Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

А формату r50/r63 хтось юзає ЛЕДи? Цікавить досвід використання якихось недорогих китайців. Бо щоб замінити всі, приміром, на максус, потрібен бюджет більше 2000 грн :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

замало якось... у мене дві десятки валять на 30-40метрів.

прожектор такий як у вас з радіатором

ну це дивлячись як оцінювати. той ліхтар і в мене б'є на 20-30 метрів. тільки ж там уже нічого не видно. я оцінюю з розрахунку щоб було комфортно працювати з не великими деталями. наприклад замінити колесо в машині. + грає роль фокусування. у мене його немає, тому розсієння йде на широкий кут. + грає роль це надворі де чорний асфальт чи в приміщенні і в якому білі стіни відбивають світло назад.

я собі недавно взяв 10 вт прожектор готовий. то він мені нормально освітлює сходинки на горище і невелику площадку, але працювати там уже не попрацюєш (зараз там робимо ремонт), треба додаткове світло. ну і ще таке — в тому прожекторі стояв халявний драйвер, видавав десь до 5-6 ват. прийшлось поставити на чесні 10 вт. світла помітно додалось.

А формату r50/r63 хтось юзає ЛЕДи? Цікавить досвід використання якихось недорогих китайців. Бо щоб замінити всі, приміром, на максус, потрібен бюджет більше 2000 грн :(

я купляв на ебеї такі рік тому 41eZ1sgEtIL._SX342_.jpg

правда 1) упаковки не було, що за фірма хз. 2) на ебеї є такі що пишуть шо там 2 вт а є такі що пишуть що 4 вт. чесно кажучи я так і не зрозумів скільки там реально. но світять вони десь так на 3вт більш менш чесно. але конструкція ламп - фуфло пластмаса. діоди там напаяні на алюмінієву підложку а та в свою чергу на пластик прикручена. охолодження нема, перегрів ну ви зрозуміли. я це описував вже раніше.

але ці лампи мені не підходили бо були тепло білі, ну і охолодження небуло. тому я їх розібрав, світлодіоди пересадив на радіатори і вставив в інші корпуса де світять і досі. драйвера там дешеві ємністно-резистивні без ШИМ. а в корпусі що остався вирізав дирки, засунув алюмінієві радіатори (нарізав собі з більших, і на радіатори посадив 3Вт нейтрально-білі діоди, які працюють в 60-70% від максимуму. з'єднав послідовно в гірлянди і почепив на 12 вольтовий БЖ. весь цей колхоз з врізними патронами за фальш панелю, тому ніяких зауважень по вигляду.

чесно кажучи інколи ліпше купити дорожчі і не сратися як я з ними. але мені було цікаво то і паяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно через рік використання моє саморобне освітлення вийшло з ладу, думаю причина в тому, що я підняв робочу напругу БЖ з рідних 9 В до 10.5 і цього літа таки не витримав такого наднормованого режиму, а світлодіод почуває себе нормально, новий БЖ на 12 В живлю через 2 5-ти ватних резистори на 10 Ом з'єднаних у паралель, струм приблизно 500 мА, радіатор теплий, світла мені вистачає в цілому.

Зробив можливість зовнішнього підключення, звісно для естетичного вигляду це поганувато, проте коли ніде світла немає, то у мене воно є, благо парочка акумуляторів є в наявності, до того ж ще і у ББЖ.

P.S. Нещодавно купував на 10-ти ватну світлодіодну матрицю за $0.38, так що буду робити ще якесь освітлення, поки що не придумав чим буду його живити правда.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купляв на ебеї такі рік тому

А що може бути краще за це, але дешевше чим максус, підкажіть, будь ласка, хто знає/має досвід використання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на максус

брав їх в епіцентрі в наборах по 3шт. погоріли через 1рік.

зараз юзаю "Економка" 2рік політ нормальний.

+в економках вентиляція сучасніша

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на максус

брав їх в епіцентрі в наборах по 3шт. погоріли через 1рік.

зараз юзаю "Економка" 2рік політ нормальний.

+в економках вентиляція сучасніша

Який в них гарантійний термін?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://economka.com.ua/

недочитав. хоча і вони лед теж маютью гарантія там 3роки

http://economka.com.ua/produkciya/svetodiodnye-lampy/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я купляв на ебеї такі рік тому

А що може бути краще за це, але дешевше чим максус, підкажіть, будь ласка, хто знає/має досвід використання?

я писав про це розлогі коментарі вище. почиттайте попередні сторінки цієї теми. там бігато нюансів, про які ви мабуть і не здогадуєтесь

найкраще як на мене брати лампи таких конструкцій, де є чесний радіатор

LED-Lighting-Bulb.jpgLED-LAMP-MR16.jpg

LED-LAMP-E27-2.jpg20131203104653_21185.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приблизно через рік використання моє саморобне освітлення вийшло з ладу, думаю причина в тому, що я підняв робочу напругу БЖ з рідних 9 В до 10.5 і цього літа таки не витримав такого наднормованого режиму, а світлодіод почуває себе нормально, новий БЖ на 12 В живлю через 2 5-ти ватних резистори на 10 Ом з'єднаних у паралель, струм приблизно 500 мА, радіатор теплий, світла мені вистачає в цілому.

Зробив можливість зовнішнього підключення, звісно для естетичного вигляду це поганувато, проте коли ніде світла немає, то у мене воно є, благо парочка акумуляторів є в наявності, до того ж ще і у ББЖ.

