Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

Автор не заплутався. Це ви порівнюєте мокре з твердим.

То автор дасть відповідь на питання:

А що таке чвертьхвильовий випрямляч?

чи буде далі розказувати що кому робити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ладно, чуваки. Я думаю всі зрозуміли думку один одного. Тим більше вона ні в кого не змінилась. Подальше обговорення схоже на брєд сивої кобили, і що саме голове -- повний оффтоп. Пропоную модеру видалити повідомлення не по темі з останніх трьох сторінок і забути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То автор дасть відповідь на питання: Перегляд повідомленняLisovic (07 жовтня 2015 - 10:02) писав: А що таке чвертьхвильовий випрямляч? чи буде далі розказувати що кому робити?

Ти дійсно задрот чи хочеш таким тупим лише здаватися?

Вже лісовіц тобі прозоро про очепятку дав зрозуміти, як і я про його.

Важко допетрати що малося чвертьмостовий (так ще називали однопівперіодний)? Грамотій, мля.

Чи ти реально рахував, що я тобі все розжовувати буду?

Своєю сірою речовиною впадло попрацювати?

А що ти будеш робити, мені до одного місця. Це твоя особиста справа.

Хочеш вчись на помилках, а хочеш пливи далі.

Заявляєш що вмієш признавати помилки, так признавай мовчки, а не викручуєшся і починаєш хамити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То автор дасть відповідь на питання: Перегляд повідомленняLisovic (07 жовтня 2015 - 10:02) писав: А що таке чвертьхвильовий випрямляч? чи буде далі розказувати що кому робити?

Ти дійсно задрот чи хочеш таким тупим лише здаватися?

Вже лісовіц тобі прозоро про очепятку дав зрозуміти, як і я про його.

Важко допетрати що малося чвертьмостовий (так ще називали однопівперіодний)? Грамотій, мля.

Чи ти реально рахував, що я тобі все розжовувати буду?

Своєю сірою речовиною впадло попрацювати?

А що ти будеш робити, мені до одного місця. Це твоя особиста справа.

Хочеш вчись на помилках, а хочеш пливи далі.

Заявляєш що вмієш признавати помилки, так признавай мовчки, а не викручуєшся і починаєш хамити.

Процитую на про всяк випадок.

Вияляється, це я тупий задрот, який не допер, бо впадло працювати сірою речовиною, не вчуся на помилках, викручуюсь і хамлю, а ти просто кілька разів допустив очепятки.

Дякую тобі, S30, прояснив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нарешті знайшов як максуси всередині влаштовані. а то я вже починав думати що корпус там пласмасовий...

трохи здивував примітивний драйвер. не можу стверджувати що у них всі такі, можливо є і кращі (тут наприклад)

загалом з власного досвіду прийшов до такого висновку там де стоять баластні конденсатори + діодний міст — при включенні ламп іде великий скачок струму. з однією лампою то ще так собі, а коли їх 3-6 і більше на вимикачі, то контакти вимикача нефігово іскрять. все б нічого, але таке підгорання з часом може призвести до заміни вимикача на новий =( я вже в інеті шукав прості тиристорні схеми-комутатори щоб через них запускати лампи, але поки руки не дійшли таким бавитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

контакти вимикача нефігово іскрять. все б нічого, але таке підгорання з часом може призвести до заміни вимикача на новий

крім того, підгорілі контакти провокують "стрибок" живлення на самій лампочці при кожному включенні, тим самим зменшуючи строк служби і їй :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На мастерам вже продають комплекти для самостійної зборки LED ламп http://masteram.com.ua/uk/Energy-Saving/LED-DIY-Kits

Думаю і наші вузькоглазі брати мають таке продавати по ще вигіднішим цінам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їх розглядав на сайті. Так це і є комплектуха з китаю, тільки не розпаяна. Точ точ як я купляв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вчора в магазині перевіряли лампи до точкових світильників "евроламп"

нижня частина корпусу з срібним напиленям.

з 10 ламп на 8 була напруга на корпусі від 100 до 220 В

будьте обережні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора їх розглядав на сайті. Так це і є комплектуха з китаю, тільки не розпаяна. Точ точ як я купляв.

а де купляли, лінком не поділитесь?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на ebey. продавців багато є, то між ними просто вибирайте дешевші позиції.

орієнтован ціна найдешевших позицій буде:

на 3 вт = 2 дол.

4-5вт = 3 дол

7-9 вт =4-5 дол

12-15вт = 5-7 дол.

здається так. все залежить від кількості в лоті та конструктиву лампи.

