло, чому "графіками" не передбачено зниження тарифів для ЮО одночасно з підняттям для ФО). вимоги МВФ піднімати тарифи для ЮО не було - бо бюджет в нас не дотував тарифи е/е, в нас ЮО дотували ФО по е/е

 

48 хвилин тому, vaz75 сказано:

А пр субсидії розкажеш тітці моїй, прайючій пенсіонерці, якій субсидії дали 0, бо вона працююча пенсіонерка і прописана одна в 3-кімнатній квартирі, і пенсії вже не вистачає на комуналку.

так і написали у відмові - бо вона працююча пенсіонерка, і прописана одна в 3к квартирі? не вірю!

в таких випадках, призначають субсидію по фактичному доходу в межах норми площі й споживання компослуг (відповідно, якщо це не новобудова - мінімум на половину опалення субсидію повинні були призначити).

є письмова відмова від соцзабезу???

50 хвилин тому, vaz75 сказано:

Якщо всі будуть отримувати субсидії, то хто ж їх погашатиме? Офшори? Митні коридори? Ах да, купюрний станок

не варто плутати причину й наслідок. різниця в тарифах на газ покривалась прямим фінансуванням Нафтогазу з бюджету. зараз - за рахунок субсидій. що за злочинної влади, що за теперішньої "незлочинної" - спонсором є держбюджет, тобто - потніки податків (с) Азіров

 

а тарифний арбітраж, субсидії - це наслідок низьких доходів населення (що є наслідком відсутності структурних реформ, реформ судової системи).

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

К сентябрю 2017 электроэнергия подорожает в 4 раза

http://hyser.com.ua/community/64526-64526

fKQjNB852HY.jpg

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 хвилин тому, alexvvv сказано:

К сентябрю 2017 электроэнергия подорожает в 4 раза

... а якщо за базу порівняння взяти не 2014р., а наприклад 1998р. - то здорожчання буде набагато більшим... тільки навіщо постити картинки річної давності?

... а за союзу ковбаса була дешева...

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

27 хвилин тому, rrid сказано:

... а якщо за базу порівняння взяти не 2014р., а наприклад 1998р. - то здорожчання буде набагато більшим... тільки навіщо постити картинки річної давності?

... а за союзу ковбаса була дешева...

У картинці береться період, коли ми почали жити по-новому :) 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

я в курсі тарифів для юр.осіб вже більше 15 років ;)

"графіків" для ЮО не існує в принципі. вимога МВФ - підняти тарифи для ФО до рівня ЮО (щоправда, мені не зовсім зрозуміло, чому "графіками" не передбачено зниження тарифів для ЮО одночасно з підняттям для ФО). вимоги МВФ піднімати тарифи для ЮО не було - бо бюджет в нас не дотував тарифи е/е, в нас ЮО дотували ФО по е/е

 

От бачиш, 15 років в курсі тарифів, а чому тариф для ЮС не впав, а зріс, не вкурсі. Я не буду з тобою спорити, істина навряд тут народиться. Але я давно вже зрозумів, що держава (саме наша) хєровий партнер і гарант. Сьогодні є субсидія, а завтра замість Яценюка прийде Яресько, популізм закінчиться, і відмінить субсидії. Ціни як мінімум лишаться на тому ж високому рівні. Що тоді будуть робити люди з комуналкою? А показником що субсидіє не є панацеєю є постійне значне зростання заборгованості населення за комуналку. Тарифи у нас формуються вимогами ЄС і МВФ, а не економічною доцільністю і платеспроможністю населення, за-для чергового боргового зашморгу, який піде на латання дир бюджету (читай на ті ж субсидії).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, vaz75 сказано:

популізм закінчиться, і відмінить субсидії. Ціни як мінімум лишаться на тому ж високому рівні. Що тоді будуть робити люди з комуналкою?

те ж, що робили в середині 90-х - не будуть платити...

але навряд чи відмінять - бо наступні вибори гарантовано виграють опозиція й популісти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рівень зарплат прямопропорцінний кількості "потіючих" експортерів. Щоб купити щось не потрібне, потрібно продати щось потрібне, а то всі хочемо афонами/андронами користуватися, а новітні всім потрібні афони/андрони не бажаємо видумувати! Про те просимо зарплату на рівні ЄС! 

 

Ці підняття - це веееееееличезний пинок електорату/пролетаріату щоб вчились економити!

Влітку 2015 ми одні з перших встановили лічильник на опалення на під"їзд, а вже у грудні більшість вже не хоче економити! Субсидії їх маму ... б*я! 

 

Слава Богу хоч гарячу воду вимкнули на ДПЗ в будинках з найбільшою заборгованісттю! :) 

  • +1 5
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Живі гроші в руках малозабезпечених, це граната в руках мавпи... 

 

Ну наприклад: якщо в родині є тяжкохворий і сім"я "тужиться" на оплату його лікування,  а тут "прийдуть живі гроші" і родина вбачаючи своє "моральне право" витратити їх на лікування, витратить,  а потім за борги з квартири виженуть. Бомжів побільшає!

В принципі правильно давати грошима, але ж серед нас ще стільки ще несвідомих. 

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і перше, і друге від нашої писанини на форумі є незмінне...

 

Я б від грошей не відмовся і ствол довелося б, то придбав би... Ех... :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Рівень зарплат прямопропорцінний кількості "потіючих" експортерів. Щоб купити щось не потрібне, потрібно продати щось потрібне, а то всі хочемо афонами/андронами користуватися, а новітні всім потрібні афони/андрони не бажаємо видумувати! Про те просимо зарплату на рівні ЄС! 

 

По-базарному мислиш. Спочатку треба щось виготовити, а потім вже це щось продати. По-друге, що повинен продавати, наприклад, учитель, щоб мати ЗП ЄС?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, rrid сказал:

вибори гарантовано виграють опозиція й популісти

Ну так вам відео ForZa показав як опозиція, того часу, рвалась до влади... і що зараз маємо? :) Мало?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я то думаю, що так я по "базарному" мислю?! А я ж цієї неділі на базар не ходив! Певно скучив?:blink:

 

Ну по першому - це і малося на увазі ;) (просто не розписав, бо сподівався, що це і так зрозуміло)

По другому, його заробітня платня це синтезована величина від рівня загальнодержавного благоустрою/моралі/цінностей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Ukrainec сказал:

Живі гроші в руках малозабезпечених, це граната в руках мавпи... 

То може їм і зарплату не давати і пенсії, а то ж вони бестолкові, ще здуру в театр підуть, замість того, щоб харчі купувати? Карточки на продукти, туалетний папір і пару штанів і хай пашуть.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тутай хвиля обговорень по газу й е/е.

але ніхто не звертає увагу, що тарифи в нас все ще, так би мовити, не "повні".

в сусідів вже пару років платять внески на капітальний ремонт. хтось протестує, когось звільняють від сплати внесків (повністю чи частково - https://www.vedomosti.ru/realty/news/2015/12/30/622931-putin-lgoti ), хтось намагається протестувати http://www.svoboda.org/content/transcript/27222543.html

http://ria.ru/society/20121214/914830463.html

ось і в нас може бути щось схоже, після 1 липня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитувати

То може їм і зарплату не давати і пенсії, а то ж вони бестолкові, ще здуру в театр підуть, замість того, щоб харчі купувати? Карточки на продукти, туалетний папір і пару штанів і хай пашуть.

100%! Може...  

^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почім без лічиника 1м2 опалювальної площі за лютий вийшов?

 Хто знає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...