Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Члени виконавчого комітету заслухали звіт про фінансову–господарську діяльність комунальних підприємств міста за 2014 рік та затвердили фінплани на 2015 рік

22.04.2015

....

Також за підсумками фінансово-господарської діяльності у 2014 році прибутки комунальних підприємств міста склали 62 045,7 тис. грн при плановому рівні збитковості 74824,8 тис. грн. Основним позитивним чинником був прибутковий результат діяльності ДКП «Луцьктепло» у порівнянні з очікуваними за фінансовим планом збитками у розмірі 70 522,1 тис.грн підприємство отримало 66808,1 тис. грн прибутку.

Більше про прибутки і збитки комунальних підприємств Луцька: http://www.lutsk.ua/fast-news/chleny-vykonavchogo-komitetu-zasluhaly-zvit-pro-finansovu-gospodarsku-diyalnist-komunalnyh

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Кабмін знизив норму споживання газу споживачам без лічильників

Уряд прийняв постанову «Про зміну нормативів споживання газу на душу населення» зменшивши цей обсяг до 3 куб. м. Про це в середу, 29 квітня, на брифінгу заявив виконуючий обов'язки голови НКРЕ КП Дмитро Вовк.

"Наша ініціатива дозволяє людині платити менше, стимулювати облгази встановлювати лічильники", - сказав він.

Вовк також повідомив, що тільки 7% населення споживає газ без лічильників.

Він зазначив, що «згідно із законом «Про облік газу», якщо споживання відбувається без лічильників, то норми споживання встановлюються Кабміном.

"Старі норми споживання складали 6 куб. м, тепер вона складатиме 3 куб. м. У випадку, якщо ці люди користуються газовою плитою і мають централізоване або гаряче водопостачання. Там є три градації. Ті, хто має плиту газову і мають централізоване, було 6, стане 3. Ті, хто використовують плиту газову і не мають централізованого гарячого водопостачання, норма була 9 куб. м., а зараз буде 4,5 куб. м. І ті, хто користувався плитою газовою та водонагрівачами, попередня норма була 18 куб. м., тепер вона стане 9 куб. м.", - додав він.

З 1-го травня в Україні підвищуються ціни на тепло, гарячу і холодну воду

З п'ятниці, 1 травня, в Україні підвищуються тарифи на холодну і гарячу воду, а також на теплопостачання. Таке рішення було прийнято Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг.

Тариф на опалення і гарячу воду для населення з сьогоднішнього дня виростає на 67%.

Згідно з новими цінами, якщо в квартирі встановлені лічильники тепла, то новий тариф становитиме 642,09 грн/ГКал – це на 71,5% більше колишнього тарифу (374,50 грн/ГКал).

Якщо лічильників у квартирі немає, то мешканцям доведеться платити за опалення за ціною 16,42 грн/м2 /міс. До сьогоднішнього дня тариф становив 9,58 грн./м2 /міс.

Варто відзначити, що плата за опалення нараховується лише в опалювальний сезон.

У той же час Нацкомісія встановила такі тарифи на гарячу воду:

-40,92 грн/м3, якщо рушникосушки в квартирі підключені до труби з гарячою водою (+57,8% до діючого тарифу);

-38,02 грн/м3, якщо рушникосушки в квартирі немає (+56,9% до діючого тарифу).

Також зростуть ціни і на холодне водопостачання. Максимальні тарифи на воду будуть встановлені у Київській, Закарпатській та Кіровоградській областях – від 10 грн за куб. м, у столиці – від 6 до 8 грн за куб. м, а найменші – у Вінницькій та Донецькій обл. – від 4 до 6 грн за куб. м.

Відзначається, що тарифи розділені на чотири групи, у кожній області встановлюються тарифи одній з 4-х груп: – від 4 до 6 грн за куб. м, – від 6 до 8 грн за куб. м, – від 8 до 9 грн за куб. м, – від 10 грн за куб. м.