самі дешеві будуть з не регульованим драйвером, ті які можна крутити діммером то будуть на долар дорожчі.

також є різне виконання світлодіодів. мала розсипуха по 10-20 діодів в лампі, півватні типу 5730, та 1-3 ватні круглі такі.

на розсипусі дешевше, але мені здається що ККд у них гірше. надаю перевагу конструкціям по де 1вт діоди стоять.

дуже часто китайці люблять завишати вати. на 1вт пишуть 3ватні. або загальну потужність задирають в 2 рази. тут вже треба просто дивитись логічно. якщо 95% ламп однакового вигляду написані як 5вт, а інші 5% підписані як 10 вт але виглядають аналогічно, то значить найоб, вибачте на слові.

по температурі кольору краще брати теплий білий. імхо. так як холодний білий дуже часто синій і фіолетовий =) це велика біда китайських ламп! я б навіть рекомендував окремо купити нейтрально білі діоди і самому перепаяти їх.

також радіатори бувають кращі товстіші і дешевші тонші. але це вже не дуже проблемно. головне що радіатор є. і не промахніться, бо вони вже маскують пласмасу під алюміній.

кращі

068598-1-03.jpg

гірші

$_57.JPG

пластик

$_57.JPG

незабувайте що є аукціони і аліекспрес, де можна купити трохи дешевше ніж я називав.

от таку загальні рекомендації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В два часа ночі проснулась від мигання такої лампочки. Поки прийшла в себе стало недобре... вимагала шоб негайно зняли. Мигало так, шо я не зразу доперла шо можна самій зняти, було таке відчуття шо зараз буду знімати ше постріляють ді діоди.

(Тут купа мату....***** ***** ***** ***** ****)

Недобре було... тошнить і досі. Заснути не можу. Просто жуть. З того всього включила комп... Слухаю музику.

Трохи легше.

Саме більш образливо.... знали гади шо так буде і все одно поставили.

А потім... а чьо ти вночі нас підриваєш, а ми хтіли як луччє...

Я за нормальні лед. А такі бувають????? Або економки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В два часа ночі проснулась від мигання такої лампочки. Поки прийшла в себе стало недобре... вимагала шоб негайно зняли. Мигало так, шо я не зразу доперла шо можна самій зняти, було таке відчуття шо зараз буду знімати ше постріляють ді діоди.

(Тут купа мату....***** ***** ***** ***** ****)

Недобре було... тошнить і досі. Заснути не можу. Просто жуть. З того всього включила комп... Слухаю музику.

Трохи легше.

Саме більш образливо.... знали гади шо так буде і все одно поставили.

А потім... а чьо ти вночі нас підриваєш, а ми хтіли як луччє...

Я за нормальні лед. А такі бувають????? Або економки.

В мене така сама проблема=)

Це скоріше за все від вашого вимакача.

Якщо він йде з лампочкою як на фото.(ледовій лампі трішки дай і вона почне світити)

post-19915-0-74514500-1444715910_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Student91 правду каже. рідше буває коли через вимикач йде не фаза а нуль. а 220 є постійно на лампах. Iresjka, скоріш за все проблема не в лампі а в електрику =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Student91 правду каже. рідше буває коли через вимикач йде не фаза а нуль. а 220 є постійно на лампах. Iresjka, скоріш за все проблема не в лампі а в електрику =)

Вот я й кажу шо ті електрики намутять намутять...

Дійсно з лампочкою.

Але питання в тому, шо раз він знав шо так буде, і ше й без мого відома лампочки поміняв в кімнаті.

Бо економніше...

а чьо ти вночі нас підриваєш, а ми хтіли як луччє...

хто такі "ми" ?

коханий татусь мій... економіст блін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Пару днів назад, через пів року після початку експлуатації "здохла" моя перша filament лямпочка.

Сумно!

Скоріш за все здох драйвер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мій дешевий китайський філамент здох чи то за три тижні, чи то до двох місяців дотягнув.

зробив трепанацію цоколя, всередині був запах "підсмаленої" пластмаси (чи змінився колір деталей - не знаю, робочу було шкода розбирати).

філаменти гарно світять, але драйвер в закритому маленькому просторі перегрівається :(

як дійдуть руки - закину сюди фото "драйвера"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собираюсь покупать Led-и. Тема отличная, в самый раз. 

Интересует где в Луцке лучше покупать Led-и? Так же стоит вопрос по светильникам? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Во Шо прикупив, світить тьмяно - але так і задумувалось, довольний як слон :)

i15105.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...