Перейти до змісту

Тарифи за комунальні послуги


Рекомендовані повідомлення

Рубльовий газ горів більш-менш голубим,а ось горіння газу по 3.60.Робіть висновки

І чайник став довше закіпати, і гаряча вода довше в котлі гріється...Гондурас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рубльовий газ горів більш-менш голубим,а ось горіння газу по 3.60.Робіть висновки

І чайник став довше закіпати, і гаряча вода довше в котлі гріється...Гондурас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада же! Кролік в бєшенствє!

Яценюк обурений продовженням опалювального сезону

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обурений тим, що мери міст не проконтролювали своєчасне відключення тепла і дозволяють збільшувати витрату теплової енергії для справляння необґрунтованої плати з громадян. Про це він сказав у середу, 15 квітня, на засіданні уряду, передає кореспондент НБН.

«Я вкотре звертаюся до мерів міст. Вас обирали люди, і ви прекрасно знаєте, що газ дорогий, тарифи високі, чому не були прийняті рішення про те, щоб перестати опалювати будинки, коли температурні режими вже давно перейшли в плюсову фазу?», – обурився пан Яценюк.

Прем'єр зазначив, що тільки по Києву за кожні 10 секунд спалюється середня зарплата громадянина України.

Пан Яценюк також повідомив, що звернувся до Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг із закликом штрафувати підприємства ПЕК за неефективне використання газу «і при цьому, щоб жодна копійка такого штрафу не йшла в тариф для населення».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чайник став довше закіпати, і гаряча вода довше в котлі гріється...Гондурас.

кілька днів тому вдома провів експеримент (ну не то шо вже геть бідний, просто так склалось :) ) - поставив чайник на газ кавки попити, ну як завжди, півчайника, а потім коли вже він трохи погрівся, надумав в каструлі закипятити ще води як німці роблять, на півтори-дві чашки.

Поки закипів чайник, я вже встиг напитись кави завареної водою з каструлі. Тепер зранку перед роботою постійно кипячу воду в каструлі, бо так набагато швидше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І чайник став довше закіпати, і гаряча вода довше в котлі гріється...Гондурас.

кілька днів тому вдома провів експеримент (ну не то шо вже геть бідний, просто так склалось :) ) - поставив чайник на газ кавки попити, ну як завжди, півчайника, а потім коли вже він трохи погрівся, надумав в каструлі закипятити ще води як німці роблять, на півтори-дві чашки.

Поки закипів чайник, я вже встиг напитись кави завареної водою з каструлі. Тепер зранку перед роботою постійно кипячу воду в каструлі, бо так набагато швидше.

Не зрозумів: а чому не можна в чайник води налити на півтори-дві чашки? Чому обовязково наливати пів чайника?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а хто його зна. завжди так грів :) крім того на дні накип збирається. а в каструлі площа дна ширша, там на сантиметр налив і гуд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада же! Кролік в бєшенствє!

Яценюк обурений продовженням опалювального сезону

Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк обурений тим, що мери міст не проконтролювали своєчасне відключення тепла і дозволяють збільшувати витрату теплової енергії для справляння необґрунтованої плати з громадян. Про це він сказав у середу, 15 квітня, на засіданні уряду, передає кореспондент НБН.

«Я вкотре звертаюся до мерів міст. Вас обирали люди, і ви прекрасно знаєте, що газ дорогий, тарифи високі, чому не були прийняті рішення про те, щоб перестати опалювати будинки, коли температурні режими вже давно перейшли в плюсову фазу?», – обурився пан Яценюк.

Прем'єр зазначив, що тільки по Києву за кожні 10 секунд спалюється середня зарплата громадянина України.

Пан Яценюк також повідомив, що звернувся до Національної комісії з регулювання енергетики і комунальних послуг із закликом штрафувати підприємства ПЕК за неефективне використання газу «і при цьому, щоб жодна копійка такого штрафу не йшла в тариф для населення».

І правильно. Я теж страшенно зла. В нас вдома вже два дні включено опалення. Це при тому, що вчора на вулиці було + 17 С. і опалювальний сезон закінчився.

В даному випадку Яценюка підтримую, але бачу, що наш мер його геть не слухає :), бо на даний момент в мене вдома батареї гарячі :(

Змінено користувачем talja
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Менше зважайте на слова Яйценюка, Поршня, не буде виникати відчуття когнитивного дисонансу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж страшенно зла. В нас вдома вже два дні включено опалення. Це при тому, що вчора на вулиці було + 17 С. і опалювальний сезон закінчився.

Офіційно, сезон закінчується 15 квітня, при умові, що середньодобова температура не менше ніж 8-9 градусів впродовж 3-х днів.

Вночі яка температура? не більше 3-х градусів. Сьогодні 2. То яка середньодобова?

Хай краще буде тепло, ніж я маю думати, що натягнути на дитину, щоб вона не змерзла вночі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я теж страшенно зла. В нас вдома вже два дні включено опалення. Це при тому, що вчора на вулиці було + 17 С. і опалювальний сезон закінчився.

