Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

14 минуты назад, Electronshik сказал:

Блін, хоч бери і ламай той лічильник. І нафіга я його ставив?

Чому? Я щось не в'їхав, там же пише, що "без лічильника" тепер вартуватиме на 47% дорожче. Хіба ні?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому, Electronshik сказано:

Блін, хоч бери і ламай той лічильник. І нафіга я його ставив?

Літом не будеш переплачувати, якщо є бойлер звісно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сцуко, з новими тарифами на газ взимку буду працювати на одну комуналку. Щоб вони там всі вдавилися наверху.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

Кабмін урізав норму газу для розрахунку субсидій

Норму для нарахування пільг під час користування індивідуальним опаленням знизять на 21,4%.

Субсидії будуть розраховуватися, виходячи з норми споживання газу 5,5 куб. м на опалення 1 кв. м житлової площі (за індивідуальною системою опалення) замість 7 куб. м, що застосовувалися в минулому сезоні.

Відповідне рішення закріплене постановою уряду №317 від 27 квітня.

Як повідомляв Корреспондент.net, з 1 травня підвищується і встановлюється єдина ціна на газ - як для населення, так і для промисловості - на рівні 6879 грн за тисячу кубометрів.

Отже, влада скасувала пільгову ціну на газ, яка діяла для приватних домогосподарств, і знизила максимальну суму (7,2 тис. грн), яку сплачували підприємства.

Прем'єр-міністр Володимир Гройсман пообіцяв, що більше в Україні ціна на газ не змінюватиметься.

 

http://ua.korrespondent.net/ukraine/politics/3676716-kabmin-urizav-normu-hazu-dlia-rozrakhunku-subsydii

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не знаю кака там вы считаете, но ОНИ посчитали ЧЬЁТКО ----- снизить стоимость на 30 копеек летом , объявив это БЛАГОДАТЬЮ ГОСПОДНЕЙ ДЛЯ НАРОДА, и тихонечко прошепотав про ДЬЯВОЛСКОЕ поднятие цены зимой на 3 гривны ----- ха ха ха...... Все дураки радуются ...... УРРРРРААААА ГОСУДАРСТВО О НАС ЗАБОТИСЯ :) ..... Радость будет не долгой!!!!!!!!! Снизить цену в не отопительный сезон на 30 копеек, и поднять её в пик отопления на 3 гривны -------   Бляяяяяяяяяяяя вот это БИЗЕСССССССССС!!!!!!!

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 minutes ago, DarkMonk said:

вот это БИЗЕСССССССССС!!!!!!!

Ну так, це не телефони зубочисткою ремонтувати.

Для цього треба дуже довго вчитися і стати таким розумним, як Фірташ.

 

5 minutes ago, Zevs_Isver said:

можна  зовсім не платити - нема чого хунту піднімати....

Поставив вже собі сонячного колектора?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, Zevs_Isver сказано:

можна  зовсім не платити - нема чого хунту піднімати....

Можна. Але недовго. Зараз не СРСР, олігархи борги не прощають.

У Луцьку продали першу квартиру боржників за «комуналку»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Почитавши це все, що написане вище, хочеться одне написати

Вибрали олігарха після майдану? То нащо скиглити!

Видно поки нашу владу не почнуть частувати пострілами нічого не зміниться.

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 4/29/2016 at 02:57, Serpent сказано:

Можна. Але недовго. Зараз не СРСР, олігархи борги не прощають.

У Луцьку продали першу квартиру боржників за «комуналку»

 

першу і останню?

 

а може й взагалі не було такого....

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Zevs_Isver я думаю що це, якщо це було, було пробою. Як люди відреагують.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим твоє твердження відрізняється від їхньої писанини чи від напису на заборі? Це якась секретна інформація? Хай дадуть прізвища боржника, адресу квартири. В чому проблема? Адреса, якщо квартира вже продана, тобто вже не їхня, вже не є конфіденційною інфою, так же. То що за секретність така? Навпаки! Зробіть це показово, щоб іншим на попередження було!