Також піднімаються тарифи окремо по кожному водоканалу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ, яка ситуація з тепловими пунктами від "Луцьктепло"? Ніхто нічого нового не чув?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні вновому випуску "Експресу" прочитав, що постановою Кабміну зменшили норми по витраті газу в два рази... типу щоб облгази не крали, бо люди зараз його значно менше споживають...

Але ж про зменшення тих норм ще пару місяців назад говорилося, чи то ще раз скоротили ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...

Але ж про зменшення тих норм ще пару місяців назад говорилося, чи то ще раз скоротили ?

Так, це нове зменшення норм.

Раніше на 01.10.2014 було так:

...

Згідно нової редакції, змінилися (зменшились!!!!!) норми споживання природного газу населенням у разі відсутності газових лічильників:

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання - 6

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 9

Якщо я все правильно зрозуміла, то тепер розрахунок буде наступний:

6 м3 * 1особа * 1,299 грн за 1 м3 = 7,794 грн. на місяць (при наявності гарячої води, було 12,73 грн.)

9 м3 * 1 особа * 1,299 грн за 1 м3 = 11,691 грн. на місяць (у випадку відсутності гарячої води, було 23,77 грн.)

Це приємні новини ))) (якщо це дійсно так). Але негатив також є, в постанові знову нічого немає про наявність електрообладнання для підігріву води, ну і ціни на газ будуть рости…

Зараз, з 06.05.2015 так:

Плита газова за наявності централізованого гарячого водопостачання- куб. метрів - 3

Плита газова у разі відсутності централізованого гарячого водопостачання та газового водонагрівача - 4,5

Тоді розрахунок з 06.05.2015 буде такй:

3 м3 * 1особа * 7,188 грн за 1 м3 = 21,57 грн. на місяць (при наявності гарячої води)

4,5 м3 * 1 особа * 7,188 грн за 1 м3 = 32,35 грн. на місяць (у випадку відсутності гарячої води)

Але, оскільки тариф на газ підвищили з 01.04.2015, то за квітень 2015 ми будемо платити по старих (завищених нормах) і по новій драконівській ціні...

6 м3 * 1особа * 7,188 грн за 1 м3 = 43,13 грн. на місяць (при наявності гарячої води)

Щось мало радує зниження норм на фоні такого росту ціни на газ... І виникає ще одне питання (риторичне :)): за останній час норма зменшилась з 9,8 м3 до 3 м3 - ми стільки часу платили по завищених нормах (влада це визнає), а гроші переплачені нами куди ділись?

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варто відзначити, що плата за опалення нараховується лише в опалювальний сезон.

...

Що знову змінили? Знову всі мають платити лише в опалювальний сезон (в кого лічильників немає) ?

Народ, яка ситуація з тепловими пунктами від "Луцьктепло"? Ніхто нічого нового не чув?

така сама, кажуть що нічого не відмняється все має бути (вул.Гордіюк запланована на 2015 рік, пр-т.Відродження - на 2016 рік)... але графіки змістяться... (це я про кредит від ЄБРР)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так давно я викладав свої тарифи (за лютий, здається)...

Сьогодні отримав НОВІ...

Отже, сьогодняшні мої тарифи за квітень (взяті з сайту "Комунальні платежі" Обчислювального Центру)

1. приватний будинок

своє газове опалення (котел) і газова колонка на воду, каналізації нема (своя "яма"), прописана одна людина (без пільг), на все лічильники

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ ПО ЛIЧИЛЬHИКУ (за куб.м.) - 3.60 грн.

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 4.308 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.366 грн.

-----------------------------------------------------------

було

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ ПО ЛIЧИЛЬHИКУ (за куб.м.) - 1.089 грн.

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 4.308 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.3084 грн.

-----------------------------------------------------------

В результаті за 83 спожитих в квітні куба газу нараховано 298,80 грн.

2. приватизована квартира

своє газове опалення (пічки), газова колонка на воду, централізована каналізація, прописано 4 людини (без пільг), лічильник на воду і електрику, на газ нема

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ (за людину) - 64.80 грн. (хоча на сайті Волиньгазу вказано 129.3840 грн. ...?)

