Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

12 часа назад, MANJAK11 сказал:

d93fee8a322303477b44405acc40218f.jpg

 

повертаєте у фіолетові ворота справа, потім перший поворот наліво й зліва ж третій контейнер, біля мене там зараз всілякі віночки продаются

 

То біля тебе має точку Оксана, яка всякими порошками, шампунями, зубними пастами торгує?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь
8 часов назад, Юріч сказал:

То біля тебе має точку Оксана, яка всякими порошками, шампунями, зубними пастами торгує?

да, я її сусід ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Saddy сказал:

@MANJAK11 є ще лампи, завтра є сенс їхати?

так сьогодні тільки Opel 75  в кінці базару зайшов й 5 штук купив, більше нікого не було

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, MANJAK11 сказал:

да, я її сусід ))

 

Котрий раз переконуюсь, що Луцьк -велике село)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 30.11.2016 at 18:51, MANJAK11 сказано:

поки зьявились такі 

533257631_w800_h640_20160924_135935.jpg

тільки 10/75 - 30грн , при актуальному курсі

купив в @MANJAK11 лямпочку - Е27, 10Вт/75еквівалент/840Лм

4100К - кольорова температура мені подобається

на вигляд - сестра вище в темі згаданої акційної 10Вт лампи з Епіцентра за 49,90

ті ж плюси й мінуси - хороша кольорова температура, не видно мерехтіння, доволі яскрава, але відносно сильно гріється (градусів до 60 - суб'єктивно-оціночно, без термометра).

вдалось розібрати тітанум - запхав ножика між корпус і розсіювач, тонким ножем за декілька проходів прорізав клей. всередині виявилось 7 СОВ-світлодіодів - якщо припустити, що вони одноватні, то 7х120 якраз і дорівнює заявлених 840 Лм. на платі зі світлодіодами більше нічого немає - виведені тільки два провода, між якими наміряв 63 В постійного струму. якщо леди вчеплені послідовно, то на кожному - 9В (а не звичних 3,3В), тому логічно припустити, що там СОВ.

лампочка споживає 9Вт - можна припустити, що на світлячках 7-8Вт і на драйвері до 2Вт - непоганий ККД.

корпус - алюміній, покритий пластиком (корпус спеціально продирявив - дійшов до люміня). плата також на люмінєвій основі, прикручена гвинтиками до корпуса, між ними (платою і корпусом) знайшов свіжу термопасту (не пошкодували).

без розсіювача - лампочка стала світити візуально яскравіше, ніж "економка" 15Вт (остання трудиться вже 2-3 роки).

 

за 30грн. - можливо, лампа з Епіцентра на декілька відсотків яскравіша й холодніша, але за свою ціну - тітанум 10/75 - поза конкуренцією, треба буде взяти ще пару штук.

 

єдине питання і до лампи з Епіцентра, і до тітанума - довговічність. але, якщо субсидії немає (або не вкладаєшся в норму) - з гарантією на рік, вона окупиться за декілька місяців, порівняно зі звичайною лампою розжарювання.

ну, і про сумне... драйвера я так і не побачив - за люмінєвим корпусом, і за платою, яка припаяна на надто коротких проводах.

ну, і не варто знімати плафон-розсіювач - хоча "світла" стане більше, але на плату виведені (припаяні назовні) два провода під постійною напругою 63В, що не можна вважати безпечним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, MANJAK11 сказал:

більшість, хто приходив, чомусь встидались сказати свій нік на борді :)

Я, ніби не встидався, але й не назвався, бо лампочки в іншому місці взяв, а в тебе лише батарейками затарився. :) Мабуть. щоб не подумав, що на знижку напрошуюся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, rrid сказал:

на платі зі світлодіодами більше нічого немає - виведені тільки два провода, між якими наміряв 63 В постійного струму. якщо леди вчеплені послідовно, то на кожному - 9В (а не звичних 3,3В), тому логічно припустити, що там СОВ.

Це нормально світлодіоди послідовно підключати чи то так у всіх лед-лампах? Що буде, якщо один з семи здохне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

більшість, хто приходив, чомусь встидались сказати свій нік на борді

Більшість побачивши тебе втрачала здатність розмовляти :)

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, nickel сказано:

Це нормально світлодіоди послідовно підключати чи то так у всіх лед-лампах? Що буде, якщо один з семи здохне?