Офіційно, сезон закінчується 15 квітня, при умові, що середньодобова температура не менше ніж 8-9 градусів впродовж 3-х днів.

Вночі яка температура? не більше 3-х градусів. Сьогодні 2. То яка середньодобова?

Хай краще буде тепло, ніж я маю думати, що натягнути на дитину, щоб вона не змерзла вночі.

Женя, ти серйозно, чи жартуєш? Вчора 17 вдень, вночі не більше трьох. Сьогодні вже 10 і 2 вночі - то яка середньодобова? Ти кого питаєш?

В мене зараз 24 градуси в квартирі, відкрила вікно. Повторюємо досвід минулих років, коли палили так, що вікна відкриті були?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно ті хто відповідає за опалення дивляться не у вікно, а на прогноз. А там до наступного четверга +8-10 максимум. Вночі ще може бути і мінус один з мокрим снігом. Тобто середнє десь +5. Як на мене краще заплатити за пару днів опалення, ніж мерзнути і потім лікуватися. Зараз зі звичайною застудою менше ніж на 100 грн не попадаєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя, ти серйозно, чи жартуєш?

Я десь написав, що то жарт чи сарказм?

Проблема у тому, що, зі слів працівників тої котельні, вони не можуть "прикрутити" тепло. Є тільки 2 чітких стани - "вкл" і "викл". І це проблема.

Потрібно, щоб було як мінімум 3. "Вкл" / "Мідл" / "Викл".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийняти ванну 8 грн. за один раз??? Дякую, поржав. Додати ще гривень 40, тоді буде схоже на правду.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийняти ванну 8 грн. за один раз??? Дякую, поржав. Додати ще гривень 40, тоді буде схоже на правду.

чому ж ні? Куб гарячої води скільки вартує?

Розрахунок ведеться з того, що об'єм ванни 100 літрів. Повна ванна! (без людини всередині) А куб це 1000 літрів.

Додати ще гривень 40

І можна на годинку в бані попаритися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно ті хто відповідає за опалення дивляться не у вікно, а на прогноз. А там до наступного четверга +8-10 максимум. Вночі ще може бути і мінус один з мокрим снігом. Тобто середнє десь +5. Як на мене краще заплатити за пару днів опалення, ніж мерзнути і потім лікуватися. Зараз зі звичайною застудою менше ніж на 100 грн не попадаєш

От як буде вночі мінус один з мокрим снігом, і вдень холодно, тоді хай і включають. Згідно нормативів, опалення в будинках включається в позаопалювальний період, якщо середньодобова температура три або більше днів опускається нижче позначки +8 градусів.

В нас в квартирі з включеним опаленням температура 23-24, без опалення, коли приблизно така сама температура на вулиці як сьогодні, - 20-21. Я не бачу проблеми просто тепліше одягнутися.

При такій температурі, звичайно, що не захворієш, не треба перебільшувати.

П.С. В квартирі батареї вже холодні.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу проблеми просто тепліше одягнутися.

Як казав мій покійний тато - "Пар - костей не ломит". Я краще одягну майку, аніж кофту і теплі шкарпетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не бачу проблеми просто тепліше одягнутися.

Як казав мій покійний тато - "Пар - костей не ломит". Я краще одягну майку, аніж кофту і теплі шкарпетки.

В лікарів на рахунок цього інша думка. Наш дільничий педіатр, коли в перший місяць приходила до нас до дому, постійно казала слідкувати за температурою, щоб було в середньому 22 градуси, навіть влітку максимум 24.

І мені не дуже хочеться платити за зайве тепло, яке мені на даний момент не потрібне і не передбачене нормативами, щоб хтось ходив в майці.

П.С. Завжди думала, що я змерзляк, а виходить, що в порівнянні з деякими чоловіками, зовсім ні :)

Змінено користувачем talja
  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розрахунок ведеться з того, що об'єм ванни 100 літрів. Повна ванна! (без людини всередині) А куб це 1000 літрів.

Дійсно, тупанув ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вулиці як сьогодні, - 20-21

Це де? На кухонноиу вікні на термометрі? в мене вище 16 не піднялася. А вітер холодний і голову зносить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на вулиці як сьогодні, - 20-21

Це де? На кухонноиу вікні на термометрі? в мене вище 16 не піднялася. А вітер холодний і голову зносить.

Ти щось не зрозумів.

20-21 - це в квартирі і градусник не на вікні.

а 15-16 градусів дійсно було на віконному термометрі, тобто максимальна сьогоднішня температура на вулиці.

Ти ж ціле речення читай і цитуй, а не кусочок.

Змінено користувачем talja
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо вже було і я пропустив, проте хтось звернув увагу, що окрім зростання тарифів, ще й зменшуються ліміти (ступені) споживання?

post-11839-0-03193900-1429352962_thumb.j

post-11839-0-56332000-1429353114_thumb.j

Тарифи на електроенергію

Національна комісія затвердила зростання тарифів на електроенергію до 2017 року в кілька етапів. Ниже наведена таблиця приблизного порівняння тарифів, у т.ч. діючих зараз.

post-11839-0-03193900-1429352962_thumb.j

* величина ступені залежить від додаткових факторів (сільська/міська місцевість наявність електроопалювальних установок, чи багатодітна сім'я' тощо); для уточнення інформації дивіться повний опис тарифу, натиснувши посилання дати набрання чинності тарифу.

