Перейти до змісту

LED лампочки


Plum

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 451
  • Створено
  • Остання відповідь

В мене на роботі теж є такі лампи Flament в продажі, фірми Делюкс.

Свічка і звичайна колба 4 вати, світить як 40. Кому цікаво - пишіть в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Flament LED є одна особливість, якщо лампа йде без пластикового цоколя, то скоріш за все рівень пульсації в неї значно більший за норму і таку лампу не рекомендовано використовувати і житловому приміщенні запобігання впливу на зір. Все через конструкцію драйвера, бо в малий цоколь хороший драйвер з усіма необхідними компонентами не пихтеш, тому в такі лампи ставлять примітивний діодний мостик, який не згладжує пульсації.

post-5408-0-05871800-1429820171_thumb.jppost-5408-0-91800000-1429820174_thumb.jp

Будьте уважні! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ,що до люмінасетних ламп,яківикористовуются повсюди,чомусь з пульсаціями нехто не турбуєтся!

А ці нові чудо лямпки-недовго буде радувати вас,дуже сильно нагріваются,при таких температурних режимах її робочі можливості обмежені,перевірено на практиці.Рік тому експеримент тривав 3 мцсяці,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гора, Люмінісцентні лампи в основному використовуються у великих кількостях а не по одній. Тому частота пульсацій взаємо перекривається, за умови якщо лампи однакового спектру, потужності. Та і свічення люменофора ( біле напилення всередині лампи ) робить блиманння невидимим для очей. Тобто коли імпульс зникає лампа ще світить до наступного імпульсу...якось так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ,що до люмінасетних ламп,яківикористовуются повсюди,чомусь з пульсаціями нехто не турбуєтся!

А ці нові чудо лямпки-недовго буде радувати вас,дуже сильно нагріваются,при таких температурних режимах її робочі можливості обмежені,перевірено на практиці.Рік тому експеримент тривав 3 мцсяці,

Які лампочки використовували і що з ними сталося через 3 місяці?

В мене зараз період пробного використання Osram Classic A. 2 місяці політ нормальний.

a40-e27-frosted-adv-and-basic.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В основному зараз використовую Maxus.

Якщо потрібна потужність, то 10 Вт:

emzsa.jpg

і якщо менша, то 6Вт:

cC93x.jpg

Поступово замінюю, повністю задоволений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

скоріш за все паршиві — перша, і основна причина, це відсутність нормального радіатора. діоди перегріються і згорять.

ну хіба що ви поставите лампочку десь в кладовці, де її робота буде не більше хвилини за один раз.

для порівняння покажу трохи свого колхозу:

заради експериментів на аукціоні виграв панель на 12 Вт. Закоротив 4 діода, щоб підключити до 10 Вт драйвера.

підложка в ній алюмінієва, радіатор совдепівський, по розмірах як з 478 сокета.

post-3982-0-14688300-1430227650_thumb.jp

В перші хвилини роботи все холодне, світить добре, на око як 60-75 Вт лампи розжарення.

Через півгодини безперервної роботи цей радіатор набирає до 45-50 градусів температури.

post-3982-0-47226300-1430227659_thumb.jp

А тепер гляньте що у вас? текстоліт з діодами в закритому пластику…

Я вже раніше писав що такі лампи купляти не варто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

скоріш за все паршиві — перша, і основна причина, це відсутність нормального радіатора. діоди перегріються і згорять.

ну хіба що ви поставите лампочку десь в кладовці, де її робота буде не більше хвилини за один раз.

для порівняння покажу трохи свого колхозу:

заради експериментів на аукціоні виграв панель на 12 Вт. Закоротив 4 діода, щоб підключити до 10 Вт драйвера.

підложка в ній алюмінієва, радіатор совдепівський, по розмірах як з 478 сокета.

post-3982-0-14688300-1430227650_thumb.jp

В перші хвилини роботи все холодне, світить добре, на око як 60-75 Вт лампи розжарення.

Через півгодини безперервної роботи цей радіатор набирає до 45-50 градусів температури.

post-3982-0-47226300-1430227659_thumb.jp

А тепер гляньте що у вас? текстоліт з діодами в закритому пластику…

Я вже раніше писав що такі лампи купляти не варто.

китайці хитріші: алюміній для радіатора дорогий, тому вони, щоб набрати яскравість просто ставлять більше світлодіодів, але ток зменшують. Тому на текстоліті за 3-4 години температура (на дотик) не вище 60 градусів.

У дитячій уже десь в районі року світять 3шт по 7 вт (китай) та в коридорі (4шт * 5 вт). Поки не вмирають і не перегріваються )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

2835 чіпи? тра на 5730 брати, вони трохи яскравіші

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2835 чіпи? тра на 5730 брати, вони трохи яскравіші

Краще всетакі 2835 smd ,на меньших токах гріются менше,але за рахунок більшою кількості світловіддача однакова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

скоріш за все паршиві — перша, і основна причина, це відсутність нормального радіатора. діоди перегріються і згорять.

ну хіба що ви поставите лампочку десь в кладовці, де її робота буде не більше хвилини за один раз.

для порівняння покажу трохи свого колхозу:

заради експериментів на аукціоні виграв панель на 12 Вт. Закоротив 4 діода, щоб підключити до 10 Вт драйвера.