ГАЗ (за площу квартири, за м.кв.) - .... (чомусь не вказано... і на сайті Волиньгазу з 1-го квітня такого пункту ціни як "індивідуальне опалення" теж немає... Але якщо порахувати, взявши вартість куба 7,188 грн. і перемноживши на "нову" норму на опалення 3,255 куба на метр площі (в багатоквартирних будинках), то вийде 23,397 грн.)

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 8.52 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.366 грн.

-----------------------------------------------------------

було

-----------------------------------------------------------

ВИВIЗ СМIТТЯ (за людину) - 7.63 грн.

ГАЗ (за людину) - 35.37 грн.

ГАЗ (за площу квартири, за м.кв.) - 21,615 грн. (ціна 1 куб.м. 1,965 грн перемножена на норму 11 кубів на метр опалювальної площі)

ВОДА ПО ЛIЧИЛЬH (за куб) - 8.52 грн.

ЕЛЕКТР.ПО ЛIЧИЛ (за кВт) - 0.3084 грн.

-----------------------------------------------------------

В результаті за квітень лише за газ нараховано 2374,18 грн. І це з врахуванням того, що норма споживання газу на опалення квадратного метру площі була зменшена з 11 куб.м. до 3! ...п...ц... Для порівняння, за лютий було нараховано 1051,47 грн.

От і виплило те, про що я й казав на рахунок нарахування за газ в "опалювальний період" для тих, в кого нема лічильника... Тобто, не дивлячись на те, що я написав заяву (заяву!... це голосно сказано! так... папірчик дали заповнити) з проханням опломбувати пічки з 1-го квітня (спеціально вказував "з 1-го квітня"), нарахували на всю катушку, за місяць! ...Ще й, схоже, не по моїй нормі (як не за багатоквартирний будинок, а за приватний)...

Змінено користувачем jack74
  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті за квітень лише за газ нараховано 2374,18 грн. І це з врахуванням того, що норма споживання газу на опалення квадратного метру площі була зменшена з 11 куб.м. до 3! ...п...ц... Для порівняння, за лютий було нараховано 1051,47 грн.

За квітень 2015 рахували по старих нормах (я вище зазначила що по нових нормах будуть рахувати з 01.05.2015 року).

А на рахунок того що Вам нарахували... Якщо я правильно зрозуміла, то у Вас в квартирі немає лічильника, але є плита газова і газовий водонагрівач. Питання чи є гаряча вода (централізована)?

Тариф на 1 людину (без лічильника) має бути:

Плита газова і газовий водонагрівач, за 1 особу 18 - 129.3840

А Вам порахували:

Плита газова без гарячого водопостачання та газового водонагрівача, за 1 особу 9 - 64,69 грн.

Подивіться детальніше на сайті Волиньобленерго - там вроді все зрозуміло написано.

P.S. Я теж вже відчула нові "пакращення" :) - в квартирі з 3-ма приписаними і однією газовою плитою за квітень 2015 - 129,39 грн., а було 23,38 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я теж вже відчула нові "пакращення" :) - в квартирі з 3-ма приписаними і однією газовою плитою за квітень 2015 - 129,39 грн., а було 23,38 грн.

Сорі за офтоп, але "то ли еще будет" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я теж вже відчула нові "пакращення" :) - в квартирі з 3-ма приписаними і однією газовою плитою за квітень 2015 - 129,39 грн., а було 23,38 грн.

Сорі за офтоп, але "то ли еще будет" :)

малята, а що ви хотіли?

ціни йдуть до ринкових

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

natalka), нові тарифи діють з 01.04.2015, а не з 01.05.2015 (і до чого тут нові будинки?)

і на сайті Волиньгазу я все уважно читав (навіть посилання поприкріпляв)

і що є в моїх квартирах/будинках я теж вичерпно і чітко розписав.

Певно, все ж Ви неуважно прочитали мій пост...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я теж вже відчула нові "пакращення" :) - в квартирі з 3-ма приписаними і однією газовою плитою за квітень 2015 - 129,39 грн., а було 23,38 грн.