Короче, поки не вірю.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Уся інформація є у відкритому доступі, був сюжет на місцевому телебаченні, на місцевих сайтах також достатньо інфи, уся інформація з цих джерел, ніякого інсайду.

м.Луцьк, вул.Коновальця, 1Б/кв.3

Екс-власники - Швейгер Віра Степанівна і Швейгер Олександр Петрович.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайшов відео про цю квартиру піврічної давності

Показати прихований контент  
Hide  

і записи по торгам на СЕТАМі

 

М-да... 20 тисяч! забрали квартиру в якоїсь бідоти! Герої! А чому ж вони не забирають в багатеньких, котрі по більше 100 штук боргують по-наглому не сплачуючи, хоча мають можливість!?!

За 20 штук забрати квартиру!!! Це, як на мене, занадто. Чому, якщо людина не сплачувала декілька місяців, їй не обмежили надання тих послуг?! Чому не перекрили гарячу воду??? Тепло?!? Бо їм ліньки?! Бо їм це затратно?! Чи бо вони не мають таких технологій/можливостей??? То чиї це проблеми?! Гроші дерти вони вміють, а воду перекривати індивідуально - НІ?! Технології є, і давно! Хай розкошелюються і оснащуються!

При теперішніх тарифах таку суму нарахувати не так то й довго. А ще й може пеню яку приплюсувати... Особливо за тепло. І можливості відмовитись від того тепла люди не мають! Виходить примусове "кидання" людей на бабки!

Країна просто заганяє своїх людей в злидні, потім буде відбирати останнє і змушувати до жебрацтва!

Наперд вибачаюсь перед нормальними євреями Борди, але скільки ж ті жидяри (по Далю) будуть тих українців доїти?! То Порох Вальцман, то Яйценюк Сєня Бакай, тепер Гройсман... А ще всякі Каламойські... Я ніколи не був антисемітом, але ж , ЙОптв...ТЬ!, я ж не ідіот не помічати очевидного! Прямо якийсь зговір сіоністів проти українського народу!

 

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче, треба націоналізовувати всі енергопостачальні сфери (газодобування в Україна, елетростанції та електропостачальні, теплокомуненерги і т.д.), закріпляти їх назавжди ДЕРЖАВНИМИ, позбавляти їх оподаткування! Позабирати в тих бариг те, чого вони не будували, ТЕ, що вони махінаціями за безцінь приХватизували!

І надалі взагалі, такі "приватизації" проводити лише після народних референдумів по цьому питанню, чи відкритих народних обговорень!

 

короче, мене - в президенти, голосуйте за мене!

:)

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

43 хвилин тому, halcogen сказано:

@jack74 За комуналку треба платити. Якщо не тянеш - оформляй субсидію. А на рахунок націоналізації - в наступному році буде 100-річчя Великої Жовтневої революціїї - заводи рабочім, землі крєстьянам.

ти пробував оформляти субсидію раніше? Не зара - по спрощеній системі, а колись? А борг в них з'явився набагато раніше, наскільки я зрозумів...

Зрозуміло, що за комуналку потрібно платити, але ти мене читаєш через рядок, певно. Припустимо, я не можу сплачувати - я можу відмовитись від електрики (відключать), можу відмовитись від газу (кран запломбують), можу відмовитись від води (теж кран запломбують), а от від послуг ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО я не можу відмовитись (мову ведем про квартиру в багатоквартирному будинку)! Тобто, послуга "Теплокомуненерго" мені нав'язана і я приречений її споживати незалежно від мого бажання! "Купи кірпіч!" І за допомогою того "ТЕПЛОкомуненерго" спритні ділки можуть просто відбирати квартири в бідних сімей!

Держава повинна ЗАХИЩАТИ свій народ, тобто держава повинна унеможливлювати такі можливості відбирання даху над головою по боргах за примусово-нав'язані послуги! Чому в них борг за гарячу воду??? Нехай, припускаю, "Теплокомуненерго" не може відрізати батарею в тій квартирі від загального контура опалення (хоча і це вирішується без великих проблем), але чому вони не перекрили гарячу воду і дозволили споживати навіть незважаючи на системні несплати і наростаючий борг?!?!? Складається враження, що це робилося умисне!

