Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

 

Как бы в продолжение темы: моя 40 кв. 1200 грн. за ноябрь. И к сожалению нет возможности уменьшить затраты (опалення по площади), вода по счетчику, электрику не могу экономить, так как дообогреваемся еще конвекторами...Жах

а двохтарифний лічильник поставити , і бойлер на нагрів гарячої води?

 

У нас газовая колонка и вода только холодная.

 
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, Вы решили поспорить? Я Вам так расскажу:

LenKa, цифри, цифри де? з Вашого рассказу - цифр ніц нема. жодного доказу. з чим спорити???

нехай автор "брєду" сам за себе розкаже, з цифрами. як в нього котел економить воду по лічильнику, електроенергію, плату на ЖЕК/ОСББ, вивіз сміття й так далі.

не варто розказувати за нього про "довго зливати теплу воду, поки піде гаряча" - по-перше, в нього може бути газова колонка (як у Вас), по-друге, зазвичай це електробойлером лікують, а не котлом. і т.д.

дасть структуру витрат - можна буде розібратись самому, де він злукавив.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, подібний приклад Вам мило вище розписав myhajlyk.

Спорити з Вами ніхто і не збирався. dimmon констатував звичайні факти, яким я довіряю (бо дууууже добре знаю цю людину) і доказувати він Вам нічого не зобов"язаний. Ваше право - вірити цьому чи ні.

P/S/ А якщо Ви хотіли особисто мене зачепити змістом Ваших повідомлень? То змушу Вас розчарувати... Я  - стіна.

P/P/S/ Ой, а про воду "про довго зливати" я розказувала про своїх батьків... а не за dimmon.

Змінено користувачем LenKa
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, подібний приклад Вам мило вище розписав myhajlyk.

Спорити з Вами ніхто і не збирався. dimmon констатував звичайні факти, яким я довіряю (бо дууууже добре знаю цю людину) і доказувати він Вам нічого не зобов"язаний. Ваше право - вірити цьому чи ні.

P/S/ А якщо Ви хотіли особисто мене зачепити змістом Ваших повідомлень? То змушу Вас розчарувати... Я - стіна.

P/P/S/ Ой, а про воду "про довго зливати" я розказувала про своїх батьків... а не за dimmon.

яким боком тут myhajlyk? він навів свої (причому, прошу замітити, правдиві дані). dimmon же мав би сам за себе відписувати, а то вброс зробив - а відповісти не може. Ваша "стіна" мені не потрібна ;)

якщо Ви його так добре знаєте - попросіть, нехай викладе два рахунки на комуналку за дві ідентичні квартири, які він згадав, де за одну треба заплатити 855грн. (з котлом), і за другу 2044грн. (без котла).

а ми тут вже самі висновки зробимо - чи це внаслідок автономного опалення, чи зіграли інші чинники.

а то чогось він соромиться. тихенько поставив мінус за критику LenKa, яка цифр не бачила, зате дуже йому вірить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 яким боком тут myhajlyk? він навів свої (причому, прошу замітити, правдиві дані). dimmon же мав би сам за себе відписувати, а то вброс зробив - а відповісти не може. Ваша "стіна" мені не потрібна ;)

якщо Ви його так добре знаєте - попросіть, нехай викладе два рахунки на комуналку за дві ідентичні квартири, які він згадав, де за одну треба заплатити 855грн. (з котлом), і за другу 2044грн. (без котла).

а ми тут вже самі висновки зробимо - чи це внаслідок автономного опалення, чи зіграли інші чинники.