підложка в ній алюмінієва, радіатор совдепівський, по розмірах як з 478 сокета.

post-3982-0-14688300-1430227650_thumb.jp

В перші хвилини роботи все холодне, світить добре, на око як 60-75 Вт лампи розжарення.

Через півгодини безперервної роботи цей радіатор набирає до 45-50 градусів температури.

post-3982-0-47226300-1430227659_thumb.jp

А тепер гляньте що у вас? текстоліт з діодами в закритому пластику…

Я вже раніше писав що такі лампи купляти не варто.

Як приїдуть --- думаю протестувати і заміряти температуру після декількрх годин роботи , в разі чого заміню резистор на лінії щоб зменшити ток споживання діодів, від чого і зменшиться тепловіддача ... Хоча це і зменшить світлопотік ((( Приїдуть -- будем про щось говорити ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я таких 5 штук замовив з Китая , побачу що приїде --- ціна хороша..

Светодиодная лампа 12W - 1.78 $

скоріш за все паршиві — перша, і основна причина, це відсутність нормального радіатора. діоди перегріються і згорять.

ну хіба що ви поставите лампочку десь в кладовці, де її робота буде не більше хвилини за один раз.

Як приїдуть --- думаю протестувати і заміряти температуру після декількрх годин роботи , в разі чого заміню резистор на лінії щоб зменшити ток споживання діодів, від чого і зменшиться тепловіддача ... Хоча це і зменшить світлопотік ((( Приїдуть -- будем про щось говорити ...

В лампочці 12W за $1.78 зазвичай стоїть баластний драйвер, де струм задається вхідним конденсатором. Є формула розрахунку ємності конденсатора:

9ecd9d.jpg

для зниження сили струму треба зменшити ємність вхідного конденсатора ;)

Але практика показує, що реальна потужність на світлодіодах на таких дешевих лампах становить від третини до половини заявленої.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для "чергового" освітлення в коридорі, а також щоб отримати дешевий драйвер, замовив декілька дешевих лапочок на алікспрес. Поки прийшли дві.

1) замовляв 3Вт за півдолара. Прийшла лампа підписана 3W з смд 5730 (7шт на платі) і класичним баластним драйвером. Ємність вхідного конденсатора - 1.1мкФ, що по наведеній вище формулі дає струм до 70мА і потужність близько 1.5Вт (реальних)

2) замовляв 1Вт за 20 центів (заради халявного драйвера). Прийшла лампа з наліпкою "3W" з смд 2835 (6шт на платі) і "урізаним" баластним драйвером (замість 4-х резисторів встановлено тільки два). Ємність вхідного конденсатора - 680нФ, що дає 40-45мА і реальну потужність коло 0.8Вт - майже відповідає оплачені потіжності і становить четвертину потужності від зазначеної на наклайці :)

Якщо взяти за "еталон" 1Вт світлодіод, підключений на 3.3В 200мА - то перша лампа світить десь утричі яскравіше (візуально), кожен смд 5730 гріється менше, ніж світлодіод 1Вт (під навантаженням 0.66Вт), але нагрівається відчутно сильніше, ніж друга лампочка. Друга лампа - світить слабше за "еталон", але й майже не гріється. Хоча споживана потужність на світлодіодах - вища. Це я порівнював зі знятими світлорозсіювачами. Якщо їх поставити на штатне місце - то обидві лампочки будуть нагріватись, звісно, сильніше.

Теоретично, якщо на обох лампочках підняти ємність вхідного конденсатора до 2.2мкФ - буде реальних 3Вт. Але текстоліту вже буде явно недостатньо для розсіювання такої кількості тепла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid правий. оптимально буде замінити баластний кондюк. зазвичай стоять 1мкФ, 0,82 чи 0,68 рідше 0,47. я сам теж інколи так робив. впаюю менший на один з названого ряду. світло падає на процентів 30, зате температура в 2-3 рази. не забувайте що їхня (конденсаторів) напруга має бути не менше 400 вольт!

продовжуючи тему колхозу:

модернізація прожектора з галогенки на китайський 20W діод. радіатор на дупі прожектора з якогось а-ля 370 сокета.

FDjyJzC66A8.jpg

oeYslME9KAI.jpgWur94-bV_wQ.jpg

діло дешеве, але мудохання трохи є. так би мовити коли нема чим себе зайняти =)

працює над дверима в гараж з датчиком руху. добре освітлює на 5-10 метрів від себе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для тривалої роботи так. але коли прожектор стоїть на дворі (дує вітерець легкий) і тривалість роботи 1 хв (датчик руху включає-виключає) то такого радіатора цілком хватає до 10 хв постійної роботи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

20W діод

добре освітлює на 5-10 метрів

замало якось... у мене дві десятки валять на 30-40метрів.

прожектор такий як у вас з радіатором

20W діод

добре освітлює на 5-10 метрів

замало якось... у мене дві десятки валять на 30-40метрів.

прожектор такий як у вас з радіатором

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Брав першу за 8,2$, позаминулого тижня замовив ще одну по 7,46$

Чого но-наме? Hesunny якась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв собі на пробу пару місяців тому схожу... бобік здох :(

витримала у вентильованому плафоні місяця півтора... мабуть, надто жарко їй було.

замовляв за пару доларів потужністю 2Вт, китайці прислали 4Вт, але халява на користь не пішла :)

думаю тепер розбити колбу і "випотрошити" - цікаво, який там драйвер стоїть. "нитки", швидше за все - цілі. хоча хз...

в мене був чесний нонаме )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...