P.S. Нещодавно купував на 10-ти ватну світлодіодну матрицю за $0.38, так що буду робити ще якесь освітлення, поки що не придумав чим буду його живити правда.

Краще всього для таких матриць замовляти драйвера,на алі їх багацько продаєтся в різних цінових діапазонах

Краще купувати економки !

У домашніх умовах світлодіодні лампи не зовсім вигідна річ,пульсації великі(зазвичай у конструктиві дешеві конденсаторні драйверавпаяні)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

[qКраще купувати економки !

У домашніх умовах світлодіодні лампи не зовсім вигідна річ,пульсації великі(зазвичай у конструктиві дешеві конденсаторні драйверавпаяні)

Не згідний. В новій квартирі встановив світлодіодні лампи. Спочатку поставив Ferron і ще якоїсь китайської фірми, не пам'ятаю. Але вчасно схаменувся, повернув і доплативши замінив їх на Максуси тієї ж потужності в "теплому" виконанні. Різниця "небо і земля". Нічого не мерехтить і світла предостатньо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У домашніх умовах світлодіодні лампи не зовсім вигідна річ,пульсації великі(зазвичай у конструктиві дешеві конденсаторні драйверавпаяні)

Я робив в першу чергу для експерименту, поки що темою LED задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Прийшла мені отака лямпа на 8W

http://www.aliexpres...=69158430461074

Запакована гарно, правда замість теплого кольору прислав китайчик холодного, світло для сприйняття не дуже, світить орієнтовно як наша на 60 ват, навіть візуально відчуваю невелике мерехтіння (певно не перфектні вимикачі та проводка) коли вкрутив її в коридорі то взагалі при вимкнутому світлі не гасне діоди блякло світяться при цьому :)

Брав я її з цікавості (з купоном за попередні косяки китайчиків), відкрив спір на часткове відшкодування. Якщо все закінчиться гарно візьму на пробу ще теплого кольору меншої потужності з дімером.

П.с. в мене на цій сторінці постійно матюкається аваст, стверджує що тут є вірусяка :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.с. в мене на цій сторінці постійно матюкається аваст, стверджує що тут є вірусяка :)

і в мене також, я аж здивувався чого аваст на борду ругаєцца

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вкрутив її в коридорі то взагалі при вимкнутому світлі не гасне діоди блякло світяться при цьому :)

вимикач з підсвіткою (неонкою або діодом)? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

П.с. в мене на цій сторінці постійно матюкається аваст, стверджує що тут є вірусяка :)

і в мене також, я аж здивувався чого аваст на борду ругаєцца

В мене теж.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вимикач з підсвіткою (неонкою або діодом)? ;)

я себе діодки відключив, бо при вимиканні вимикача, лед-ка моргала

я про це і натякнув leonon'у )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшла мені отака лямпа на 8W

http://www.aliexpres...=69158430461074

Запакована гарно, правда замість теплого кольору прислав китайчик холодного, світло для сприйняття не дуже, світить орієнтовно як наша на 60 ват, навіть візуально відчуваю невелике мерехтіння (певно не перфектні вимикачі та проводка) коли вкрутив її в коридорі то взагалі при вимкнутому світлі не гасне діоди блякло світяться при цьому :)

Брав я її з цікавості (з купоном за попередні косяки китайчиків), відкрив спір на часткове відшкодування. Якщо все закінчиться гарно візьму на пробу ще теплого кольору меншої потужності з дімером.

П.с. в мене на цій сторінці постійно матюкається аваст, стверджує що тут є вірусяка :)

В Flament LED є одна особливість, якщо лампа йде без пластикового цоколя, то скоріш за все рівень пульсації в неї значно більший за норму і таку лампу не рекомендовано використовувати і житловому приміщенні запобігання впливу на зір. Все через конструкцію драйвера, бо в малий цоколь хороший драйвер з усіма необхідними компонентами не пихтеш, тому в такі лампи ставлять примітивний діодний мостик, який не згладжує пульсації.

post-5408-0-05871800-1429820171_thumb.jppost-5408-0-91800000-1429820174_thumb.jp

Будьте уважні! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вкрутив її в коридорі то взагалі при вимкнутому світлі не гасне діоди блякло світяться при цьому :)

вимикач з підсвіткою (неонкою або діодом)? ;)

Нєа.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли вкрутив її в коридорі то взагалі при вимкнутому світлі не гасне діоди блякло світяться при цьому :)

вимикач з підсвіткою (неонкою або діодом)? ;)

Нєа.

тоді гірше. дуже ймовірно, що через вимикач подається нуль, а фаза йде прямо на світильник :(

чи лампочка просто має "післясвічення" після вимкнення? таке явище нормальне для світлодіодних і люмінесцентних ламп - люмінофор ще надцять секунд світиться сам по собі, після вимкнення лампочки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я її вкрутив при вимкнутому світлі і вона зразу почала тьмяно світити. Там в мене стоїть економка то вона трошки блимає при вимкнутому світлі.

То капец як аваст верещить, може в тих картинках дійсно щось є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я її вкрутив при вимкнутому світлі і вона зразу почала тьмяно світити. Там в мене стоїть економка то вона трошки блимає при вимкнутому світлі.

99% - це підсвітка (індикація) вимикача. 1% - перефазування (на вимикачі - нуль, на світильнику - фаза).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...