а то чогось він соромиться. тихенько поставив мінус за критику LenKa, яка цифр не бачила, зате дуже йому вірить

 

 

Взагалі не розумію що я маю комусь доказувати? І взагалі не звик щоб в моїх словах хтось сумнівався. Спочатку подумав викласти дві квитанції для того щоб ви заспокоїлись, потім подумав роздрукувати їх і на спір якщо я кажу правду ви їх з'їли. Але я ж знаю таких як ви, "Аби шо" поспорити, та і доказ для вас буде не доказ, я ж знаю тролей, бо за квартиру батьків я заплатив не 2044, а 2044.30 коп, а за свою не 855, а 853.80 грн, і квартири не однакові там 58 м2, а там цілих 59 м2, ви завжди найдете аргумент. Я написав, розумний зрозуміє, а дурний нє. А взагалі мовчу вже за зручність автономки коли я захотів і включив її в вересні, а ті хто на центральному до мерзнуть и сиріють до середини жовтня, по графіку. Сорі це останні повідомлення для "заінтересованного товарисча" в центральному опаленні.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі не розумію що я маю комусь доказувати? І взагалі не звик щоб в моїх словах хтось сумнівався. Спочатку подумав викласти дві квитанції для того щоб ви заспокоїлись, потім подумав роздрукувати їх і на спір якщо я кажу правду ви їх з'їли.

шедевр ))) боюсь, тут це не важливо - до чого ви звикли, це - громадський простір (інтернет, борда)

та і доказ для вас буде не доказ, я ж знаю тролей, бо за квартиру батьків я заплатив не 2044, а 2044.30 коп, а за свою не 855, а 853.80 грн, і квартири не однакові там 58 м2, а там цілих 59 м2, ви завжди найдете аргумент. Я написав, розумний зрозуміє, а дурний нє. А взагалі мовчу вже за зручність автономки

мова не про зручність, мова про те, що різниця в майже 2.5рази сформована не тільки за рахунок котла. привести до спільного знаменника 58 і 59 простіше, ніж визнати неправду ;)

я можу навіть чемно повторити - відскануйте (сфотографуйте) для спільноти борди два рахунки за один і той же місяць - на 853.80грн. і 2044.30грн., будьте ласкаві. якщо різниця сформована тільки за рахунок котла - відразу визнаю свою помилку, попрошу вибачення, перестану писати в цій темі на три дні, вам з ЛенКа поставлю плюси на останніх трьох сторінках цієї теми (на кожному вашому пості теми). ОК?

Змінено користувачем rrid
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я можу навіть чемно повторити - відскануйте (сфотографуйте) для спільноти борди два рахунки за один і той же місяць - на 853.80грн. і 2044.30грн., будьте ласкаві. якщо різниця сформована тільки за рахунок котла - відразу визнаю свою помилку, попрошу вибачення, перестану писати в цій темі на три дні, вам з ЛенКа поставлю плюси на останніх трьох сторінках цієї теми (на кожному вашому пості теми). ОК?

 

Вибачайтесь, ставте плюси і йдіть відпочиньте на 3 дні так я ніде не писав що це різниця рахунка котла (нижче уточнююча цитата у відповідь vaz75, але ж відповіді вас не цікавлять, а тільки тролінг). І знаю вашу відповідь наперед, ви будете зараз писати що б я дав квитанцію і це не рахується, та купа інших відмазок.

 

 

 

 

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

Стоп. Шото ви плутаєте, сер. Максимум по цій квартирі може бути 58*15,54=901,32 грн.

 

 

Це тільки опалення? Я пишу за всю квитанцію.

 

 

 

Змінено користувачем dimmon
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мда, трехкомнатная (58 м) без индивидуалки = 2044 грн., такая же с своим котлом 855 грн.

якраз в цьому повідомленні dimmon звертає увагу на те, що з централізованим опаленням платити всього комуналки 2044р. порівняно з опаленням котлом 855грн., і ні слова не говорить про те, що в квартирі споживання інших компослуг є значно більше. виглядає так, ніби котел - це вкрай вигідно, економить більше ніж в два рази сумарні витрати на комуналку. але це - неправда, бо dimmon не говорить ні слова про інші витрати на комуналку. це називається введення в оману.

vaz75 звернув на це увагу дуже акуратно.

я підключився після того, як було дано слизьку відповідь про "всю квитанцію".

