Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

хто прибрехав? на коробках з ЛЕД-лампами так і пишуть - 20-50 тисяч годин

не пишуть тільки, що протягом цього часу люмінофор деградує (вигорить), і лампочка перетвориться в лазер )))

в інфорграфіці прибрехали в інших місцях - вважається, що звичайна лампочка в квартирі світить 1000 годин на рік, а не 5 годин на добу. та й "кіловат" коштує не 0.99грн. - а, наприклад, 45.6 коп. Тому й річна економія буде суттєво меншою.

Поки що найкраще з функцією основного освітлення справляються саме КЛЛ, а не ЛЕД (ціна, якість, економія).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там і по терміну служби пребріхано. В мене КЛЛ максимум відпрацьовувала 2,5-3роки це в сприятливих умовах.

А так не більше 2-х років.

Вартість ламп не обговорюватиму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене і в батьків - якщо не в закритому плафоні, то КЛЛ працює мінімум 3 роки (деякі й по 7)

цього року ще поробив дірки в пластику корпусу - ттт, але цього року ще жодна лампа не "гавкнула"

але я намагаюсь уникати використання 20Вт (і більше) ламп - максимум 15Вт, а вони гріються менше.

ну, і 1Вт світлодіод (в режимі 0.7Вт) "чергує" на кухні і в туалеті - коли виходжу на кухню попити води, зайвий раз не клацаю вимикач з основним світлом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 leonon. Йдеш до пані Сандалової, в неї зараз тих лампочок валом, різної потужності, світлової температури, і з різними цоколями. Чого нема в наявності, те є на замовлення. А ще в Маньяка є досить непогані лампи Vіdex.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Народ може не в тему ,але підскажіть де в луцьку можна купити світлодіод на ліхтарик наприклад Т6-U2 4100-5500К ,а то той що стоїть падла фіолетовим світить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

купив сьогодні сьогодні 10Вт лед-лампочку "спільного соціального проекту" ЕпіЦентр, НЛ і Eurolamp за 42.90грн.

суб'єктивно - сподобалось світіння лампи, не сподобався нагрів середньої пластикової частини. детальніше описав тут:

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

як там зара ситуація, хтось моніторив? Де зара найдешевша пропозиція продажу світлодіодних ламп  Е27? Епіцентр-НоваЛінія? Цікавлять потужніші, на більше 15Вт

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.12.2015 at 23:19, Andruha_gpz28 сказал:

А ще в Маньяка є досить непогані лампи Vіdex.

Зараз вже Titanium, бо вони суттєво дешевші, але й гарантія лише рік. Правда дикі перебої зараз з ними, очікую на наступний тиждень новий приход

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

55 минут назад, MANJAK11 сказал:

Зараз вже Titanium, бо вони суттєво дешевші, але й гарантія лише рік.

яка ціна/потужність?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось така http://ergo-ua.com/ru/shop/1735/1747747.html  

15 Ват, аналог 100 , 90 грн

Три роки гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

28 хвилин тому, Nokian сказано:

Ось така http://ergo-ua.com/ru/shop/1735/1747747.html  

15 Ват, аналог 100 , 90 грн

Три роки гарантії.

 

У Новій Лінії упаковка на дві лампи, аналог потужністю до 120, вартість 140 грн, трохи слабші 110 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 хвилин тому, bormotuha сказано:

аналог потужністю до 120, вартість 140 грн

 

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

49 минут назад, bormotuha сказал:

 

У Новій Лінії упаковка на дві лампи, аналог потужністю до 120, вартість 140 грн, трохи слабші 110 грн

простіше писати от так хоча б 9/70 , тобто 9 ват споживає, 70 скажем так *віддає*

 

Й ще прикол був з тим же Videx-ом, одні лампи приходили 11/100 й вхідна ціна була 3.6 у.о, через деякий час зьявились 12/100 але вже по 1.25 у.о й дешевша лампа приблизно в два рази легша. В чому прикол я так і не поняв, чи є різниця в світлі й тим більше в надійності - невідомо, додому на тест не брав й дешевші вже продав, а дорожчі назад відправив. Тітаніум я вже сам в роздріб продавав 9/70 і 5/50 різних цоколів по 30грн, при теперішньому курсі було б 32грн, по чому прийде новий приход, побачим

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

53 минуты назад, MANJAK11 сказал:

по чому прийде новий приход, побачим

дасиш знати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Serpent сказано:

В Там-Тамі GlobalLed 8W - 38 грн. Бренд від виробника Maxus. Варто брати?

Lamp.jpg

брав взагалом 20 лампочок (в квартиру і на дачу) глобал 12ват по 55 грн. політ нормальний. а ще 1,5 роки тому ще за 95грн взяв одну на пробу, то перестала світити, взяв коробку і лампу - поміняли без питань на нову. ГОЛОВНЕ зберігати коробку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав тут: http://sun-day.com.ua/svetodiodnye_lampy

 

по якості нічого поганого сказати не можу. Яскраві, хоч люмени не перевіряв, але на око однакові з максусівськими. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Andriotti сказано:

брав взагалом 20 лампочок (в квартиру і на дачу) глобал 12ват по 55 грн. політ нормальний. а ще 1,5 роки тому ще за 95грн взяв одну на пробу, то перестала світити, взяв коробку і лампу - поміняли без питань на нову. ГОЛОВНЕ зберігати коробку.

з понеділка буду брати ще штук з 10 - 15 ламп з різними цоколями, можу поцікавитись ціни цих глобалів по 8 ват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 hours ago, Andriotti said:

брав взагалом 20 лампочок (в квартиру і на дачу) глобал 12ват по 55 грн. політ нормальний. а ще 1,5 роки тому ще за 95грн взяв одну на пробу, то перестала світити, взяв коробку і лампу - поміняли без питань на нову. ГОЛОВНЕ зберігати коробку.

 

А чек хіба не потрібно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

46 хвилин тому, LaMeRiLKiN сказано:

 

А чек хіба не потрібно?

 

Чек треба. По крайній мірі 2 рази міняв по гарантії в Новій Лінії - то вимагали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, LaMeRiLKiN сказано:

 

А чек хіба не потрібно?

я беру в постачальника оптового, він чеки не пише. але міняє без питань , головне щоб була коробка. Будете брати вроздріб в магазі то там і потрібен чек, а як ще перевірити чи ви купували саме в них. а в постачальника сенс купувати будь де інде, якщо тобі дають вигідну ціну, і заміна теж присутня. я ж не буду брати дорожче в інших. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...