Сорі за офтоп, але "то ли еще будет" :)

малята, а що ви хотіли?

ціни йдуть до ринкових

от якби зарплати ще за ними встигали ...

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. Я теж вже відчула нові "пакращення" :) - в квартирі з 3-ма приписаними і однією газовою плитою за квітень 2015 - 129,39 грн., а було 23,38 грн.

Сорі за офтоп, але "то ли еще будет" :)

малята, а що ви хотіли?

ціни йдуть до ринкових

от якби зарплати ще за ними встигали ...

тут все в наших силах

p.s. ох зараз налетять латентні прихильники регіоналів(комуняк) з вимогами "кубаси по 2.20"

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, ну і до чого тут ринок, діду Панасе? Де ти тут побачив торги продавець-покупець? Де ти тут розгледів ринкове формування ціни від відношень попит-пропозиція?

А попит, насамперед, прямо залежить від платоспроможності. Не можу оплатити - нема й від мене ніякого попиту.

А в нас тупо монополізація і випробовування на виживаємість

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якби зарплати ще за ними встигали ...

p.s. ох зараз налетять латентні прихильники регіоналів(комуняк) з вимогами "кубаси по 2.20"

а що поганого в ковбасі по 2.20 :) ? Особливо якщо вона відповідає радянському ГОСТу, а не українському як там ДСТУ чи як там?

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якби зарплати ще за ними встигали ...

p.s. ох зараз налетять латентні прихильники регіоналів(комуняк) з вимогами "кубаси по 2.20"

а що поганого в ковбасі по 2.20 :) ? Особливо якщо вона відповідає радянському ГОСТу, а не українському як там ДСТУ чи як там?

те що "кубаса по 2.20" пішла в "нєбитіє" разом з СССР ....

але вірніше сказати СССР пішла в "нєбитіє" бо витрачало багато ресурсів для підтримки наявності "кубаси по 2.20"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от якби зарплати ще за ними встигали ...

p.s. ох зараз налетять латентні прихильники регіоналів(комуняк) з вимогами "кубаси по 2.20"

а що поганого в ковбасі по 2.20 :) ? Особливо якщо вона відповідає радянському ГОСТу, а не українському як там ДСТУ чи як там?

те що "кубаса по 2.20" пішла в "нєбитіє" разом з СССР ....

А жаль. Кажуть в тій ковбасі було м'ясо ...

  • +1 1
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все було, але по талонах, або по блату. А ще черги і дефіцит.

ще був "партактив" - які жили при комунізмі

тепер їх нащадки шкодують за цим періодом

p.s. я веду до того, що ціна послуги(повару) має бути реальною

(як би не були проти латентні регіонали)

інакше все закінчиться погано :(

Змінено користувачем Zevs_Isver
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так давно на сайті ЛМР похвалились, що в Луцьку - не найдорожче в Україні водопостачання, а також що попри те, що півсотні водоканалів по Україні підвищують ціни на холодну воду, а в Луцьку - ні.

Видно, жаба все-таки придушила, що свято підвищення тарифів пройшло мимо Луцькводоканал'у, і хтось вирішив терміново виправити ситуацію. На сайті ЛМР свіжа інформація: http://www.lutsk.ua/fast-news/informaciya-shchodo-proektu-taryfiv-na-poslugy-z-centralizovanogo-postachannya-holodnoyi

Згідно поданих розрахунків плановий тариф для споживачів багатоквартирних будинків, які отримують послугу з централізованого постачання холодної води (з використанням внутрішньобудинкових систем) становитиме за 1м3:

на централізоване постачання холодної води - 5,0663 грн. з ПДВ

на централізоване водовідведення - 4,9534 грн.з ПДВ

Всього: - 10,0196 грн. з ПДВ

Діючий з 1 липня 2014 року тариф на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення становить:

на централізоване водопостачання - 4,3080 грн. з ПДВ

на централізоване водовідведення - 4,2120 грн.з ПДВ

Всього: - 8,5200 грн. з ПДВ

Загальний ріст становить -1,50 грн. за 1 м3, або 17,6%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В результаті за квітень лише за газ нараховано 2374,18 грн. ... Для порівняння, за лютий було нараховано 1051,47 грн.