бо реальна економія від встановлення котла - дуже довго буде окуповувати вартість встановлення цього котла, при сьогоднішніх тарифах на централізоване опалення.

і тут підключилась ЛенКа, яка стала захищати dimmon'а, бо "дуже йому довіряє" ))

а два рахунки за комуналку розставили б все на свої місця, і кожен міг би вирішити для себе, чи котел треба ставити, щоб замість 2044грн. платити 855грн., чи потрібно в деяких ситуаціях все ж різко зменшувати споживання комунальних послуг ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нуу звичайно що різниця 2044 і та 855, це кабельне аверс за 32 грн ну мабуть і електрика на гривень 150, а опалення, підігрів води, та газова плита то такє. Вибачте повторюсь:

 

Ви в кого питаєте? І до чого тут цей "брєд"?

 

 

Ви самі собі пояснюєте? Тут людям це зрозуміло що це вся комуналка, я про це написав. До зустрічі через 3 дні :) так як ви і обіцяли, чи в волиньгазі немає більш роботи чим тролінг на форумі?

Змінено користувачем dimmon
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не вводьте людей в оману, агітатор за котли ;)

щоб виконати обіцянку - там чітко написані умови, які, на жаль, не дотримались :(

а з котлом - при сьогоднішніх тарифах, я буду економити максимум 300-400грн. в місяць на опаленні, зате отримаю не тільки зручність, але й геморой з повіркою, заміною котла на новий раніше, ніж старий окупиться, отримаю також вибухонебезпечний предмет прямо в своїй квартирі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

просто не вводьте людей в оману, агітатор за котли ;)

щоб виконати обіцянку - там чітко написані умови, які, на жаль, не дотримались :(

а з котлом - при сьогоднішніх тарифах, я буду економити максимум 300-400грн. в місяць на опаленні, зате отримаю не тільки зручність, але й геморой з повіркою, заміною котла на новий раніше, ніж старий окупиться, отримаю також вибухонебезпечний предмет прямо в своїй квартирі...

 

З вашої цитати 400 грн економії і геморой від котла це :face_palm: 

 

http://www.youtube.com/watch?v=2Svwm_k9hYk

 

ЗІ: на рахунок доказів я ж казав, що таким як ви нічого не докажеш )

 

Змінено користувачем dimmon
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

народ не сваріться. Запитайте у мене на рахунок котла. я вам все розкажу.

 

 

отримаю також вибухонебезпечний предмет прямо в своїй квартирі...

Це не правда.Сучасні котли обладнані різними сенсорами.. і т.д., іншими словами, це як ще 1-на газова плитка.

 В мене Котел BOSCH, одноконтурний, модельне пам"ятаю. Ціна газу зараз - 3,6 грн, за 1 куб. я починаючи з жовтня економлю газ для зими, тобто опалення включаю лише вночі і оплачую повністю  200 пільгових кубів. Кухню перекрив і не обігріваю взагалі(поки). Розхід газу за ніч з 21.00 до 08,00 становить від 2-ох до 6-ти!!! кубів(якщо крепко бадяжать, то 6-ть, якщо газ хороший -2). В середньому 3-3,5. Зараз температура по квартирі вдень стабільно 19-21 градусів. "Свєжо". але не холодно. Рахуємо - -30 днів* 3,5 куба за ніч = = 105кубів*3,6 = 378 грн. Поїхали далі - - Готування їжі, ванна-діти(2-є) ще забирають від 50 до 70 кубів газу. Тут все просто. Щоб набрати ванну теплої води 38-40 градусів, треба спалити 1 куб. Кому треба поразує далі.

Взагалі моджна з високою точністю порахувати чи вийде взагалі ЕКОНОМІЯ від котла?

Змінено користувачем myhajlyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі моджна з високою точністю порахувати чи вийде взагалі ЕКОНОМІЯ від котла?