 

 

І на рахунок твоєї іронії про революцію - поцікався, як в Білорусі

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, halcogen сказал:

За комуналку треба платити.

комуналка комуналці рознь. якби борг був за послуги, які можна відключити, то я був би на стороні міськради. але по оплаті за централізоване тепло людина опиняється заручником ситуації. оплатити не може, відмовитись від послуги теж не може. і мене , як якого-не якого платника в бюджет геть не влаштовує те що єдиним виходом може бути оформлення субсидії, тобто оплата тим людям  незатребуваної ними  послуги в непомірному розмірі, з моїх податків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 годин тому, jack74 сказано:

Чому, якщо людина не сплачувала декілька місяців, їй не обмежили надання тих послуг?! Чому не перекрили гарячу воду??? Тепло?!? Бо їм ліньки?! Бо їм це затратно?! Чи бо вони не мають таких технологій/можливостей??? То чиї це проблеми?! Гроші дерти вони вміють, а воду перекривати індивідуально - НІ?! Технології є, і давно! Хай розкошелюються і оснащуються!

цікаво, а за чий рахунок має розкошелитись постачальник води, тепла, газу, електроенергії? чи не за рахунок іних споживачів, які платять? шляхом включення таких витрат в тариф для тих, хто і так платить?

чому той, хто не збирається оплачувати спожиту послугу, не збирається відмовлятися від неї, а споживає її й надалі?

 

заручники теплопостачання - це тільки емоція. насправді, це зручно - споживати послугу й не платити за неї.

бо якщо хотіти відмовитись від централізованого опалення - можна перебратись в приватний сектор (продати чи поміняти квартиру). але ж не хочуть!

 

та й назбирати 10-20 тисяч боргу - це треба було робити не один рік, це тільки за останні півроку за двокімнатну треба було платити біля 1000грн./міс. (в т.ч. опалення біля 700грн.), раніше було значно дешевше.

 

звісно, бувають ситуації, коли всі гроші йдуть на ліки. але більшість неплатників - просто "забивають" болт на оплату, і платити за них - мені не хочеться. дорослі ж люди.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще один. Давай я тобі буду носити молоко з-під корови, хоч ти його пити не будеш! Буду ставити тобі його за калітку, а потім прийду з судовим приставом і заберу в тебе за це хату. Підходить?!

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

36 хвилин тому, jack74 сказано:

Давай я тобі буду носити молоко з-під корови, хоч ти його пити не будеш! Буду ставити тобі його за калітку, а потім прийду з судовим приставом і заберу в тебе за це хату

це взагалі про що?

як ти ставиш знак рівності між "споживаю послугу за встановлену державою ціною", і від цієї послуги відмовитись неможливо, і "не споживаю послугу (подукт) - бо не хочу й маю таку можливість"???

ситуація зворотня - ти приносиш молоко, в тебе його беруть, споживають, але не платять. ти не будеш стягувати борг з такого покупця, натомість перестанеш йому приносити, і накинеш додаткову націнку тим, хто платить?

феєрично!

p.s. маєш борги за комуналку?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, jack74 сказано:

а от від послуг ТЕПЛОКОМУНЕНЕРГО я не можу відмовитись (мову ведем про квартиру в багатоквартирному будинку)! Тобто, послуга "Теплокомуненерго" мені нав'язана і я приречений її споживати незалежно від мого бажання! "Купи кірпіч!" І за допомогою того "ТЕПЛОкомуненерго" спритні ділки можуть просто відбирати квартири в бідних сімей!

якщо не секрет - що заважає тобі продати (обміняти) квартиру в багатоквартирному будинку з централізованим опаленням, і купити житло з автономним опаленням?

не влаштовують нав'язані послуги - відв'яжись від місця споживання

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...