За квітень 2015 рахували по старих нормах (я вище зазначила що по нових нормах будуть рахувати з 01.05.2015 року).

natalka), нові тарифи діють з 01.04.2015, а не з 01.05.2015

...

Певно, все ж Ви неуважно прочитали мій пост...

natalka), перепрошую, все ж неуважний Я :)

вірніше, я зрозумів, що я Вас не зрозумів - Ви про опеньки, а я Вам про чорниці :) Ви про норми, а я Вам про ціни :)

Але, думаю, Ви не праві на рахунок того, що мені начебто порахували за новою ціною, але по старих нормах...

Рахуємо:

42,1м.кв.(опалювальна площа)*11м.куб.(стара норма)*7,188грн.(нова ціна)=3328,76грн., що навіть ще без врахування "за людину" вже значно більше нарахованої мені суми, перельот...

Якщо припустити, що вони нарахували не за повний місяць, а за половину (до 15-го числа), то вийде

3328,76/2=1664,38. Якщо тепер сюди додати за 4-х людей 4*129,384=517,536грн., отримаємо 2181,916грн. ... Нєдальот на ~200грн...

Змінено користувачем jack74
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, думаю, Ви не праві на рахунок того, що мені начебто порахували за новою ціною, але по старих нормах...

Так (по старих нормах але за новою ціною) нарахували всім тим в кого лише одна газова плита!

Ваш випадок складніший, у Вас і газове опалення і газова колонка на воду. В мене такого нема і я нормами на такі випадки ніколи не цікавилась.

Але якщо подивитись на сайті Волиньобленерго, то раніше до 31.03.2015 на опалення у Вас застосовувалась норма 11 кубів за 1 кв.м. (і Ви множили 42,1*11 і на ціну), а зараз дійсно з 01.04.2015 у Вашому випадку щось змінилось... На сайті зазначена лише "Роздрібна ціна для споживачів з індивідуальним опаленням на обсяг до 200 куб.м на місяць (в опалювальний сезон), за куб.м - 3,60 грн." Не зовсім зрозуміло як без лічильника куби рахувати ))).

P.S. Перезвоніть краще в Волиньгаз - вони точно скажуть як Вам фактично порахували...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але, думаю, Ви не праві на рахунок того, що мені начебто порахували за новою ціною, але по старих нормах...

Так (по старих нормах але за новою ціною) нарахували всім тим в кого лише одна газова плита!

Ваш випадок складніший, у Вас і газове опалення і газова колонка на воду. В мене такого нема і я нормами на такі випадки ніколи не цікавилась.

Але якщо подивитись на сайті Волиньобленерго, то раніше до 31.03.2015 на опалення у Вас застосовувалась норма 11 кубів за 1 кв.м. (і Ви множили 42,1*11 і на ціну), а зараз дійсно з 01.04.2015 у Вашому випадку щось змінилось... На сайті зазначена лише "Роздрібна ціна для споживачів з індивідуальним опаленням на обсяг до 200 куб.м на місяць (в опалювальний сезон), за куб.м - 3,60 грн." Не зовсім зрозуміло як без лічильника куби рахувати ))).

P.S. Перезвоніть краще в Волиньгаз - вони точно скажуть як Вам фактично порахували...

підозрюю, що Волиньгаз рахує відносно дати пломбування. з постів вище зрозумів, що хотіли, щоб пломбу на опалення поставили з 01.04, а поставили пізніше (виходячи з суми - нарахували за 15 днів, плюс-мінус похибка по плиті й "колонці").

без лічильника можна рахувати по нормах споживання, відштовхуючись від площі.

окупність встановлення лічильника на газ тільки з плитою - була рік-два, з колонкою чи пічним опаленням - ще швидше ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...