** населенню, що проживає в багатоквартирних будинках, не газифікованих природним газом і в яких відсутні або не функціонують системи централізованного теплопостачання (в т.ч. в сільській місцевості).

Таким чином, основні нововведення такі:

знижений перший «поріг» ступені з 150 кВт∙год до 100 кВт∙год (для сільської місцевості з 01.03.2017), а другий — з 800 кВт∙год до 600 кВт∙год (причому з 01.03.2017р. ступені поділу залишаться тільки дві: до 100 кВт∙год та більше 100 кВт∙год). Цей поділ не актуалий тільки для домоволодінь з багатодітними сім'ями' прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу та гуртожитків;

знижений «поріг» використання електроенергії для опалення з 5000 кВт∙год до 3600 (а з 01.03.2017 до 3000 кВт∙год);

ніяких компенсацій для сільського населення з 01.03.2017 не буде (село та місто будуть використовувати одні тарифи);

ніяких компенсацій для домоволодінь обладнаних електроплитами більше немає.

Крім цього, з 01.04.2015 року знижується тарифний коефіцієнт двухзонного лічильника для зони «ніч» (з 23:00 до 7:00) — до 0,5 тарифу (замість 0,7), тобто для двозонного лічильника вночі ціна 1 кВт∙год становить 50% від тарифу.

Коефіцієнти для трьохзонного лічильника залишилися без змін:

«пік» — 1,5 тарифу (з 08:00 до 11:00; з 20:00 до 22:00);

«напівпік» — 1.0 тарифу (з 07:00 до 08:00; з 11:00 до 20:00; з 22:00 до 23:00);

«ніч» — 0.4 тарифу (з 23:00 до 07:00).

Тобто для трехзонного лічильника в ночі ціна 1 кВт∙год становить 40% від тарифу, але у «пікові» періоди — 150%.

Таким чином, якщо споживання електроенергії можливо перерозподілити так, щоб бі´льш його частина потрапляла на нічний період — використання дво- або трехзонного лічильника допоможе заощадити.

На момент написання статті, за інформацією від наших партнерів, приблизна вартість багатозонного лічильника: від 1100 грн — однофазний та від 2050 грн — трифазний. Установка лічильника — ~180 грн. Якщо лічильник може працювати як багатозонний, але запрограмований як однозонний — достатньо буде оплатити послуги перепрограммування. Точну вартість послуг та приладів обліку, а також перелік рекомандованих моделей і виробників лічильника, можна уточнити у постачальника послуги.

Про подальші зміни слідкуйте сторінці тарифів електроенергію.

Тарифи на природний газ

З 01.04.2015 року вступають в силу нові тарифи на природний газ:

post-11839-0-56332000-1429353114_thumb.j

Таким чином, основні нововведення такі:

скасовані «річні» обсяги споживання газу і відповідно перерахунки, які «облгази» проводили раз на півріччя або рік;

введено поняття «соціального» ліміту під час опалювального сезону, тепер в період з 01.10 по 30.04 за 200 кубів необхіднл платити 3,6 грн, а понад 7,188 грн за 1 м3, в решту часу вартість газу єдина для всіх типів користувачів – 7,188 грн за 1 м3;

сксовано поділ на споживачів багатоквартирних будинків та приватних будинків;

скасовані компенсації для споживачів з газо-, водонагрівачами, тепер вони прирівняні до «звичайних» споживачів.

Слід звернути увагу на зміну звітного періоду: раніше вартість 1 м3 природного газу визначалася виходячи із споживання за рік, а тепер — за місяць.

Щодо подальших змін слідкуйте на сторінці тарифів на природний газ.

Змінено користувачем LANser
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Луцьку зросте вартість послуг з вивезення побутових відходів

22.04.2015

Сьогодні члени виконавчого комітету погодили рішення про коригування тарифів на послуги, що надаються Луцьким спеціальним комунальним автотранспортним підприємством “Луцькспецкомунтранс” та товариства з обмеженою відповідальністю “М.Ж.К.”.

Коригування тарифів на послуги зі збору, вивезення, перевантаження, транспортування власним транспортом та захоронення побутових відходів здійснено у зв’язку із значним зростанням цін на паливно-мастильні матеріали та приведення витрат на оплату праці в тарифі до економічно обґрунтованого рівня.

Так, послуги КП “Луцькспецкомунтранс” для мешканців багатоквартирних та одноквартирних житлових будинків вартість зросте до 7,54 грн (на одну людину). Мешканцям приватного сектора доведеться платити 8,90 грн.

Нові тарифи вступлять у дію з 1 червня 2015 року.

http://www.lutsk.ua/fast-news/u-lucku-zroste-vartist-poslug-z-vyvezennya-pobutovyh-vidhodiv

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...