звісно, що можна. для цього треба просто порівняти фактичні витрати на опалення з котлом за сезон, з цифрою, яка була б на централізованому опаленні (зазвичай, опалювальний сезон триває з 15.10 по 15.04 - 6 місяців, по 15.54грн./кв.м за місяць), при дотриманні однакового температурного режиму в приміщенні.

2-6 куб.м на добу - це на яку опалювану площу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

68 кв. Це не за добу а за ніч з 21,00 до 08,00 ранку.

Уточню. Трішки перепутав. Мій котел двоконтурний. Тех параметри.

post-6190-0-01690900-1449767691_thumb.jp

Змінено користувачем myhajlyk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це багатоповерховий багатоквартирний будинок?

п.с. а хто порадив поставити двадцятикіловатний котел на 68 кв.м?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 поверхи. 20 квартир. Я його не ставив. такі котли у всьому будинку.

двадцятикіловатний котел на 68 кв.м?!
це як погано чи добре? Мало чи забагато з тех. точки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 поверхи. 20 квартир. Я його не ставив. такі котли у всьому будинку.

двадцятикіловатний котел на 68 кв.м?!

це як погано чи добре? Мало чи забагато з тех. точки.
для індивідуального будинку, залежно від утеплення - треба 8-12 кВт теплової потужності на 100 кв.м

для багатоповерхового багатоквартирного будинку - ще менше, бо за рахунок поверховості й меншої площі зовнішніх стін - то й 8 кВт на 100 кв.м забагато.

якщо надто велика потужність котла - його ккд буде нижчим (буде спалювати більше газу, порівняно з таким же котлом, але на рівні розрахункової потужності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

4 поверхи. 20 квартир. Я його не ставив. такі котли у всьому будинку.

двадцятикіловатний котел на 68 кв.м?!

це як погано чи добре? Мало чи забагато з тех. точки.
для індивідуального будинку, залежно від утеплення - треба 8-12 кВт теплової потужності на 100 кв.м

для багатоповерхового багатоквартирного будинку - ще менше, бо за рахунок поверховості й меншої площі зовнішніх стін - то й 8 кВт на 100 кв.м забагато.

якщо надто велика потужність котла - його ккд буде нижчим (буде спалювати більше газу, порівняно з таким же котлом, але на рівні розрахункової потужності)

 

Думаю при встановленні котла орієнтувались більше на гарячеводопоятачання, тобто скільки л\хв гарячої води може спродукувати котел. Можливо ще й справа у відкатах :)

А фірмові котли (Вайлант точно) мають можливість налаштування меншої продуктивності котла на опалення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю при встановленні котла орієнтувались більше на гарячеводопоятачання, тобто скільки л\хв гарячої води може спродукувати котел. Можливо ще й справа у відкатах :)

А фірмові котли (Вайлант точно) мають можливість налаштування меншої продуктивності котла на опалення.

по гарячій воді - там також завищена потужність... так що таки відкати дуже ймовірні :(

і ставити котел з мінімальною тепловою потужністю 7кВт заради запасу потужності по холодній воді якось не дуже раціонально...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не скажи. Я мав Вайлент 11 кВт то щоб мати гарячу воду,не тепленьку, треба було зменшувати потік. На опалення 70 кв вистачало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щоб мати гарячу воду,не тепленьку, треба було зменшувати потік.

Я не відкриваю кран холодної води практично ніколи. зменшую струйку, вода стає теплішою, менший розхід газу.  Макс темп згідно тех докуентації - 51 градус, що не є аж супер гаряче. Для порівняння в батьків на централізованому опаленні і водопостачанні руки обпікає Гаряча вода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо я полюбяю гарячий душ, а щоб зробити погарячіше треба зменшити потік, зменшується потік, вимикається перемикач душу: замкнене коло  :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В продовження поста, в цьгомісячній квитанції опалення 8,77 за кв.м., за ІТП оказалось, що платиться окремо через ремонтний фонд 2.15 грн за кв.м. на протязі 5 років.

Змінено користувачем seolutsk
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...