в більшості лампочок так і є - послідовно, або послідовно-паралельно (напр., в "кукурудзах")

зазвичай, окремий світлодіод виходить з ладу з пробоєм - тому лампочка зазвичай світить далі, а подальша тривалість життя решти світлячків залежить від якості світлячків, а ще більше - від драйвера. якщо драйвер стоїть правильний - то він зменшить напругу на 3-3,3В (і так буде і з наступними, в межах робочого діапазону драйвера), якщо т.зв. баластний драйвер на конденсаторах - то напруга в колі не зменшиться, кожен світлячок візьме на себе частину напруги світлодіода, який перегорів, тому кожен працюватиме з перенапругою, що викличе перегрів і прискорену деградацію й остаточний вихід з ладу всієї лампи - від декількох днів, до максимум місяць-два. як себе поведе т.зв. ІС-драйвер, який, швидше за все, стоїть у вищезгаданих тітаніумах - поки не знаю. але в філамент-лед-лампі, парочку яких брав на пробу - першим здох сам ІС-драйвер (від перегріву, радіатора там взагалі не було, драйвер був розміщений в цоколі лампочки, а патрон світильника - далеко не ідеальний тепловідвід).

якщо є паяльник і прямі руки - то більшість ЛЕД-ламп можна премонтувати, але якщо можна купити за $1.11 нову 10Вт лампу з гарантією на рік (ваттметр показує 8,8-9,1Вт) - то це стає економічно недоцільно, і часу проста шкода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 годин тому, rrid сказано:

купив в @MANJAK11 лямпочку - Е27, 10Вт/75еквівалент/840Лм

 

купив пару місяців тому  на Варшавці в "Електрику" 4 шт світлодіодні лампи Е27, 10Вт/75еквівалент/840Лм на заміну еконoмкам Philips (які чесно відпрацювали 8 років - подвійний час гарантії) задоволений :

- освітлення краще

- споживання ел.енергії думаю меньше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сиджу на Максусах (різних) вже 1,5 роки. Лише одна нещодавно почала мерехтіти - замінив без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 годин тому, rrid сказано:

(ваттметр показує 8,8-9,1Вт)

Мій ватметр показав 10,3-10,4 Вт.

 

Маю вдома максус 12 ватний, то виробник на упаковці вказаний  той самий , що і в тітаніума - Лідарсон Лайтінг Компані ЛТД.

 

 

Запитання до MANJAK11  -- чи є такі лампи в холодному відтінку (6500К чи близьке)? Потенційно потрібно штук 10 для початку, можливо потім іще стільки ж, можна і під замовлення. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 минуты назад, Unknown сказал:

Запитання до MANJAK11  -- чи є такі лампи в холодному відтінку (6500К чи близьке)? Потенційно потрібно штук 10 для початку, можливо потім іще стільки ж, можна і під замовлення. 

я не цікавився такими, переглянув прайс, тітаніума нема, є  відекс, але 20 ватт, розмір А80 6000к (візуално не знаю як виглядає) й дика закупочна ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

35 хвилин тому, Unknown сказано:

чи є такі лампи в холодному відтінку (6500К чи близьке)?

@Unknown 40 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

15 хвилин тому, Basil сказано:

@Unknown 40 грн.

Дякую, але 1 мені не потрібна, потрібно в 10 штук, а може і більше. (а ціна/якість "тітаніума" мені сподобалася)

"Холодне" світло хочу, бо в офісі планую ставити.

Для дому наявна 4100К - само то!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я також хотів би побачити драйвер тітаніума :)

але плата зі світлодіодами не далася зняти після відкручування шурупів - до неї припаяні два провода надто короткої довжини, щоб змістити платку хоча б на сантиметр вбік.

почав свердлити дірку в корпусі збоку - але там під пластиком виявився ще й алюміній, а оскільки лампочка ще має послужити лампочкою, то не став відкривати провідний матеріал (мало хто без мене до вкрученої лампочки ще полізе...).

тому ні сам драйвера не побачив, ні фото не покажу :(

судячи з вказаного діапазону робочих напруг 175-250В - там не "правильний" трансформаторно-ШИМний драйвер (який 85-265В), і не мерехтливий "конденсаторно-баластний" драйвер (який зазвичай 220-240В), а 175-250В пишуть, коли стоїть ІС-драйвер, в дешевшому варіанті такого типу: 10X-Promotion-new-font-b-design-b-font-i

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікава штука ці лампи, потрібно при нагоді придивитись і взяти для проби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щойно, Dieselsmart сказано:

Досить цікава штука ці лампи, потрібно при нагоді придивитись і взяти для проби.

 

я розбирав Global led на 12w, і начинку ставив у вуличний світильник, розсіювач залишав від світильника(плафон).

перед тим зібрану лампу кидав в морозильну камеру при -22, 12годин...   і працює.

 

на вулиці в незахищенному корпусі пережила тільки -12, далі буде видно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я планую поки в приміщення. на вулиці теж потрібно щось потужне але от з морозами то не відомо як служитимуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...