Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

до речі, аваст тріщить на 10 сторінці, на цій не реагує

там одна з фоток в першому пості на попередній сторінці веде на якусь бяку, тому аваст і матюкається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купував такі:

http://ru.aliexpress..._61_75,201409_5

Нарікань до роботи немає. Мерехтіння не видно, світло біле тепле.

В описі "Срок службы: 50 часов" - мабуть пару нулів не дописали :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В описі "Срок службы: 50 часов" - мабуть пару нулів не дописали

Має бути 50 000 годин. Класичні світлодіодні світять довше.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може хтось вкурсі де можна по хорошій ціні купити лямпочки Philips ? бо якась рідкість чьот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В описі "Срок службы: 50 часов" - мабуть пару нулів не дописали :)

в описі англійською пише :50,000Hrs
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snapback.pngUkrainec (23 квітня 2015 - 23:20) писал:

В Flament LED є одна особливість, якщо лампа йде без пластикового цоколя, то скоріш за все рівень пульсації в неї значно більший за норму і таку лампу не рекомендовано використовувати і житловому приміщенні запобігання впливу на зір. Все через конструкцію драйвера, бо в малий цоколь хороший драйвер з усіма необхідними компонентами не пихтеш, тому в такі лампи ставлять примітивний діодний мостик, який не згладжує пульсації.

Замовив під Е14 без пластика. Глянем що там за пульсації. Бо дуже сумніви беруть що буде так сильно впливати. Звичайна лампа розжарювання "мерехтить" з частотою 50Гц.

Лед без драйвера повинна "мерехтіти" з частотою 100Гц. Побачим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, то це нескладно перевірити. включи лампу через діод, чи буде блимати. 25 герц легше помітити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, то це нескладно перевірити. включи лампу через діод, чи буде блимати. 25 герц легше помітити

Мова про світлодіодну лампу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, то це нескладно перевірити. включи лампу через діод, чи буде блимати. 25 герц легше помітити

Мова про світлодіодну лампу?

так. якщо всередині цоколя немає толкового драйвера, то буде помітно блимати. чи можна просто камерою з телефона навести – теж блимання помітне. з якісним драйвером блимання немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так. якщо всередині цоколя немає толкового драйвера, то буде помітно блимати. чи можна просто камерою з телефона навести – теж блимання помітне. з якісним драйвером блимання немає.

Через камеру я дивився - мерехтіння не було. Із діодом не пробував.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заспокійтеся ви з тим блиманням.

100Гц людське око не помітить. А саме така частота буде після діодного моста.

Ви ж не помічаєте частоту 50Гц лампи розжарювання. Тобто 50Гц нормально сприймається беручи до уваги інертність лампи.

Драйвер дозволяє використовувати такі лампи в тандемі з дімером і споживання значно менше від баластної схеми. Ось і вся різниця.

А фламент цікавий тим, що при своїй мініатюрності можна набрати схему конкретно під напругу після моста і в схемі залишається лише струмовий баласт і міст, зі схеми випадає "гасячий" елемент.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, як в Україні, але в Росії є санітарні норми (стандарти) "блимання". Грає роль не тільки частота, але й амплітуда. Є заміри пульсацій лампочок в оглядах такого собі дотошного добродія, наприклад: http://mysku.ru/blog/aliexpress/33008.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та заспокійтеся ви з тим блиманням.

100Гц людське око не помітить. А саме така частота буде після діодного моста.

Ви ж не помічаєте частоту 50Гц лампи розжарювання. Тобто 50Гц нормально сприймається беручи до уваги інертність лампи.

Драйвер дозволяє використовувати такі лампи в тандемі з дімером і споживання значно менше від баластної схеми. Ось і вся різниця.

А фламент цікавий тим, що при своїй мініатюрності можна набрати схему конкретно під напругу після моста і в схемі залишається лише струмовий баласт і міст, зі схеми випадає "гасячий" елемент.

не згоден. наприклад в мене гостре око. і коли я сідаю за элт монітор з частотами 50, 60 70, 80 гц я різницю відчуваю. навіть на око можу визначити в районі + - 10. і коли сидиш перед монітором в 50-60 гц, то так в очах рябить що аж підтошнює. те саме з лампами. ви бували в школах чи промислових приміщеннях чи лікарнях де багато свдепових ртутних ламп (довгі енергозберігайки)? паршиві лампи і "драйвера" часом задають таке мерехтіння що аж гидко. це доречі одна з причин чому їх не рекомендують в школах використовувати. а ще їх неможна ставити біля верстатів. мерехтіння створює стробоскопічний ефект і як наслідок погіршення реальної видимості і виникає ризик травмування робітника який працює з обертовими механізмами!

якщо нема як відчути на собі мерехтіння, то візьміть звичайну лампу розжарення, включіть її через діод до мережі 220в і повісьте в туалеті чи під'їзді. поспостерігайте як воно весело виглядає 50 Гц.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ой Вей.

Кожен читає лише те що його цікавить. Не варто змішувати котлети з мухами.

1. Частота після моста буде 100Гц. Хтось хоче посперечатись? Тобто лед живиться випрямленою напругою з частотою 100Гц

2. Частота після ОДНОГО діода буде 25Гц.

Де там візьметься

включіть її через діод до мережі 220в і повісьте в туалеті чи під'їзді. поспостерігайте як воно весело виглядає 50 Гц.
?

3. Звичайна лампа має інертність завдяки чому оком нормально сприймається частота 50Гц.

4. Не плутайте СРТ монітор і лампи освітлення. Хоч і там і там використовується частота, але принципи роботи різні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

S30, яким чином змінюється частота пульсацій на виході напівперіодного випрямляча чи діодного моста?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Варіанти є три

Або Ви мені пропонуєте прочитати лекцію 8-го класу фізики

Або хочете прочитати її мені

Або Вас в гуглі забанили

Є ще четвертий варіант - вирішили "включити режим умніка"

Без образ, але яке питання така і відповідь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Освіжити в пам'яті шкільний курс фізики не завадить.

Після випрямлення частота не зміниться. Як було 50 Гц, так і залишиться. І не важливо яка схема використовується - напівперіодна (з одним діодом), двоперіодна (два діоди і трансформатор з виведеною середньою точкою) чи мостова. Перша схема дасть найбільші пульсації на виході, тому лампочка накалювання й мерехтить. При використанні двох інших схем пульсації на виході однакові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ах ось про що мова.

Спробую пояснити що мав на увазі.

Ви порівнюєте класичні лампи розжарювання і лед котрі живляться від постійного джерела.

Так от якщо лампу розжарення підімкнути до чвертьхвильового випрямляча то вона буде світити як лампа що підімкнена до перемінного джерела з частотою 25Гц. Ось ці еквівалентних 25Гц я і мав на увазі.

Шановний, ви просто плутаєте змінний струм з постійним. В змінному присутні дві півхвилі і обидві в роботі. В чвертьхвильовому випрямлячі працює лише одна, в повному мості обидві.

Так що звичайна лампа розжарення в колі змінного струму можна сказати працює на частоті 100Гц (за секунду 50 раз струм проходить в одному напрямку і 50раз в зворотньому).

На цей раз думаю зрозуміло що мав на увазі. Не можна напряму порівнювати по частоті. Просто є нюанси і їх потрібно розуміти. А стосовно 25Гц в попередньому повідомленні трішки не вірно висловився. Пардон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, щось новеньке. Альтернативний курс фізики. Цікаво-цікаво. Без образ.

Смали далі.

1. Частота після моста буде 100Гц. Хтось хоче посперечатись? Тобто лед живиться випрямленою напругою з частотою 100Гц

2. Частота після ОДНОГО діода буде 25Гц.

Якщо на вході діодного моста частота змінного струму 50 Гц, то й на виході частота пульсацій буде 50 Гц. Якщо для випрямлення використовується один напівпровідниковий діод, то частота пульсацій також буде 50 Гц. При випрямленні змінного струму частота не зміниться.

Частота зміни яскравості свічення звичайної лампи розжарювання в колі змінного струму 220В, 50Гц дійсно складає 100 Гц.

Якщо живити лампочку через діод, то зможемо спостерігати мерехтіння світла з частотою 50 Гц. При цьому значно зростають пульсації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я нікого переконувути і не збираюсь.

Тебе смутило що саме? Те що я сказав, що лампа розжарювання працює на частоті фактично 100Гц хоча книжка пише про 50?

Якщо послідовно з лампочкою включено діод, то всерівно світло пульсує з частотою 50 Гц

Ой. А хто проти? І лампа розжарювання в змінному струмі світить один півперіод, а потім невідь звідки береться другий півперіод і вона і його світить.

Хєрня виходить, правда? Але мерехтить з твоїх слів з частотою 50Гц.

Ти глянь на діаграму змінного струму і 100Гц-ву діаграму після моста за одиницю часу скажім 1сек.

Нічого не смутило? Це так, для затравки.

1Гц змінного струму це один період двох півхвиль. Тобто два максимума за один період (позитивна півхвиля і негативна півхвиля), а лампі пофіг на яких півхвилях світити.

Так що "мерехтить " лампа розжарення в колі змінного струму якраз 100раз в сек.

Правда розрив шаблона? :_02:

діючі та амплітудні значення сили струму і напруги поговоримо?

Воно тобі туди тра?

Є ще така схема випрямляча з виходом середньої точки на двох діодах. В неї частота теж 100Гц. Подумай звідки.

Ладно. Пішов я баїньки.

ПС

О, бачу підкоректував. Ще трішки і зрозумієш звідки я взяв еквівалент 25Гц змінного струму по відношенню до однонапівперіодного випрямляча, але це стосовно лампи розжарювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спи сухенький. Завтра розкажеш про 25 Гц і четвертьперіодний випрямляч.

Лампа працює в колі змінного струму частотою 50 Гц, а випромінює світло, яскравість якого неперервно змінюється. Якраз ота частота зміни яскравості і складає 100 Гц, однак це не дає підстав говорити, що лампочка працює з частотою 100 Гц. Саме це я й написав.

Прикольно, правда, що виправлено повідомлення до того, як ти своє наклепав.

Я трохи неправий. Частота пульсацій постійного струму після діодного моста складатиме 100 Гц. З двонапівперіодним випрямлячем так само. Форма вихідних сигналів однакова. Дякую за поправку.

Ще б розібратися звідки в тебе 25 Гц взялося і що то за еквівалент такий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стосовно підйобки "спи сухенький" , котра межує з хамством, пропущу мимо.

Пояснювати ніц нікому не збираюсь.

Хочеш думай сам, я розжував більш ніж достатньо.

Добре що хоч "трохи неправий", :_02: а то юлиш як вуж на сковорідці.

Прикольно, правда, що виправлено повідомлення до того, як ти своє наклепав.

Правда гугл штука файна? :_07: Вчасно можна виправити і робити обличчя "кірпічом".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...